mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 17:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tomugeen - z chęcią zapoznam się z miastową retorykę. Przekonaj mnie.

Przekonać cie do retoryki? Wtf?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 17:54 
Cytuj  
Podpowiem: Tam jest kropka - odpowiadałem na twój post. Oszczędzam klawiaturę zakładając, ze po drugiej stronie siedzi ktoś z IQ > 50.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 17:57 
Cytuj  
Ale czytają twoje posty marku to trzeba zawsze wyłączyć mózg.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 18:12 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ale czytają twoje posty marku to trzeba zawsze wyłączyć mózg.


Tobie dawno temu na "off" się zacięło... GOTCHA AGAIN.

Tomugeen do tej pory się zastanawia o co ci chodziło, bo o "c" zapomniałeś ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 18:16 
Cytuj  
Obrazek

:(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 18:24 
Cytuj  
Nie wiem czy strzepić klawiature na marka. Nie pisalem nic na temat ogloszen o prace, zwrocilem tylko uwage na biedną retoryke jaka sie poslugujesz. To typowe błedy w argumentacji i logiczne/jezykowe. Z załozenia przestajesz być partnerem rzeczowej dyskusji po takim tekscie jaki zacytowałem.
Dalej mam cie do czegoś konkretnego przekonywać? Pisz jak człowiek.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 18:33 
Cytuj  
to tak jak ja mu piszę , że lepiej mniej zarobić i się nie wykończyć a on mi z argumentem ,że jak chorujesz to lepiej nieć kasę
- reasumując- trzeba zapierdalać żeby mieć kasę ,żeby potem ją wydać na leczenie steranego organizmu :)

czasami mam wrażenie ,że on lubi napisać jakąs mądrość i po prostu wplata gdzie popadnie , a że czasami nie bardzo pasuje to co tam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 18:40 
Cytuj  
Tomugeen - narzekasz na retorykę. Poprosiłem o twoje zdanie na ten temat. Tym razem z punktu widzenia mieszczucha. W zamian dostaję komentarz, że nie da się ze mną dyskutować :o

Lordyp - znów się powtórzę bo poprzednio nie dotarło: czy gdzieś kogoś kiedykolwiek namawiałem do pracy do upadłego, 24/7?

Sam zamierzam za rok-dwa jedynie zarządzać, a za 10 lat możliwe, że przejść na wcześniejszą emeryturę. Jestem wyjątkowo leniwą bestią i gdybym mógł to bym zrobił to już teraz - no ale "w pracy trzymają mnie fajni koledzy, możliwości rozwoju i ciekawe projekty". Od razu dopiszę: to ostatnie to ironia jakbyś nie zauważył, bo tak naprawdę to muszę pracować by zarobić na życie.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 19:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Post highlandera wyglądał tak:
"mam super pracę, super znajomków z pracy - pieniadze nie są dla mnie w ogóle ważne".


Pierwsze zdanie z postu Highlandera w tym temacie:

Highlander napisał(a):
Dla mnie wazne jest to, ze robie co lubie i dostaje za to dobra kase.



Marek znowu dyskutuje ze swoimi urojeniami i kompleksami? Smutne w chuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 19:09 
Cytuj  
Moje zdanie? Moje zdanie jest takie, ze High zmienil prace na ciekawsza niz ostatnio i pracuje teraz 200 metrow ode mnie wiec mamy sie na piwo ustawić ;]
Ale co to ma do rzeczy?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 19:27 
Cytuj  
E tam mareczek to sfrustrowany prawie 40 latek. Bez szkoły, bez wykształcenia. Jego brat coś osiągnął, a marek nadal jest technikiem z umysłem 20 latka.. Im wcześniej sobie uświadomi, że nic w życiu nie osiągnął i nie jest nowym wcieleniem Buffetta tylko zwykłym nygusem od roboty tym lepiej. Jak do 30tki nie otworzył swojej wielkiej, nowatorskiej firmy to już nic więcej nie osiągnie. Czas się z tym pogodzić, a nie naginać rzeczywistość.
Jak w Londynie nie zarabiasz 6k/mc to jesteś zwykłym śmieciem, a żeby zostać inwestorem to musiałbyś mieć z 30k/mc. Funtów oczywiście. Marku - klasyfikujesz się tak pomiędzy bezrobotnym cyganem na socjalu, a czarnym stażystą z city. Wyżej już nie podskoczysz. Brak ci wiedzy, umiejętności i predyspozycji. Czas na fantazje jest maksymalnie do 30stki. Potem, czas się obudzić z letargu i zacząć po prostu tułać. Może twojej córce się uda albo da dupy arabusowi, któremu coś się uda. Whatever. Na ciebie już za późno.
Przespałeś swoją szansę, której w zasadzie nigdy nie miałeś, bo ambicją nie grzeszyłeś. Tylko fantazjami.
Pozostają ci inwestycje w ubezpieczenia i może sobie tam klepniesz mieszkanko w kredycie lolz.
Podbudowujesz się, że po porównaniu zarobków w uk zarabiasz ciutek więcej niż junior developer w Polsce, ale musisz zrozumieć, że tam jesteś śmieciem za 2k/mc i tutaj byłbyś śmieciem za 2k/mc. Tam w funtach, tutaj w złotówkach. Otworzysz sobie minifiremkę i to ma być osiągnięcie? Nawet nie masz pojęcia ile się z tym stresu wiąże.
A High, alda czy ja zarabiając tutaj te 6-15k/mc tam byśmy mogli się przenieść gdybyśmy dostali te 7-8k/mc, bo mamy jakieś ambicje, a nie jesteśmy zwykłymi śmieciuchami patrzącymi tylko na kasę. Poziom życia musi rosnąć, a nie spadać. Minifiremkę już miałem. Także wkrótce dotrzesz do tego co ja miałem te 10 lat temu. Ponieważ jesteś ostro opóźniony to po 50tce zrozumiesz jaki to jest błąd z punktu widzenia zwykłego wyrobnika, którymi jesteśmy i ty i ja. Do 30tki można było tyrać te 16h dziennie. Teraz liczy się te 8h i 26 dni płatnego urlopu.
Dla większości z nas (programistów) szczęściem jest robić w sensownej technologii, mieć wyjebanie po 8h pracy i mieć czas dla siebie, na rozwój, potem mamy czas na życie prywatne. Dostajemy hajs za to co lubimy robić, nie idziemy do pracy z myślą "kurwa nie - kolejny dzień". No i podejrzewam, że każdy z nas w każdej chwili może zadzwonić do przełożonego "dzisiaj mnie nie będzie, bo nie mam weny/muszę poruchać/jadę na imprezę" bez problemów.

Ale i tak nie zrozumiesz. Toć ty nawet szkoły nie byłeś w stanie skończyć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 20:05 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
te 6-15k/mc

O yeahbunny, ale ma rozrzut;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 20:41 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
tczewiak napisał(a):
te 6-15k/mc

O yeahbunny, ale ma rozrzut;)

No co? ;) Od Łodzi do Warszawy ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 06:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Tczew, osiadles na laurach i brak Ci wiekszych aspiracji! :P


http://www.kalzumeus.com/2011/10/28/don ... rogrammer/ ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 07:55 
Cytuj  
tczewiak wrocil z wakacji w syrii teraz bedzie sie bral za kariere. widzialem gdzies w tv.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 08:06 
Cytuj  
jak milo, ze tylu ludzi czerpie przyjemnosc z pracy. i realizuje sie w niej. :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 08:41 
Cytuj  
taa - a wynagrodzenie za prace stawiaja na n-tym miejscu na liscie priorytetow. Gdzie n>10 :)

Tczewiak - dzieki za epitafium na moj temat. Bedzie troche kucia kuzwa!
P.


Ostatnio edytowano 26 wrz 2016, 08:59 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 08:56 
Cytuj  
Najważniejsza jest praca w dynamicznym i młodym zespole, która zapewnia rozwój i poszerza horyzonty.
Dla wielu zsunięte cztery stoły i po dwa monitory do kompa to wyżyny sukcesu zawodowego :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 09:03 
Cytuj  
To i tak postep z 1x1m


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 09:08 
Cytuj  
jup - jesteśmy tacy nieszczęśliwi :(

Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.