mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 12:35 
Cytuj  
Analiza OSW projektu Wielkiej Eurazji
http://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/kom ... jedwabnego


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 12:38 
Cytuj  
No ciekawostka, tak mi wpadło na fejsie.

Ciekawe jak kształtowałyby się wyniki w klasie w kraju muzułmańskim. ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 13:51 
Cytuj  
http://pikio.pl/pilne-atak-na-kosciol-w ... kladnikow/

kolejny?
Tym razem obstawiam buddyjskich mnichów walczących o wolny Tybet.


Tymczasem u nas na razie jeszcze się trzymamy :lol:
http://www.ordoiuris.pl/wyrok-w-sprawie ... 834,i.html


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 13:59 
Cytuj  
Juz sie ISIS przyznalo.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 14:00 
Cytuj  
Ze nie drukuje plakatów LGBT?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 14:44 
Cytuj  
:D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 15:29 
Cytuj  
Profeta napisał(a):

ja też bym przeszedł na Islam żeby uniknąć oderżnięcia głowy, nie wiem jak wy :lol:


Ja bym starał się zabić jak najwięcej skurwysynów którzy chcieliby mi siłą narzucić wiarę w cokolwiek (niekoniecznie islam), zanim sam bym padł.

Wolność osobista i mojego umysłu to dla mnie dobro najwyższe, które cenię bardziej od zjebanej wegetacji na cudzych zasadach, ale nie dziwi mnie taka ilość bojaźliwych pizd - również na tym forum.

Smuci, ale nie dziwi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 15:41 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Profeta napisał(a):

ja też bym przeszedł na Islam żeby uniknąć oderżnięcia głowy, nie wiem jak wy :lol:


Ja bym starał się zabić jak najwięcej skurwysynów którzy chcieliby mi siłą narzucić wiarę w cokolwiek (niekoniecznie islam), zanim sam bym padł.

Wolność osobista i mojego umysłu to dla mnie dobro najwyższe, które cenię bardziej od zjebanej wegetacji na cudzych zasadach, ale nie dziwi mnie taka ilość bojaźliwych pizd - również na tym forum.

Smuci, ale nie dziwi.




rozumiem, że jak będziesz szedł pustą ulicą z rodziną/sam i bandyta przystawi Ci broń do głowy żądając portfela to zaczniesz z nim się szarpać.


Dla mnie to takie same okoliczności. Fajnie, że masz broń w domu, ja nie mam :)


(w artykule przytoczono sytuację, że bojownicy ISIS wbijają Ci na chatę / można się domyśleć, że nie z Koranem, a z kałachami.)


i już tak się nie unoś, bo jeżeli zrozumiałeś tą sytuację i zachowujesz się tak jak opisałeś, to albo jesteś johnem rambo, albo potencjalnym odbiorcą Nagrody Darwina.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 15:45 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

Wolność osobista i mojego umysłu to dla mnie dobro najwyższe,


Dla mnie tez! ale moja jest niezagrozona obojetnie czy zyje w Polsce czy w Arabii Saudyjskiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 15:49 
Cytuj  
roball napisał(a):
Slyszalem, ze pedalow w arabii saudyjskiej to nie lubia, wiec nie wiem czy taka nie zagrozona.


Ja mowie o sobie, ty ze swoja orientacja seksualna moglys miec ciezko.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 15:52 
Cytuj  
@mrynar
No z tą Arabią Saudyjską to przesadziłeś. Zobaczymy za kilka lat co będzie. Dużo niby się dzieje np reformy gospodarcze, a te często powodują stopniowe reformy polityczne; sytuacja w Iranie, pogorszenie relacji z usa.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 17:54 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Razoth napisał(a):

Wolność osobista i mojego umysłu to dla mnie dobro najwyższe,


ale moja jest niezagrozona obojetnie czy zyje w Polsce czy w Arabii Saudyjskiej.


w AS ponoć idą w stronę standardów europejskich... Powoli ale idą. Zgwałconą kobietę mają od 2030 roku kulturalnie wieszać, a nie kamieniować za cudzołóstwo :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 17:57 
Cytuj  
Profeta napisał(a):

rozumiem, że jak będziesz szedł pustą ulicą z rodziną/sam i bandyta przystawi Ci broń do głowy żądając portfela to zaczniesz z nim się szarpać.

Dla mnie to takie same okoliczności.


Wyjątkowo debilne porównanie. Aż się uśmiechnąłem.

Ale co do samego bandyty: zarobi wtedy mój decoy portfel, w którym gówno jest i będę miał ubaw przez resztę dnia. :)


Profeta napisał(a):
(w artykule przytoczono sytuację, że bojownicy ISIS wbijają Ci na chatę / można się domyśleć, że nie z Koranem, a z kałachami.)


To zajebiście, ale po pierwsze: bojownicy ISIS wbijają chyba do domu muzułmanom w tych ich gówno-państwach gdzie ruchają kozy, więc mnie to nie dotyczy. Nigdy w moim życiu moja noga nie stanie na terytorium jakiegokolwiek państwa muzułmańskiego, więc to co oni tam u siebie wyczyniają - mało mnie obchodzi. Tzn nie, poprawka - nic mnie nie obchodzi.


Profeta napisał(a):
i już tak się nie unoś, bo jeżeli zrozumiałeś tą sytuację i zachowujesz się tak jak opisałeś, to albo jesteś johnem rambo, albo potencjalnym odbiorcą Nagrody Darwina.


Sytuację rozumiem tak, że w skutek jakichś dziwnych zawirowań w cywilizowanym kraju, w którym mieszkam nagle ktoś próbuje mnie siłą przekonać na swoją syf-ideologię opartą na jednej z tych gównianych mitologii stworzonych do kontrolowania ludzi i mówi, że od tej pory mam żyć w zgodzie z nią.

No to w tym momencie jest wiele opcji, które będą rozważane i do przemocy nigdy zapewne nie dojdzie (np. wyjadę do innego kraju) ale gdybym musiał i miał realne możliwości - nie miałbym NAJMNIEJSZEGO problemu z zabijaniem (lub przynajmniej próbowaniem) ludzi, którzy chcą mnie siłą nagiąć do swojej woli w takim stopniu. I byłby to mój preferowany sposób w sytuacji "wóz albo przewóz". Czysto teoretyczna sytuacja ale jak już muszę wybrać, to wybieram. :)

Urodziłem się wolny i umrę wolny. Kozakiem nie jestem ale są pewne nienaruszalne wartości w moim życiu.


mrynar napisał(a):

Dla mnie tez! ale moja jest niezagrozona obojetnie czy zyje w Polsce czy w Arabii Saudyjskiej.


Arabia Saudyjska i wolność. No no. Chyba ci w tych kolorowych knajpkach w UK wyprali trochę beret.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 18:08 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

mrynar napisał(a):

Dla mnie tez! ale moja jest niezagrozona obojetnie czy zyje w Polsce czy w Arabii Saudyjskiej.


Arabia Saudyjska i wolność. No no. Chyba ci w tych kolorowych knajpkach w UK wyprali trochę beret.


Moja wolnosc jest we mnie. Nie zalezy od okolicznosci zewnatrznnych, a szczegolnie od czyis religijnych urojen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 18:23 
Cytuj  
roball napisał(a):
Do momentu az jakis popierdoleniec postanowi ze wyjebie sie w powietrze 2 metry od ciebie.


Rownie dobrze moze mnie przejechac najebany kierowca (w Polsce duzo bardziej prawdopodobna smierc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 19:09 
Cytuj  
ej, no robal, ale badz merytoryczny, hehehehe


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 19:15 
Cytuj  
roball napisał(a):
ok

Islam to rak a mrynar to debil

podac jeszcze zrodlo?


zrodlo:
Obrazek


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 19:21 
Cytuj  
Assad na prawdę tak powiedział?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 19:42 
Cytuj  
Baszszar al-Asad to muzułmanin.

I żonę ma całkiem fajną.
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lip 2016, 19:59 
Cytuj  
Weź tabletki, kurwo. :D


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.