mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 00:46 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Przygotowania do powrotu Króla Europy, Słońca Peru idą na pełnych obrotach. Zaraz wyborcza z tvnem dorżną watahy Petru i KOD, a Schetino może zacząć ćwiczyć pokłony przed Ryżym.


A nie będzie tak?
https://www.youtube.com/watch?v=h151WdWjnzs
:lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 00:56 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Senex napisał(a):
Przygotowania do powrotu Króla Europy, Słońca Peru idą na pełnych obrotach. Zaraz wyborcza z tvnem dorżną watahy Petru i KOD, a Schetino może zacząć ćwiczyć pokłony przed Ryżym.


A nie będzie tak?
https://www.youtube.com/watch?v=h151WdWjnzs
:lol:

Się okaże. W każdym razie będzie ciekawie. :)


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 01:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W normalnym kraju Kijowski byłby skończony jako szef ruchu społecznego, pytanie czy żyjemy w normalnym kraju.

Nie śledziłem tego w ogóle, ale tak sobie czytam i niezły cyrk.
Kijowski (już nie taki młody rozwodnik z długami alimentacyjnymi) pracuje "na pełny etat" jako szef ruchu spolecznego i wciska kit swoim poplecznikom, że robi to za darmo, a utrzymuje go rodzina :lol:

I ludzie to serio łykali?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 07:57 
Cytuj  
Może teraz do paki pójdzie za alimenty :D

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 08:30 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Co to znaczy znaczący wzrost?


no ze to duzy wzrost :)



Nieprecyzyjnie chyba się wyraziłem.
Chodziło mi o to, żeby mi montezuma napisał ile to jest ten znaczący wzrost, czyli ile było w poprzednich latach takiego VATu wstrzymanego. Bez tego to taka informacja nic nie daje.


Cytuj:
Poprosiliśmy Ministerstwo Finansów o dane o wstrzymanych zwrotach w 2015 r. Resort podał jednak tylko informację o zwrotach zatrzymanych przez urzędy kontroli skarbowej. Wynika z nich, że w 2015 r. było to zaledwie 168 mln zł.


http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly ... rotow.html


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 09:52 
Cytuj  
ja rzeznik ironicznie bardziej pisalem.

czyli kijowski to taki informatyk? ja nigdy nie zrozumiem poziomu debilizmu. ej wystawimy faktury powiemy ze to za stronke www i kaska bedzie... serio ktos myslal ze to nigdy nie wyplynie?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 10:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
Za to polityk, który wystartował od zera i osiągnął dużo to chyba bezapelacyjnie alimenciarz.


zdarzyl zalapac sie na podsumowanie roku. A teraz go "uslugi informatyczne" ciagna na dno;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 10:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W normalnym kraju Kijowski byłby skończony jako szef ruchu społecznego, pytanie czy żyjemy w normalnym kraju.

bardziej pytanie sie nasuwa, czy to taki ruch spoleczny jak go lansuja, czy 'spoleczny' ?

bo prawda jest taka ze KOD nigdy zadnego spolecznego poparcia nie mial, od poczatku byl pustym tworem bez idei
z jakims przodownikiem wyciagnietym z kapelusza chuj wie skad

ogolnie smieszna jest ta bezideowosc obecnej opozycji, widac jak na dloni ze jedyne co motywuje tych ludzi do dzialania to pieniadze i wspolne interesiki, dlatego PiS moze byc tak chujowy bo zadnego wspolnego frontu przeciwko nim nikt nie stworzy


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 sty 2017, 10:38 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 10:34 
Cytuj  
Każdy ruch społeczny jest "społeczny".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 10:39 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Każdy ruch społeczny jest "społeczny".

powiedz to o solidarnosci w latach 80, albo o KOR

piszac 'spoleczny' mialem na mysli ze nie zostal utworzony przez ludzi oddolnie, i potem wybrane zostaly wladze, ustalony program, zdefiniowane cele polityczne/spoleczne do osiagniecia

zostal sztucznie utworzony zeby zagospodarowac/skanalizowac pewne spoleczne niezadowolenie wynikajace z dynamiki chwili , jak czas pokazuje chuja z tego wyszlo, a teraz jestesmy swiadkami jak jego tworcy go ubijaja
zupelnie tak jak wypowiedz olechowskiego ze 3xtak to byly tylko 'cwiczenia dla aktywistow' (do dzisiaj mi sie chce smiac jak sobie przypomne twarz pienkowskiej :D:D) byly proba zaorania PO i utworzenia podwalin .N tuz przed wyborami parlamentarnymi 2015


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 sty 2017, 11:00 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 10:57 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
ogolnie smieszna jest ta bezideowosc obecnej opozycji, widac jak na dloni ze jedyne co motywuje tych ludzi do dzialania to pieniadze i wspolne interesiki, dlatego PiS moze byc tak chujowy bo zadnego wspolnego frontu przeciwko nim nikt nie stworzy


Motywuje ich zakończenie rządów PIS, choć dla kogoś kto uważa obecny rząd za najwspanialszy trudno to dostrzec, wiec można machnąć przekazem partyjnym.
A dla przypomnienia - obecnie widać jak na dłoni w ogromne ilości spółek co motywowało PIS gdy było w opozycji, więc powyższy tekst serio wygląda śmiesznie.
Większość ludzi , którzy chodzą na te demonstracje protestuje przeciwko działaniom PIS, a że wszędzie znajdą się tacy , którym tylko chodzi o kase to chyba oczywiste.
Jednym podoba się styl działania PIS (oni dalej wierzą ,że PIS jest mniejszym złodziejem) innym nie. Jeśli przed następnymi wyborami słupki nie pokażą, że któraś z partii wyprzedza PIS to PO i Nowoczesna na pewno wystąpią razem - wg mnie to też oczywiste. Dzisiejsze wojenki mają na celu wyłonienie ( ku rechotowi Jarka ) lidera opozycji, tego kto będzie miał więcej do gadania i zgarnie więcej stanowisk. Przegrać znów wybory czy mieć chociaż kilka stołków? :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 10:59 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Poprosiliśmy Ministerstwo Finansów o dane o wstrzymanych zwrotach w 2015 r. Resort podał jednak tylko informację o zwrotach zatrzymanych przez urzędy kontroli skarbowej. Wynika z nich, że w 2015 r. było to zaledwie 168 mln zł.

http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly ... rotow.html


Czyli raz, że nie wiadomo do końca jak znaczący, a dwa, że nie wiadomo do końca co za zwroty zostały wstrzymane i z jakiego powodu. Przy karuzelach VATowych rzędów dziesiątków miliardów, to raczej ostrożnie bym podchodził do takiej informacji.

A co do Ciamajdanu, Kijowskiego i Petru...
http://wolnosc24.pl/2017/01/05/ciamajda ... ne-dzieci/
Jestem w szoku...jak domino. Aż ciężko uwierzyć, że to wszystko tak ładnie wyszło teraz przez przypadek. :wink:

To muszą być agenci Kaczyńskiego. :o


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 11:05 
Cytuj  
Podobna sytuacja jak z PO.
Chujowa władza miała za konkurencję chujową opozycję.
I teraz też tak jest.
Platformie na tym udało się rządzić dwie kadencje z rzędu i pomimo kopacz, dostać sporo miejsc w trzecich wyborach.
Mam nadzieje, że postsanacyjne gówno czyli pis nie uda się dotrwać do końca kadencji.
Jak tak dalej ma być to mam nadzieje, że Niemcy w końcu zaczną wdrażać kolejny plan wzięcia za twarz Europy, zlitują się nad Polakami i przejmą władzę nad tym TERENEM.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 11:05 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
meterrr napisał(a):
ogolnie smieszna jest ta bezideowosc obecnej opozycji, widac jak na dloni ze jedyne co motywuje tych ludzi do dzialania to pieniadze i wspolne interesiki, dlatego PiS moze byc tak chujowy bo zadnego wspolnego frontu przeciwko nim nikt nie stworzy


Motywuje ich zakończenie rządów PIS, choć dla kogoś kto uważa obecny rząd za najwspanialszy trudno to dostrzec, wiec można machnąć przekazem partyjnym.

to ze oni chca wygrac to ja wiem, kazdy kto gra chce wygrac... co nie znaczy ze tak sie wygrywa
musisz miec cos co sprzedasz ludziom, a ostatnie wybory pokazaly ze idea anty-pis to za malo, a czy obecnie opozycja ma cos jeszcze do zaoferowania przecietnemu wyborcy ? opozycja z twarza schetyna/riczi/kijowski ?
powiedz jaka idea przyswieca obecnie PO ? jaki jest ich przekaz ? (no poza tym ze nie lubia pis i chca zeby bylo po staremu)

@Rzeznik, faktycznie ktos przestawil wajche, moze sie szykuja na powrot ryzego krola
Cytuj:
Mam nadzieje, że postsanacyjne gówno czyli pis nie uda się dotrwać do końca kadencji.

jedyne co im zagraza to ze kaczynski nie dozyje
Cytuj:
Jak tak dalej ma być to mam nadzieje, że Niemcy w końcu zaczną wdrażać kolejny plan wzięcia za twarz Europy, zlitują się nad Polakami i przejmą władzę nad tym TERENEM.

pierdolony folksdojcz :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 11:13 
Cytuj  
Musi wejść nowe. Mam nadzieję, że w kolejnych wyborach Kukiz dobierze więcej ludzi z CAS i może mu się uda dotrzeć do fundacji republikańskiej i mniejszych organizacji wolnościowych/republikańskich i rzeczywiście coś się ruszy.
Skoro PIS pewnie od władzy się odsunąć nie uda, to przynajmniej niech będą zmuszeni do podzielenia się nią poprzez koalicję z ludźmi pokroju Tyszki czy Sadowskiego.
Może wtedy, przez prawdziwie dobre zmiany uda się większej ilości osób zaszczepić bakcyla wolnościowego/republikańskiego myślenia i kolejne wybory w 2023 będą przełomowe.

Bo co innego zostaje? Wymarzony scenariusz Niaha jahwol? :roll:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 11:18 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Każdy ruch społeczny jest "społeczny".

powiedz to o solidarnosci w latach 80, albo o KOR

No sporo z założycieli S miało doświadczenie z KOR, ROPCiO, czy nawet koniec końców z podpisywania listów protestacyjnych w gronie znajomych. Plus jak się okazało po przejrzeniu dokumentów bezpieki, całkiem sporo miało też dodatkowe i tajne źródło dochodów.
Cytuj:
piszac 'spoleczny' mialem na mysli ze nie zostal utworzony przez ludzi oddolnie, i potem wybrane zostaly wladze, ustalony program, zdefiniowane cele polityczne/spoleczne do osiagniecia
Ja rozumiem i zgadzam się. Imo podstawowa kwestia to intencje takich twórców ruchów społecznych. Intencje kodomitów stały się jasne po kilku manifestacjach góra, choć niektórzy do dziś jeszcze tego nie dostrzegli.
Cytuj:
zostal sztucznie utworzony zeby zagospodarowac/skanalizowac pewne spoleczne niezadowolenie wynikajace z dynamiki chwili , jak czas pokazuje chuja z tego wyszlo, a teraz jestesmy swiadkami jak jego tworcy go ubijaja
zupelnie tak jak wypowiedz olechowskiego ze 3xtak to byly tylko 'cwiczenia dla aktywistow' (do dzisiaj mi sie chce smiac jak sobie przypomne twarz pienkowskiej :D:D) byly proba zaorania PO i utworzenia podwalin .N tuz przed wyborami parlamentarnymi 2015

Opozycja totalna zaczęła żerować na samej sobie, to teraz trzeba odstrzelić chore sztuki dla wzmocnienia stada.
A co do koalicji PiS+K15, to jak na razie dobrze sobie radzi.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 11:28 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
A co do koalicji PiS+K15, to jak na razie dobrze sobie radzi.


Mówisz, że PIS ma koalicjanta, z którym musi się liczyć pod groźbą utraty większości? :o


Wyborco! Zawsze się zastanawiałeś? Teraz już wiesz :lol:
Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 11:29 
Cytuj  
Przyszła kampania wyborcza pokaże czy KOD to tylko ruch społeczny, czy może jednak suweren będzie "chciał" aby zrobić z tego ruch partyjny. :)
Dla mnie osobiście Kijowski to nieporozumienie. Dorosły facet, który nie może znaleźć pracy w obecnych czasach to oszustwo, wymówka żeby nie płacić alimentów - to go przekreśla i dziwie się władzom KOD ( jeśli takie są ), że dalej jest on jego twarzą.
Schetyna to ślizgacz, człowiek, który w sumie nie potrzebuje wygrać wyborów, jemu wystarcza być szefem partii, on ma w dupie kraj, dla niego celem jest być szefem a czego to mu obojętnie.
Petru- król wpadek, wg mnie Nowoczesna powinna wybrać nowego lidera ale może o tym zacząć myśleć gdy słupki zaczną spadać - teraz głównie dzięki kobietom z N te słupki rosną.

Nikt z nich nie przedstawia żadnego realnego programu, choć przy działaniach PIS może wystarczyć tylko 1 punkt takiego programu- odsunąć szkodników od władzy. To ostatnie zdecydowanie ma większą siła przebicia niż wcześniejsze straszenie PIS-em- przy kampanii było to jakieś odwołanie się do lat 2005-2007 a dla wielu to nic nie znaczyło.
Po obecnych działaniach PIS retoryka " anty-PIS" ma jednak solidniejsze podstawy i może być głównym punktem programu, który przyciągnie więcej wyborców.
To dla mnie w dzisiejszych czasach katastrofa. Przyszłe wybory to nie będą wybory na programy gospodarcze, socjalne itp. To będą wybory anty-PIS i anty-PO (KOD, N), będzie straszenie- przyjdzie PO to zabierze wam 500+, będzie dalej PIS to gospodarka padnie i będziemy wyklętym narodem w EU .

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 11:31 
Cytuj  
My tu gadu gadu o miernotach z opozycji, a tymczasem miernoty po drugiej stronie barykady...
https://www.facebook.com/jagiellonski24 ... =3&theater


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2017, 11:46 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Isengrim napisał(a):
A co do koalicji PiS+K15, to jak na razie dobrze sobie radzi.


Mówisz, że PIS ma koalicjanta, z którym musi się liczyć pod groźbą utraty większości? :o

Mówię, że ma koalicjanta. Tylko nie takiego, który go będzie straszył :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.