mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 09:55 
Cytuj  
Cytuj:
Nic, tyle flamowania ode mnie :razz: oczywiscie nic do nikogo nie mam itd. wogole wszystkich kocham i mowcie mi hipis :razz: <grouphug>


Bedziemy Ci mowic Elvis :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 09:59 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-27 09:55, Karol66 napisał:
Cytuj:
Nic, tyle flamowania ode mnie :razz: oczywiscie nic do nikogo nie mam itd. wogole wszystkich kocham i mowcie mi hipis :razz: <grouphug>


Bedziemy Ci mowic Elvis :smile:




Hehe ja tak patrze na te nasze "flamy" i z nas gowno nie flamarzy hahaha jak juz tux zflamowal to sie kaja ze zflamowal hehe
Panie moderatorze do dziela :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 10:09 
Cytuj  
Cytuj:
eh i mowi to carol pozostajacy w stalym zwiazku z ta suka przez 3 latka hehe


Prawda - ale zawsze kiedys wreszcie sie czlowiekowi oczy otwieraja :smile:

Ja to juz mam taka dobra nature.
Jak znajde dobra knajpe z ladnymi kelnerkami - daje znac koledze, jak trafie jakis super sklep - polecam innym.
Wreszcie jak w gram w jakas gierke sieciowa ktora mi sie podoba - wale posta :smile:

Nie mowie ze UO jest beee a DAoC to gra na najblizsze 5 lat. Ale jak slysze "ze pusto, ze nudno, ze nikogo nie ma, ze bugi" to podaje solucje problemu:
ZOSTAWCIE TA SZMATE! :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 10:11 
Cytuj  
Cytuj:
Hehe ja tak patrze na te nasze "flamy" i z nas gowno nie flamarzy hahaha jak juz tux zflamowal to sie kaja ze zflamowal hehe
Panie moderatorze do dziela :smile:


Fakt.
Flamujmy jak wicemarszalek sejmu.
Najpierw nazwe kogos kanalia i skurwysynem a potem powiem ze "ze skurwysynem przesadzilem - to jednak tylko kanalia" :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 10:38 
Cytuj  
Cytuj:

2001-11-27 09:59, Kiyote napisał:
Hehe ja tak patrze na te nasze "flamy" i z nas gowno nie flamarzy hahaha jak juz tux zflamowal to sie kaja ze zflamowal hehe
Panie moderatorze do dziela :smile:



Ja nie lubie flamowac normalnie uhm wole to doprowadzic do dyskusji na poziomie :razz: nie przebierajac w argumentach jednak... lecz jak ktos powie "w huj z UO" czy "pierdolona lvlowka" dla mnie to nie jest argument, tylko wzmocnienie swojego zdania... na ktorego poparcie nie ma sie argumentow :cool:

proste...

A kajam sie bo nie szukam z nikim zwady :cool:

Elvis :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 10:55 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-27 09:59, Kiyote napisał:

Hehe ja tak patrze na te nasze "flamy" i z nas gowno nie flamarzy hahaha jak juz tux zflamowal to sie kaja ze zflamowal hehe
Panie moderatorze do dziela :smile:


Mozecie sie czuc zflamowani :razz: (Elvis Ty tez)... :roll:

Ciag dalszy nastapi jak wroce z uniwerku! :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 11:08 
Cytuj  
Cytuj:
lecz jak ktos powie "w huj z UO" czy "pierdolona lvlowka" dla mnie to nie jest argument, tylko wzmocnienie swojego zdania... na ktorego poparcie nie ma sie argumentow :cool:


Nie zgodze sie z szanownym kolega.
Najlepszymi mowcami byli ludzie ktorzy oczywiscie przedstawiali swoje argumenty w dyskusji a jesli ktos ich nie respektowal to potrafili przypierdolic :smile:

A tak powaznie.
Levlowki to innego rodzaju gry i trzeba sie nich przyzwyczaic.
Na poczatku sie zupelnie nie lapie tematu.
Dlatego namawiam na DAoC bo jest to gra ktora naprawde ma klimat a po UO oslodzi wszystkim poznawianie nowego systemu ladna grafika.
Poza tym ma ona jedna kapitalna sprawe.
NIGDY mi sie nie zawiesila.
NIGDY nie mialem crasha.
NIE MA do niej bugow i 3rd party program (i raczje nie bedzie - sam system ucina takie rzeczy w zarodku :smile:

Poza tym widac ze goscie ktorzy ja robili wzorowali sie na UO.
Tradeskile rosna jak w UO ale poprawiono wady UO - rosna NIEZALEZNIE od skili walki.
Poza tym nie jest az tak nudne jak w UO ich podnoszenie - nie robi sie tego na macro tylko biega po miescie realizujac zamowienia.

DAoC ZABIJA jesli sie gra samemu non stop.
Ja czasami MUSZE pograc sa i jest ok ale sprobuj to robic 2-3 dni pod rzad i dead.
Poza tym engine "levelowania" wymusza na graczu zmiane hunting places.
Znajdujesz fajne miejsce, polujesz na nim, doprowadzasz to polowanie do perfekcji i jak juz myslisz ze zaczniesz "farmowac" to sie okazuje ze nie chuja - monsterki sa juz za slabe dla ciebie.

Itp itd etc.

Nie probuje wcisnac DAoC ludziom ktorzy sa ciagle zachwyceni UO.
Ale jesli czyjas dzialanosc w UO ogranicza sie do boardow (bo do gry NIE CHCE SIE JUZ WCHODZIC) to najwyzszy czas sprobowac czegos nowego :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 12:15 
Cytuj  
Eh Carolq... jak tak cie slucham i widze pewne podobienstwa miedzy grami... nasuwa mi sie jedna mysl... szkoda ze nie przeszedles do eq jak namawialem prawie 3 lata temu... bysmy mieli jednego zwyciesce BotB'a wsrod polakow :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 14:04 
Cytuj  
Flame konrador style~~

Cytuj:
2001-11-27 11:08, Karol66 napisał:
Cytuj:
Nie zgodze sie z szanownym kolega.
Najlepszymi mowcami byli ludzie ktorzy oczywiscie przedstawiali swoje argumenty w dyskusji a jesli ktos ich nie respektowal to potrafili przypierdolic :smile:

Nie bardzo kumam o co ci chodzi z tym przypierdalaniem i najlepszymi mowcami , moze jakis przyklad?

Cytuj:
A tak powaznie.
Levlowki to innego rodzaju gry i trzeba sie nich przyzwyczaic.

Zacisnac zeby i z placzel gainowac lvle ?

Cytuj:
Dlatego namawiam na DAoC bo jest to gra ktora naprawde ma klimat a po UO oslodzi wszystkim poznawianie nowego systemu ladna grafika.

Klimatu wogole tej gry niewyczulem , a grafe widzialem lepsza pare lat temu .

Cytuj:
Poza tym ma ona jedna kapitalna sprawe.
NIGDY mi sie nie zawiesila.
NIGDY nie mialem crasha.

za to pare razy sconnlostowalem ladnie

Cytuj:
NIE MA do niej bugow i 3rd party program (i raczje nie bedzie - sam system ucina takie rzeczy w zarodku :smile:

hehehe jasne , poprostu niemasz o zadnych pojecia

Cytuj:
Poza tym widac ze goscie ktorzy ja robili wzorowali sie na UO.

Niebardzo im to wyszlo.


Cytuj:
Tradeskile rosna jak w UO ale poprawiono wady UO - rosna NIEZALEZNIE od skili walki.
Poza tym nie jest az tak nudne jak w UO ich podnoszenie - nie robi sie tego na macro tylko biega po miescie realizujac zamowienia.

Wow! Brzmi jak naprawde niezla zabawa!!!

Cytuj:

DAoC ZABIJA jesli sie gra samemu non stop.
Ja czasami MUSZE pograc sa i jest ok ale sprobuj to robic 2-3 dni pod rzad i dead.

Niech pomysle czemu... Ah wiem! Bo to gra multiplayer!?

Cytuj:
Poza tym engine "levelowania" wymusza na graczu zmiane hunting places.

To chyba jakis bug moim zdaniem powinno byc tylko jedno hunting place!!! :W

Cytuj:
Znajdujesz fajne miejsce, polujesz na nim, doprowadzasz to polowanie do perfekcji i jak juz myslisz ze zaczniesz "farmowac" to sie okazuje ze nie chuja - monsterki sa juz za slabe dla ciebie.

PvM so strong!

Cytuj:

Nie probuje wcisnac DAoC ludziom ktorzy sa ciagle zachwyceni UO.

HEHE

Cytuj:
Ale jesli czyjas dzialanosc w UO ogranicza sie do boardow (bo do gry NIE CHCE SIE JUZ WCHODZIC) to najwyzszy czas sprobowac czegos nowego :smile:

Na przyklad Uo na Cl :wink:!



_________________
The Legendary.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 14:53 
Cytuj  
>Flame konrador style~~
Why not :smile:

>ie bardzo kumam o co ci chodzi z tym
>przypierdalaniem i najlepszymi mowcami ,
>moze jakis przyklad?

Sure. Castro, Adolf, Peron - styknie? :smile:

>Zacisnac zeby i z placzel gainowac lvle ?

Widzisz - i tu newbie wyszedl z Ciebie :wink:
Jakbys zaczal grac w UO za moich czasow to byc postac robil ok roku (no, moze pol :smile:.
Problem w tym ze teraz w UO macruje sie postac w tydzien (z czego aktywnej gry jest moze z 5% w tym) i dlatego tak szybko powstaje jakis char.
Jak chcesz grac w gry gdzie postac sie robi blyskawicznie to do quake baby - tam masz 10x szybsze "tworzenie postaci" niz teraz w UO :smile:
Ja cenie sobie fun z gry. Jak leveluje ZA SZYBKO i np. scorpy z ktorymi pogrywam (a oni graja mniej) nie nadazaja to stukam questy albo tradeskile - zalezy na co mam ochote.

>Klimatu wogole tej gry niewyczulem , a
>grafe widzialem lepsza pare lat temu .

Umowmy sie ze grafy to nie widziales bo poza camelot i szczurkowate monsterki nie wyszedles :smile:
A porwnujac grafe DAoC z UO czy UO3D to... tego sie nie da porownac nie ublizajac Camelotowi :smile:

>za to pare razy sconnlostowalem ladnie

To musisz jakos powstrzymac mlodszego brata przed gryzieniem kabla telefonicznego

>hehehe jasne , poprostu niemasz o zadnych
>pojecia

Patrze na zestawienie drtwister i hackersquest.
Stosunek bugow AO/UO/Camelot jest mniej wiecej taki 55/45/2 :smile:

>Wow! Brzmi jak naprawde niezla zabawa!!!

Dla ludzi ktorych bawi jest. W camelocie poszli w kierunku zmniejszenia ilosci itemow jakie musisz zrobic "do GM'a".
Ja np. robie juz tailorskie zbroje dla ludzi <20-25 lev (sam bedac na 13).
Musialem zrobic do tego ok 400-450 itemow.
Swoje potrzeby mam w 100% zaspokojone "na przyszlosc".
W UO musialbym zrobic/sprzedac ile itemow zeby dojsc do takiego poziomu?
10.000? 20.000? :smile:
Fakt ze wiekszosc tej pracy sprowadzala by sie do macrowania po kilka godzin dziennie.
Tyle ze nie sprosciej jest przyjac ze zrobienie GM tailora zajmuje Ci 10-20 godzin GRY w ktorej latasz i cos robisz co wymaga "ruszania glowa"?
OSI ewoluowalo w kierunku takiego systemu - nikt nie robi craftera "normalnie" to dopierdolmy im tak zeby musieli macrowac cos miesiac.
To jest poroniony pomysl - powinno sie stwarzac ludziom srodowisko do tego zeby im sie CHCIALO cos robic a nie utrudniac im zycie tlumaczac "power hour oznacze ze od dzis macrujecie godzine dziennie max".

>Niech pomysle czemu... Ah wiem! Bo to gra
>multiplayer!?

Niech pomysle co autor mial na mysli....
*wczuwam sie*
*nawiazuje lacznosc duchowa*
*widze pustke*
*widze ciemnosc*
CIEMNOSC WIDZE! :smile:

>To chyba jakis bug moim zdaniem powinno byc
>tylko jedno hunting place!!! :W

j.w. :smile:

>Na przyklad Uo na Cl :wink:!

Mysle ze do tego dojdzie.
Juz soon prawodpodbnie bedzie tam wiecej graczy niz na SP :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 14:57 
Cytuj  
Heh... ja juz sie normalnie poddaje czuje sie rozbrojony... usiasc tak sobie z poczuciem "obowiazku" pare h przetestowac gre... z przeswiadczeniem ze i ci sie nie spodoba... heh tak tez mozna... ja juz sie na ten temat wypisalem wyzej... zaczytuje tylko kawalek wlasnego posta...

Cytuj:

On dzis rano tuxik wrote
Poprostu bardzo nie lubie jak ktos sie wytrzasa nad czyms o czym nie ma pojecia =/ tak samo mi mowili o eq..., a w eq zeby cokolwiek zaczac wykorzystywac swoja postac to jest 16-20 lvl, wczesniej to sie poznaje spelle... i jest sie bardzo newbiesem... po 20 sie zaczyna powoli zaglebiac... taka prawda...



heh... a teraz chetnie wysluchalbym jak flamujesz produkcje paliwa rakietowego..., widziales jak rakieta leci w TV ? no to tyle samo przez pare h mozna zobaczyc w "next genach"

Elvis :razz:

ps. dlatego wlasnie uwazam ze jedyna osoba ktora moze krytykowac DAoC z nie grajacych w niego to konrad...

A teraz ide wziac jeszcze jeden proszek, no to co lekarz przepisal gozdzikowej :razz: bo tak mi sagan peka ze...

Oczywiscie do nikogo hard feelings itd itd *overwhelming luv*

Elvis :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 15:10 
Cytuj  
Kon mial podejscie Beastowe - zrobic 20 lev i ruszac w boj (raz :smile: zeby "zaliczyc PvP".
Kuchnia - nie wiem jak mi sie bedzie gralo w ta gre za miesiac, dwa czy 3 ale jak na razie jest cool.
Czuje to co kiedys czyli "dreszczyka dzikiego zachoda".
Nie moge wytrzymac w pracy i non stop mysle co dzis bede robil in game. Klade sie spac codziennie na zasadzie "Radek, juz kurwa 3am, przycisz te kolumny i przestan jarac"
(C) "Zona" :smile:
I tego wlasnie wymagam - zebym sie dobrze bawil a nie "meczyl" albo "czekal na patche" albo "czekal az poprawia lacze" albo "w in development jest" albo "jak wejdzie nekromancja" :smile:
LOL.
Gra ma mnie bawic TERAZ.
I DAoC mnie bawi za co MrAsh'a serdecznie przepraszam. Widac ja stary i zramolaly gosc nie mam wiernosci i cierpliwosci "mlodego gniewnego" :smile:

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 15:29 
Cytuj  
Carol co do tego makrowania craft skili i trudnosci.
Ja kraftuje w robocie po 10-12 godzin dziennie i nie bawi mnie wyprodukowanie swiadomie jescze jednej fajnej zbroi, jeszcze jednego fajnego bucika czy innego gówna. I czy robie to powoli grajac czy tez makrujac nie jest to dla mnie zabawa tylko konieczność by zdobyć wiecej kasy która potrzebna jest by mieć w czym zabijać (i to raczej innych graczy).
Nie mam czasu na robienie pół roku albo roku postaci - czas jest zbyt cenny. Nie wiem jak by było 3 lata temu zaczynać w UO, do dziś załuje że nie zacząłem. Ale po tygodniu na CL już mam dość, bo w tym zabawy nie ma - kowalstwo czy krawiectwo to nie jest moje marzenie, bo jak by było to bym teraz to IRL robił (choć ponoć kowalem teraz IRL trudniej zostać bo nie ma nauczycieli).

Tak więc opisując ekstazę jaką osiągasz produkując zbroje czy kilując komputerkowego monsterka przypomnij sobie jakie uczucie jest jak w UO wpadasz we dwójkę do shame na eldery i kilujesz tam 5 gości i lootu jest tyle ze we dwóch musicie dwa razy obrócić, bo nie dajecie rady. Mnie opisem walki z komputerem nie podniecisz.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 15:31 
Cytuj  
Takie podejscie ? oops to nie wiedzialem...

Sie nazywa wymagajacy klient hihihi :razz: chociarz ja tez potrafilem przesiedziec naprawde dluuuuuuugo, jeszcze potrafie jak jest taka potrzeba... I ochota...

Uhm ja jestem wierny EQ i chce sie pobawic w DAoC znaczy ja jestem ten mlody czy ten gniewny ? :razz:

Elvis


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 15:50 
Cytuj  
Cytuj:
Tak więc opisując ekstazę jaką osiągasz produkując zbroje czy kilując komputerkowego monsterka przypomnij sobie jakie uczucie jest jak w UO wpadasz we dwójkę do shame na eldery i kilujesz tam 5 gości i lootu jest tyle ze we dwóch musicie dwa razy obrócić, bo nie dajecie rady. Mnie opisem walki z komputerem nie podniecisz.


Nie o podejscie.
Mnie bawi to ze tak SZYBKO i BEZBOLESNIE mozna rozwinac tradeskillsy.
Ja zupelnie nie mam ani czasu ani cierpliwosci zeby robic jakies trade postacie natomiast chodzi mi o to zeby moc cos robic na swoje i gildii potrzeby.
Ja mam cloth i leather armor, holger studded i w zwyz (choc on zupelnie nie ma zaciencia do kowalstwa :smile:, Sirian bronie sieczne.
Duzo brakuje do tego zeby miec w gildii full service ale tak jak jest mnie juz zadowala :smile:

Skill tailoringu rozwijam w miare wzrostu mojego levela postaci.
Jesli tygodniowo podniose postac o 3 lev up to w tym czasie musze poswiecic ok 2-4 godziny (zaleznie czy inwestuje w tailoring kase czy chce jeszcze zarobic :smile: na "podciagniecie" sie do takiego poziomu zeby moc sie "obslugiwac samemu".

I to uwazam ze zostalo zaczerpniete z UO tyle ze poprawione bo:
1. Skile trade sa niezalezne i rosna inaczej niz "bojowe"
2. Nie ma macrowania
3. Nie trwa to tygodniami
4. Jest interesujace (nie zakochalem sie w tym ale total znudzony nie bylem)

Natomiast co do wpadania do shame.
Mi sie w UO podobaly nie "bieganina po polach" tylko takie akcje jak te z japonczykami czyli mass bitwy.
I to jak zrozumialem tak funkcjonuje w DAoC - sensowny "zysk" jest ze zdobywania zamkow i swietych itemow etc.
Jesli jest to polaczone z dluzszym budowaniem postaci... ok.
Mam wrazenie ze sluzyc ma to NAUCZENIU sie team work tak zeby 3 zgranych gosci nie rozwalalo 20 "newbiasow" wpadajac znienacka na ich wyspe :smile:
Jakbym chcial czuc radosc z przyjebania komus rakietnica w plecy... :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2001-11-27 15:53 ]</font>

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 17:58 
Cytuj  
Zajebisty ten filmik pk-hq :sad:
wzruszylem sie
:sad: :sad: :sad:

ja nie wiem jak to bylo dokladnie...
ale wszyscy narzekaja na tych co siedza pod bankami , liczy sie vanq wep , kolorowe wlosy ( po chuj je zrobili ? ) i takie kurwa tam

ja o uo uslyszalem wtedy kiedy sie pojawilo
nie moglem grac bo nie mialem kasy na placenie i na rachunki
ale przegladalem non stop strony na valhalli , strefa.com , klan BoB i RAT...
nie zajaralo mnie to ze jest fajnie chodzic na potworki... chociaz za nudne nie uwazalem
ale opowiastki na stronie RaTow z catskills
czyli chyba Carol , Beast , Thalion
zabili jakas babe po czym wzieli od niej klucz do domu i kazali zaplacic kilkanascie tysiecy jesli chce klucz odzyskac...
najbardziej zajaral mnie dialog
-Pleaseee... ill pay a lot of money for this key!dont make copy of this one!
-sure... we are like russian mafia... u can trust us
to mnie zajaralo :grin: ze istnieje taka gierka hehe
fajne bylo to ze nikt tej gry dobrze nie znal i kazdy mogl kogos o cos zapytac...
nikt nie krzyczal NEWBIE!! HAHA
jesli jakis newbie stoi pod bankiem brit bo 2 godziny temu zainstalowal uo po raz pierwszy i jacys tamerzy gapia sie i smieja i patrza jak na jakiegos biedaka po czym daja mu regi , bronie , kase to mu rozpierdalaja gre...
pamietam jak sie jaralem gdy mialem 10k w banku... gdy mialem 20k to bylem zadowolony jak cholera :grin:
dawniej bylo o wieeeele lepiej sie domyslam:(


_________________
Obrazek
http://www.pajacyk.pl

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 18:28 
Cytuj  
Ja osobiscie, na poczatku wogole nie zdawalem sobie sprawy, ze jacys Polacy, oprocz mnie, moga grac w UO. Roleplayowalem sobie na Great Lakes z jakimis piernikami z USA (50-70 lat mniej wiecej).

Chcialem byc rangerem - wogole nie wiedzialem jakie sa limity na skille. Trenowalem nawet umiejetnosc forensic, zawsze moglem ustalic kto mnie lootnal hehe. Pamietam jak kiedys gostek mi wmawial, ze mnie nie lootnal, a ja ze mam forensic i wiem, ze to on. Wtedy sie niezle usmial, bo nie wierzyl, ze ktos to wogole ma.

Potem przenioslem sie na cats, bo lepsze lacze mialem. Tam siedzialem w moonglow (wogole swiata nie znalem) i mordowalem jelenie, trenujac tailoring. Ciagle mnie koles o imieniu Fumanchu zabijal heeh.

Kiedys bylo podobno o wiele fajniej, ale nie zdazylem zbyt wiele z tego skosztowac, bo lagi mnie zzeraly. A chlopakow spotkalem dopiero jak ktos z banku mnie zgarnal, ze ma tanio magic bronie na vendorku. Rzucil gate. Wchodze, stoi maly domek w srodku vendorek. Podchodze do vendorka, a tu z 4-5 osob mnie atakuje i jakos cudem im spierdolilem recallem. Chyba ktos cos powiedzial, bo skapnalem sie ze to polacy :grin:.

W miedzy czasie mialem panienke na Cats i zawsze z nia gralem hehe. Fanie jest kiedy wszystko wokol jest nowe, a teraz jako vet, juz niewiele rzeczy mnie kreci :roll: . OSI skutecznie rozpierdolilo wiele fajnych rzeczy w UO. A mozna bylo osiagnac zamierzony efekt bez kastrowania wiekszej czesci gry. No coz.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 18:50 
Cytuj  
Osi skutecznie rozpierdolilo kilka rzeczy
hehe
podoba mi sie :grin:

przeciez oni teraz te gierke zabijaja!!!
tak jakby mieli coraz wiecej kasy , w uo coraz mniej ludzi by gralo i specjalnie ja niszcza!
te vet rewards , ostatnio te raresy rozwalili , wszystko drogie co mozna na siebie wlozyc i miec ( neon hair czy ci co chodza w phenix armor przy bankach :razz:
i tak najwiekszy blad to bylo niszczenie felluca i powstawanie trammel...

caly system frakcyjny gdzie jesli ktos widzie na rankingu goscia z 50 punktami to go zabija przez gank, Chaos Order , war guilds , kto ma lepsze lacze ten wygrywa , a najbardziej mnie wkurwiaja redzi ktorzy biegaja wokol gates... gm runners

ale coraz wiecej wprowadza sie zmian...
powerhour
niedlugo system virtue
non stop jakies patche robia!
kurfa!

byloby lepiej gdyby nie bylo jednego skilla...
ANIMAL TAMING

domy nie kosztowalyby 10 milionow , ludzie by musieli biegac w grupach na ciezsze potwory i kombinowac!

KASA ROZPIERALA RADOCHE Z GRY

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 19:19 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-27 09:52, Kiyote napisał:
eh i mowi to carol pozostajacy w stalym zwiazku z ta suka przez 3 latka hehe


"Glowa siwieje dupa szaleje " :smile:

I carol blednie skacze na coraz mlodsze panienki..



Kojot, to nieodzowna oznaka starzenia się :lol: Ja też gustuję raczej w tych oscylujących wokół "20"

_________________
Vhailor (SP)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2001-11-27 19:22 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 19:22 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-27 10:09, Karol66 napisał:

Nie mowie ze UO jest beee a DAoC to gra na najblizsze 5 lat. Ale jak slysze "ze pusto, ze nudno, ze nikogo nie ma, ze bugi" to podaje solucje problemu:
ZOSTAWCIE TA SZMATE! :smile:



Karol - wolę szmatę z pewnych źródeł niż kurwa odkurzacz z manufaktury :grin:


_________________
Vhailor

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.