mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 10:20 
Cytuj  
Ashton ale ty glupi jestes ....


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 11:41 
Cytuj  
Do moderatorow tego forum: Dostalem juz dwa bany za podobno "zle wyglaszanie swoich pogladow i nazywanie kogos kretynem", tymczasem niektorzy tu drwiai obrazaja rzeczy naprawde powazne, ktorymi wstrzasnieci sa ludzie na calym swiecie i co? I NIC.

Ale nazwanie glupim nieodpowiedniej osoby (w tamtym przypadku byl to Xanth powoduje bana na forum a czemu nazwanie JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ ZASLUZONYCH DLA LUDZKOSCI LUDZI, POLAKA I CZLOWIEKA BEDACEGO NAPRAWDE WIELKIM AUTORYTETEM MORALNYM "zdychajacym dziadkiem" nie powoduje bana ?
Samo to jedno zdanie moglo obrazic nieprzymierzajac 3/4 tego forum.

Bardzo bym prosil o odpowiedz.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 12:26 
Cytuj  
Dżizus...

Polska to wolny kraj.

Ja nie jestem Polakiem... jestem Rosjaninem urodzonym na Ukrainie. Osobiście? Jestem dość nietypowym człowiekiem. Co niedotyczy w prost mnie, mnie nie obchodzi. Tak też jest z papieżem. Osobiście uważam, że jego avatar pokazuje papieża w humorystycznym świetle. Pokazuje go za czasów gdy cieszył się zdrowiem. Burzycie się o coś takiego, że ten człowiek ma tego ava... a weźcie sobie odpowiedzcie kiedy byliście w kościółku? Tak sami z siebie? Żeby nikt Was tam nie zagonił... nie licząc świąt?

Ludzie... papież jest starym człowiekiem. Taka jest kolej losu. Było to nie uniknione. A w okół tego robią aurę tragedii. Ktoś wcześniej napisał, że podobna sytuacja była z Księżną Dianą... też wielki rozgłos, huk w mediach itp. A teraz? Któż z nas o tym pamięta?

Osobiście? Moje zdanie na ten temat może wydać się Wam nienaturalne czy też spaczone. Cieszę się, że ten stary człowiek umiera. Na starość jego mów zrozumieć nie można było. A skoro umiera to trafi do nieba (osobiście nie wierzę w niebo/piekło ale skoro całe swoje życie przeznaczył w służeniu Bogowi to umiera za coś w co szczerze wierzył) Sądzę, że on strasznie się męczył na swoim stanowisku i czekał/przygotowywał się na śmierć od dłuższego czasu.

Prosze bez flejma, przedstawiam swoje zdanie które nie wszystkim może wydać się 'człowieczym' czy też po prostu zrozumiałym. Ale ręcze Wam takich osób jest wiele...

SvD.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 13:18 
Cytuj  
SvD hmmm nie bardzo mamy za co cie tutaj jechac :/

Tu nie chodzi o to ze on umiera i wogole, chodzi o to, ze Ashton wykazal jakim wielkim jest blaznem piszacz swoje prostackie wypociny.

Mi nie chodzi o to ze on jest papiezem. Sa setki ludzi na swiecie z rownie dobrymi serduszkami tylko poprostu nie maja mozliwosci pomagac na taka skale. Tak naprawde cala religie katolicka mam gleboko w "powazaniu", ale tu chodzi o czlowieka. Gdyby ten pajac nazwal UMIERAJACEGO czlowieka "zdychajacym dziadkiem" to z miejsca dostal by odemnie w ryj, a dopiero po tym bym pytal czy wie za co.... I jak juz napisalem wczesniej nie chodzi tylko o papieza....

Troszke szaczunku panie Ashton dla czlowieka ktory odchodzi z tego swiata, uwierz mi ze napewno nie jest to latwe w ZADNYM wieku! A to ze go pokazuja w tv? Obrazasz go a on nie ma na to w tej chwili zadnego wplywu.......

Wniosek co do ciebie Ashton?

"Glupcow nie sieja, oni ........" dokonczenie znasz, prawda?


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."


Posty: 30
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 13:22 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Do moderatorow tego forum: Dostalem juz dwa bany za podobno "zle wyglaszanie swoich pogladow i nazywanie kogos kretynem", tymczasem niektorzy tu drwiai obrazaja rzeczy naprawde powazne, ktorymi wstrzasnieci sa ludzie na calym swiecie i co? I NIC.


Wydaje mi sie ze juz sam sobie odpowiedziales na to pytanie i moderatorzy w zadnym wypadku nie powinni interweniowac.
Istnieje dosc znaczna roznica pomiedzy wyrazaniem wlasnego zdania, z ktorym nie musimy sie zgadzac, a bezposrednim nazwaniem kogos kretynem.
Tak bardzo boli Cie wlasna interpretacja slow drugiej osoby, czy po prostu szukasz usprawiedliwienia?

Poza tym smieszy mnie postawa, "Papiez wielkim czlowiekiem byl i pamietaj o tym Ty $%^#$@" tutaj kilka brzydkich slow. Na prawde pokazuje to jaki macie szacunek dla innych, wiary, sytuacji i gloszonych przez samego Papieza nauk. :)


_________________
-=[ Somewhere, but nowhere near You ]=-

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 15:46 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Burzycie się o coś takiego, że ten człowiek ma tego ava... a weźcie sobie odpowiedzcie kiedy byliście w kościółku? Tak sami z siebie? Żeby nikt Was tam nie zagonił... nie licząc świąt?


Nie będzie flame'a a jedynie coś od siebie. Bo sam napisałeś, że to wolny kraj więc mogę się niezgodzić z Tobą.
IMO
Interesem każdej osoby jest dbanie o swój wizerunek i spokój wewnetrzny. To czy ktoś chodzi do Kościoła czy nie ejst jego świadomym wyborem(chociaż też nie wiem, znam kilku pantoflarzy). Mimo wszystko mogę nieuczęszczać do Kościoła, ba nawet wyznawać buddyzm ale nigdy nie odważyłbym się na wypowiedzi, któych udziełil Ashton. Bo to zwykłe skurwysyństwo jest. Można mieć w głebokim poszanowaniu tą religie, tą isntytucję ale na miłość boską ten człowiek poświęcił całe swoje życie krzewieniu dobra i pokoju na świecie ! A przy tym jets Polakiem ! i w moich oczach jednym z największych ludzi w XX wieku.
Ashton napisał(a):
Co on zrobil takiego wielkiego bo jakos nie pamietam.


A co zrobił ? O.^
(nie znam wszystkich szczegółów posłuże się jedynie wycinkami z jego bogatej w cuda historii życia)
a)Negocjował z Palestyńczykami i Izraelczykami(przez co doprowadził do pierwszego większego zawieszenia broni, wiele osób myślało że to koniec wojny!!!)
b)Pojawiał się tam gdzie żaden przywódca państwa by nie pojechał. Bo po co pokazywać się w miejscach o których świat już zapomniał i w którym, tym bardziej, żaden przywódca polityczny nie miał żadnych interesów.
On tam pojechał i niósł wiarę i nadzieję.
c)Dalej.Jego wizyty w państwach głownie Ameryki Południowej przyczyniły się do upadku wielu dyktatur, m.in. Chile-Pinochet !!!
d)Pierwszy doprowadził do pojednania między Żydami i Katolikami. Wygłaszając sławienne Mea Culpa, pierwszą w historii prośbę o odpuszczenie win za złe uczynki Chrześcin wobec Żydów(za co był głośno krytykowany i nie tylko za to, bo kierował się w życiu sercem anie opinią publiczną)
e) I chyba najważniejsza rzecz dla współczesnej historii Polski-> przycznił się do rozpadu systemu komunistyczneog w Polsce. On był tym ogniwem zapalnym, nakręcającym tych wszystkich ludzipropoagującym idee Solidarności. !!!

f,g,h...)
No ale na świecie zawsze znajdą się kundle, którzy będą umniejszać jego zasługi, krytykować decyzje i wydarzenia, pretendując przy tym do brylantów intelektu, szczekają ale jest to ich rola i sposób na poprawę samooceny.

Odnośnie medii w tym całym "zamieszaniu" to po mimo rozdęcia tej całej sprawy i żenującego wyścigu -kto pierwszy to ogłosi-widze jeden wielki PLUS-> takie ofiary życiowe( o spaczonym światopoglądzie, które budują swoje wypowiedzi tylko w celu podburzenia innych, zaznaczenie swego miernego jestectwa) przerzucając palcami po kanałach poznają CHOCIAŻ SKRAWKI życiorysu, zdjęcia wydarzeń, które wpłynęły na dzisiejszy status świata, w centralnej roli- OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.


Ostatnio edytowano 2 kwi 2005, 16:00 przez MoPs, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 15:58 
Cytuj  
Spojrzcie co sie dzieje- nawet muzulmanie modla sie o zdrowie papieza, a Ashton takie txty tu wali ! Nie musicie byc wierzacy, wystarczy byc czlowiekiem i spojrzec na papieza jak na Karola Wojtyłe.... Ale niektorzy sa gorsi niz zwierzeta....


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 16:43 
Cytuj  
ZA Jezusa modlili się nieliczni...za papieża nieliczni się nie modlą..

ZAliczasz się do najbardziej nieloicznej grupy na świecie...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 16:55 
Cytuj  
Tak, jestem nieszanujacym nikogo gowniarzem :)
Nie mam skropolow i szacunku dla nikogo, nie wazne czy umiera czy sie rodzi, czy ratuje zycie czy morduje :)
Jezeli nie znam cie na tyle dobrze by cie lubic mozesz dla mnie zginac, nawet z mojej reki.

ale...

Prawde mowiac sa osoby ktore szanuje, nawet na tym forum. Jednak napewno nie nalezy do nich papiez ani nikt z osob na gorze ktore niby rzadza tym swiatem ale gowno robia bo martwia sie o swoj imidz i wola udawac ze cos robia zamiast naprawde dzialac.
Jednak najbardziej nie cierpie zacofania i fanboyizmu, co tutaj widze, a asmaxa wypowiedzi ktore juz wczesniej popisaly sie rasizmem napewno takimi sa.

btw, Jak juz wspomnialem, mozecie o mnie mowic co chcecie, ze powinni mnie odstrzelic ze jestem chuj_wie_kim, ale fakt jest taki ze mi to zwisa totalnie, tak samo jak papiez, ba nawet bardziej.
Jedyne osoby ktorych opinie biore pod uwage to te ktore zasluzyly na moj szacunek, a z osob atakujacych zadna wczesniej jakos sie nie wybila, wiec dla mnie osoby te sa tyle warte co papier ktorym codziennie... wiadomo.

I nie nie chodzi mi tu o to jak sie do mnie odnosza, ale to co soba reprezentuja :)

edit: To papiez jest swiety ?? btw, afair w bibli bylo cos ze bog nie zezwala nikomu innemu nazywanie sie ojcem swietym, jednak papiez robi to caly czas...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 17:02 
Cytuj  
Jedyne osoby ktorych opinie biore pod uwage to te ktore zasluzyly na moj szacunek

Jedyna mozliwa linia obrony po tym jak kazdy stwierdzil, ze jestes debilem? Miales juz sobie odpuscic.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 17:04 
Cytuj  
Ta, jak widzisz jestem tak wrazliwy na opinie ludzi i tak mnie oni obchodza ze musze sie bronic ;]

A na serio to mnie bawi ten temat wiec go ciagne jak mnie lapie nuda :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 17:44 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Prawde mowiac sa osoby ktore szanuje, nawet na tym forum. Jednak napewno nie nalezy do nich papiez ani nikt z osob na gorze ktore niby rzadza tym swiatem ale gowno robia bo martwia sie o swoj imidz i wola udawac ze cos robia zamiast naprawde dzialac.
.


Heh widze nie masz bladego pojecia o papieżu. On czesto wstawał o 5 bo tyle miał obowiązków. Odwiedził 130 krajów- i jak ktos pisał wczesniej- dzieki niemu w duzej mierze upadł komunizm. Jako młody ksiądz pieniądze co dostawał po koledzie u bogatych rozdał biednym. Jest wzorem do naśladowania dla innych. Mówisz że on gówno robi(ł)?? Lol. Wymień KOGOKOLWIEK kto więcej robi(ł). Poza tym gdy miał jeszcze siły pracował w kamieniołomach. Życze ci byś tez zaznał smaku tej roboty


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 17:53 
Cytuj  
Wiesz ashtona gowno mnie interesuje cala religia, ksieza itp.
Jak dla mnie moglo by ich wcale nie byc.
Umieranie papieza mnie jakos nie wzrusza, ale pisanie o nim tak jak ty to robisz to jest jest totalny debilizm i brak jakis podstawowych wartosci moralnych, takie stwierdzenia mozna zachowac dla bardzo waskiego grona znajomych, a nie pisanie na publicznym forum. Wiem ze od 12 roku zycia trollujesz i przez te 3 lata bardzo ci to weszlo w nawyk ale trzeba znac granice.
I nawet jakis dres z bloku ma wiecej szacunku dla niego niz ty patrz mecz lech-pogon.
Dlatego idz jebnij baranka w sciane i modl sie aby jak ty bedziesz "zdychal" jak to ladnie ujales ktokowliek sie zasmucil.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 18:08 
Cytuj  
od 13 roku :) i 5 lat :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 19:12 
Cytuj  
Własnie przed chwilą obejrzałem fragment wiadomości na TVN24 i mam wrażenie, że ludzie byli przekonani iż Papież jest nieśmiertelny i niezniszczlny. Wogóle jak czytałem te forum onetowe to myślałem, że się załamie. To nie są wypowiedzi ludzi wierzących tylko fanatyków religijnych. Dali by mu w końcy umrzeć w spokoju, a zamiast tego jeszcze chcą go podtrzymywać przy życiu (ponoć jest podłaczony do aparatury).
Do tego wszędzie obserwuje jak to wszyscy stali sie gorliwymi katolikami i na "klęczkach" popierniczają do kosciołów. Nie rozumiem w jakim celu ludzie odwalają takie szopki. I tak za miesiąc nikt z nich nie będzie chodził do kościoła.

Nie uznaje religii, kościołów i nie uznaje dokonań religijnych Papieża. Uznaje za to czego dokonał w sprawie Palestyna<->Izrael, upadek komunizmu w Polsce itp. Jako ateista i człowiek kierujący się zdrowym rozsądkiem wolałbym, żeby Papież już umarł niż miał się męczć dla tych wszystkich wierzących bo jeżeli ktoś naprawdę wierzy w taką instytucje jak bóg\kościół to nie będzie robił z siebie nie wiadomo kogo tylko poprostu w domu pomysli o Papieżu.


Jescze troche a zaczne kierować się emocjami... brrrr
Myśl... tylko chłodna kalkulacja się sprawdza, tylko chłodna kalkulacja....


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 20:52 
Cytuj  
Ashton kurwa przesadzasz może nie byłem od kilka lat w kościele (z własnej woli) ta cała szopka dosłownie mnie wkurwia ale papiez zrobil za duzo zeby go obrazac...

A katolicyzm jest dla mnie obowiązkiem nie prawem

Wczoraj z 100sob mialo opis typu "papiez umiera" a to juz jest pozerstwo....

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 21:43 
Cytuj  
Ashton ciebie chyba tata dawno paskiem nie potraktowal......

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 21:47 
Cytuj  
;((((

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 22:12 
Cytuj  
No teraz to się wkurzyłem... odpaliłem GG a tam opisy...
"niech ziemia lekką mu będzie"
"wieczny odpoczynek racz mu dać panie..."
"Juz odeszlesz, a dla mnie wieczny zawsze bedziesz"

No ja pier... to jest te odwalanie szopek o którym mówiłem, teraz pewnie będę przez cały tydzień wysłuchiwał tekstów typu jesteś szatan itp. Bo nie poszedłem do kościoła jak Papież umierał.
Zaczeło się Polska przez najbliższy czas będzie jedną wielką szopka religijną :/


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 22:30 
Cytuj  
Mefi napisał(a):
No teraz to się wkurzyłem... odpaliłem GG a tam opisy...
"niech ziemia lekką mu będzie"
"wieczny odpoczynek racz mu dać panie..."
"Juz odeszlesz, a dla mnie wieczny zawsze bedziesz"

No ja pier... to jest te odwalanie szopek o którym mówiłem, teraz pewnie będę przez cały tydzień wysłuchiwał tekstów typu jesteś szatan itp. Bo nie poszedłem do kościoła jak Papież umierał.
Zaczeło się Polska przez najbliższy czas będzie jedną wielką szopka religijną :/


Jesli ci to przeszkadza to nie patrz na to.. Wiadomo, sa tez ludzie ktorzy robia to na pokaz.... Ja wlasnie wrocilem z kosciola, nie zaluje tej godziny tam spedzonej...... Nie jestem jakis specjalnie pobozny, zaczalem chodzic do kosciola we wrzesniu z powodu bierzmowania.... Ale szanuje papieza jako czlowieka....

A Polska to ogolnie dobry kraj..... Tylko ludzie zagubieni ....


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.