mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2162, 2163, 2164, 2165, 2166, 2167, 2168 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 21:42 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie wiem, znalazłem jak szukałem embilowych informacji. Coś jest nie tak z tym artykułem, gdzieś napisali nieprawdę?

Nie wiem, pewnie tak. Natomiast jest to zwykłe pisanie pod tezę. Minister ma 5 placówek badawczych. Jednej zleca ważny projekt. Po kilku miesiącach zaczyna pracować tam jego córka z wykształceniem kierunkowym, w dodatku dość niespotykanym, o uznanym dorobku naukowym. Kogo tam mieli zatrudnić? Ekologa po dziennikarce?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 21:48 
Cytuj  
Czyli nie wiesz, ale nie spodobała ci się treść, więc od razu próbujesz zdyskredytować. Ja wiem, że dla PiS zatrudnianie rodziny i znajomych na posadach opłacanych z pieniędzy podatnika to norma, więc nawet nie będę próbował ci tłumaczyć. Jaki dokładnie ma ta pani dorobek naukowy?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 21:52 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja wiem, że dla PiS zatrudnianie rodziny i znajomych na posadach opłacanych z pieniędzy podatnika to norma


pfff w PSL to są miszcze dopiero ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 21:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
lordyp napisał(a):
Zapomniałeś dodać, że powiedział to na podstawie oświadczeń majątkowych samego Szyszki

W ten sposób robi się zupełnie inne brzmienie tego zdania - prawda?
E tam , taka mała minipulacyjka, jakże typowa dla pisowczyka :)
Niestety to powiedział dopiero prowadzący i przerwał porównywanie 12mln hektarów do powierzchni województw.


Akurat to , że Szyszko tyle wpisał w swoim zeznaniu majątkowym + słynna stodoła ( warta 500 tyś zł) to są rzeczy o których słyszałem już ze 1-2 miesiące temu, zresztą sprawa tej stodoły jest ciekawa:
Nowak dostaje sprawę za zegarek za 40 k, a Szyszce umarza się sprawę, że oszustwo ze stodołą za 500 k. To teraz taka odmiana prawa i sprawiedliwości :)
Oczywiście nie to , że bronie Nowaka, ale to porównanie pasuje tu bardzo .

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 22:08 
Cytuj  
Masz rację że za PO było lepiej, afera zegarkowa i zero odpowiedzialności za afery związane z autostradami itp za co był odpowiedzialny.
Ja nie wiem co i jak z tym 12mln, pewnie gdzieś przecinka zabrakło ale jeśli twierdzisz że sprawa stara to tym bardziej można kpić z posła, który wyciąga temat teraz i zaczyna porównywać do wielkości województw i dopiero prowadzący go musi sprowadzić na ziemię.

Czyż nie tak lordypie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 22:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czyli nie wiesz, ale nie spodobała ci się treść, więc od razu próbujesz zdyskredytować. Ja wiem, że dla PiS zatrudnianie rodziny i znajomych na posadach opłacanych z pieniędzy podatnika to norma, więc nawet nie będę próbował ci tłumaczyć. Jaki dokładnie ma ta pani dorobek naukowy?

W tej treści, co jej tak z poświęceniem bronisz, masz napisane jaki ma dorobek. Nawet z linkami.
Zatrudnianie rodziny bez kwalifikacji (na przykład jakiegoś świeżaka po studiach na wysokie stanowisko) to nepotyzm. Zatrudnianie wysoko wykwalifikowanego pracownika już nie. Masz jakieś wątpliwości? Czy po prostu oczekujesz, że na stanowiskach w służbie publicznej głównym kryterium powinno być właściwe pochodzenie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 22:23 
Cytuj  
A nie łatwiej po prostu zakaz w sektorze publicznym o spółkach skarbu państwa?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 22:31 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czyli nie wiesz, ale nie spodobała ci się treść, więc od razu próbujesz zdyskredytować. Ja wiem, że dla PiS zatrudnianie rodziny i znajomych na posadach opłacanych z pieniędzy podatnika to norma, więc nawet nie będę próbował ci tłumaczyć. Jaki dokładnie ma ta pani dorobek naukowy?

W tej treści, co jej tak z poświęceniem bronisz, masz napisane jaki ma dorobek. Nawet z linkami.
Zatrudnianie rodziny bez kwalifikacji (na przykład jakiegoś świeżaka po studiach na wysokie stanowisko) to nepotyzm. Zatrudnianie wysoko wykwalifikowanego pracownika już nie. Masz jakieś wątpliwości? Czy po prostu oczekujesz, że na stanowiskach w służbie publicznej głównym kryterium powinno być właściwe pochodzenie?


Te prace naukowe jako współautor z ojcem i kilkoma innymi osobami (powiązanymi z uczelnią z Szyszką) to ten "uznany dorobek naukowy"? Oczekuję, że urzędnicy państwowi nie będą zatrudniali rodziny i znajomych w podległych im bezpośrednio instytucjach. Rozumiem, że ty uważasz, że skoro lud was wybrał to hulaj dusza.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 23:10 
Cytuj  
O, widzę wrodzony talent do weryfikacji dorobku naukowego bez znajomości tematyki. Zgłoś się na łowcę talentów. I nie, nie uważam tak. Natomiast bycie wykładowcą prestiżowej (jak na pl warunki, więc bez szału. Ale zawsze.) uczelni, stopień doktorski i wąska specjalizacja jest dla mnie wystarczającą rękojmią.
Oyci3C napisał(a):
A nie łatwiej po prostu zakaz w sektorze publicznym o spółkach skarbu państwa?

Łatwiej, ale ze szkodą dla państwa. Weryfikacja konkursów/zatrudnienia byłaby ok, ale jakoś nigdy nie udało się tego zrobić...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 23:19 
Cytuj  
Ty napisałeś o "uznanym dorobku", a jak zostałeś skonfrontowany z faktami, że w artykule nic tego nie potwierdza, to odwracasz kota ogonem. No i pierdolisz coś o tym, ze jak nie będą zatrudniać rodziny to alternatywą są motomyszy z marsa. Na to mogę rzec tylko: wypierdalaj, znów straciłem czas na politycznych klakierów bez krzty własnej opinii.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2017, 00:17 
Cytuj  
Co nie potwierdza? Czarno na białym jest opisana jej kariera naukowa i nawet linki do publikacji. Przeczytaj uważnie, a potem się za koty zabieraj. I weź leki, bo jakieś światy fantastyczne ci się w głowie lęgną. Następnym razem nie marnuj mojego czasu, tylko trzymaj się tego "Pudelka" czy "oko press" które kształtują twój światopogląd.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2017, 12:25 
Cytuj  
Spoiler:

https://youtu.be/3KtVI3hRjc0?t=1m30s przypomnę sam siebie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2017, 13:05 
Cytuj  
Ciekawe.
Ktos pisal o walce z mafia paliwowa, tutaj namacalne efekty:

http://biznes.trojmiasto.pl/Rok-temu-na ... 10683.html

Dobre wyniki finansowe Lotos osiągnął mimo niesprzyjającego otoczenia makroekonomicznego. Średnioroczne notowania ropy Brent spadły o 17 proc. r./r. i wyniosły 43,58 USD/bbl (dolarów za baryłkę). Jeszcze bardziej, bo o 29 proc. spadły średnioroczne notowania gazu (wg. National Balancing Point) osiągając cenę 25,84 USD/boe.

Czytaj więcej na:
http://biznes.trojmiasto.pl/Rok-temu-na ... 3.html#tri

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2017, 17:59 
Cytuj  
dawałem wcześniej arta o tym myrnar, to akurat nieźle uszczelnili

A tutaj? No komuś się po prostu pewnie zapomniało :lol:

Według CBA w czterech z 12 wykrytych przypadków nieprawidłowości miasto Warszawa nie nabyło praw własności (i ewentualnych roszczeń) bo nie uczestniczyło w postępowaniach sądowych - a powinno, jako ustawowy spadkobierca. W wyniku tych zaniechań te cztery działki, w tym jedna, której warunki zabudowy pozwalają na budowę wysokościowca, o łącznej wartości 100 mln zł, zostały zbyte na rzecz skupujących za kwotę przeszło stukrotnie mniejszą - 852 tys. zł - wskazało CBA w raporcie.

http://prostozmostu.pl/skandal-cba-ujaw ... ,4889.html


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2017, 18:08 
Cytuj  
Oj tam... oj tam... pisowskie teorie spiskowe, jutro wiec feministek kodziarskich, ktoś się wybiera z warszafki ?

( wrzutka o kod na dzisiaj załatwiona )


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2017, 18:17 
Cytuj  
wybiórcza też napisala
http://wyborcza.pl/7,75398,21466024,cba ... rects=true


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2017, 18:34 
Cytuj  
Obrazek

https://t.co/EvfP4FYLRI


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2017, 18:46 
Cytuj  
masz sie czego bac niahu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2017, 21:29 
Cytuj  
Ofensywa PiS:

Rząd stawia sprawę przedłużenia kadencji Donalda Tuska w fotelu szefa Rady Europejskiej na ostrzu noża, argumentując w nieformalnych rozmowach, że taki wybór w obliczu wyraźnego sprzeciwu Warszawy może doprowadzić do ostrego sporu dyplomatycznego.

"Liczymy się z ryzykiem, a raczej z pewnością, że nikt z Polski poza Donaldem Tuskiem nie zostanie wybrany nowym przewodniczącym Rady Europejskiej - przyznaje nieoficjalnie w rozmowie z Onetem jeden z polskich dyplomatów. Jak podkreśla, celem nadrzędnym jest "wyeliminowanie" Tuska z gry o stanowisko w Brukseli."

"Teraz pytanie, czy jakiś kraj członkowski stanie przeciwko polskiemu rządowi, wywołując tym duży konflikt dyplomatyczny – podkreśla wysoki rangą polski dyplomata."

"Strategia polskiego rządu zakłada także zerwanie z kuluarowym wyborem szefa Rady, który do tej pory funkcjonował w Brukseli. - Nie ma spisanych protokołów, jak wyglądał wybór (Hermana) Van Rompuya i wybór (Donalda) Tuska. To wszystko były układy i dyskusje kuluarowe. My chcemy te dyskusje kuluarowe przeciąć – mówił na konferencji prasowej szef MSZ Witold Waszczykowski."


źródło:
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... go/9lnez76

mali zawistni ludzie srający we własne gniazdo ;) cała europa zdziwiona, jak polak polakowi polaczkiem

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2017, 21:35 
Cytuj  
Masz racje, nasi politycy to małostkowi zawistni cwaniacy, ćwierć inteligencja z nadziejami na kariery dla siebie, znajomych i rodziny, pokazali to dobitnie wszyscy od 1989 roku z małymi wyjątkami i nie są nimi politycy pis ani po.
W życiu żadna partia opozycyjna nie poparłaby polityka z PiS, wybij sobie to z głowy, tak działa polityka zwłaszcza przy takiej polaryzacji jak u nas.
Tusk na tą chwilę ma kontynuacje kadencji, a nie jest wybierany ponownie.
Pozostanie bez poparcia Polskiego rządu jest kuriozalne ale nie powinno dziwić w tym co się dzieje w EU.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2162, 2163, 2164, 2165, 2166, 2167, 2168 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.