mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1902, 1903, 1904, 1905, 1906, 1907, 1908 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 21:44 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
dajcie linka do tego bo nie chce mi się szukać- ładnie prosze :)
- aż sam jestem ciekawy jak to było naprawdę


po co? jakby ci qpe na talrzeu podali ale gdyby bylo w tvnie to bys stwierdzil ze to tort.

reportaz stacji telewizyjnej ze smietnika plus grzebanie w smietniku, no bo chcieli nakrecic jak sami wyrzuacja swoje butelki po piwie ktore wypili/znalezli....


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 21:47 
Cytuj  
Ale z ciebie koprofag.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 21:55 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Ale z ciebie koprofag.

Przyganiał kocioł garnkowi. :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 22:01 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
lordyp napisał(a):
dajcie linka do tego bo nie chce mi się szukać- ładnie prosze :)
- aż sam jestem ciekawy jak to było naprawdę


po co? jakby ci qpe na talrzeu podali ale gdyby bylo w tvnie to bys stwierdzil ze to tort.

reportaz stacji telewizyjnej ze smietnika plus grzebanie w smietniku, no bo chcieli nakrecic jak sami wyrzuacja swoje butelki po piwie ktore wypili/znalezli....


Przecież ty łykasz wszystko z memów Kaax, trochę samokrytyki.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 22:06 
Cytuj  
Ja jeszcze jestem skłonny uwierzyć że takie bzdury robią masowo ale potem materiał musi otrzymać akceptacje, wątpię by tvn zlecał że trzeba ośmieszyć policje, nie wiem dziwne w chu...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 22:28 
Cytuj  
Przeciez raczej by rezyserce nie mowili, ze sfejkowane.

Ogolnie to bym sie nie zdziwil jakby to prawda byla. Sezon ogorkowy, trzeba jakos zapelnic ramowke - tylko, ze to raczej samowolka panow dziennikarzyn.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 22:41 
Cytuj  
Jeśli TVN ma gdzieś interes to w wywołaniu rozdźwięku policjanci - ministerstwo.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 22:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to raczej proste.
tvn'owi nie wypada pochwalic wladzy, ze udalo sie dobrze zorganizowac SDM, policja/wojsko/sluzby sie sprawdzily, transport, organizacja, wolontariusze rowniez, nikt nie narzygal na krzyz, nikt po pijaku nie bil maczetami pielgrzymow - wiec musieli cos wymyslic, bo o czym by z michnikiem gadali/pisali przez najblizsze dni.
papiez tez nikogo otwarcie nie krytykowal, co wiecej nie wspomnial nic o TK, wiec tak nie moze byc.



jeśli to prawda z piwem, to jest to słabe

ja widziałem na onecie art w stylu "sterta śmierci po sdm 'gdzieś tam' ",


to cecha naszych mediów w ogólności, negatywne click baity, negatywne 'newsy', negatywne 'analizy'

od lewej do prawej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 23:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Yog-Sothoth napisał(a):
A co ty tam Mendol widziałeś powiedz :) Nagranie chujowe, widać że gość się pochyla ale ja tam tobołów nie widzę, bo by musieli w paru siatkach te butelki przytargać, tyle ich tam było widać. No ale jakiś randomix zza kamery krzyczy że tefałeny manipulujom! to większość łyka jak pelikany :lol:


tobolow nie bylo bo byla jedna reklamowka. tlumaczenie operatora oraz cale zajscie tez raczej nie wskazuje na to, ze ktos to sobie wymyslil.
ALE nawet gdyby na smietniku bylo pare butelek po piwie, to ustawienie kamery 'powaznej' telewizji, filmowanie tego (mozna sie domyslec co pokazaliby w telewizji) jest tak slabe, jak twoj tekst o lykaniu.
ale widocznie za wiele od widzow tvn'u wymagac nie mozna.

Ale widziałeś że ten gość wyjmuje butelki z jakiejś reklamówki czy uwierzyłeś na słowo anonowi zza kamery? :)

Widzisz, jedna i druga strona jest śmieszna, tvn szuka różnych sensacji, prawica się podnieca tym że wszyscy dookoła kłamią i manipulują a gawiedź oglądająca tv tępo wpatruje się w ekran. Dobrze że tv nie mam już od paru ładnych lat, więc jak zwykle kulą w płot :]

embe napisał(a):
może nie podoba się temu towarzystwu że plebs zaczyna szanować i lubić policje

HEHE


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 00:34 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

po co? jakby ci qpe na talrzeu podali ale gdyby bylo w tvnie to bys stwierdzil ze to tort.


pispan jak ty qwa zrobiłeś się żałosny, w tym tempie do grudnia masz wybór idioty roku jak w banku :)

heh - mega afera , bo tvn chce pokazać policjantów jako pijaków a jednocześnie pokazuje ich oklaskiwanych przez zwykłych ludzi- to zupełnie logiczne- dla takich pispanków :)

całe szczęście ,że jest jedynie prawilna stacja tvp, gdzie podobno wywalili właśnie Kurskiego bo za mało Smoleńska było i reportaży z cyklu "wina Tuska"

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 06:31 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Ale widziałeś że ten gość wyjmuje butelki z jakiejś reklamówki czy uwierzyłeś na słowo anonowi zza kamery? :)

Widzisz, jedna i druga strona jest śmieszna, tvn szuka różnych sensacji, prawica się podnieca tym że wszyscy dookoła kłamią i manipulują a gawiedź oglądająca tv tępo wpatruje się w ekran. Dobrze że tv nie mam już od paru ładnych lat, więc jak zwykle kulą w płot :]


nie yogi, jak dla mnie to nie jest do smiechu, raczej smutek mnie ogarnia.
nie sadze rowniez, zeby policjanci przejmowali sie swoimi butelkami po piwie.
nie wierze zadnej ze stron, chociaz w tym przypadku (biorac pod uwage ostatnie wyskoki serwisow informacyjnych) to predzej uwierze policji, niz tvn'owi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 06:42 
Cytuj  
Tomasz Wróblewski: Socjalistyczny zamach na Unię Europejską
Cytuj:
Komisja Europejska rozwiała nam resztki nadziei, że Unia Europejska wyjdzie z Brexitu silniejsza i mądrzejsza. Wolna od rynkowego smędzenia Brytyjczyków, powraca do swoich radosnych modeli socjalistycznej sprawiedliwości. Przymyka oko na deficyt finansowy i walące się banki, chce za to zrównywać płace minimalne i ceny leków w całej Europie. Greków uczy jak produkować wino, a Polaków jak mianować sędziów.

Z komentarzy:
Cytuj:
W PRLu chyba na każdym kiernku studiów trzeba było zdać egzamin z EKONOMII POLITYCZNEJ SOCJALIZMU :- ))) . To była takie " wariacje na temat " , jak zbudować gospodarkę w której każdy mógłby ... " SIĘ NIE NAROBIĆ , DOBRZE ZAROBIĆ I JESZCZE PO TYM ODPOCZĄĆ . :- ))) . Wiemy jaki był tego finał . Teraz cała unia podąża dokładnie tą samą drogą . Kurcze , skąd we włądzach UE pojawiło tylu absolwentów WUMLu ? ( dla niekumatych WUML to Wielki Uniwerytet Marksistowsko-Lenionowski )

LoLz :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 08:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Yog-Sothoth napisał(a):
Ale widziałeś że ten gość wyjmuje butelki z jakiejś reklamówki czy uwierzyłeś na słowo anonowi zza kamery? :)

Widzisz, jedna i druga strona jest śmieszna, tvn szuka różnych sensacji, prawica się podnieca tym że wszyscy dookoła kłamią i manipulują a gawiedź oglądająca tv tępo wpatruje się w ekran. Dobrze że tv nie mam już od paru ładnych lat, więc jak zwykle kulą w płot :]


nie yogi, jak dla mnie to nie jest do smiechu, raczej smutek mnie ogarnia.
nie sadze rowniez, zeby policjanci przejmowali sie swoimi butelkami po piwie.
nie wierze zadnej ze stron, chociaz w tym przypadku (biorac pod uwage ostatnie wyskoki serwisow informacyjnych) to predzej uwierze policji, niz tvn'owi.


reportaz z sdm i trzeba luzke dziegciu wpierdolic. no to panowie kamery na smietnik. to czy oni podrzucali tam butelki, czy ich szukali, czy odslaniali zeby lepiej wypadlo na zdjeciach jeden chuj. kurwa tvn i kamery na smietnik no ja was prosze. no chyba ze juz ma takiego widza nastawionego na tania sensacje to ok. next time pewnie beda sie grzebac w smietniku maciera czy innego kaczora... to jest dla mnie zalosne ze robia reportaz ze smietnika.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 10:43 
Cytuj  
No wreszcie coś...Trochę kasy wróci do kieszeni.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finans ... kac/bhqd6c


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 11:02 
Cytuj  
Ustawa dość kulawa, bo ogranicza okres zaciągnięcia kredytu do 2011, gdzie weszła ustawa o możliwości spłaty raty w walucie obcej. Tylko, że po tej dacie był spread przy uruchamianiu naliczany, od tego nie dało się uciec. Gdzie logika to nie wiem.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 11:19 
Cytuj  
Ja tam logiki się doszukiwać nie będę.
Przynajmniej część ludzi dostanie ukradzione pieniądze z powrotem (bo inaczej jak złodziejstwem spreadu nazwać nie można), za co z czystym sumieniem bolszewizm pochwalę. :lol:

A w innym temacie głos zza oceanu
http://www.dzienniknarodowy.pl/1930/odl ... erze-przy/
Niezmierzone są odległości pokonywane przez niewidzialną rękę prezesa
:lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 11:32 
Cytuj  
http://telewizjarepublika.pl/wszczeto-p ... 36369.html
To są kurwa jaja. ziobro terroryzuje policjantów.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 11:42 
Cytuj  
Na ten grób to powinny być organizowane regularne wycieczki dla młodzieży szkolnej i odbywać się tam powinno rytualne wypróżnianie się. Opluć to za mało.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 11:56 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Na ten grób to powinny być organizowane regularne wycieczki dla młodzieży szkolnej i odbywać się tam powinno rytualne wypróżnianie się. Opluć to za mało.



to dzicz i chamstwo.


do tej pory pamiętam reklamę zimnego 'lecha', to było to samo, tylko zawoalowane, od tej pory nie kupuję nic z kompanii piwowarskiej, o ile mam wybór, ścierwa zrobiły szopkę z katastrofy, żeby była pamiętna 'reklamówka', a ktoś inny to zatwierdził


są pewne wyznaczniki przyzwoitości ludzkiej, jedną z nich jest szacunek dla zmarłych i miejsca pochówku (nikt nie umarł podczas budowy piramidy w tym wypadku).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 12:02 
Cytuj  
Lekarze-łapówkarze wystawiali fałszywe dokumenty i pomagali otrzymać rentę. Zapadł wyrok
Cytuj:
Kilkadziesiąt tysięcy za kilkaset fałszywych orzeczeń lekarskich, które pozwalały pobierać renty z Zakładu Ubezpieczeń Lekarskich - tak działała grupa lekarzy w Lublinie. Właśnie zapadły wyroki w tej sprawie. Cezary R., Artur K. i Alicja G. usłyszeli wyrok dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat oraz 60 tys. zł grzywny. Na ławie oskarżonych zasiadło prawie sześćdziesiąt osób.

Niskie wyroki to tylko zachęta dla kolejnych naśladowców. Powinna być czapa za takie coś.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1902, 1903, 1904, 1905, 1906, 1907, 1908 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.