mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2287, 2288, 2289, 2290, 2291, 2292, 2293 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2017, 21:33 
Cytuj  
no ale wytlumacz mi prostymi slowami co to za afera? ile sie nachapali pisowscy, ile stracilo panstwo polskie itd. wiesz lordyp jak malpa zaczyna sie drapac po dupie to reakcja jest jaka jest ;) wiesz to taka sama afera jak keidys wojsko jakis pomnik przewiozlo helikopterem za 50k. straszne kurwa koniec swiata trzeba nowe wybory rozpisywac. nie kurwa lepiej zalozyc jak po milion pienscet fundacji kolo rzadu i rozpierdalac co roku setki milionow. wkurwia mnie ze pis to robi bo to kampania informacyjna z dupy. ale ma do tego prawo tak samo jak ma prawo np. podniesc podatki. i tak samo bede uwazal ze robi zle ale przypierdalac sie czy mial do tego prawo to wzniesienie sie na wyzyny kretynstwa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2017, 21:46 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
przypierdalac sie czy mial do tego prawo to wzniesienie sie na wyzyny kretynstwa.


PIS nie miał prawa dawać bez przetargu swoim kolesiom kase na reklamowanie swoich poczynań za kase spółek państwowych- nie przypierdalać się do tego to wyżyny kretyństwa.

Tak się właśnie sami zapętlacie stale :)
Kiedy dojdzie do was , że pewnych poczynań tego rządu po prostu NIE DA się obronić?
Ale co tam najlepiej skurwić logikę, napisać, że poprzednicy coś tam i w ogóle wyśmiać wszystko gdy brak argumentów. 19 milinów to pikus przecież, lepiej dać swoim niż np tym poszkodowanym przez wichury- tak wygląda logika pis :)
Piszpan nie wiem jak prowadzisz firmę , ale dla mnie 50 k i 19 mln to nie ta sama kwota.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2017, 21:48 
Cytuj  
Napisz konkrety, co to za kolesie i ile ukradli ?
Inaczej tworzysz fejki, chyba że cytujesz jakieś media, te wolne co są w podziemiu antypisowskim ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2017, 21:53 
Cytuj  
lordyp - wychodze z zalozenia ze gdzie jak gdzie ale w Polsce nie mozemy liczyc na rzady idealne i bez skazy. Kazdy bedzie kradl, kazdy ziomalami bedzie obsadzal co bardzoej intratne stanowiska, beda przekraczac predkosc limuzynami i zaslaniac sie immunitetami rzygajac po parkach z przepicia. Cudow nie ma.

Wazne by wybrac taki rzad ktory jak najmniej obywateli oskubie. A PiSowi tak sie placza nogi, prasa tak im patrzy na rece, ze po dwoch latach panowania doczekalismy jednej hiperafery na 18 baniek. Jak najbardziej pietnujmy. Jestem za.
Chujowo strasznie - 18 baniek poszlo. Ja nawet nie szukam argumentow i nie probuje ich usprawiedliwiac. Wychodzi jakies 50gr od lba - to cale 10 deka pasztetowej (?). Na dawa lata.

Kurwa, wlasnie napisalem post klocac sie o 10deka pasztetowej, do tego z lordypem :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 07:18 
Cytuj  
idac tym tropem jak ukradna 180 baniek to wyjdzie jakies 5pln na leb. To ile to jest? Jedno piwo.
Kiedys przyszedl do mnie typ i chcial sprzzedac odkurzacz za 5 tysi. W ratach oczywiscie. I mi wylicza, ze to jest tylko kilka zlotych dziennie. A ja mu mowie, ze moze mi to nawet na minuty, czy sekundy rozbic. To wciaz jest 5k.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 07:20 
Cytuj  
Farage niezle pojechal:

https://wpolityce.pl/m/polityka/357646- ... unii-wideo

wpolityce.pl ale dla pasjonatow kolchozow jak lordyp czy torbis sa tez filmiki.

Odwracanie uwagi od wlasnego tylka. Ale co zostalo powiedziane to zostalo powiedziane i poszlo w swiat.

candidoser - odwracanie kota ogonem. Ja nie dzielilem tych 50gr na 700dni. Ale jak chcesz to podziele.


Ostatnio edytowano 14 wrz 2017, 07:28 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 07:25 
Cytuj  
18mln w te, czy we w tę...pfff. Smoleńsk! Miesięcznica! Rosja wróg! Niemcy wróg! Imigranci...ola boga! Junkers wróg i zły brand boilerów! Wina Czerwone Tuska! VAT Stop!

TO SIĘ NIE LICZY, LICZY SIĘ TYLKO PASZTETOWA Z UK!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 07:27 
Cytuj  
ale skad wy bierzecie te miliony? lordyp jak nie mial prawa? fundacje nie musza organizowac przetargow chyba ze o czyms nie wiem? (poza nielicznymi wyjatkami)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 07:33 
Cytuj  
mielismy autostradowa, mamy pasztetowa. Jak dla kogos skala przekretow nie ma znaczenia, jak ktos mysli zero-jedynkowo, jak dla kogos kradziez setek milionow czy nawet mld to to samo co zajebanie batonika w sklepie to niech lepiej ograniczy sie do postowania na forum.
Cudow nie bylo nie ma i nie bedzie. Kazde wybory to bilans strat i zyskow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 07:42 
Cytuj  
w sensie przy tych banerach jakis tam przydupas z pisu zajebal 19 baniek?

dawno polityki nie ogaldalem ale cos dzis rano w rmfie mowili o 240k za jakas fakture a wyplacone dopeiro 40k cos o tych banerach. to tak se jakos pomyslalem kurwa kto robi reklame ogolnopolska za takie grosze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 08:08 
Cytuj  
z autostradowej tez spokojnie zrobisz pasztetowa. Pewnie bylo dofinasowanie z EU, rozbij to na wszystkich obywateli panstw czlonkowskich, do tego w 72 ratach (ale 0%) i dziennie pewnie nawet na flak z pasztetowej nie starczy.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 08:14 
Cytuj  
Coś topnieje to 19 baniek z afery i zostaje póki co kilka tysiaków za faktycznie wykonane zlecenie, zdaje się będzie to taka sama afera jak przebieranki gazety wyborczej i udawanie ekologów ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 15:22 
Cytuj  
Tak dla ciekawości- poszukajcie konferencji tej Fundacji , na której zresztą była Szydło- wiceprezes WYRAŹNIE mówi : 19 milionów.
A że afera coraz większa to jutro się dowiemy, że zrobili to za darmo :)
Przy okazji wychodzi jak bezczelnie potrafią kłamać- tak samo jak wczoraj to nie rząd zlecał, rano też nie , ale w południe już tak.
Przecież to wszystko można w dzisiejszych czasach sprawdzić- no ale jak się myśli o średniowieczu to pewnie się o tym nie wie :)

Piszpan- jestes stary wyga- kilka sek w google i dowiesz się o jakich kolesi chodzi.

Serio nie rozumiem tego podejścia- PIS może - bo PO TEŻ kradło?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 15:36 
Cytuj  
Ale 19 baniek na bannery czy na fundacje, która zajmuje się i ma zajmować się wieloma rzeczami, jak się interesujesz to zacytuj bo mi się nie chce szukać.
A co to za kolesie, też mi się nie chce szukać, napisz to będziemy hejtować razem pis.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 16:36 
Cytuj  
ja pierdole lordyp twoja teksty to takie jak ta afera. gdzie ja pisze ze pis moze bo po kradlo? pytam sie kto ukradl te 19mln to nie potrafisz wyjasnic i odsylasz do googli no lol. piszesz ze bez przetargu ja ci mowie ze zgodnie z prawem mozna bez przetargu to o co chodzi w koncu? no serio pytam. skoro wiesz ze afera to powiniennes wiedziec o co chodzi z ta afera. bo ja nie kumam serio. ale ja moze sprobuje to mi pwoiesz gdzie sie myle:

1. jest fundacja ktora dostaje srodki od rzadu? (jak wiele innych standard)
2. fundacja wydaje srodki zeby promowac polityke rzadu (tu mozna mowic o etyce, po chuj nam takie fundacje ale to zadna nadzwyczajna sytuacja czy lamanie prawa)
3. fundacja robi kampanie reklamowa bez przetargu? akurat fundacje tak maja.
4. fundacja promuje cos co jakby jest mocno naciagane jesli chodzi o statut fundacji? tu mozna sie przyczepic tylko to jak z kazdym slowem pisanym mozna to roznie zinterpretowac i to juz sad powinien raczej rozstrzygnac o ile to wogole nadaje sie pod sad.

to teraz napisz co przeoczylem? gdzie 19 zajebanych baniek?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 17:19 
Cytuj  
1. NIGDZIE nie napisałem, że ukradli 19 mln
2.jaja sobie robicie- potraficie znaleźć info sprzed 8 lat gdzie pierdnął jakiś poseł PO a NIC nie wiecie o aktualnych wydarzeniach
- jakże wygodna pomroczność jasna :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 17:32 
Cytuj  
afera autostradowa gdzie zachachmecono miliardy - pierdniecie posla PO
afera pasztetowa gdzie zachachmecono 18mln - tragedia narodowa i koniec swiata

Ironia: Zazdroszcze obiektywizmu i trzezwego spojrzenia na otaczajaca rzeczywistosc ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 17:32 
Cytuj  
lordyp
Mogę szukać ale po co jak ty wiesz dokładnie, napisz ile zajebali kasy i kto, nazwiska daj, będziemy hejtować pis razem, serio nie ma tu żadnej taryfy ulgowej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2017, 21:05 
Cytuj  
A to mi się podoba http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/wild-pod- ... 72900.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2017, 06:40 
Cytuj  
bedzie niezla okazja do przekretow. Moze forumowa neuropka zacznie pisac z sensem zamiast sie blaznic debatujac o billboardach, koniach czy przekraczaniu jezdni w miejscu nieoznaczonym przez kota Jarka.

Okecie po rozbudowie swieci pustkami. Tzn. widzialem dane jasno pokazujace, ze ilosc odprawianych pasazerow to prawie maksimum przepustowosci lotniska. A co na nim nie laduje to widze puste hale i zero kolejek (nie liczac tej kilkuminutowej utworzonej przez wspolpasazerow do odprawy paszportowej). Podczas gdy na glupim Luton potrafie stac godzinke w ogonku oczekujac w zatloczonym korytarzu z ktorego stanowisk odpraw nawet nie widac.
Mniejsza z tym - jak to mozliwe, ze zaledwie 2 lata po zakonczeniu modernizacji i rozbudowy znow brakuje przepustowosci? Do tego w bezposrednim sasiedztwie mamy Modlin i swiecacy pustkami Radom.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2287, 2288, 2289, 2290, 2291, 2292, 2293 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.