mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 22:09 
 
Aby nie bylo niedomowien ( oraz aby nie zostaly urazone niepotrzebne osoby) chcialem wyjasnic ze ten post jest glownie kierowany do userow tego forum takich jak Anemia, Asmax i calego ich kolka wzajemnej adoracji...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 14:26 
 
No tak Geython :[. posiadasz typowy kompelks odrzuconego przez spoleczenstwo. Ale to juz ostatni post w tym zgejonym topiku :<. EOD.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 14:46 
 
to jeste jakas epidemia SARS'o podobna. Wszyscy nagle zaczynaja klnąć i wyzywac sie nawzajem. Nie rozumiem cie PEYTHON(co ci odwalilo) i po grzyba to wyzywanie :-? .


_________________
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2004, 13:03 
 
Icrom, w woli wyjasnienia- mi nie odwalilo! Po prostu ostatnio wbilem sie na inne tematy ( niz Free MMORPG) i przeczytalem w kilku postach jak Asmaxy i jego spolka zamiast pisac na temat ( np o UO, to bawia sie w rzcaniem obelg w moja strone Adara i kilku innych) Dlatego mnie to wkurzylo i zalorzylem ten topic. Nic wiecej, po prostu chce aby co poniektorzy zdali sobie sprawe ze to forum o grach a nie o wyzywaniu userow tego forum. To ze zalorzylem glupi topic ( "Pytanko?" ) nie swiadczy o mojej glupocie, itp (nazwijcie to jak chcecie) i wciaganie mnie na czarna liste ( czy jak to tam Moderator nazwal...)

POZDRAWIAM

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2004, 13:05 
 
PEYTHON napisał(a):
To ze zalorzylem glupi topic ( "Pytanko?" ) nie swiadczy o mojej glupocie


Owszem. O glupocie swiadczy Twoja nieumiejetnosc wyslowienia sie :(


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2004, 13:06 
 
Zreszta o poziomie danego topicu decyduja ludzie ktorzy w nim pisza i w sposob jaki pisza. Ja tu nie rzucilem zadnej obelgi, przeklenstwa w konkretnego usera tego Forum a jak sam przeczytales prawie wszyscy to robia ( np. wyzywaac sie od gowien.. ).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2004, 14:16 
 
roball napisał(a):
Gheyton napisał(a):
Pier***le Was


gg :wtf:

Nie, nie! On nie przeklnal, se tylko buja w oblokach jak to pier***li wszystkich i traci dziewictwo 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.