mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2016, 16:03 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Piszpan napisał(a):
[polityki w tv juz chyba z miesiac nie ogladalem i jest mi z tym dobrze :)

Teraz tylko niezależna i prostozmostu do nie? :D


nie na fejsie staram sie miec wszystko lacznie z zgraniczna prasa takze gw i tvn.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2016, 16:37 
Cytuj  
Jeśli nie masz dostępu do dobrego koksu, to nie jesteś klasa średnia.


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 sie 2016, 18:58 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zawsze można znaleźć sobie zdesperowaną babę, napłodzić bękartów i wegetować z 500+, a wmawiać sobie, że dzieci dają szczęście, nie pieniądze :P

Nefastus napisał(a):
W sumie to masz racje, dlatego jesteś podludziem i śmieciem.

No bez przesadyzmu. Ja jestem tylko biedakiem, ale nie żyję na socjalu. To ty spamujesz polityką, której nie rozumiesz jak podludzki śmieć z pslu :D


Kurwo, raczej to ty podludziu spamujesz ten wątek. Sprawdz kto ile tu postuje a nastepnie wypierdalaj do McDonalda grubasu.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2016, 22:29 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Zawsze można znaleźć sobie zdesperowaną babę, napłodzić bękartów i wegetować z 500+, a wmawiać sobie, że dzieci dają szczęście, nie pieniądze :P

Nefastus napisał(a):
W sumie to masz racje, dlatego jesteś podludziem i śmieciem.

No bez przesadyzmu. Ja jestem tylko biedakiem, ale nie żyję na socjalu. To ty spamujesz polityką, której nie rozumiesz jak podludzki śmieć z pslu :D


Kurwo, raczej to ty podludziu spamujesz ten wątek. Sprawdz kto ile tu postuje a nastepnie wypierdalaj do McDonalda grubasu.


Coś ci się pomyliło, to jest chudy brodacz dziewica ze sztaba złota w dupie :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 01:04 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
http://www.marketnews24.pl/newsy/grozba-odpowiedzialnosci-karnej-za-udzielanie-korepetycji
:wtf: :o



przeszło bez echa na forum ;)


0,5 stopnia na miesiąc, Rzeznik, ciesz się, że jesteś na emigracji :D

obserwujesz z bezpiecznego dystansu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 07:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mark24 napisał(a):
RRSO 7-8% rocznie dosyć łatwo osiągnąć. Przy 7-8mln to byś miał jakieś 500 tys. rocznie zysku netto. A czym większą kasą dysponujesz tym większe otwierają się przed tobą możliwości jej pomnażania.

100k i roczne wakacje to raczej taki bumper lub poduszka powietrzna, a nie prawdziwa niezależność finansowa. Zresztą takie wakacje są dosyć popularne na zachodzie.


Przyjąłem wariant o najniższym ryzyku, lokaty, obligacje na te 3-4 procent. Miesięcznie da to ~20k na czysto. W Polsce więcej nie potrzeba, nawet Maserati w leasing powinno wejść, najtańsze. ;) A jak ktoś lubi w Azji to koszty życia są jeszcze niższe.

A co do 100k to poduszka, nie jesteś niewolnikiem w pracy, bo kredyty, dzieci etc.


Nikt takiej kasy nie trzyma ani no lokatach ani w obligacjach. Z kokosa np. pouciekali wszyscy wieksi inwestorzy po ostatniej obnizce stop bo by im RSSO spadlo z 2x% do 1x%.
Serio Torbis zarabiasz dobrze zacznij inwestowac. Na poczatku traktuj to jako rozrywke inwestujac zaczynajac od banalnych sum. Zobaczysz jak sie zmienia mindset gdy pieniadz zacznie generowac pieniadz. Po kilku latach bedziesz mogl pojechac na roczna wycieczke, a bilans roku i tak zamknac zyskiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 08:16 
Cytuj  
No tak się przymierzam od dłuższego czasu, ale jakoś mi się nie chce. Może w końcu coś z tym zrobię.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 09:37 
Cytuj  
http://telewizjarepublika.pl/kaczynski- ... 36614.html
jarkacz znów nie wziął tabletek, bredzi i wchodzi na krzesła


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 09:51 
Cytuj  
Jak byś był takim króciakiem to też byś wlazil, chociaż widzę że imperator ma chyba lęk wysokości bo coś na malutkie się wdrapał

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 09:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No tak się przymierzam od dłuższego czasu, ale jakoś mi się nie chce. Może w końcu coś z tym zrobię.

ponoć inwestycje w ubezpieczenia są modne wśród krezusów ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 11:15 
Cytuj  
Profeto patrząc na geopolitykę na świecie, w regionie i na politykę w Polsce, to rzeczywiście doceniam dystans.
Niestety/Stety w Polsce mam inwestycje i płacę część podatków, więc de facto wszystko co tam się dzieje ma na mnie bezpośredni wpływ. Już niedługo, ale jednak wciąż.

A tutaj jeden z niewielu posłów, którzy się do posłowania nadają znowu atakowany.
http://pikio.pl/poslowie-po-i-pis-wresz ... os-innego/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 11:28 
Cytuj  
chore króliki, które robią dokładnie to, czego oczekuje od nich lider, możliwe, że naprawdę są oburzeni ;)



http://biznes.onet.pl/wiadomosci/energe ... agu/154s65


UOKiK vs Nord Stream 2 ;)

akurat ten urząd PiS obsadził dobrze, jak ktoś nie kojarzy to:


http://www.antitrust.pl/2016/06/jakim-p ... niechcial/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 12:08 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Zycze powodzenia w poszukiwaniu szczescia w wiekszych zarobkach. "jakbym mial najnowszego jaguara to bym byl szczesliwy, a tak musze jezdzic jebanym audi".

W tej chwili nie stac mnie juz na najnowsze komputery i samochod za 100k, ale jestem duzo szczesliwszy niz 10 lat temu. Do pewnych rzeczy niektorzy dochodza z wiekiem, a wiekszosc nie dochodzi wcale.

Ja też zmieniłem życie o 180 stopni i jest mi dobrze.
Nawet nauczyłem się nie wypierdalac kasy więcej niż muszę bo nie czuje potrzeby!
No chyba, że 5 kopii no mans sky ale to prezenty były [emoji14]
Anyway jak patrzę co tu wypisujecie to bez kitu definicja fajnego życia u niektórych mnie rozpierdala albo tego nie ogarniam. W każdym razie na nic nie zamienił bym obecnego domowo rodzinnego życia.
Taki Tczewiak mógłby mieć więcej. Ale jest głupiutki bo własnym dochodem okupuje sobie standard życia krótkotrwały zamiast długoterminowy. No i faktycznie tym sposobem jest biedakiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 12:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nawet nauczyłem się nie wypierdalac kasy więcej niż muszę bo nie czuje potrzeby!


No wlasnie. To jest sedno, brak potrzeby. Kiedys musialem zaliczyc kazda nowa knajpe, a teraz duzo bardziej wole cos zrobic w domu. Po MM chodze bez emocji, a kiedys nie zdarzylo mi sie wyjsc bez paru plyt, gier czy jakiegos sprzetu. Ciuchy kupuje jak musze. itp itd

Wydaje mniej a jestem bardziej szczesliwy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 13:00 
Cytuj  
pojadę sucharem, ale chuj z tym


badania naukowe dowodzą, że poczucie spełnienia i szczęścia, które wynika z osiągnięcia awansu/ukończenia studiów/podwyżki etc. są bardzo krótkotrwałe

prawdziwie szczęśliwi ludzie doceniają to co robią każdego dnia - uszczęśliwia ich p r o c e s , a nie 'zaliczenie etapu'


tzn. jeżeli masz dach nad głową i podstawowe potrzeby zaspokojone, oraz nie żyjesz w Korei Północnej
Spoiler:
to możesz być szczęśliwy ;)

Spoiler:


Ostatnio edytowano 11 sie 2016, 13:05 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 13:05 
Cytuj  
Żaden suchar bo dokładnie tak jest. Szczególnie jak masz cele i plany na najbliższe 10 lat. A nie bo gtx 1080 wychodzi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 13:16 
Cytuj  
podludzie... :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 14:15 
Cytuj  
Niestety Marek, ale twoje materialne podejście do życia i praca dla pieniędzy to droga tczewiaka.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 14:54 
Cytuj  
Jako uchodźca.
W pięknym 'własnościowym' domu.
W bogatej dzielnicy.
W pięknym maserati za gotówkę.
Na dodatek niedługo poza EU, z większymi podatkami, chujowym NHS, bankami którym będzie trzeba płacić żeby Ci trzymali gotówkę no i hordą ciapatych bo nabiorą specjalistów z commonwealth.
Hajlajf!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2016, 15:04 
Cytuj  
Mimo wszystko to UK ma większą szanse na rozwijanie się niż całe EU zdominowane już całkowicie przez germańców.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.