mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:34 
 
I dlatego też wszelkie pogawędki o pirackich serverach powinny byc zakazane w dziale "Darmowe MMORPG", każdy kto założy taki temat powinien dostawać upomnienie a po przekroczeniu limitu dożywotni ban. Jesli ktoś założy topic o czymś co już było, ewentualnie coś podobnego do przykładów jakie podałem to nie bluzgać, tylko albo zostawić temat w spokoju i poczekać do usunięcia/zablokowania albo dać autorowi topica do zrozumienia żeby przeczytał FAQ i zasady postowania na forum. I przede wszystkim nie wyzywać sie nawzajem (to dobre dla dzieci z przedszkola lub podstawówki) tylko prowadzić kulturalne i miłe dla obu stron (płacących i niepłacących) pogawędki.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:38 
 
Fajnie macie wszyscy w glowach :\
Polecam rosyjska ruletke.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:38 
 
NO i oto kur***a chodzi !!! :D

A nie ze przyjdzie piszpan i zacznie wylewac swoje zale na 4 strony topicu o niczym.
Ze smial mu ktos na forum krzywo odpowiedziec lub nie pomoc gdy tego zadal. (mowie OGOLNIE).

Jakie pytania takie i odpowiedzi proste.

EOT

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 16:59 
 
Smutno czytac ten topic.
Kiedys, jeszcze pod nickiem lordbolo, sam zalozylem podobny.
Ale chyba nie ma sensu komentowac - oprocz zachowania jednej osoby - to do Ciebie Kabraxis - od pierwszych postow zachowales sie jak zakompleksiona baba w mocherowym berecie - nie sluchajac co ma ktos do powiedzenia posadziles o piractwo i nazwales zlodziejem. Zal mi Ciebie... i prosze - nie kontynuuj watku - nie zmienie zdania i dyskutowac nie bede.
Widze ze duzo sie tu nie zmienilo (moze na szczescie) - szkoda tylko ze oprocz prawdziwych graczy sa tu tluki ktore mysla ze skoro zaplacili za gre to sa lepsi. Nie mowie ze wszyscy ktorzy placa sa be - ale zdarzaja sie tacy. Znam tu mase fajnych ludzi ktorzy graja i placa (pozdrawiam!).
Ja nie (juz) place za gry. Szkoda mi wywalac te 13 czy wiecej dolarow na rzecz, ktora cieszyc moge sie kilka wieczorow w miesiacu.
Na koniec przypomina mi sie pewien dawny znajomy - gosc ma kasy jak lodu, chodzi na imprezy, panienki leca do jego lozka za to ze ma szmal. On mysli ze jest lepszy.
A ja to za darmo mam i tez jest fajnie ;)

Pozdrowienia! Dla tych co placa, i dla tych z darmowych (niepirackich) serwerow tez.


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 17:33 
 
A ja poraz kolejny poprosze panstwa o czytanie ze zrozumieniem.
Chyba naprawde za duzo wymagam.
POwinni nauke tego wprowadzic w przedszkolu juz a nie w gimnazjum, wtedy przez 15 lat nauki moze z 30% by sie nauczylo.

To tyle odnosnie powyzszego posta.

I zachowaj swoj zal dla siebie bo wlasnie takimi tekstami pokazujesz ze to ty czujesz sie lepszy ode mnie.

ROTFL



Pozatym tekst: "nie odpisuj mi bo nie masz po co" jest tak tani ze nie mam pytan. Masz monopol na wyglaszanie swojego zdania o innych ?
Z drugiej strony to bardzo tchorzliwe. Ale nevermind.

ROTFL ROTFL ROTFL

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 20:29 
 
Dhoro napisał(a):

I DLACZEGO PISZPAN JEST ZŁODZIEJEM I KRETYNEM?


Czy zlodziejem to nie wiem, ale patrzac na stylistyke, ortografie, gramatyke, dobor argumentow oraz sposob ich przedstawiania mozna wysunac wielce prawdopodoba hipoteze, ze jednak jest kretynem 8)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 00:55 
 
Smutny topic i nabijanie postów... Smutne to co tu piszecie.. Powiem wam tyle że straszne chamstwo na tym forum.. Wszyscy mają prawo wygłaszać swoje opinie na dany temat. Ale jak ktoś kogoś zacznie wyzywać.. to już lekka przesada. Kiedyś to forum było lepsze. Gram w darmowe gierki bo jakoś płacenie za coś co jest zbędne w moim życiu mi nieodpowiada. a i tak gram w DE więc o piratach tu można zapomnieć. Xanth ma dość sporo kasy na którą sobie przez całe życie zapracował.. Tak sądzę.. Ma dobrą pracę i płaci za MMORPG. Niech gra i niech płaci. On gra w swoje GRY.. a my gramy w swoje DARMOWE gry.. Robal to osoba która płaci za granie.. choć pewnie dają mu na to kase rodzice.. jak się mylę to przepraszam. Zastanawia mnie jednak fakt dlaczego to ludzie płacący za granie w sieci tak często wypowiadają się na naszym forum DARMOWE MMORPG.. wiem że forum jest dla wszystkich ale jeśli wam się nie podoba granie w coś za free to wasza sprawa.. po co się wypowiadacie. Gdzieś tu przeczytałem że denerwuje was jak odpowiadacie na posta po 1000 razy.. to po co odpowiadacie??.. Dajcie na to pytanie odpowiedzieć innym użytkownikom którzy są nowi na forum. Nikt was do niczego nie zmusza.. Sorrki jeśli kogoś obraziłem.. nie byłio to moim celem.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 09:00 
 
I o to chodzi! brawa dla OPRAVCY - zacnie prawi - wina mu!


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 09:00 
 
OPRAVCA napisał(a):
dlaczego to ludzie płacący za granie w sieci tak często wypowiadają się na naszym forum DARMOWE MMORPG

Dzizas, kolejny nie umiejacy czytac ze zrozumieniem. To jeszcze raz: Dlatego, ze piszecie w wiekszosci bzdury i debilne teksty. Do sensownych tekstow nikt sie nie przyczepia.
Po drugie, te forum jest tak samo "wasze" jak i moje, wiec mi tu z prawami wlasnosci nie wyskakuj.

Panial wreszcie, czy nadal za trudne?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 09:10 
 
I znowu to samo: viewtopic.php?t=10931

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 16:54 
 
Przepraszam ROBALL fakt. Pochwal się jak??.. Jesli to nie tajemnica oczywiście.

Xanth w takim razie te głupoty sa dla wszystkich.. Nikt nie nakazuje Ci pisac w DARMOWE MMORPG.. Wiem że jest dla wszystkich.. Ale jak cie to męczy to po co pisać..


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 08:14 
 
roball mozna.. sam tak przyrabiam :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 13:36 
 
Xanth --> Dla ciebie chyba każde postępowanie, wiążące się z uzyskaniem czegoś za darmo, nosi znamiona, jak to pięknie nazwałeś, "postawy roszczeniowej".

Rozumiem, że Tobie się należy dopiero wtedy jak za coś zapłałacisz, uprzednio ciężko pracując by zarobić na to kasę. Potem łechtasz swoją miłość własną tym, że korzystasz z czegoś na co zapracowałeś. I wszyscy są zadowoleni: Ty - bo czujesz się spełniony, pracodawca - bo pracujesz sumiennie, i producent gry - bo kosi kase.

Schemat jak najbardziej poprawny moralnie, ale mało efektywny. Nie chodzi teraz nawet o jakieś durne gry. Po prostu ludzie posiadający taką mentalność, na zawsze pozostaną pracownikami najemnymi i bezmyślnymi konsumentami. Będą charować całe dnie, żeby sobie coś kupić i się z tego cieszyć...

Życia nie ułatwisz sobie [czyt. w miarę szybko nie dojdziesz do czegoś] przez charowanie jak wół i płacenie jak jeleń za wszystko za co ci tylko każą płacić. Trzeba przyjąć postawę dokładnie odwrotną. Płacić tylko tam gdzie jest to absolutnie koniecznie, a pracować tylko tam, gdzie czarnej roboty nie mogą za Ciebie wykonać inni.

Pewnie uznasz to co wyżej za stek oderwanych od rzeczywistości bzdur, ale to nie mój problem, tylko Twój.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 13:42 
 
Taunis czyli typowa postawa polskiego cwaniaczka nieudacznika bazarowego handlującego tym co znajdzie i spekulującego na czym się da?

Sorry, ale w epoce rozbucanego kapitalizmu każdy dobry WARTOŚCIOWY towar jest wart określoną kwotę zielonych. Co za tym idzie za darmo są tylko rzeczy BEZWARTOŚCIOWE, których nikt nie chce. Jeżeli zadowalasz się półproduktami to nie płać, być może znajdziesz coś "podobnego" za free. Ja jednak się z tobą nie zgadzam i wolę zapłacić z jednego prostego powodu:
Szukanie free substytu zajmie mi o wiele więcej czasu niż potrzebuję by zarobić na opłacenie pełnego komercyjnego i rasowego produktu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 13:49 
 
Taunis napisał(a):
Życia nie ułatwisz sobie [czyt. w miarę szybko nie dojdziesz do czegoś] przez charowanie jak wół i płacenie jak jeleń za wszystko za co ci tylko każą płacić. Trzeba przyjąć postawę dokładnie odwrotną. Płacić tylko tam gdzie jest to absolutnie koniecznie, a pracować tylko tam, gdzie czarnej roboty nie mogą za Ciebie wykonać inni.


Czyli.....zlodziej i len, cwaniak i kretacz. Kto ma tutaj problem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 13:59 
 
Taunis napisał(a):
Pewnie uznasz to co wyżej za stek oderwanych od rzeczywistości bzdur, ale to nie mój problem, tylko Twój.


Kiedys jeden Fin powiedzial w naszej TV na pytanie czym sie rozni mentalnosc Polakow od mentalnosci Finow, takie oto madre zdanie:

"Polacy pracuja by zyc, a finowie zyja by pracowac"

i kto jest bogatszym Panstwem ?

Z taka mentalnoscia jak Taunis to czarno widze jego przyszlosc, natomiast Xanth jak najbardziej poprawnie sie zachowuje :)


_________________




Ostatnio edytowano 4 lut 2005, 14:10 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 14:00 
 
Pieszczoch napisał(a):
Czyli.....zlodziej i len, cwaniak i kretacz. Kto ma tutaj problem?


Broblemy mają zazwyczaj ludzie, którzy pozwalają się wykorzystywać i manipulować sobą. Żyj sobie "uczciwie" jeśli chcesz, ale przed snem zawsze przypominaj sobie, że dzięki twojej "uczciwej" pracy ktoś inny opływa w luksusy.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 14:05 
 
Mark .. dlaczego napisałeś że nikt ich nie chce?? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem twój post ale wydaje mi się że ludzie chcą właśnie czegoś za FREE i daltego mamy na forum DARMOWE MMORPG.. Jeśli źle zrozumiałem to przepraszam z góry.

Sorry, ale w epoce rozbucanego kapitalizmu każdy dobry WARTOŚCIOWY towar jest wart określoną kwotę zielonych. Co za tym idzie za darmo są tylko rzeczy BEZWARTOŚCIOWE, których nikt nie chce.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 14:07 
 
Huragan napisał(a):
Kiedys jeden Finlandczyk powiedzial w naszej TV na pytanie czym sie rozni mentalnosc Polakow od mentalnosci Finow, takie oto madre zdanie:

"Polacy pracuja by zyc, a finowie zyja by pracowac"

i kto jest bogatszym Panstwem ?

Z taka mentalnoscia jak Taunis to czarno widze jego przyszlosc, natomiast Xanth jak najbardziej poprawnie sie zachowuje :)


Fin nie Finlandczyk.

Poza tym mnie naprawdę nie obchodzi, które państwo jest bogatsze. I szczerze to nie rozumiem kogo mogłoby to obchodzić, dlaczego i co to zmienia.

A ja się nie będe powtarzał. Masz swoje zdanie na temat mojej przyszłości i słuszności postaw i tyle. Ja go nie zmienie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2005, 14:12 
 
Chciales nam przekazac typowa mentalnosc polskiego cwaniaczka dresa. Tyle, ze tu sa dorosli i myslacy ludzie, wiec ci sie nie udalo. A teraz mozesz juz isc.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.