mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 11:07 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Mi szkoda osób którzy wierzą w komunę, socjalizm i centralne zarządzanie... :roll:


jaki selfowned


Niahu muszę ci znów przypomnieć jak twierdziłeś, że jedynie komuna i socjalizm oraz centralne zarządzanie pozwoli zjednoczonemu europejskiemu kołchozowi zdobywać kosmos?
Sorry ale takiego spierdolenia umysłowego nie da się zapomnieć :lol:

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 11:14 
Cytuj  
@nefastus
Jaki ból dupy :lol:
Fakt 1
Bandyci z ypg zaatakowali Armię Syryjską.
Fakt 2
kurdowie jako, że są fundamentalistami religijnymi zbuntowali się gdy Turcją rządził Ataturk
Fakt 3
organizacja pkk która wierzy w socjalizm przeprowadza zamachy terrorystyczne na terytorium Turcji przez co została wpisana na listę organizacji terrorystycznych


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 11:15 
Cytuj  
Bredzisz.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 11:44 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Dzięki za tą jakże ciekawą informację.

@Piszpan
Cóż za anatema. Obawiam się tylko, że nie masz - delikatnie mówiąc - wystarczającej wiedzy na temat konfliktu w syrii i geopolityki.


Niahu kolego to ze cos wiesz nie znaczy ze to rozumiesz ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 11:50 
Cytuj  
Trochę pokory Piszpan - Niah politykę międzynarodową ogarnął czytając tutoriale do EU4 :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 13:54 
Cytuj  
@Mrynar A powiedz Biedron juz ogarnal splacenie aquaparku po decyzji poprzednikow czy dalej budzet miasta szura po dnie, bo nie wiem jaki sens zapraszanie ciapatych na swoj dime jak dziura w kasie miasta straszy :(

@Reszta Niah nie taki glupi i swoj rozum ma Kurdowie to nie sa jakies troskliwe misie ktore nalezy wspierac bo slabsi tylko potencjalne zagrozenie, gdyby mieli jakis wspolny spojny cel to moze moze, poki co to glowni cyngle decyzji podejmowanych w DC ergo nic dobrego dla nas ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 13:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Niah napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Mi szkoda osób którzy wierzą w komunę, socjalizm i centralne zarządzanie... :roll:


jaki selfowned


Niahu muszę ci znów przypomnieć jak twierdziłeś, że jedynie komuna i socjalizm oraz centralne zarządzanie pozwoli zjednoczonemu europejskiemu kołchozowi zdobywać kosmos?
Sorry ale takiego spierdolenia umysłowego nie da się zapomnieć :lol:


Daj linka daj, bo to chyba byl jakis rok gdzie nie czytalem na biezaco tego zacnego forum :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 14:23 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
@Mrynar A powiedz Biedron juz ogarnal splacenie aquaparku po decyzji poprzednikow czy dalej budzet miasta szura po dnie, bo nie wiem jaki sens zapraszanie ciapatych na swoj dime jak dziura w kasie miasta straszy :(



A jakie to ma znaczenie? Nie jestem ze Slupska, jebie mnie to.

Kto chcialby mieszkac w Slupsku?? Nawet Pakistanczyk z glebokiej prowincji by szybko stamtad spierdolil. :) Slupsk w mojej skali miast jest nizej niz Tczew.

Ile mozna pierdolic o hipotetycznych uchodzcach w Polsce? Nie ma ich i raczej szybko nie bedzie (nie liczac jakis grupek Czeczencow czy w przyszlosci jakiejs grupki Syryjczykow. Trzeba byc zahartonym Ukraincem zeby przetrwac w tym kraju, a nie pizda z pustyni.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 14:55 
Cytuj  
Mozna tyle pierdolic ile przywodcy oscwieconego zachodu beda nam chcieli (wbrew woli samych zainteresowanych) ich przydzielic. A ze ich nie ma to tylko dzieki Kukizowi i PiS, bo PO i .N to by chetnie przgarneli kazda ilosc byle tylko Angela ich po glowie poglaskala i zalatwila posadke w jakichs strukturkach EU tudzież innych fundacjach co to bronia praw czlowieka i inne wazne rzeczy.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 15:31 
Cytuj  
W kwestii uchodźców polecam :

https://oaspl.org/2016/08/23/miedzymorz ... -i-realia/

Sam tekst jest o okresach/szansach ekspansji ośrodków politycznych z Eur. Śr-Wsch., ale jak kogoś to nie interesuje to może te części tekstu po prostu omijać, są tam także inne interesujęce kwestie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 16:29 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
@Reszta Niah nie taki glupi i swoj rozum ma Kurdowie to nie sa jakies troskliwe misie ktore nalezy wspierac bo slabsi tylko potencjalne zagrozenie, gdyby mieli jakis wspolny spojny cel to moze moze, poki co to glowni cyngle decyzji podejmowanych w DC ergo nic dobrego dla nas ;)


narod ktory wlaczy o swoje starajac sie byc obietywnym. jest mordowany, zagazowywany, chca ich zetrzec z powierzchni ziemi. nie kompletnie sie nie dziwie ze sie bronia. niahu wrzucil randomowe zdjecie na ktorym sa nie tylko kurdowie a isis morduje jak leci. ale dla niaha to nie ejst nic nadzwyczajnego. wtf. i nie nie bronie kurdow, szczerze mam ich w dupie ale staram sie po prostu byc obiektywny.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 16:42 
Cytuj  
na discordzie to było.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 16:54 
Cytuj  
Widze Piszpan ze ty dalej w menatlnosci: "za wolnosc nasza i wasza" a jako przedsiebiorca powinines przejsc na pozycje za pieniadze nasze i naszych dzieci i nie umartwiac sie tyle innymi :)

Jakby kurdowie byli madrzy to juz dawno by ustanowili swoje panstwo w Iraku troche by wyszarpali w Syrii, a Turcji i Iranu by nie ruszali bo sa za mali do tego, a wola kopac sie po kostkach z panstwem ktore by moglo dokonac ich ludobojstwa i nikt by im na calym swiecie duzych pretensji nie czynil. Kiepska strategia powinni stosowac tą z artykulu Suli „necessità” i „occasione” wiecej by osiagneli.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 19:03 
Cytuj  
ale nikt by nie uznal panstwa kurdyjskiego. za male maja przebicie w polityce. chyba ze np. usa chcialoby ich wykorzystac do jakis swoich interesow wtedy szansa by byla. kurdowie po prostu walcza i probuja nie zginac. a akurat turcja probuje ich wszelkimi legalnymi i nielegalnymi srodkami zetrzec z powierzchni ziemi. takze zdziwienie ze ktos sie broni jest nie na miejscu.

nie zrouzmiales dracos jak pisalem mam ich w dupie. ale ich postepowanie jest logiczne. po prostu. pewnie gdybym byl turkiem bym ich nienawidzil i ciezko by mi bylo byc obiektywnym. ale nie jestem stad tez moje zdziwnie co do wpisow niaha.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 19:24 
Cytuj  
Kurdowie nigdy nie mieli swojego panstwa i nigdy miec nie beda chociazby z tego powodu ze na terenach jakie by chcieli miec jest ropa...wiec nikt z niej nie zrezygnuje by dac Kurdom :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 21:16 
Cytuj  
taka tam opowiastka o sytuacji w Calais:

https://www.youtube.com/watch?v=UlJt3JS ... be&t=4m17s

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 22:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
taka tam opowiastka o sytuacji w Calais:

https://www.youtube.com/watch?v=UlJt3JS ... be&t=4m17s


przygody polaczkow oszczedzajacych 5 zl na benzynie, fajne

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 22:47 
Cytuj  
rotfl, no tak wina polaczków bo tankowali w Calais zamiast w Dover... O kurwa ależ ty głupi.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2016, 23:43 
Cytuj  
Kurdowie ogólnie z dużą sympatią odnoszą się do Polaków i biorą nas trochę jako autorytet w walce o niepodległość. W przerwach między potyczkami z ISIS oglądają sobie na DVD "Czas Honoru" z Zakościelnym, true story.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2016, 02:29 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mark24 napisał(a):
taka tam opowiastka o sytuacji w Calais:

https://www.youtube.com/watch?v=UlJt3JS ... be&t=4m17s


przygody polaczkow oszczedzajacych 5 zl na benzynie, fajne

nie nie, myślę że to jacyś chrześcijańscy terroryści tankowali


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.