mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2376, 2377, 2378, 2379, 2380, 2381, 2382 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2019, 18:14 
Cytuj  
Na zadymę czeka największa partia opozycyjna - TVN. Puści się na zagranicę o faszystach, zrezonuje u nas i jakoś się kręci.

Mnie serio bawi czczenie przez narodowców 11.11, bo przeca II RP to socjaliści jeden w drugiego, a endeki i onry to był praktycznie folklor. Choć generalnie maj lepszy na świętowanie. Cieplej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 10:55 
Cytuj  
embe to już kilka dni temu wiedział, że ten Netflix do niczego ...
https://wiadomosci.wp.pl/premier-mateus ... 895122561a

oj, coś mi się wydaje, że embe znacznie wyżej w administracji niż mi się wydawało.

A tak przy okazji - za takie działania to nie miała odpowiadać ta fundacja powołana za ciężkie miliony, ta która wywieszała te plakaty o sędziach?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 13:14 
Cytuj  
Nie, nie miała.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 13:25 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
embe to już kilka dni temu wiedział, że ten Netflix do niczego ...
https://wiadomosci.wp.pl/premier-mateus ... 895122561a



Niezla reklame ktos robi serialowi, az sam pewnie obejrze.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 15:59 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
oj, coś mi się wydaje, że embe znacznie wyżej w administracji niż mi się wydawało.


Co ja czytam?! Teo coś się pozmieniało od picia w Kraku?
Mogę już wracać? Ustawisz mnie w jakiejś spółeczce? :o :lol: :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 17:22 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Nie, nie miała.



cytat z oficjalnej strony Fundacji:
Debata o roli mediów w służbie publicznej została zorganizowana przy wsparciu Polskiej Fundacji Narodowej, której statutowym celem jest przede wszystkim promocja Rzeczypospolitej Polskiej za granicą, ochrona jej wizerunku i przeciwdziałanie rozpowszechnianiu w kraju i za granicą informacji i publikacji o nieprawdziwych treściach historycznych krzywdzących lub zniesławiających Rzeczpospolitą Polską lub Naród Polski.

ehhh ci pisowcy.......

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 17:29 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
lordyp napisał(a):
oj, coś mi się wydaje, że embe znacznie wyżej w administracji niż mi się wydawało.


Co ja czytam?! Teo coś się pozmieniało od picia w Kraku?
Mogę już wracać? Ustawisz mnie w jakiejś spółeczce? :o :lol: :wink:
No baa... wrzucę cie na jakiegoś koordynatora, pensja wielka nie będzie ale budżet ci zrobię tak ze 200k miesięcznie tak żeby było co wydawać i żebyś miał sporo chętnych odwdzięczać się np wynajmowaniem lexusa za 1zł/rok, pod Krakowem ekipy budowlane zrobią w ramach reklamy domek, działeczkę się załatwi za 1/10 ceny, żonę ci zrobimy szefową domu kultury załatwimy jakieś granty i dofinansowania, nie martw się :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 17:30 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
https://wiadomosci.wp.pl/premier-mateusz-morawiecki-pisze-list-do-szefa-netflixa-poszlo-o-serial-iwan-grozny-z-treblinki-6444894895122561a
Tobie nie przeszkadzają takie kłamstwa w serialu ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 18:08 
Cytuj  
Teo napisał(a):
lordyp napisał(a):
https://wiadomosci.wp.pl/premier-mateusz-morawiecki-pisze-list-do-szefa-netflixa-poszlo-o-serial-iwan-grozny-z-treblinki-6444894895122561a
Tobie nie przeszkadzają takie kłamstwa w serialu ?


Przeszkadzają.
Ale:
- rząd "rusza sie" tydzień po wykryciu tego przez dziennikarzy - jak zwykle zresztą- służby są ślepe, bez dziennikarzy nic nie widzą
- to nie premier powinien pisać takie "listy" a np wspomniana Fundacja
- ciekawy był kontekst tego, że kilka dni wcześniej skrytykowałeś Netflixa :)

Szukałeś jakiegoś zaczepienia, żeby napisać coś tevałenach czy coś tam?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 20:10 
Cytuj  
Czyli jednak faktycznie cos u ciebie z główką.

Cytuj:
Napisane: 08 maja 2019
Ale robi je disney, a nie jakieś gówno platformy jak netflix itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 20:49 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Teo napisał(a):
lordyp napisał(a):
https://wiadomosci.wp.pl/premier-mateusz-morawiecki-pisze-list-do-szefa-netflixa-poszlo-o-serial-iwan-grozny-z-treblinki-6444894895122561a
Tobie nie przeszkadzają takie kłamstwa w serialu ?


Przeszkadzają.
Ale:
- rząd "rusza sie" tydzień po wykryciu tego przez dziennikarzy - jak zwykle zresztą- służby są ślepe, bez dziennikarzy nic nie widzą


W idealnym świecie lordypa służby i rząd powinny oglądać platformy streamingowe w poszukiwaniu wrogich Polsce materiałów

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 21:45 
Cytuj  
słowo kluczowe "tydzień"

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 22:50 
Cytuj  
Nie wiem o co ci chodzi ale pewnie coś poszło w eter w tych twich ulubionych mediach bo wiąpię żebyś sam to wymyślił.

Chyba że masz tak samo w główce jak prezydent Wrocławia ?
Uprzedzę twoje cięte riposty, tak o tym dowiedziałem się w TVP !!

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2019, 11:45 
Cytuj  
Się pan prezydent zdekonspirował.
Swoją drogą, to skrajny absurd angażować się w sprawę kompletnie wbrew faktom historycznym i przeinaczać je w imię jakiejś pojebanej pedagogiki wstydu. Ja zdaję sobie sprawę, że historia i polityka historyczna to rzeczy w Polsce głęboko pogardzane i traktowane instrumentalnie. No ale kurwa, są chyba jakieś granice?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2019, 12:08 
Cytuj  
Prezydent robi gierki antyrządowe to oczywiste ale co robią ci ludzie popierający go, niedługo dowiemy się że my jesteśmy odpowiedzialni za to co robił adolf i znajdzie się spora grupa idiotów maszerujących z tęczowymi swastykami ?
Przykre jest tez że takie lordypy zaślepione przytakują w takich sytuacjach i doprowadzając do polaryzacji i skrajnych reakcji z drugiej strony :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2019, 15:21 
Cytuj  
Tak szczerze to nie mam pojęcie po co cos takiego- tak więc śpijcie spokojnie :)

embe - to, że u was są takie standardy postępowania - przytakiwanie wszystkiemu co powie szefunio - nie oznacza, że tak jest wszędzie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2019, 14:49 
Cytuj  
W związku z oszałamiającym zwycięstwem jakie wojska wielkiej koalicji (greckiej) odniosły nad cynicznymi republikanami (rzymskimi) pod Ausculum składam najserdeczniejsze gratulacje za odbicie Senatu (polskiego) z rąk barbarzyńców.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2019, 14:59 
Cytuj  
Ale nowy marszałek senatu odstawił cyrk z tymi gestami, pojednaniem, a po dwóch minutach swojej przemowy obraził połowę Polski, cały PiS i wszystkich co się nie zgadzają z totalsami i lewactwem.
Kolejny "wielki zwycięzca", który ze zgryzoty jest wstanie zrobić wszystko, obrazić wszystkich i pokazać jak malutkiego formatu jest politykiem, w ostatnich dniach gorzej wypadł jedynie Sikorski.

Mój idol Antoni póki co wymiata w wywiadach ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2019, 15:56 
Cytuj  
Marszałek sporo będzie miał do powiedzenia w sprawie finansowania ochrony zdrowia ;)
PO nic się nie nauczyła. Za to (jeszcze) SLD i owszem. Towarzysze są w chuj silni imo, będą skuteczni i suweren ich doceni przy urnie - kosztem PO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2019, 16:14 
Cytuj  
Ciekawe jak będzie z ich frekwencją na obradach, nie ma zmiłuj się trzeba będzie przychodzić na wszystkie, a nie jak w poprzedniej kadencji że mieli "starsi panowie" frekwencje 40-60% :)
No i ta silna, trwała koalicja po-psl-sld :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2376, 2377, 2378, 2379, 2380, 2381, 2382 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.