mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1908, 1909, 1910, 1911, 1912, 1913, 1914 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 11:00 
Cytuj  
Kwaśniewskiego internet nigdy nie zapomni:

Obrazek

Mdły i nijaki Komorowski był za daleko daleko odsunięty w tło wyczynów partii rządzącej. Imho trzeba mu jakieś pomniki postawić. Najlepiej z tą suflerką za plecami, bo to mi najbardziej utkwiło w pamięci ;)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 12:04 
Cytuj  
Bawi mnie, że można być taką ścierką żeby bronić maliniaka i atakować za to samo bronka.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 12:42 
Cytuj  
No a mnie bawi, że można być taką ścierką żeby bronić bronka i atakować za to samo maliniaka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 15:26 
Cytuj  
embe napisał(a):
Duda źle wypada na tle prezydentury bronka bo ten po pierwsze nie wykonywał misji partyjnej, stał się prezydentem niezależnym, reprezentował nas godnie zagranicą, nie miał tylu wpadek, no co najważniejsze nie zasypiał wszędzie gdzie się dało, niestety ale został w naszej pamięci na zawsze.
Dobrze że u nas nie wymaga się od prezydenta samodzielnej polityki i odcięcia się od partii z jakiej się wywodzi bo by pewnie był krytykowany za podpisywanie ustaw jakie jego partia wprowadza.
Prezydent wywodzący się w partii rządzącej powinien zawsze dołączyć się do opozycji.



Pewnie przez przypadek Prezydent nie może należeć do żadnej partii.


Reszta to erystyka, np. atak osobisty na komorowskiego cholera wie czego ma dowodzić.

Fakty są takie, że Duda podpisuje wszystko co mu podsuną i nawet nie próbuje pokazywać, że jest odrobinę prezydenckim Prezydentem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 15:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/964767,komornik-sebastian-sz-skazany-na-2-5-roku-bezwzglednego-wiezienia.html

z jendej strony na plus, bo w końcu wyrok skazujący. Z drugiej strony 5-letni zakaz wykonywania zawodu to jest farsa. Człowiek o mentalności złodziejsko-gangsterskiej nie powinien zajmować takich stanowisk.



ewentualny następny wyrok będzie dużo wyższy, zresztą teraz będzie nieco łatwiej wygrać z nim cywilnie, żeby odzyskać to co ukradł

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 15:50 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Pewnie przez przypadek Prezydent nie może należeć do żadnej partii.

taa... nie bądż naiwny, zresztą bronka nie atakowano raczej za to że podpisuje wszystko co mu donek podsuwał

Profeta napisał(a):
Reszta to erystyka, np. atak osobisty na komorowskiego cholera wie czego ma dowodzić.

przecież Polacy mają taka obsesje "co o nas mówią", "co o nas powiedzą", wiec plusujemy za maliniaka

Profeta napisał(a):
Fakty są takie, że Duda podpisuje wszystko co mu podsuną i nawet nie próbuje pokazywać, że jest odrobinę prezydenckim Prezydentem.

Czyli rzeczy, które w wielu przypadkach mają uzgodnione jeszcze w kampanii lub są wynikiem realizacji rządów Duda ma odrzucać czy wspierać, nie kumam takiej logiki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 13:02 
Cytuj  
Nie brzmisz wiarygodnie, mambo dżambo.


PiS miał w planach wywołać kryzys konstytucyjny, ciekawe.

Oczywiście odpowiedzią będzie więcej mambo dżambo, PO, układ, kwiczące świnie odrywane od koryta, zła EU, chore prawo, to nudne po prostu jest.

To jest fascynujące z jakim zapałem starasz się zarażać ludzi teoriami nie trzymającymi się kupy i wciąż dostosowującymi się do chwilowego zapotrzebowania na racjonalizację.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 13:14 
Cytuj  
Tak bo to kogoś obchodzi co chcą osierocone randomy po PO.
Pierdoły o TK już znudziły chyba wszystkich, jeszcze trzy lata męczyć ten temat jest bezsensu.

EU nie jest zła, nadal jestem za pełną integracją.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 13:17 
Cytuj  
Profeta napisał(a):

Pewnie przez przypadek Prezydent nie może należeć do żadnej partii.




Przeciez to jest symboliczny gest - wypisanie sie z partii po wyborze na prezydenta.

Chyba nie masz az tak spranego mozgu, zeby wierzyc ze Komorowski prowadzil jakas niezalezna od PO polityke? Moze wewnatrz partii prowadzil jakies gierki, ale napewno nie byl proezydentem wspolpracujacym z innymi partiami poza rodzima.

Ponadpartyjny prezydent to byl Walesa, ale jego decyzje w wiekszosci byly oplakane w skutkach (vide lewa noga).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 14:23 
Cytuj  
dla mnie podpisywanie ustaw w nocy, odbieranie ślubowania nocą, gdzie potrzeba jest partyjna, a nie państwowa jest poniżej godności Prezydenta RP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 14:33 
Cytuj  
Przyzwyczaiłeś się do tego że każde pierdnięcie polityków jest celebrowane i wydłużane w czasie.
Jak dla mnie mają pracować szybko i nie obchodzi mnie czy smyrają się w dzień czy w nocy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 14:45 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
dla mnie podpisywanie ustaw w nocy, odbieranie ślubowania nocą, gdzie potrzeba jest partyjna, a nie państwowa jest poniżej godności Prezydenta RP.


a jakie to ma znaczenie czy w dzien czy w nocy??

To ma jakis zwiazek z islamem? Ze niby Allah nie widzi?

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 14:49 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
dla mnie podpisywanie ustaw w nocy, odbieranie ślubowania nocą, gdzie potrzeba jest partyjna, a nie państwowa jest poniżej godności Prezydenta RP.


Bo wampiry?

Bo nie wiem gdzie jest twoja logika, czy raczej jej brak.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 14:55 
Cytuj  
cóż, pewnego dnia być może położymy się spać i wstaniemy już po zmianie Konstytucji, to też będzie o.k. dla was?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 15:09 
Cytuj  
Co ty pieprzysz, ja rozumiem przyczepiać się że robią burdel legislacyjny ale jak chcą w nocy i potem szybki senat, szybki prezydent, jaki tu problem.
Jak się boisz o zmianę konstytucji to od tego masz głosowanie w wyborach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 15:16 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co ty pieprzysz, ja rozumiem przyczepiać się że robią burdel legislacyjny ale jak chcą w nocy i potem szybki senat, szybki prezydent, jaki tu problem.
Jak się boisz o zmianę konstytucji to od tego masz głosowanie w wyborach.



burdel legislacyjny w nocy, dobre określenie.

aha, czyli zanim zmienią konstytucję to rozpiszą nowe wybory, tak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 15:59 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
cóż, pewnego dnia być może położymy się spać i wstaniemy już po zmianie Konstytucji, to też będzie o.k. dla was?


tak....aktualna konstytucja jest do dupy


_________________



*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 16:11 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
cóż, pewnego dnia być może położymy się spać i wstaniemy już po zmianie Konstytucji, to też będzie o.k. dla was?


Albo wyjdziesz na numer dwa do kibla po sytym obiedzie, a oni w tym czasie przegłosują zmianę konstytucji. To też będzie ok? :wtf: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 16:17 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=9zb7X3YBi2E
pis na wojnie z Polską


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2016, 16:19 
Cytuj  
debile z PIS
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 66689.html


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1908, 1909, 1910, 1911, 1912, 1913, 1914 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.