mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 14:52 
Cytuj  
Moim zdaniem spędzając X czasu poza granicami kraju i odprowadzając podatki w obcym kraju nie powinno się mieć prawa głosu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 15:13 
Cytuj  
Sam pisałęś prawo > sprawiedliwość, już nie mówiąc o prawo > zdanie oycieca też emigranta.
Ale rozumiem, że jak komuś konczą się rzeczowe argumenty to ucieka się do takich personalnych wycieczek. A bo emigrant, a bo czarny, a bo coś-tam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 15:31 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Moim zdaniem spędzając X czasu poza granicami kraju i odprowadzając podatki w obcym kraju nie powinno się mieć prawa głosu.


Glosowac ma prawo kazdy obywatel, niezaleznie od tego gdzie jest i na jak dlugo.

Podatki nie maja nic do rzeczy, choc to nie byloby glupie - prawo glosu tylko dla tych ktorzy placa podatki, w koncu decyduja posrednio jak te podatki beda potem wydawane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 16:29 
Cytuj  
No to może dojdźmy do punktu że jak płacę podatki to mam prawo wybierać i odwoływać posłów ? :)
Wtedy byłaby szansa że nawet Niah zacznie coś robić żeby mieć taką możliwość.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 16:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Sam pisałęś prawo > sprawiedliwość, już nie mówiąc o prawo > zdanie oycieca też emigranta.
Ale rozumiem, że jak komuś konczą się rzeczowe argumenty to ucieka się do takich personalnych wycieczek. A bo emigrant, a bo czarny, a bo coś-tam.

Ale ja nie jestem emigrantem. Może kiedyś będę ale na pewno nie będę głosował bo niby z jakiej racji?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 16:41 
Cytuj  
A czy ja głosowałem?
Ja tylko wyraziłem troskę nad stanem umysłu ludzi którzy po 8 latach rządów PO wciaż za tymi rządami tęsknią. Zwykły ludzki odruch :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 16:44 
Cytuj  
A ja glosowalem bedac w UK. Na Kukiza. Potem wrocilem, nie rozumiem czemu mialbym nie moc glosowac.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 17:11 
Cytuj  
z dwóch powodów - luźno zacytuję lordypa:
1. jak wyjechałeś znaczy nie jesteś patriotą a wręcz przeciwnie życzysz temu krajowi jak najgorzej - w innym przypadku byś przecież został.
2. nie jesteś świadomy co tak naprawdę dzieje się w kraju - olać media i internety, ale najlepsze informacje to te z pierwszej ręki - fryzjer, kasjerka, sąsiadka przy wyrzucaniu śmieci i szary widok tych smutnych ludzi których obserwujesz przez okno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 17:37 
Cytuj  
Nie chodzisz na miesięcznice lub na kodziarnie to nie jesteś wart dla ojczyzny nic :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 17:40 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
A ja glosowalem bedac w UK. Na Kukiza. Potem wrocilem, nie rozumiem czemu mialbym nie moc glosowac.

Wyjechałeś do pracy z zamiarem powrotu. Poza tym ile byłeś? Kilka miesięcy?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 17:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ale ja nie jestem emigrantem. Może kiedyś będę ale na pewno nie będę głosował bo niby z jakiej racji?


A jak płacę podatki w Polsce nie mieszkając w Polsce, to będę mógł głosować w ojcowym systemie?
No i w sumie ja też wyjechałem na 2 lata z zamiarem powrotu. ;)

Mark lordyp to poszedł dalej. On by chciał zabronić na forum pisania o Polsce :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 18:08 
Cytuj  
Dobrze wiesz, że było to skierowane do ludzi co mieszkają latami i nie mają zamiaru wracać. Tzw polonia kurwa ich mać.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 18:12 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dobrze wiesz, że było to skierowane do ludzi co mieszkają latami i nie mają zamiaru wracać. Tzw polonia kurwa ich mać.


Wiem wiem, ja się właśnie zmieniam w tą polonie powoli (tzn jak chodzi o nie wracanie). Ten kutas Morawiecki do spółki z Szałamachą zabili we mnie całą nadzieję.
Tak czy siak to jak nie mój głos, to kto tam wam zagłosuje na jakieś wolnościowe rozwiązania? Przecież, że nie Niah :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 18:15 
Cytuj  
Ja bym bardzo chętnie zagłosował na polskiego Ataturka.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 18:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
z dwóch powodów - luźno zacytuję lordypa:
1. jak wyjechałeś znaczy nie jesteś patriotą a wręcz przeciwnie życzysz temu krajowi jak najgorzej - w innym przypadku byś przecież został.
2. nie jesteś świadomy co tak naprawdę dzieje się w kraju - olać media i internety, ale najlepsze informacje to te z pierwszej ręki - fryzjer, kasjerka, sąsiadka przy wyrzucaniu śmieci i szary widok tych smutnych ludzi których obserwujesz przez okno.


luźno to ty masz w majtkach :)
Ludzie wyjeżdżają z różnych powodów, ale generalnie powód jest ten sam- ktoś stwierdza, że za granicą będzie mu lepiej- pytanie czy dlatego, że po prostu nie umiał odnaleźć się w Polsce ( z jakiegoś powodu) czy po prostu jedzie tam gdzie ma lepiej.
Ja nie mówię, żeby zabrać od razu prawa wyborcze- dałbym np limit- jesteś poza krajem np 10 lat to nie masz praw wyborczych- dlatego, że włąsnie np nie płacisz tu podatków- to czemu pyskujesz, że budują chodnik skoro nic do tego nie dołożyłeś? i dlatego, że wiedzę o Polsce czerpie się z niezależnych mediów itp :) i potem pisze się takie bzdury jak marek - sorki , ale czasami to co pisze jest tak oderwane od rzeczywistości, że głowa mała- no ale twierdzi, że wie wszystko bo przeczytał w niezależnej :). Ja np bardzo lubię jak Polonia amerykańska siedząca tam od 100 lat, niektórzy nawet już po polsku nie mówią , ale dalej głosują w polskich wyborach ( najczęściej na PIS :) ) - serio nie jest to dla was kuriozum?
I na koniec taka ciekawostka- najwięcej jak to w Polsce chujowo piszą ci co wyjechali, możecie się oburzać, ale na tym forum dokładnie to widać ( oczywiście z wyjątkami potwierdzającymi regułę).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 18:29 
Cytuj  
Pewnie jakby głosowali najczęściej an PO to byś napisał że jesteś za tym i kuriozum to dyskutowanie nad odbieraniem prawa wyborczego tylko dlatego że nie mieszka się w ojczyźnie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 18:37 
Cytuj  
Nie udawaj głupszego niż jesteś :)
Głosowanie ludzi, którzy siedzą dłuuugie lata poza krajem i nie mają zamiaru wrócić to po prostu głupota niezależnie od tego na kogo głosują.
Jaki problem zabrać prawa wyborcze a potem gdy ktoś udowodni, że jednak po 15 latach wrócił do kraju dać mu od nowa- pewnie jeden świstek jak w przypadku pobytu poza miejscem zamieszkania.
Dlaczego w wyborach samorządowych głosujemy na radnych itp W MIEJSCU ZAMIESZKANIA? Ja np chciałbym zagłosować na radnego z Wrocławia bo go znam :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 18:37 
Cytuj  
lordyp - płacę podatki. UK jest wciąż w EU, płacąc podatki w UK (zresztą w Polsce płacę podatek belki) sponsoruję te nieszczęsne chodniczki. Którymi debile twojej maści obsrali każdą zapiździurę w mojej ojczyźnie przy okazji zadłużając ją na biliony. Brawo.
Już pisałem ale osobiście odebrałbym prawa wyborcze każdemu kibicującemu poprzedniej ekipie. Bo to idioci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 18:43 
Cytuj  
Płacisz podatki w UK czy PL ?
marek sponsor wszystkich chodników w całej EU :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 18:46 
Cytuj  
kurwa zapomniałem, że tobie trzeba na grafach.
W Polsce płacę podatek od inwestycji - tzw. Belki.
W UK płacę resztę podatków - UK ma bilans ujemny, Polska dodatni - więc część także moich podatków poszła też i na te polskie chodniczki. Jak czegoś nie rozumiesz to pisz. Postaram się odpalić painta i rozrysować.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.