mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2016, 15:55 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Moim zdaniem to te 7-8 najbardziej ludnych panstw EU powinno dojsc do jakiegos porozumienia i ustalic jakas minimalna stawke podatkowa dla korporacji spoza EU, tak zeby jakas irlandia luksemburg czy cypr nie dymaly reszty spoleczenstw europejskich bo uwierz mi oni dobrze wiedza ze na tym zyskuja i nikt ich przy urnie nie odwola z tego powodu.

Jest przyzwolenie elit na to. Przecież jakby chcieli to już by dawno coś z tym zrobili, a tak to każda większa gospodarka ma swoją 'strefę niskich podatków dla korpo". Germanie mają Luksemburg, UK ma te małe wysepki, USA ma Delaware (czy co tam ostatnio na topie bo nie sledzę) i Irlandię , Rosjanie Cypr, itp

To nie jest tak, że paru ludków z Luksemburga rucha w dupę Niemcy, to to samo środowisko i są dogadani. Po to te małe państewka istnieją, żeby można było do nich zyski wyprowadzać i płacić mniej niż jelenie pracownicy i właściele małych i średnich firm.

Zawsze mnie najbardziej zastanawiało, że o to się wolnościowcy i mniejsza / aspirująca elita nie burzy. O ruchanie ich szans w bogaceniu się przez korporacje. Nie dość, że mają przewagę konkurencyjną wynikająca z olbrzymiej przewagi kapitału, skali, itp to jeszcze wielką przewagę konkurencyjną w realnej wysokości płacenia podatków.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2016, 22:36 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... rodni.html

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2016, 23:31 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=fpszATOufPQ
Jacek Bartosiak o Międzymorzu.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2016, 09:54 
Cytuj  
https://youtu.be/OWIsspBozFU

i imho najlepszy komentarz:

Jaki spokojny, rozpostarty w europejskim pociągu, pełen refleksji... Czysty filozof! Pragnie nawracać na wiarę, która nigdy mu takich wygód nie dała. Może tylko obiecywała?

Moja filozofia jest prosta (nie wiem, jak z Waszą): gdy uciekam do innego kraju po schronienie, to nie kwestionuję ani wierzeń religijnych, ani codziennych zwyczajów mojego nowego domostwa, udzielającego mi bezpieczeństwa. Nie doskwiera mi pragnienie pouczania gospodarzy co robić i jak. Jeżeli nie w pełni się zgadzam z poglądami doboczyńców, chcę wówczas powrócić do swojego grona, aby temu gronu pomóc. Jakże europejskie mam ja poglądy, niepoprawny nacjonalista, patriota, prawicowiec, chrześcijanin, biały, rasista, zacofaniec itd. - jakąkolwiek etykietkę mi przyprawicie. Mylę chyba dobre wychowanie z jakąś polityczną czy teocentryczną linią.

My, Europejczycy, za bardzo dywagujemy nad wypowiedziami takiego przybysza, jak ten na wideo: dopatrujemy się czegoś głębszego; wpatrujemy się we własne dusze; staramy się roztrząsać przekazy z innej kultury; potakujemy główkami; słuchamy z uwagą. Tymczasem bezczelny typ, który właśnie posmakował owoców cywilizacyjnych, nie powie ani źdźbła prawdy: że jest mu dobrze; że tutaj jest lepiej; że zrobi wszystko, aby pojąć skąd się ten dobrobyt wziął; że poświęci każdą sekundę swego życia, aby się sprzęgnąć z nową kulturą itd. NIE! On będzie nawracał!

Czy wie, że jest praktycznie nielegalnym imigrantem, a nie uciekinierem? Jeżeli byłby uciekinierem, prawiłby o innych rzeczach: o swoim utraconym kraju; o amerykańskiej agresji; o cierpieniach swego ludu; o zniszczeniach wojennych; o mordędze tułaczki. Zamiast wzniecać w nas litość, zamiast dawać przykład oddania swej nacji, zamiast okazywania pokory, człowiek ten poucza nas, co jest dla nas dobre! Jeżeli to nie jest dowodem na kompletną absencję pragnień integracyjnych w tłumach najeżdżających Europę, to co jest?

Gdyby nie prowokacyjne działania zbrojne USA (wespół z Arabią Saudyjską i Katarem), manipulacje Sorosa, "decyzje" Merkel - gdyby nie te wszystkie, zintegrowane działania na rzecz tymczasowyh zysków - nie oglądalibyśmy filmiku z jakże oderwanym od rzeczywistości Arabem, łaknącym zindoktrynowania Europejczyków na swoją modłę. Wydaje się, że ten człowiek ma wszystko, co posiada, w jakimś kultowym dogmacie...

To, co ten człowiek mówi, spozierając na przemykające krajobrazy naszej Europy za szybą luksusowego pociągu, woła o pomstę do nieba... On nie był wychowany w atmosferze podstawowej tolerancji, nie ma zielonego pojęcia o sile odrzucenia pastoralnych prawideł, nie posiada potencjału przemiany filozoficznej. To człowiek z predyspozycjami do skutecznego obrócenia w proch postępu. Ani miłości do jego kraju w nim nie widzę, ani pragmatycznej analizy sytuacji, ani sympatii dla kraju goszczącego - wyłącznie obrzędowe nakazy.

Jeżeli chcemy wolności, postępu, pokoju, bezpieczeństwa, stabilności, normalnej edukacji i ziszczenia marzeń dla naszych dzieci, tylko nieliczni "przybysze" z Afryki bądź krajów arabskich mogą być przyjęci do Europy. Muszą przejść rygorystyczny przesiew, aby żaden obwieszczający podobne poglądy nie prześlizgnął się do Europy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2016, 13:06 
Cytuj  
wg. naszej eu lewakow i "elit" pokroju tora do nas emigruja jedynie uciekajace przed wojna zagubione duszyczki. ktore beda tu pracowac na pkb kraju i wogole dla polepszenia. a ogolnie to jestesmy kurwami bo nie potrafimy wspolczuc takim imigrantom. nie wygrasz z takim mysleniem. ja bym nie mial nic przeciwko gdyby do mego miasta przyjechalo nawet kilka tysi emigrantow. ale takich co zaakceptuja nasze prawo kulture obyczaje. a nie zechca wprowadzac swoje prawo swoje obyczaje i swoja kulture. jeszcze nawet i to bym w jakims stopniu zaakceptowal ale napewno nie w takim ze to goscie chca nam narzucac jak mamy sie zachowywac czy ubierac we wlasnym kraju.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2016, 10:18 
Cytuj  
pewnie już wkurwiony że na co drugim wykładzie musi wałkować międzymorze. wszedzie kurwa miedzymorze, najpierw naprawmy sobie bilateralne z litwą, białorusią itd, podgońmy trochę gospodarczo Niemcy, a potem może myślmy o bloku gównopaństw, których cała łączna populacja równa się naszej. my po prostu byśmy chcieli mieć murzynów jakichś, którzy by byli zapatrzeni w Polskę, lidera regionu, przedmurze cywilizacji łacińskiej, deus vult kurwa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2016, 20:57 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=JcZ7FBB0Lmo
oj araby to już chyba rasa panów w londku zdrój
tylko jakiś biedak z iranu się jakimś gównianym maserati wozi...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 11:41 
Cytuj  
oj tczewiak takimi autami to tu jest obsrane - nie wiem co ty chcesz udowodnić?
Generalnie to nawet z politowaniem patrzę na młodych obwożących się fajnymi furami - bo pewnie w leasingu za tysiaka miesięcznie. No ale co tam kto lubi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 14:48 
Cytuj  
Obejrzales ten film w ogole? Tam jest mowa o bogaczach z arabii saudyjskiej, ktorzy specjalnie samolotem sprowadzaja swoje auta. O zlotych jeepach juz nie wspomne


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 15:50 
Cytuj  
oo to fajnie - niech sprowadzają, może cena maserati spadnie! Chociaż ten Porsche Panorama (!) też jest niezły.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 16:00 
Cytuj  
Fajne bryki ale większość strasznie taka obciachowa z wyglądu, nie dziwne że kupują to w tym rejonie świata, srebrne czy złote wygląda tandetnie, a wiele wygląda gorzej niż produkty plastikowe z ikea, w usa tez gustu nie mają ale często pokazywane bryki w las vegas są dużo ładniejsze.
No i taki arab nadal może pomarzyć o blondi z rozwianymi włosami obok.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 16:11 
Cytuj  
https://youtu.be/x54nw_t9Njw

Węgrzy zgadują wiek syryjskich uchodzców (na podstawie fotek ze szwedzkiej prasy).
Panowie jesteśmy tak poprawni politycznie, że utraciliśmy zdolność odróżnienia 30-40-latka od nastolatka. I to w ciągu zaledwie dekady.
Węgrzy są normalni i cały czas posiadają tą coraz rzadszą zdolność.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 16:13 
Cytuj  
embe - człowiek z polskich mas pracujących, ocenia desing supersamochodów, które zbudowane są na tory i prekości 200-300 km/h. mmorpg.pl delivers

embe napisał(a):
No i taki arab nadal może pomarzyć o blondi z rozwianymi włosami obok.


Takie blondi to ściągają majtki przez głowe na widok araba w jego bryce. A za 10k to Arab sra modelkom na klatę.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 16:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
Fajne bryki ale większość strasznie taka obciachowa z wyglądu, nie dziwne że kupują to w tym rejonie świata,


Kupuja je wszedzie gdzie ludzie maja kase.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 16:23 
Cytuj  
embe napisał(a):
No i taki arab nadal może pomarzyć o blondi z rozwianymi włosami obok.


Nie wiem kto o kim mocniej marzy. Blondi o Arabie czy Arab o Blondi. Dla Araba to tylko dupy do poruchania, a dla dup sens zycia.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 16:49 
Cytuj  
@embe
Jakie ty masz kurwa kompleksy. Ja pierdole.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 17:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
oo to fajnie - niech sprowadzają, może cena maserati spadnie! Chociaż ten Porsche Panorama (!) też jest niezły.

Sprowadzaja, na dwa tygodnie. Ja tam nie wiem, ale mnie wkurwialo jak ktos jezdzi po 6k obrotow i dusi silnik na odleglosci 5 metrow, uszy od tego odpadaja po pewnym momencie


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 17:16 
Cytuj  
Jakie kompleksy, ja im zazdroszczę tych fur, jakbym taką dostał to zaraz sprzedałbym jakiemuś pozbawionemu gustu arabowi.
Jakbym miał tyle kasy na lambo to napewno nie brałbym złotego, srebrnego lub wyglądającego jak podróbka chińska, w środku też można podejść do tego ze smakiem.

Co do blondu na fotelu pasażera u araba to ryzykowne bo kiedyś wraca do swojego kraju i może mu się ta przygoda nie opłacać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 18:51 
Cytuj  
Moj ulubiony naszid:

https://www.youtube.com/watch?v=3tqD5p86q9M

nie mamy szans w wojnie z nimi, kiedy maja takie piesni w sercach

a my co mamy? barke?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2016, 18:59 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=bvYNoZoAHM8


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.