mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 12:21 
Cytuj  
Zdecydowanie Szwedzi, nawet mi przysłali promocje na pościel dzisiaj.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 12:38 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Szkoda w ogóle komentować niemiaszków. Ahmedy zrobią z nimi porządek.


Niemcy to najmadrzejszy narod w Europie. Naprawde mamy zajebiste szczescie, ze prowadza taka otwarta, proeuropejska polityke. Jak pojda w prawo to mamy przejebane. Kukiz i Imperator jeszcze zatesknia za niemieckimi gazetami i fabrykami. Bedziemy mogli wrocic do upraw przenicy, jedynej rzeczy na ktorej sie znamy i nie przerasta nas intelektualnie.


Zgadzam się. Najmądrzejsi w Europie są Niemcy, następnie Turcy, a na świecie Chińczycy.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 12:54 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Idąc twoim tokiem rozumowania, to najmądrzejsi w Europie są jednak Szwedzi. :roll:


Szwedzi to tez europejska czolowka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 12:56 
Cytuj  
Niah napisał(a):
mrynar napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Szkoda w ogóle komentować niemiaszków. Ahmedy zrobią z nimi porządek.


Niemcy to najmadrzejszy narod w Europie. Naprawde mamy zajebiste szczescie, ze prowadza taka otwarta, proeuropejska polityke. Jak pojda w prawo to mamy przejebane. Kukiz i Imperator jeszcze zatesknia za niemieckimi gazetami i fabrykami. Bedziemy mogli wrocic do upraw przenicy, jedynej rzeczy na ktorej sie znamy i nie przerasta nas intelektualnie.


Zgadzam się. Najmądrzejsi w Europie są Niemcy, następnie Turcy, a na świecie Chińczycy.


Za Chinczykami sa Persowie. Kontynentami patrzac to Azja > Europa > Ameryka Polnocna

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 12:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Szkoda w ogóle komentować niemiaszków. Ahmedy zrobią z nimi porządek.


Niemcy to najmadrzejszy narod w Europie. Naprawde mamy zajebiste szczescie, ze prowadza taka otwarta, proeuropejska polityke. Jak pojda w prawo to mamy przejebane. Kukiz i Imperator jeszcze zatesknia za niemieckimi gazetami i fabrykami. Bedziemy mogli wrocic do upraw przenicy, jedynej rzeczy na ktorej sie znamy i nie przerasta nas intelektualnie.

Zarówno jak pójdą w tzw. prawo jak i lewo od tego co jest teraz to mamy mniej lub bardziej przejebane.

Tylko szczęście nie ma nic do tego, że prowadzą/prowadzili taką a nie inną politykę. Wyboru Niemcy za bardzo w tej kwestii nie mieli.

Co do mądrości to bym nie przesadzał nie wiem czy są najmądrzejsi było nie było Anglosasi ich dwukrotnie mocno sprali i okroili, ale są w dalszym ciągu po prostu bardzo silni jako organizm państwowy. Kto wie czy nie najsilniejsi w Europie.


Ostatnio edytowano 28 lut 2017, 13:01 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 13:00 
Cytuj  
lol, kurwa lol

emigrant na zmywaku i basment dweller rozwarzaja o inteligencji nacji ... mmorpg.pl delivers

a chinczyki jak? dalej trzymaja sie mocno ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 13:08 
Cytuj  
Polski krezus z it obraża gmin!


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 13:10 
Cytuj  
sula napisał(a):
mrynar napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Szkoda w ogóle komentować niemiaszków. Ahmedy zrobią z nimi porządek.


Niemcy to najmadrzejszy narod w Europie. Naprawde mamy zajebiste szczescie, ze prowadza taka otwarta, proeuropejska polityke. Jak pojda w prawo to mamy przejebane. Kukiz i Imperator jeszcze zatesknia za niemieckimi gazetami i fabrykami. Bedziemy mogli wrocic do upraw przenicy, jedynej rzeczy na ktorej sie znamy i nie przerasta nas intelektualnie.

Zarówno jak pójdą w tzw. prawo jak i lewo od tego co jest teraz to mamy mniej lub bardziej przejebane.

Tylko szczęście nie ma nic do tego, że prowadzą/prowadzili taką a nie inną politykę. Wyboru Niemcy za bardzo w tej kwestii nie mieli.

Co do mądrości to bym nie przesadzał nie wiem czy są najmądrzejsi było nie było Anglosasi ich dwukrotnie mocno sprali i okroili, ale są w dalszym ciągu po prostu bardzo silni jako organizm państwowy. Kto wie czy nie najsilniejsi w Europie.


Walczyli z calym swiatem, byli bez szans.

Dla mnie o ich madrosci swiadczy to jak szybko sie podniesli po dwoch przegranych wojnach, dwukrotnie w krotkim czasie stajac sie europejska potega.

Wiekszosc technologii jest niemieckich, tylko ponadprzecietny narod mogl tak sie rozwinac w wielu galeziach przemyslu.

Silni byli tez Amerykanie, ale wiadomo ze bazowali na imporcie najzdolniejszych ludzi z wielu miejsc swiata. Japonia sukces osiagnela glownie dzieki kultowi pracy i absolutnej konentracji ludzi na wykonywanym zawodzie.

Teraz prym wioda juz chyba Chinczycy, tym bardziej ze na potege wykupuja niemieckie firmy.


Ostatnio edytowano 28 lut 2017, 13:14 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 13:11 
Cytuj  
@Mrynar
Rzeczywiście zapomniałem o Persach. Pomimo sankcji Imperium Zła to Persowie dobrze sobie radzą.

@sula
Trochę historii. anglosasi najpierw sprowokowali Niemców do wojny, a następnie korzystając z dużej przewagi wygrali. Wielki mi wyczyn.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 13:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Polski krezus z it obraża gmin!


Szczerbatego ludka juz stac na ciepla kurtke i mysli ze osiagnal wyzyny egzystencji.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 13:16 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@sula
Trochę historii. anglosasi najpierw sprowokowali Niemców do wojny, a następnie korzystając z dużej przewagi wygrali. Wielki mi wyczyn.

Huh? Polityka to nie walka rycerzy 1v1. Biorąc pod uwagę twoją argumentacje to jeżeli przystępujesz do wojny na przegranej pozycji to prowadzisz chujową politykę. Jako Polacy chyba coś o tym powinnismy wiedziec.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 13:32 
Cytuj  
sula napisał(a):
Huh? Polityka to nie walka rycerzy 1v1. Biorąc pod uwagę twoją argumentacje to jeżeli przystępujesz do wojny na przegranej pozycji to prowadzisz chujową politykę. Jako Polacy chyba coś o tym powinnismy wiedziec.


Muszę w tym miejscu docenić to piękne FATALITY na Niahowej logice.
10/10


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 13:35 
Cytuj  
po prostu mam z was beke

bo o ile mozna miec swoje poglady na temat polityki/polityki miedzynarodowej i sprzeczac sie co jest dobre a co nie

o tyle kategoryzowanie nacji wg jakiejs dziwacznie rozumianej 'inteligencji' jest po prostu kretynizmem do kwadratu :D

no i ciagle nie zostalo podane ja jakiej pozycji jest Polska, i dlaczego akurat na takiej ;/ chetnie sie dowiem


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 13:49 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
po prostu mam z was beke

bo o ile mozna miec swoje poglady na temat polityki/polityki miedzynarodowej i sprzeczac sie co jest dobre a co nie

o tyle kategoryzowanie nacji wg jakiejs dziwacznie rozumianej 'inteligencji' jest po prostu kretynizmem do kwadratu :D

no i ciagle nie zostalo podane ja jakiej pozycji jest Polska, i dlaczego akurat na takiej ;/ chetnie sie dowiem


Naucz sie odrozniac madrosc od inteligencji. Madre narody to takie ktore potrafia wybrac madrych przywodcow i podejmowac madre, korzystne dla nich decyzje (II wojan swiatowa to wyjatek jesli chodzi o Niemcow, ich przywodca okazal sie chory psychicznie, podobnie jak nasz Kaczynski). Madre narody tez swietnie sobie radza w gospodarce.

Polacy to narod chlopow, ktory kiedys mial swoja hisoryczna szanse i dorobil sie na sprzedazy zboza lepiej rozwinietemu zachodowi, stajac sie lokalna potega. Oczywiscie to spierdolili i potem juz bylo tylko gorzej z lekkimi przeblyskami madrosci w miedzywojniu.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 13:59 
Cytuj  
sula napisał(a):
Niah napisał(a):
@sula
Trochę historii. anglosasi najpierw sprowokowali Niemców do wojny, a następnie korzystając z dużej przewagi wygrali. Wielki mi wyczyn.

Huh? Polityka to nie walka rycerzy 1v1. Biorąc pod uwagę twoją argumentacje to jeżeli przystępujesz do wojny na przegranej pozycji to prowadzisz chujową politykę. Jako Polacy chyba coś o tym powinnismy wiedziec.


Zabawiasz się w fantastykę jeśli wiesz co by było gdyby Niemcy jednak nie zaatakowali Francji w 1914 roku.
Możliwe, że I Wojna Światowa w ostatecznym rozrachunku była bardziej korzystna dla Niemców niż pozwolenie Anglikom na atak lub handlowe embargo.
Do tego bez tej wojny nie upadłby carat w Rosji, co dla Niemców - przynajmniej krótkim okresie - byłoby bardzo niekorzystne.

@meterrr
Polacy to debile którzy robią gałę za friko (irak, powstania oprócz Wielkopolskiego i Śląskiego, tarcza amerykańska etc).

@Mrynar
Co do hitlera to jestem ciekaw jednego czy wtedy władzy w Niemczech nie przejąłby komunista, a to imo miałoby znacznie gorsze konsekwencje.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 14:12 
Cytuj  
mrynar - porownanie Hitlera do Kaczynskiego - to takie "o ja pierdole". Inaczej sie tego skomentowac nie da. Juz pomijajac fakt, ze sam sobie przeczysz.

Z ostatnim akapitem sie zgadzam. Nawet gdzies ostatnio czytalem artykul jakiegos psorka ktory silil sie na geneze aktualnego stanu rzeczy w kraju i doszedl do identycznych wnioskow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 14:15 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Szkoda w ogóle komentować niemiaszków. Ahmedy zrobią z nimi porządek.
Bedziemy mogli wrocic do upraw przenicy, jedynej rzeczy na ktorej sie znamy i nie przerasta nas intelektualnie.

Oj nie bądź taki skromny. Pozwolą ci dalej psy wyprowadzać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 14:18 
Cytuj  
Jeden tczewiak który zna się na projektowaniu stron w htmlu to trochę mało.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 14:21 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Jeden tczewiak który zna się na projektowaniu stron w htmlu to trochę mało.

Niestety (dla ciebie) się nie znam :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lut 2017, 14:22 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.