mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 22:37 
Cytuj  
Pope is dead :(

Ps. A hamburegry na kanale pisza -> "OMFG HE SHOULD DIE EARLIER FUCKING JEWISH SCUM!" ... ze ja na us serwy poszedlem :o


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 23:14 
Cytuj  
Ashton to typowy mlodziezowy przedstawiciel z gatunku 'Bunt przeciwko niczemu'. Jedni psiocza na komercje w trampkach Conversa, inni ubieraja sie na czarno i sa bardzo alternatywnymi przedstawicielami naszego kraju, jeszcze inni maja koszukli z Che Guevara i Leninem i wypisuja hasla przeciwko Hitlerowi. Mimo swojej glupoty i tego, ze za 2 lata beda sie z siebie sami smiali - nic do nich nie mam.

Asston niestety nie zalicza sie do zadnej z tych grup, jest zbyt 'undergroundowy i inny', uwaza, ze zyje w wolnym kraju gdzie panuje wolnosc slowa, buntuje sie przeciwko zlemu systemowi, ogolowi naszego spoleczenstwa ktory zazwyczaj wszystko psuje - smutne :[. Ale jest cos jeszcze...



Jest kompletnym kretynem. Do glownego osiagniecia w jego zyciu zaliczyc mozna wielokrotne zalewanie pokoju oleista substancja, po obejrzeniu hardcorowych scen z najnowszej bajki hentaii. Takich ludzi potrzeba nam wiecej, oni zrobia cos dla spoleczenstwa. A Papiez? 'Dba o swoj imidz' jak to okreslij Ashtonik.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 23:18 
Cytuj  
Asmax > NUSKU.

Gg m8. :)


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 05:22 
Cytuj  
Asmax, widzisz tu polega roznica miedzy nami, ja hentai w przeciwienstwie nie ogladam, bo mi one nie potrzebne :)
Anime ogladam, ale ze wzgledu na fabule ktora w hentai jest okropnie plytka.
Bawi mnie tylko to ze wszyscy bronia papieza, a jak ladnie opisal EXpect
EXpect napisał(a):
Poza tym smieszy mnie postawa, "Papiez wielkim czlowiekiem byl i pamietaj o tym Ty $%^#$@" tutaj kilka brzydkich slow. Na prawde pokazuje to jaki macie szacunek dla innych, wiary, sytuacji i gloszonych przez samego Papieza nauk.



Asmax, powiedz mi fanie papieza, kiedy byles ostatnio w kosciolku (zanim zaczeli pieprzyc o tym 24/7 ?)

A twoje rasistowskie wypowiedzi dotyczace azjatow ? tez uwazasz za zgodne z ich nauka ? :)
To jest takie pozowanie, papiez umarl i zaloba stala sie trendi.
Mefi napisał(a):
Zaczeło się Polska przez najbliższy czas będzie jedną wielką szopka religijną :/

Lacze sie z toba w bolu T_T juz dzis tylko discovery jest w miare zdatne do ogladania, bo tam tylko w trakcie reklam nawijaja o nim.

edit: Pieszczoch, ojciec ma identyczne zdanie o tym :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 09:44 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
edit: Pieszczoch, ojciec ma identyczne zdanie o tym :)


Z reguly nie krytykuje czyjegos sposobu wychowywania ale niech przemysli swoje zdanie.
Bez Papieza to cale nasze rodziny moglyby jeszcze widziec tylko ocet na polkach duzo dluzej niz 16 lat temu...
Nie wspominajac juz o swiatowych dokonaniach.

EDIT: Tak, zal mi ciebie (nie flamujac).

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:41 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Asmax, widzisz tu polega roznica miedzy nami, ja hentai w przeciwienstwie nie ogladam, bo mi one nie potrzebne :)


W przeciwienstwie do kogo?

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:43 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
papiez umarl i zaloba stala sie trendi.


To smutna prawda...

A NIKT by nie mówił tak o papieżu gdyby znał hociarz historie POlski z ostatnich 26lat...

żal mi ciebie...

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:44 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Asmax, widzisz tu polega roznica miedzy nami, ja hentai w przeciwienstwie nie ogladam, bo mi one nie potrzebne :)
Anime ogladam, ale ze wzgledu na fabule ktora w hentai jest okropnie plytka.
Bawi mnie tylko to ze wszyscy bronia papieza, a jak ladnie opisal EXpect
EXpect napisał(a):
Poza tym smieszy mnie postawa, "Papiez wielkim czlowiekiem byl i pamietaj o tym Ty $%^#$@" tutaj kilka brzydkich slow. Na prawde pokazuje to jaki macie szacunek dla innych, wiary, sytuacji i gloszonych przez samego Papieza nauk.



Asmax, powiedz mi fanie papieza, kiedy byles ostatnio w kosciolku (zanim zaczeli pieprzyc o tym 24/7 ?)

A twoje rasistowskie wypowiedzi dotyczace azjatow ? tez uwazasz za zgodne z ich nauka ? :)
To jest takie pozowanie, papiez umarl i zaloba stala sie trendi.
Mefi napisał(a):
Zaczeło się Polska przez najbliższy czas będzie jedną wielką szopka religijną :/

Lacze sie z toba w bolu T_T juz dzis tylko discovery jest w miare zdatne do ogladania, bo tam tylko w trakcie reklam nawijaja o nim.

edit: Pieszczoch, ojciec ma identyczne zdanie o tym :)


Ty naprawde jestes kretynem. Nie musisz chodzic do kosciola zeby miec jakikolwiek szacunek do tego czlowieka, bo kiedys mozesz wygladac jak on (ale nie tylko z tego powodu, kto ma sercie wie). Jestes beznadziejny.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:47 
Cytuj  
Zaloba stala sie trendi? Tak jak mowilem, wydaje Ci sie ze jestes alternatywny i to co robi ogol musisz odrzucic dla dobra 'sprawy'. Ale sa sytuacje w ktorych trzeba sie przeciwstawic wszystkich kretynom i sa sytuacje ktore jednocza w slusznej sprawie i tu przydalaby sie solidarnosc wszystkich..

Ale to nie Twoja wina a wina wychowania, pewnie rodzinka w poprzedniej epoce kapowala na wszystko i wszystkich dla wlasnego dobra :[

PS. Nie, nie jestem katolikiem, nie chcodze do kosciola, ale nie musze byc katolikiem zeby miec szacunek do tego Czlowieka - tak jak Arabowie, Azjaci <tutaj wpisz cokolwiek>.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 11:03 
Cytuj  
:(


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 11:24 
Cytuj  
"o zdychajacym dziadku" :(.... Ja szanowałem papieża za to kim był.. POLAKIEM.. Wiadomo.. Strasznie dużo zrobił dla świata i mimo tego że nie chodze do kościoła i mało mnie interesują te wszystkie modlitwy... To i tak uważam że papież był wielki i zawsze wielkim pozostanie. Wzór do naśladowania.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 11:40 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
edit: To papiez jest swiety ?? btw, afair w bibli bylo cos ze bog nie zezwala nikomu innemu nazywanie sie ojcem swietym, jednak papiez robi to caly czas...


Mozemy nazywac go debilem,bo po swoich wypowiedziach wlasnie to udowadnia, ale niestety w tym punkcie ma racje :/ W Biblii(ktora jest w sumie najwazniejsza rzecza w religiach chrzescijanskich) jest tak wlasnie napisane, ale tu nawet nie o to chodzi :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 11:43 
Cytuj  
Czy Wy myslicie, ze w Bilbii chodzi o samo uzycie 'Ojca Swietego'? Tu chodzi tylko i wylacznie o symbol boskosci i tego, ze nie wyznaje sie innych Bogow.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:01 
Cytuj  
Chodzi tez o to ze Bog jest Bogiem zazdrosnym i nie pozwala aby czczono kogolwiek innego niz on :/

Ale tak jak napisalem tu nie chodzi o religie tylko jakim czlowiekiem byl :/

p.s.

Ehhh ale wybralem sobie okres do urlopu po 8 miesiacach nie bycia w kraju co? :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:34 
Cytuj  
Hmm.. A może tak nazywają go ludzie?? Może to w wiadomościach podają "Ojciec Święty"...... Nie wiem w sumie ale skoro tak jest w bibli napisane... Wydaje mi się że kościół wie co robi i zna tą świętą księgę lepiej od nas samych.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:36 
Cytuj  
Może damy sobie na luz
Tak czy siak to forum MMORPG a Asthon wywalił tego avatara.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:37 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Wydaje mi się że kościół wie co robi i zna tą świętą księgę lepiej od nas samych.


Wlasnie dletego mam gdzies kosciol. Bo on ma w dupie Biblie. Nie ucza nawet ludzi Biblii :(


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:41 
Cytuj  
Dobra po kolei.

1. Sam wybieram kogo szanuje kogo nie, nie rozumeim tylko dlaczego wszyscy uwazacie ze _musze_ szanowac, kochac i plakac za papiezem, imo to zajezdza komuna.

2. wqrwia mnie te zmuszanie do zaloby, przezylems sporo, 5 lat mam depresje, miejscami byla tak silna ze naprawde sie cialem (taaa pewnie zalujecie ze sie nei zabilem :D)

3. Asmax, uhh jestes zalosny, czy ja mowie ze twoja zona to kurwa i obciaga mi pod biorkiem za 2 grosze ? nie, to odpierdol sie od mojej rodziny ok ?

btw, ja bardzo lubie ocet :P

edit: Przy okazji, chcac niechcac, prowokujac i ciagnac ten flame, rozbudowujac i dodajac pokazujecie tylko jak szanujecie papieza :D
Ja przynajmniej sie nie kryje z tym, ze mam swoje zdanie i to co mowi mnie malo obchodzi, ale wy ? :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 13:16 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
3. Asmax, uhh jestes zalosny, czy ja mowie ze twoja zona to kurwa i obciaga mi pod biorkiem za 2 grosze ? nie, to odpierdol sie od mojej rodziny ok ?


No problem, mozesz bluzgac, slubu nie mialem jeszcze. :oops:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 13:31 
Cytuj  
Moze ja nie na temat, bardzo szanuje papieza, ale patrzac na niekturych ludzi (nie chodzi mi o was) mam jakby wrazenie ze utworza kult Jana Pawła II, kturego benda czci zamiast Boga. Dziwne?? Tak. Prawdziwe?? Jak najbardziej. No i boje sie ze na takim wlasnie podlozu wyjdzie jakas sekta, co to bendzie ciagnac kase od ludzi. Mylę się?? Mam nadzieje ze tak


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.