mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:42 
 
AHAAA!!!! Czyli XanaaX (:))ma wtyki??? A to manel!!! Ej, zalatw mi od admina piwo, to bedziesz dla mnie mistrzu!!! Aha, jak chcesz zebym sie z toba pobawil, to sorry bo wlasnie nie mam czasu na zajmowanie sie niemowlakami. Aha Xanth (robie to z uprzejmosci, jakiej wy nie macie)nie gadaj ze ty masz tysiacpiecsetstodziewiecset (:)) lat, bo sam jestes taki smark.

P.S. Znajdz sobie chusteczke.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:49 
 
i niestety tak jest zawsze, obojetnie jaki by ten topic nie byl zawsze znajdzie sie ktos kto zrobi offtopic'a, nie mowie ze kazdy ale jakies 90% ludzie na tym forum ma to we krwi - nie da sie wyroznic tych co offtopicuja mniej lub wiecej; nawet ci ktorzy tutaj stoja po stronie bola maja wiele offtopicow, ja tez i przyznaje sie do tego ale nigdy nie staram sie upokorzyc kogos na forum obojetnie czy jest on starym czy nowym bywalcem - przy okazji "chamstwa na forum" powraca temat free mmorpg - Xanth, Aenima, Mark24 co wami kieruje ze tam wchodzicie - jak sami piszecie jest to "piaskownica" - Wy tesh(sic!) lubicie sie bawic w piasku?? Jak jakis temat mi nie odpowiada czy nie interesuje to tam nie pisze i jush(sic!) - a jak dzial "Darmowe MMORPG" az tak wam przeszkadza to zwroccie sie do Admina zeby go wywalil i bedzie po sprawie.

Z gory przepraszam za wymienionych uzytkownikow za wymienienie ich tutaj ale Was zapamietalem jako tych ktorzy najbardziej atakuja Free MMORPG. - jakby ktos chcial komentowac tego posta (udowodnic ze sie myle, jaki jestem glupi itd.) napisac mi to na gg, tlenie - numer znajdziecie na w info o mnie,


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 wrz 2004, 07:01 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 21:24 
 
Do lordabolo

Ja pierdole... ty mi mowisz ze masz 28 lat ? i za smarkacza sie nie uwazasz ?
... Hmm... no to ja cie uwazam...

Po pierwsze...
lordbolo ? co to kurwa jest ? pamietam jak gralem w diablo1 wszyscy mieli xywki lordmarek , lordzdzisiek bo wszyscy tacy mieli po 12 lat... Nawet ja mialem xywke przez tydzien lorddiablo ale z tego sie wyrasta...
Kiedys nawet byl artykul co oznacz lord w nicku , sir czy inne badziwie...
Zazwyczaj ludzie sobie je dopisuja zeby poczuc sie kims i mysla ze w ten sposob zyskaja respekt.
W twoim przypadku jest to zagniezdzone tak gleboko ze szkoda to rozwijac

Po drugie... Co ci przeszkadza chamstwo ?
Chyba sam chcesz sobie nabic posty jak juz o tym wspomniales... Nic sie po tej dyskusji nie zmieni ,a jedynie mozesz napisac i wyzalic sie ze jest okropnie i chujowo ale tak bedzie dalej ....wiec jak topic bedzie miec 60 postow to sie skonczy bo do niczego konkretnego takie pierdolenie nie prowadzi

Strasznie duzo tu chamstwa ? Hmm... Ciekawe co robisz jak ktos na ulicy gada kurwa albo rozbija butelki czy napierdala drugiego. Nic nie robisz... Tu takiego chamstwa nie ma i uwazam ze jak na polskie warunki to jest tu calkiem przyzwoicie... Problem z chamstwem polega na tym zeby je tolerwowac wtedy kiedy trzeba a interweniowac gdy ta interwencja cos da....

Jezeli sadziles ze powstrzymasz takie "chamstwo" tu na boardzie ( bardzo szczytny cel gratulacje ) to nie w taki sposob " siema jestem lordbolo i strasznie duzo tu chamstwa , a wy ? tez tak myslicie ? nie jestem sam jakby co.." a jezeli chciales cos popierdolic to nie tu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 21:39 
 
Coz, jak jeden z drugim nawet nie umie poprawnie nicka napisac, to ja nie mam wiecej pytan. Pozostaje tylko ubolewac nad indolencja przedpiszcow. Zreszta, kretynow zwyklem ignorowac.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 31 sie 2004, 22:03 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 21:44 
 
Ja zwyklem ignorowac debili i GM z freeshardow

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 21:50 
 
No, jeżeli flame to i ja mógłbym n.p. tak:

"Do Smolika:
Ksywek się nie odmienia, co ona oznacza gówno cię obchodzi, i tak jesteś za tępy żeby zrozumieć, nie wierzę że grałeś w diablo - chyba że ci najpierw ze 3 dni wytłumaczyli gdzie co naciskać ;)
Chamstwa nie toleruję, jak tobie nie przeszkadza to ubolewam, faktycznie, jak kogoś napierdalają na ulicy to im ryja nie rozwalam, to że jesteś żywy jest tego przykładem ;) Faktycznie, tu nie ma co interweniować, bo się cwelu czujesz tu bezkarnie, pewnie jeszcze za firewallem i proksiakiem żeby nie srać za często bez strachu produkujesz te swoje gówniarskie wypocinki.
Lubię sobie popierdolić, i nie widzę lepszego forum na to jak pogawędki, dziwne że tobie to przeszkadza, bo pierdolisz bzdury wszędzie bez skrępowania ;)
Moje metody to moje metody, zapytaj o zgodę zanim je skomentujesz, a co (jak nie widzisz analogii to spierdalaj:D "

Tak mógłbym popisać, i zniżyłbym się do Ciebie...
Zamiast tego zacytuję Ciebie samego:

"za smarkacza sie nie uwazasz ? ... Hmm... no to ja cie uwazam... " ;)

Pozdro, i twardej dupy życzę :)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 22:41 
 
Ach :) Roballu :) Złotko :)
Dziękuję Ci kochany :) Za to że wypowiedziałeś się :) na mój temat :) Widzę że w pełni :) zrozumiełeś :) pytanie w temacie :)
Dziękuję :) i Pozdrawiam :) Bucu :)

P.S. Sorki że Cię obrażam w ostatnim zdaniu ale to tutaj modnę, włażę między wrony (trochę jeszcze dziobią :) )


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 06:44 
 
Panowie troche szacunku wobec innych. Takie dyskusje do niczego nie prowadza i chyba bede zmuszony wyslac kilka osob na "przedluzone wakacje".

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 10:59 
 
bolo nie musiales zakladac topicu aby poplakac jaki ae jest nie dobry mozesz swoje zale napisac do mnie na priv i cos sprobujem z tym zrobic.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 11:30 
 
lordbolo napisał(a):
nie wierzę że grałeś w diablo - chyba że ci najpierw ze 3 dni wytłumaczyli gdzie co naciskać


widze ze to byl raczej twoj problem... :roll:

Tak poza tym sam mowisz o chamstwie a znizasz sie do mojego poziomu jak to powiedziales , wiec o czym ty mowisz...?
Pewnie w domu masz wiecej chamstwa niz tu i musisz odreagowac


Posty: 17
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 12:59 
 
Tak poza tym sam mowisz o chamstwie a znizasz sie do mojego poziomu jak to powiedziales , wiec o czym ty mowisz...?

wiesz Smolik nieduczytales dalej : P.S. Sorki że Cię obrażam w ostatnim zdaniu ale to tutaj modnę, włażę między wrony.

A wiec kochana wrono czytaj uważnie !!! :P

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 13:16 
 
Ale gdzie ja powiedziałem że ae jest niedobry? :D Ja to inaczej nazwałem ;)
Dobra, mistrzowie, widzę że nadal macie problem z przeczytaniem bolda w topicu więc dyskusja raczej nie ma sensu. Tym bardziej że jestem przezwyczajony dyskutować w podobnych tonie, a chyba nie pasujemy na rozmówców.

A czy ja tak dużo żądam? Chcę tylko żeby gadać na temat. Jak już lubicie wpaść w dygresję zakładajcie sobie własne topiki. :)

Pozdro,
Bolo

PS A moze trzeba tutaj napisać: Nie do was temat to wypier..... :D Może to będzie zrozumiane :)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 13:50 
 
Ok gadamy na temat... jest chamstwo i co dalej bolo ? :har:

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 15:37 
 
i cos trzeba z nim zrobic......


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 16:41 
 
Prawda jest taka, ze na tym boardzie nie bylo chamstwa od czasu kiedy freeshardy stad poszly, az do pojawienia sie jakze ciekawego dzialu Darmowe MMORPG.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 16:44 
 
Na forum FF nie ma chamstwa, a wręcz przeciwnie. Dużo pomocy, porad, trochę żartów, kilka glupot i tyle.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 16:49 
 
Idril napisał(a):
Na forum FF nie ma chamstwa, a wręcz przeciwnie. Dużo pomocy, porad, trochę żartów, kilka glupot i tyle.


Nie wywoluj wilka z lasu, bo przyjda noca i "czy macie fri szardy?" zalomoca...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 17:06 
 
Tylko w tym problem, że ludziska z darmowych nie wchodzą na "wasze" forum o płatnych mmorpg i nie wypisują tam głupot tak jak wy to robicie w darmowych. Jeżeli tak bardzo nie lubicie free mmorpg i grania na pirackich serwerach to po co tam zaglądacie. Ja np. wogóle niezaglądam na płatne. Gdyby każdy był na swoich "śmieciach" i tam postował to myśle że ten topic nie musiałby powstać bo niebyłoby takiej potrzeby.

PER.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 17:09 
 
to co tu robisz parowko?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 17:10 
 
Bez obrazy, ale te Wasze kłótnie wyżej zaczynają schodzić na ton, że tak powiem "podwórkowy". Co prawda, trzymam oczywiście stronę Bola i innych porządnych osób (ostatni sprawiedliwi :) ), ale ta rozmowa robi się coraz mniej inteligentna i "podwórkowa" - "Co to za imię bolo", "Ciebie to chyba grać w Diablo musieli uczyć 3 dni" itd. Potem będzie - "Twoja matka jest głupia" - "A twój ojciec to pedał" (podaję przykłady sprzed bloku :))) ) itd. A takim ubliżaniem sobie nic raczej nie załatwicie.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.