mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2041, 2042, 2043, 2044, 2045, 2046, 2047 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 12:07 
Cytuj  
Ten kołcz jest chyba najbardziej znany z tego, że pojechał po jakimś studencie i został zaorany całkowicie :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 12:28 
Cytuj  
Mogłeś link wkleić :P
https://www.youtube.com/watch?v=jKr5YbunJ7U
No konkretnie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 12:29 
Cytuj  
Jak widze tego typa to mi sie cisnienie podnosi do maksymalnego poziomu, kurwa, jak ja tego frajera nienawidze.
A co do samej idei coachingu - +1 tczewiak. Placenie fortuny zeby uslyszec rzeczy, ktore kazdy wie tylko po to, zeby utrzymywac taka ciote jest totalnie bez jakiegokolwiek sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 12:41 
Cytuj  
Rok temu miałem przyjemność usłyszeć, że jeden z dyrektorów STUDIUJE coaching :D W trakcie imprezy. Wyśmiałem w twarz i nie kumałem dlaczego inni każą mi się zamknąć. Potem dopiero się okazało, że to szycha hehe :D
Kurwa - kierunek na uczelni. Akademia coachingu. Oczywiście na jakiś prywatnych pipidówach. To jest dopiero scam niezły. Uczyć ludzi jak mają scamować innych ludzi :D

Jak ktoś interesuje się coachingiem i chce się rozwinąć to daję receptę za darmo - streszczenie tych wszystkich frajerów - "nie bądź pizdą w rurkach". :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 12:46 
Cytuj  
gdyby nie wy nie wiedzialbym ze tyle zjebow jest na swiecie, dziekuje!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 13:11 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Rok temu miałem przyjemność usłyszeć, że jeden z dyrektorów STUDIUJE coaching :D W trakcie imprezy. Wyśmiałem w twarz i nie kumałem dlaczego inni każą mi się zamknąć. Potem dopiero się okazało, że to szycha hehe :D
Kurwa - kierunek na uczelni. Akademia coachingu. Oczywiście na jakiś prywatnych pipidówach. To jest dopiero scam niezły. Uczyć ludzi jak mają scamować innych ludzi :D

Jak ktoś interesuje się coachingiem i chce się rozwinąć to daję receptę za darmo - streszczenie tych wszystkich frajerów - "nie bądź pizdą w rurkach".
:D


ciekawe tczewiak zycie prowadzisz. nie dosc ze dresy tluczesz, modelki ruchasz to teraz doszlo ze swoim dyrektorom smiejesz sie w twarz. swoja droga ciekawe ze wszyscy wiedzieli kto to tylko ty nie. czyzbys pracowal w dziale niaha?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 13:17 
Cytuj  
Musisz zrozumieć, że dzisiaj dobry programmer to król rynku pracy i tym samym życia. Dyrektora łatwiej wymienić niż kierownika programistów. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 14:12 
Cytuj  
Mnie dzisiaj przerysował na parkingu jakiś matoł co nie potrafi jeździć zjebał dwie listwy na drzwiach i dół drzwi, pewnie jakiś programista król parkingowych driftów bo stwierdził "jak Pan chcesz to dzwoń na policje bo mnie stać żeby nie naprawiać tylko bym wymienił na nowy samochód"...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 14:16 
Cytuj  
Listwy na drzwiach? :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 14:18 
Cytuj  
Element obowiązkowy w każdym Januszwagen.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 14:39 
Cytuj  
auto ma sześć lat i jeszcze coś takiego robili, nowszy model nie ma już listw, ale jakby nie te listwy to miałbym całe dwoje drzwi do roboty.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 16:40 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Wystarczy wziąć się do roboty i nie być prostym chłopem - wtedy bańka to nie jest dużo.


Kurde, w końcu odkryłem skąd czeczewiak bierze inspirację -> https://www.youtube.com/watch?v=dp89suL_KUQ


Jaglak lepszy :D

https://www.youtube.com/watch?v=ToWScjTHF8c

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 19:02 
Cytuj  
lol
http://tvn24bis.pl/moto,99/czy-panstwo- ... 93729.html

W sprawie drastycznych wzrostów składek na ubezpieczenie OC kierowców interweniowało w ostatnich tygodniach co najmniej czworo posłów. Adam Andruszkiewicz (Kukiz'15) i Grzegorz Furgo (Nowoczesna) złożyli w tej sprawie pisemne interpelacje. Sławomir Nitras i Agnieszka Pomaska (oboje PO) pytali, o to z mównicy sejmowej.
Posłowie w swoich interpelacjach domagają się interwencji rządu na rynku polis.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2016, 21:04 
Cytuj  
Embe wolnorynkowcem. No, no. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2016, 08:58 
Cytuj  
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/100 ... 07503.html

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2016, 09:26 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/100-tys-zl-od-Energi-na-koncert-Niewazne-doswiadczenie-wazna-idea-n107503.html

Z komentarzy:
Cytuj:
nowa forma wyprowadzania kasy z spolek panstwa lecz sprytnie dla swoich ' kolesi '. Moze sie nawet mozna umowic ze ' zaloz spolke szybko , wydoimy 300 000 w tydzien a potem sie podzielimy ta kwota po cichu na czarno ''. Tak wiec wszelkie zapisy prezesa o uczciwosci i ograniczaniu pensji w spolkach panstwa prysly niczym banka mydlana . Prezesa naszej najwspanialszej partii juz i tak traktuja pewnie jak male dziecko ktore im bylo tylko potrzebne do obsadzenia spoleczek kolesiami zeby dojarke kasy wlaczyc. Prezes naszej najwspanialszej partii jest przez cwaniakow z spolek pewnie traktowany jak posel emeryt w berecie ktory moze sobie pokrzyczec na drabince podczas miesiaczki .Kolesie i cwaniaczki pewnie jak dostali od prezesa stolki to pija wodke i sie smieja jaki naiwny ten prezes w berecie bo w uczciwosc uwierzyl .

Misiewicze robią z Jarka głupka. On by chciał zbawić Polskę, ale z taką ekipą to jest to samo co za PO. Wstyd i hańba. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2016, 10:49 
Cytuj  
nie ma dnia bez lolowania
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 17843.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2016, 12:13 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
mrynar napisał(a):
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/100-tys-zl-od-Energi-na-koncert-Niewazne-doswiadczenie-wazna-idea-n107503.html

Z komentarzy:
Cytuj:
nowa forma wyprowadzania kasy z spolek panstwa lecz sprytnie dla swoich ' kolesi '. Moze sie nawet mozna umowic ze ' zaloz spolke szybko , wydoimy 300 000 w tydzien a potem sie podzielimy ta kwota po cichu na czarno ''. Tak wiec wszelkie zapisy prezesa o uczciwosci i ograniczaniu pensji w spolkach panstwa prysly niczym banka mydlana . Prezesa naszej najwspanialszej partii juz i tak traktuja pewnie jak male dziecko ktore im bylo tylko potrzebne do obsadzenia spoleczek kolesiami zeby dojarke kasy wlaczyc. Prezes naszej najwspanialszej partii jest przez cwaniakow z spolek pewnie traktowany jak posel emeryt w berecie ktory moze sobie pokrzyczec na drabince podczas miesiaczki .Kolesie i cwaniaczki pewnie jak dostali od prezesa stolki to pija wodke i sie smieja jaki naiwny ten prezes w berecie bo w uczciwosc uwierzyl .

Misiewicze robią z Jarka głupka. On by chciał zbawić Polskę, ale z taką ekipą to jest to samo co za PO. Wstyd i hańba. :(


Kukiz i Korwin o tym mowili - trzeba rozjebac koryto a nie wymieniac swinie, liczac na to ze trafia sie uczciwsze. Swinie sa zawsze takie same (w kazdej partii i kazdym systemie), nawpierdalac sie jak najwiecej zeby starczylo na sezony kiedy beda odciete od koryta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2016, 12:48 
Cytuj  
Likwidacja koryta nie takie proste co widać w całej europie, teraz walka trwa nie tyle o stołki co o możliwość wydawania kasy, czasy łapówkarstwa minęły i tylko jakieś tępe buraki z PSL nadal na tym jadą, od dawna najważniejsze mieć w gronie swoich znajomych kogoś co wydaje kasę z budżetu czy z eu, wtedy można sobie robić teatry prywatne, fundacje, projekty, analizy, firmy pod konkretne zamówienia/zlecenia itd, a jak zmieni się władza to wtedy pozostaje latanie po ulicach w obronie co tam kto wymyśli.
Stawiam piwo że jak PiS przegrałby wybory to powstanie jakiś "komitet" i będą latać w obronie tego co aktualnie będzie na topie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2016, 15:00 
Cytuj  
tylko ze koryta ot tak nie da sie zlikwidowac. druga sprawa ci nowi, biedni (jak np. u palikota ludzie z sejmu sie dorobili itd.) sa spragnieni ukladow, deali itd. nie wiem kurwa prawo surowe dla politykow oskarzonych o korpucje lacznie z konfiskata majatku. badanie wariografem? :) nie ma szans. polityka to szambo i tyle.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2041, 2042, 2043, 2044, 2045, 2046, 2047 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.