mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2059, 2060, 2061, 2062, 2063, 2064, 2065 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 22:32 
Cytuj  
Ta, tylko ze przepisy ktore TK uznal potem za niekonstytucyjne zostaly przez PO dodane bez udzialuRzeplinskiego i Biernata.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 22:56 
Cytuj  
Widzę, że Biernat zawsze dziewica już zbiera kreski do nieoddania stołka po odejściu przenajświętszego sędziego.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 22:59 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
Znów wstyd za Budynia.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 23:01 
Cytuj  
Skoro jego największe osiągniecie to uratowanie wafelka, to przybył pokłonić się przed magiem z Torunia.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 23:33 
Cytuj  
Nie czytałem ostatnio forum za dokładnie. Było?

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... i-usa.read

Cytuj:
Robert Grey, wiceminister spraw zagranicznych, został pilnie odwołany, bo zataił fakt współpracy ze służbami USA[...]Informację o jego zwolnieniu potwierdziła rzeczniczka MSZ Joanna Wajda.


Cytuj:
Robert Ethan Grey zaczął pracować w MSZ w październiku. Był odpowiedzialny za dyplomację ekonomiczną oraz politykę amerykańską i azjatycką.



:-?


Ostatnio edytowano 3 gru 2016, 23:33 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 23:33 
Cytuj  
Było już dementi o współpracy.

Protest WSI pod sejmem, całość jest spoko, ale ten fragment najbardziej frapujący :D
https://youtu.be/PjKSh4VZfmo?t=4m16s

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 00:09 
Cytuj  
'Starsi pracownicy boją się młodych. Millenialsi nie chcą pracować w korporacjach i stawiają warunki'
http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i- ... firmy.html

milenialsi...Millenialsi...MILLENIALSI... :roll:


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 01:16 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Było już dementi o współpracy.

Protest WSI pod sejmem, całość jest spoko, ale ten fragment najbardziej frapujący :D
https://youtu.be/PjKSh4VZfmo?t=4m16s

Nie przyznali sie, ze zatrudnili obcego agenta. Zaskakujace naprawde, prawie tak samo wiarygodne jak to, ze dymisja jest z 'powodow organizacyjnych',


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 09:24 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Skoro jego największe osiągniecie to uratowanie wafelka, to przybył pokłonić się przed magiem z Torunia.


z jego levelem to juz archmage raczej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 13:17 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Było już dementi o współpracy.

Protest WSI pod sejmem, całość jest spoko, ale ten fragment najbardziej frapujący :D
https://youtu.be/PjKSh4VZfmo?t=4m16s

Nie przyznali sie, ze zatrudnili obcego agenta. Zaskakujace naprawde, prawie tak samo wiarygodne jak to, ze dymisja jest z 'powodow organizacyjnych',

Paragraf 22. Jak narazie, to giewu - jedyne źródło teorii o agencie Grey'u - wycofuje się na pozycję "niejasne związki " z "anonimowego źródła ".
Waszcza chce szurnąć paru mocnych ludzi, a to patrzcie - agent. Cóż za zbieg okoliczności.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 17:13 
Cytuj  
"Duda w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim mówił m.in., że nie może wybrać nowego prezesa TK, ponieważ nadesłana przez ZO uchwała jest niekonstytucyjna. Wynika to z niepełnego składu Zgromadzenia na obradach - 3 sędziów nie mogło w nich uczestniczyć z powodu zwolnienia lekarskiego. Prezydent podkreśla, że zachowanie tych sędziów jest odpowiedzią na działania prezesa Rzeplińskiego, o którym powiedział, że w "oczywisty i rażący sposób łamie konstytucję". Duda powiedział też, że w żadnym wypadku nie przyjmie ślubowania od 3 sędziów wyłonionych przez poprzedni parlament."


jak widać Prezydent RP może wytłumaczyć pójście na L4 wyimaginowanym łamaniem Konstytucji RP przez Rzeplińskiego :lol: :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 17:23 
Cytuj  
Ja bym na twoim miejscu wbił w ponizszy link jeśli chcesz się opierać na tej rozmowie, a nie cytował jakieś wykreowane opinie.
http://www.tvn24.pl/andrzej-duda-w-kawi ... 041,s.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 17:27 
Cytuj  
W usa już byłby byłym prezydentem, a w Polsce kogoś takiego nie tylko nie spotyka kara, to jeszcze ma czelność pouczać. Nie bez powodu mówi się na niego budyń.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 17:34 
Cytuj  
Niah napisał(a):
W usa już byłby byłym prezydentem, a w Polsce kogoś takiego nie tylko nie spotyka kara, to jeszcze ma czelność pouczać. Nie bez powodu mówi się na niego budyń.

US jako symbol panstwa prawa upadl juz dawno, a najlepszym symbolem tego upadku bylo wystawienie killary(i to co odpierdalalo sie podczas wyborow), ktora ma duzo wiecej za uszam niz nasz budyn hahahahahha

prawda jest taka ze demokracje zachodu (us/uk/fr/de) sa tak samo skurwione morlanie jak putinowska rosja, po prostu maja lepszy PR

edit, ofc to nie uspawiedliwia budynia i pis w ich dzialaniach, ale mogli by to zrobic troche delikatniej, brak im po prostu tej zachodnio europejskiej finezji w opierdalaniu niewygodnych spraw


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 19:03 
Cytuj  
wydźwięk niewiele się zmienia, duda w imię swojej partii i kaczynskiego niszczy TK,

wystarczyłoby, żeby we właściwym czasie odebrał ślubowanie od prawidłowo wybranych Sędziów przez PO - po wyroku TK,

za to pis i duda postarali się zrobić coś jeszcze gorszego niż PO, czyli wytworzyć sztuczną próżnię i wepchnąć tam nielegalnie swoich kandydatów i negować prawidłowo wybranych Sędziów.


ten człowiek nie jest żadnym autorytetem, ba, można mieć podejrzenia, że nie jest również decyzyjną osobą na swojej funkcji.

każde liczące się grono prawników w tym kraju potwierdza moją opinię, niewielu, pojedyncze osoby twierdzą inaczej, część zachowuje milczenie.

Ale w Polsce warcholstwo i niszczenie państwa w imię osobistych i partyjnych korzyści ma głęboką tradycję.

w USA nikt, nigdy tak nie zrobił.


za to zrobili tak naziści w Austrii.

nie mówię, że można postawić znak =, ale tylko dlatego, bo w pisie jest pełno ludzi 'inteligetnych inaczej', w innym wypadku nie błaźniliby się tyloma ustawami, komisjami weneckimi itp. zostawią śmieszno-smutne świadectwo na przyszłość, no i naziści nie byli zależni od dofinansowań z ue, mieli mniej do stracenia.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 20:48 
Cytuj  
Lokken orientujesz się może jak ograniczenie np karuzel VATowskich wpływa na PKB?
Czy to nie byłoby coś co PKB zmniejsza?

Tak baj de łej, to ściągalność wygląda na prawdę nieźle
http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finan ... Mode=print

deficyt 24mld, nie wygląda źle.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 21:51 
Cytuj  
jeeez...naprawdę! :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 22:21 
Cytuj  
W jakimś stopniu zmniejsza PKB. Oczywiście nie jest to całość wyłudzonej kwoty. Po prostu państwo ma mniej kasy więc mniej wydaje (wydatki publiczne są składową pkb), ale z drugiej strony ci co wyłudzili vat też tą kasę na coś wydadzą. Pytanie tylko czy wydadzą na legalne produkty/usługi, które będą wchodzić do rachunku pkb. Chociaż w sumie skoro już teraz dziwki i koks wchodzą do pkb to już nie wiem ;)

Może jakby tą kasę zagranicę wyprowadzili.


Ostatnio edytowano 4 gru 2016, 22:33 przez Lokken1, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 22:32 
Cytuj  
Zastanawia mnie sam mechanizm karuzeli. Bo rozkręcając karuzelę fakturujemy nieistniejące transakcje si?
Abstrahując od wyłudzeń, czy taka karuzela działając nie będzie pompowała PKB?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 4 gru 2016, 22:34 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 22:34 
Cytuj  
Usunąłem ostatnią część mojego posta bo coś mi się popierdoliło z moją argumentacją ;)

Rzeznik napisał(a):
Zastanawia mnie sam mechanizm karuzeli. Bo rozkręcając karuzelę fakturujemy nieistniejące transakcje si?
Abstrahując od wyłudzeń, czy taka karuzela działając nie będzie pompowała PKB?


Tak naprawdę to nie czytałem żadnych badań na ten temat. Bazuję tylko na mojej ogólnej wiedzy i tak sobie januszuję.

W sumie możesz mieć racje jeśli chodzi o pompowanie pkb. Wyłudzenia vat obniżają dochody państwa. Gdyby państwo zachowywało się jak rozsądni ludzie czyli gdy mniej zarabiam to mniej wydaję to można by uznać, że wyłudzenia obniżają wydatki publiczne co obniża pkb. Ale państwo po prostu więcej pożyczy i utrzyma wydatki na niezmienionym poziomie. A kasa nielegalnie zdobyta zostanie na coś wydana.

Tak to widzę, ale oczywiście mogę się mylić.

Cholera byłem ostatnio na szkoleniu min. z przestępstw gospodarczych, ale coś zasnąłem jak było o wyłudzeniach i niewiele pamiętam (a szkoda, może rzucę okiem do materiałów). Chodziło chyba o wykorzystywanie zerowej stawki vat wewnątrz państw UE. Czyli udajemy, że wozimy paliwo po europie aby wyłudzić zwrot. Ostatecznie ostatnia firma z łańcuszka musi zapłacić vat, ale ona upada a jest zarejestrowana na słupa (pacjentów hospicjów, bezdomnych). Ważne jest też aby były to produkty jednorodne, trudne do namierzenia (paliwo, stalowe pręty).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2059, 2060, 2061, 2062, 2063, 2064, 2065 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.