mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:21 
Cytuj  
Zara p33pzor, musze sie alt-tabnac jak skoncze cos robic.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:50 
Cytuj  
robertos napisał(a):
Odsylam wiekszosc ludzi z tego topiku do szkoly podstawowej aby nauczyli sie czytac ze zrozumieniem. Gosc pytal czy mozna grac za darmo w w/w wymienione gry , a nie czy sa jakies pirackie serwery. Wystarczylo odpowiedziec ze te gry sa platne i ze nie mozna grac za darmo , a nie spuszczac sie i rzucac gownem na prawo i lewo.


No nie wiem kto kogo powinien odsylac do szkoly :] Wystarczylo wejsc na strone producenta/obejrzec pudelko :] a nie z kazda glupota leciec na forum :]


Posty: 2
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 16:10 
Cytuj  
:lol: Ludzie wy jesteście the best :lol: wam się nieźle miesza człowiek napisze darmowe to wy odrazu wymyślacie że chodzi o pirackie i nielegalne a mi chodziło o takie gry jak lineaga II. A nie szukałem po wszystkich stronach producenta bo po to jest to forum żeby się właśnie takich rzeczy pytać poprostu żal mi was :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 17:08 
Cytuj  
mati-xxx napisał(a):
wam się nieźle miesza człowiek napisze darmowe to wy odrazu wymyślacie że chodzi o pirackie i nielegalne a mi chodziło o takie gry jak lineaga II.

A prywatne serwery L2 nie są pirackie i nielegalne.
To ci niespodzianka... :roll:


_________________
Obrazek

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 17:19 
Cytuj  
ja gram na pirackich serwerach w WoW wiem ze som gorsze bo zdazajom sie lagi czasami lub niemozna na ser sie dostac ale i tak gram i narazie bende gral poniewaz jest za duzy abonament a ja tyle kasy nibende placil
huragan ty grasz w WOW i grasz na normalnym i placisz tyle kasy??
moze masz ale niektorze niemajom i dlatego som pirackie serwery

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 17:21 
Cytuj  
No tak a wy wszyscy placicie za jakas gre i w nia gracie a na polkach pewnie w chu* plyt z innymi grami ktore zalatwialo sie od kumpli jak netu nie bylo i gralo sie w singla. Windowsy tez wszyscy maja orginalne i wszystkie programy rowniez... to samo zadnen nie sciaga mp3 z netu bo to tez nielegalne... Ale prawie wszycy pisza ze przeciez piractwo jest zle, be...itd.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 17:23 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
ja gram na pirackich serwerach w WoW wiem ze som gorsze bo zdazajom sie lagi czasami lub niemozna na ser sie dostac ale i tak gram i narazie bende gral poniewaz jest za duzy abonament a ja tyle kasy nibende placil
huragan ty grasz w WOW i grasz na normalnym i placisz tyle kasy??
moze masz ale niektorze niemajom i dlatego som pirackie serwery


Jak na abonament nie masz to moze na jakis slownik ortograficzny chociaz starczy...

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 17:41 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
ja gram na pirackich serwerach w WoW wiem ze som gorsze bo zdazajom sie lagi czasami lub niemozna na ser sie dostac ale i tak gram i narazie bende gral poniewaz jest za duzy abonament a ja tyle kasy nibende placil
huragan ty grasz w WOW i grasz na normalnym i placisz tyle kasy??
moze masz ale niektorze niemajom i dlatego som pirackie serwery


idąc twym tokiem rozumowania, jak nie masz samochodu i Cie na niego nie stac to też go ukradniesz?

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 18:10 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
ja gram na pirackich serwerach w WoW wiem ze som gorsze bo zdazajom sie lagi czasami lub niemozna na ser sie dostac ale i tak gram i narazie bende gral poniewaz jest za duzy abonament a ja tyle kasy nibende placil
huragan ty grasz w WOW i grasz na normalnym i placisz tyle kasy??
moze masz ale niektorze niemajom i dlatego som pirackie serwery


Ten człowiek sie wydurnia z tą pisownią prawda? :o :o :o . Poczytaj sobie jakąś książkę lepiej zamiast grać ciągle. Zrozumiałem jego wypowiedź dopiero za czwartym razem. Nie masz kasy na abonament? W porządku - ja tez nie. Dlatego gram w darmowe gry, czasami w UO na freeshardach. R-snoOz ma rację. Wszyscy psioczą a sami piracą. Problem jest i będzie, sam się nie rozwiąże. Tyle z mojej strony.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 18:11 
Cytuj  
Ocho zaczyna sie zabawa w przyklady ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 18:23 
Cytuj  
dąc twym tokiem rozumowania, jak nie masz samochodu i Cie na niego nie stac to też go ukradniesz?
a niechodzi mi o to ze kasy niemam tylko niemam na takie rzeczy jak abonament do gry
a mam bardzo wazne pytanie
cze wy macie wszyskie programy orginalne np.word itp.
niesciogacie np.mp3 czy gier pirackich
i placicie za abonament wow jak gracie

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 18:26 
Cytuj  
Jestem za banem dla tego pana. Nie zrozumialem wiele z jego posta, to juz o czyms swiadczy...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 19:26 
Cytuj  
Cytuj:
i placicie za abonament wow jak gracie


jakbyści nie płacili to byście nie grali :-?

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 19:41 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Jestem za banem dla tego pana.


i z tym wlasnie bym sie zgodzil... ale z drugiej strony prawda jest, ze nie mam (i zapewne tez wy) wszystkich oryginalnych produktow w domu..
taka jest smutna prawda.....


_________________
TheGrim: Undead Warior, Burning Blade

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 19:48 
Cytuj  
Jezu chryste... -|- (to miałbyć taki ładny krzyżyk ale gdzieś zgubiłem jak to się robiło...)

Obrazek

moduł pisowni by się przydał....bardzo....nawet bardziej

Serwer prywatyn lineage 2 jest darmowy bo kradziony.

Mi osobiście szkoda pracy aby mieć gra na kompa... ... ... wole pójść dop kina czy cuś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 20:04 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
huragan ty grasz w WOW i grasz na normalnym i placisz tyle kasy??
moze masz ale niektorze niemajom i dlatego som pirackie serwery


kurwa.. ile kasy ? stary to sa grosze.. pierdne i zarabiam tyle w 10 minut.... ale wiesz dlaczego mam kase ?? Bo skonczylem szkole i nauczylem sie pisac po polsku.. a ty z taka pisownia zawsze bedziesz menelem...sayonara.


_________________




Posty: 17
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 20:37 
Cytuj  
Hmm, mi się wydawało, że producent... nie wiem kto to zrobił czy co... wydał emu na server, przynajmniej tak mi się wydaje sądząc kiedyś po downloadzie ;) EDIT: A tu mi chodziło o L2 :P

A skoro chodzi o płacenie, to ja płace za Priston Tale :P jakies 13$ miesiecznie (nie widziałem free servów PT jeszcze), większość uważa, że to shit, ale ja stwierdzam, że to moje przywiązanie do tej gry od open bety :D

PS. Hmm... pewnie OT napisałem, bo po piwach :P a co, studencki czwartek :D


_________________
Ten, który powstał...

...nigdy nie umarł.


Ostatnio edytowano 16 cze 2005, 22:47 przez Varlus, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 20:39 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
a niechodzi mi o to ze kasy niemam tylko niemam na takie rzeczy jak abonament do gry


spójrzcie z tej strony, chłopak jak kupi sobie płytę to słyszy od matki coś ty znowi kupił (pirata 20zł), co by się działo w domu gdyby płacił abonament za 60zł co miesiąc... Mama <- :evil: iniemamocni <- :cry:
:wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:12 
Cytuj  
mimo wszystko to dalej nie jest argumentacja, juz widze jakby ktos sie tak w sadzie tłumaczył :roll:

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 00:04 
Cytuj  
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.