mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2348, 2349, 2350, 2351, 2352, 2353, 2354 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2018, 17:16 
Cytuj  
"ponad 200 tysięcy na marszu"
"w marsz wmieszało się bardzo dużo neonazistów"

hania ma pomoc w liczeniu uczestników marszu
Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2018, 17:34 
Cytuj  
Och skończcie już z tym hejtem, przecież drugie miejsce w konkursie Gazyty Wyborczej na Polkę stulecia zajęła ANNA GRODZKA!
No bez jaj...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2018, 17:41 
Cytuj  
No nie wiem... raczej nikt z nas nie odważy się sprawdzić co tam posiada :)

W moim rankingu nr1 komentarz sprzed chwili
"dużą frekwencje na marszu zawdzięczamy donaldowi tuskowi ponieważ ludzie odrzucili pisowski patriotyzm"


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2018, 21:49 
Cytuj  
Obrazek
I wszystko jak krew w piach...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2018, 12:45 
Cytuj  
embe - który bank można jeszcze kupić za złotówkę?
chętnie jakiś bym przygarnął - mogę nawet robić za słupa za odpowiednią prowizję :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2018, 13:21 
Cytuj  
Spokojnie jeszcze niecały rok i PO/N/PSL odbuduje kraj z ruin.
Łykasz strasznie łatwo różne przekazy.

Politycznie myślę sprawa ładnie i szybko załatwiona, chyba że liczysz na styl afer PO/PSL/SLD gdzie w okolicach 2023r wykryto by tą aferę kilka dni przed przedawnieniem ?

Jak się interesujesz takimi sprawami to polecam zagłębić się w historie Pana Leszka C. i to już od lat 80-tych to zrozumiesz jak się robi miliardy zazwyczaj kosztem mniejszych lub większych wałków, tu ś.p. oligarcha był kryształowo uczciwy w porównaniu do niego.
To co koleś wyprawiał na GPW nie mieściło się w żadnych normach i chroniło go tylko trzymanie w kieszeni władz i przychylność służb, śledziłem dawniej mocno co się dzieje na GPW to wiem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2018, 01:00 
Cytuj  
aaaa, czyli bo za peło .....

eh embe embe :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2018, 09:38 
Cytuj  
Śmieszku ty musiałbyś klapki ściągnąć i zacząć myśleć szerzej niż tylko przekaz z tvp albo z tvn, to co ci napisałem to normalne info już z lat 90-tych.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2018, 10:38 
Cytuj  
Wiesz ja mylę, że najwyższy czas byś Ty te klapki ściągnął - co jest niewygodne dla PIS to od razu opowiadania jak to było w innych czasach.
Przypomnę - PIS rządzi 3 lata - ilu osobom postawiono jakiekolwiek zarzuty?, gdzie te afery?

Jak coś wyjdzie związanego z PIS, to teksty dawniej to było, przestań oglądać , czytać to i tamto, bo tylko Ty wiesz co należy oglądać i czytać.
Klapki embe , klapki zdejmij.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2018, 10:54 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Wiesz ja mylę, że najwyższy czas byś Ty te klapki ściągnął - co jest niewygodne dla PIS to od razu opowiadania jak to było w innych czasach.
Przypomnę - PIS rządzi 3 lata - ilu osobom postawiono jakiekolwiek zarzuty?, gdzie te afery?
Przecież w skali kraju to są setki, może nawet tysiące zatrzymanych z zarzutami i czesto już z wyrokami, wejdź sobie na info cba i cbś, oprzytomnij się z tego bólu dupy.
W samym krakowie z czterech afert mamy zatrzymanych juz prawie 150 ludzi, a to tylko te głośniejsze, grunty dla deweloperów, sądy, korupcja w urzędzie, ponad 20 osób ma zarzuty odnośnie prywatyzacji kamienic, ponad 30 w sądzie apelacyjnym, 12 firm podejrzanych o wyłudzanie przetargów z miasta, kilka firm od fotowoltaiki z zarzutami, kilku urzedników wyłudzjaąych fundusze dla firm w temacie likwidacji palenisk, radny psl za przemyt towarów z chin, do tego duża firma budowlana prowadzona przez syna znanego polityka w regionu, nawet koło mnie piękny dom oklejony przez służby celne bo pan profesor doktor habilitowany handlował stalą bez vat :)

lordyp napisał(a):
Jak coś wyjdzie związanego z PIS, to teksty dawniej to było, przestań oglądać , czytać to i tamto, bo tylko Ty wiesz co należy oglądać i czytać.
Klapki embe , klapki zdejmij.
To jest właśnie przekaz w jaki uwierzyłeś i że "wszystkich nas nie zamkniecie" :)

Może to nie klapki tylko jakieś różowe okulary musisz ściągnąć, świat nie jest taki piękny, pieniądze nie mają barw partyjnych i każdy chce się dorobić zarówno pis jak i po, w moim regionie sld i psl przodują nadal w przekrętach ale bezczelność i zachłanność maleje z każdym kolejnym zatrzymaniem co mnie cieszy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2018, 13:03 
Cytuj  
Poczytaj sobie o "aferach" wymienianych przez PIS podczas ich kampanii i teraz daj mi przykłady jak za nie się wzięto.

To, że kogoś aresztowano odnośnie przekrętów to tylko świadczy o tym, że prokuratura coś jednak robi i to całe szczęście.
Mylisz pojęcia embe- ale to stała taktyka pisowców- przekręcić, byle wyszło na moje. I nie pisz mi o aresztowaniach, zarzutach przeciwko osobom, których śledztwo toczyło się przez kilka lat i to już od czasów poprzedniej koalicji.
Nie chce mi się i szkoda mi czasu ale przytoczyłbym Twoje własne słowa z wyliczankami afer za PO-PSL i do nich właśnie odnoszą się moje słowa i Ty dobrze o tym wiesz.
A Ty nagle odkryłeś, że prokuratura, policja i CBS w ogólne pracują.
Czyli to sukces?
no ok :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2018, 19:10 
Cytuj  
Beton.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2018, 22:17 
Cytuj  
https://www.tvn24.pl/syn-mariusza-kamin ... 130,s.html

A tymczasem Chrzanowski sie bezproblemowo krecil w swoim biurze po zlozeniu dymisji, a agencji CBA grzecznie czekali az skonczy zeby wkroczyc do KNF. Ot przypadek.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2018, 10:51 
Cytuj  
Ważne, że dojebali sąsiadowi embe - dzięki temu ten może spokojnie spać w nocy, że sąsiadowi nie żyje się lepiej.
Chuj tam, że za miedzą właśnie kolejni się budują za hajs podpierdalany z kasy państwowej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2018, 09:24 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =BoxOpImg4

Przy tym Nowak i jego zegarek, czy tam jakies osmiorniczki to gruba amatorszczyzna :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2018, 09:55 
Cytuj  
Całe szczęście za niecały rok wróci dobra władza, podniesie kraj z ruiny i postawi na nogi, rozliczy pis i ich afery, a wyborcza i tvn znowu zacznie zarabiać.
Mam nadzieję że oczyszczą znowu tvp z tej pisowskiej szumowiny i będzie prawdziwy przekaz jak dawniej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2018, 12:00 
Cytuj  
Beton
:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2018, 19:08 
Cytuj  
Jarosław poczęstował Ziobrę miętówkami prosto z torebki... z torebki papierowej czyli prawdopodobnie biorą się za przemysł papierniczy i wstawią tam swoich ludzi, a jak papier to drzewa czyli będzie wycinka puszczy, druga sprawa z miętą kojarzy się kolor zielony, więc można przypuszczać że będzie próba ataku na partie zielonych, trzeci watek to podobno Ziobro wziął dwie miętówki co odczytuje się jako eskalacje walk frakcyjnych wewnątrz pis, czwarty wątek to mlaśnięcie Jarka podczas konsumpcji miętówki to opozycja odczytuje jako krok w kierunku polexitu i wyprowadzanie nas z europy, a jak wiemy przodkowie Jarka chcieli kupić Madagaskar.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2018, 01:00 
Cytuj  
Wiemy embe - jest Ci po prostu wstyd i nie wiesz teraz jak to napisać.
Hmm a może posadka poleciała po wyborach ... :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2018, 17:44 
Cytuj  
Noo wstydzę się... ale o co chodzi z tymi wyborami, przecież dobra zmiana więcej obsadziła stołków wszędzie, zerknij na PKW, a nie tylko słuchaj co tam w tvn opowiadają.
W Krakowie pisiorów wszędzie na każdym kroku przybyło, jedynie komuch został w ratuszu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2348, 2349, 2350, 2351, 2352, 2353, 2354 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.