mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 08:33 
Cytuj  
heh toll ... jak mogla byc nielegalna..
nic od ciebie nie bralismy :grin:


_________________
Z ciemnosci w mrok, a z mroku w noc.
Noc moim dniem, a inni snem.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 08:36 
Cytuj  
:lol: :lol: :lol: :lol:

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 09:10 
Cytuj  
konrador --> Ty o CL tez nigdy za duzo nie wiedziales a szczekales na prawie wszystkich topicach. Wiec zabieraj sie stad i nie pokazuj sie jakis czas. Dowidzenia i nie odpowiadaj na posta bo i tak nie uda Ci sie sprowokowac :smile: Paa paa

**

Posty: 217
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:33 
Cytuj  
Duza czesc osob nie zwiazana z CL zachowuje sie przyzwoicie bez widocznej radochy ze cos padlo sie jeblo i "skonczylo" (gwarantuje niedowiarkom ze nic sie nie skonczylo). Bardzo sie z tego ciesze bo wiem ze przyzwoici gracze cl nie bluzgaja na inne shardy. Czesc osob wyraznie sie cieszy(?) i jest dumna(na pewno) ze przewidzialo koniec CL (panie Troll, czyzby urazy z przyszlosci? nie chciaeli pana w CL?, inne shardy tez kiedys padna, nie wiem czy to wiecie, a my kiedys umrzemy).
Wszelkie rekordy bija natomiast Vhailor
i konrador, szcezgolnie ta piersza pala. Ich chyba jedynym celem jest namiesznaie, naplucie na ludzi probujacych cos wymyslec i jakos resurektowac CL. To jest przyklad chamstwa, przewleklego debilizmu i braku jakiejkolwiek konstruktywnej krytyki. Panowie wzieli sobie za cel umoczenia a najlepiej wysmiania kazdgo pomyslu.
Po co nam server obslugujacy pare tysiecy ludzi? wytlumacz to palo! nie mozesz zrozumiec ze nam trzeba czegos na 300 osob gora? Po co nam nowiutki swiecacy sprzet od kolejnego posrednika nabijajacego sobie kase z frajerow (moze widocznie lubisz by gowniane firmy cie kantowaly) Wiesz, ja olewam te pady serva CL, moze sie jedbac w tygodniu. Ale wazne by byl ten shard. I ci gwarantuje ze wiekszosc jest tego zdania. Zrozum ze nikt tu niechce takich sqrwieli jak ty, wypracowales sobie, naprawde sie starales by kazdy mial cie gleboko w odbytnicy. Te trzy linijki wyzwisk pod twym gownianym adresem sa rownie merytoryczne co 90% twych wypowiedzi, a wiesz czemu? bo pieprzysz nie na temat.

pozdrawiam solidnie wqrwiony


_________________
Fools! Take refuge in faith
or flee into the depths of madness,
for no other hiding place remains...

The Realm of Chaos has begun

*

Posty: 166
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:39 
Cytuj  
Porf, i po co?Ten topic juz 2-3 strony temu sie troche wypaczyl.Jedyna odpowiedzia na twoj post bedzie kolejna strona flamow. Lepiej sie do Zakopca szykuj do panny :grin: .

***

Posty: 852
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-25 05:49, konrador napisał:
widze ze panom z cl skonczyly sie argumenty :< serwer padl a znajomoscia cen sprzetu komputerowego tez sie zbytnio nie popisali no wiec co by tu zrobic?

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale na temat sprzętu wypowiadali się tu wyłącznie gracze, a od nich nie trzeba wymagać znajomości cen i konfiguracj sprzętu, pozatym jak już parę osób zdązyło powiedzieć (i parę innych osób nie raczyło tego zauważyć :razz:) serwer to pojęcie względne i kazdy inaczej sobie go wyobraża, tutaj trzeba się spytac GM, jaki serwer oni widzą. To, że u was serwer kosztuje kilkanaście tysięcy $ i składas sie z XX procesorów na XXX graczy nie znaczy, że nasi GM nie mogą zbudowac serwera za Xk złotych.
Cytuj:
2002-01-25 05:49, konrador napisał:
wiedza o sc znikoma ale do powiedzenia macie tyle ze mozna by drugie takie forum wypelnic
Z twoich postów odnosze wrażenie, że o CL też niewielkie masz pojęcie, a zapełniłeś swoimi "niezbyt treściwymi" postami sporą część tego forum. Co do pastwienia się nad SC, to wiele osób tam grało i ich argumenty nie sa wyssane z palca, jest to poprostu inny shard, żądzi się innymi zasadzami, a że niektórym urzy wizję shardu idealnego na których chcieli trafić, to już trudna, szkoda, tylko, ze swoje flustracji dają ujście na tym właśnie forum.
Cytuj:
2002-01-25 05:49, konrador napisał:
przeciez w waszym wspanialym swiecie wszystko jest za darmo
Pewna część osób gra tutaj pewnie dlatego, że to jest free shard, i na OSI nie maja/nie chcą wydawać pieniędze, ale jest tez sporo graczy, którzy grają tutaj, bo tu stworzony został niepowtarzalny klimat,a te 10$ mają głęboko w d.., pewnie gdyby (sytuacja hipotetyczna) na CL wprowadzono opłaty i tak wielu graczy by tu zostało bo naprawde warto. Miałe okazję pograć trochę na osi i to co się tam dizeje mi nie odpowiada, domek na domku, wszechobecne mordki i lol-e, malo rpg, dużo kil'em all - u suck, statsy rosnące co 5 minut, wolę te rosnące do 3 dni, te domki po kilkadziesiąt k i nasz klimat, RPG.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:42 
Cytuj  
Witaj drwal :smile:
Moze ci panowie sie wkoncu odwala i przestana mieszac, bo narazie wszytko sie kreci wokolo ich beznadziejnych wypowiedzi. Tak, naszczescie wyjezdzam i nie ebde sie stesowal tylko w chillu sobie z panna odpoczne :grin:

pozdrawiam


_________________
Fools! Take refuge in faith
or flee into the depths of madness,
for no other hiding place remains...

The Realm of Chaos has begun

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:44 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-25 10:33, Porfir napisał:
Duza czesc osob nie zwiazana z CL zachowuje sie przyzwoicie bez widocznej radochy ze cos padlo sie jeblo i "skonczylo" (gwarantuje niedowiarkom ze nic sie nie skonczylo). Bardzo sie z tego ciesze bo wiem ze przyzwoici gracze cl nie bluzgaja na inne shardy.


Szkoda tylko ze widac tak bardzo tych bluzgajacych. Macie ludzi, ktorzy umieja sie bawic ale macie tez niestety stadko kretynow - niewielkie ale rzutujace na calosc i to bardzo, przypominajace fanatykow dowolnie wybranej religii monoteistycznej. Co do reszty posta sie nie wypowiem, po czesci dlatego ze niestety w niektorych kwestiach poruszanych przez Ciebie musze przyznac Ci racje. Aczkolwiek tez nie we wszystkich (heh wypowiedza sie sami zainteresowani jak sadze :wink:).


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 852
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:46 
Cytuj  
A i jeszcze do pana Vhailor, prosze cie, nie wypowiadaj się na tamat, na który nie masz pojęcie, nie grałeś na CL (może sie mylę?), to nie krytykuj i nie wysuwaj wyssanych z palaca argumentów, jak np. w "dyskusjii" o tamingu z Migalartem.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:54 
Cytuj  
Szerszen --> No niestety, tak jest ze na ogol slychac tych krzykaczy, ktorzy czesto nie maja za duzo do powiedzenia. Ubolewam z tego powodu, kazdy ma prawo bawic sie tam gdie mu to najbarziej odpowiada. Bo co innego lekki usmieszek rywalizacji, innosci, a co innego radosc z czykejs porazki.

pozdrawiam


_________________
Fools! Take refuge in faith
or flee into the depths of madness,
for no other hiding place remains...

The Realm of Chaos has begun

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:05 
Cytuj  
Zgadza sie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:20 
Cytuj  
___________________________________
powsadzaja syf z gieldy i beda dumni.
___________________________________


boshe a co ty masz do giełdy? Jak sprzęt dobierasz sobie w vobisie ,optimusie lub innym sklepiku komputerowym to spoko ale giełde zostaw lepszym od ciebie.


Posty: 10
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:33 
Cytuj  
Thelomen Tartheno Toblakai...
poznaj nazwe ludu,
ktory nie chce
odejsc w niepamiec...
Jego legenda psuje
mą cyniczna nature i poraza
ma oczy blaskiem chwaly...
Nie wchodz do klatki wiernosci
otaczajacej ich niezdobyte serca...

Nie wchodz miedzy te spokojne menhiry,
zawsze wierne ziemi.
Thelomen Tartheno Toblakai...
Owe wyniosle slupy stoja jeszcze,
kalajac skuta lodem powierzchnie
mego umyslu...
Szalenstwo Gothosa(II,4)
Gothos(ur.?)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-25 11:20, Shillon napisał:
___________________________________
powsadzaja syf z gieldy i beda dumni.
___________________________________


boshe a co ty masz do giełdy? Jak sprzęt dobierasz sobie w vobisie ,optimusie lub innym sklepiku komputerowym to spoko ale giełde zostaw lepszym od ciebie.


Gielde zostaw lepszym od siebie... hmm... ja mam wrazenie ze to jest przekrecone - odwrotnie powinno byc.
Jedni laza na obiad do carycy katarzyny a innym wystarcza bar mleczny sady zoliborskie :grin:
Jeden wakacje spedzi w hotelu ***** a innemu wystarczy jakis pensjonat.
Jeden bedzie uzywal markowej wody po goleniu a drugiemu wystarczy dezodorant "brutal".
Jeden ugania sie za cycasta blondynka z IQ 160 a innemu "wystarczy" kobieta mniej skomplikowana intelektualnie :wink: wygladajaca jak Andrzej Golota....

To jest kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje.
Dlatego ja bary 5tej kategorii, wakacje w pensjonacie "Lux", dezodorant marki dezodorant, owce, kozy i kupowanie sprzetu na bazarach zostawiam lepszym od siebie :grin:

*

Posty: 53
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:49 
Cytuj  
Masz na myśli że płytka asusa z giełdy to podrooba i szmelc, a ta sama płytka w sklepie jest rarytasem :wink:

*

Posty: 53
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:52 
Cytuj  
ahh zapomniałem że tu są tacy co za gierke płaca 10$ na miech , hie hie, to zawsze obca im bedzie kochana giełda.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 12:06 
Cytuj  
co do markowych komputerow:
gdy kupowalem swojego pierwszego peceta(w podstawowce jeszcze)-kupowalem wlasnie w optimusie...poniewaz sie nie znalem to wcisneli mi shit:
-bez dokumentacji
-twardy dysk z bad sectorami
-inna karte muzyczna niz chcialem
A nie wspominajac ze komputer mialbyc latwy w rozbudowie-tylko tyle ze to byl Pentium 60.
A jakis czas temu kupowalem skladaka-ktorego sam skladalem i dziala dobrze.

A wiec wniosek jest taki ,ze jezeli sie nie znasz to w polsce zrobia cie w huja wszedzie.
A markowe nie znaczy lepsze...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Drul dnia 2002-01-25 12:08 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 12:21 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-25 11:49, Shillon napisał:
Masz na myśli że płytka asusa z giełdy to podrooba i szmelc, a ta sama płytka w sklepie jest rarytasem :wink:




Nie. Mam na mysli to ze na rynku jest ok 40%-60% podrobionych plyt Assusa.
Zreszta - to tylko przyklad.
Wiadomo jak jest robi procki czy pamieci - robi sie je tak samo a testy jakosciowe dopiero mowia "co nam wyszlo" - to troche jak z sadownictwem :wink:
Ale po co ja bede marnowal swoj czas.
Dla Ciebie i tak wszystko jedno czy zjadasz schabowego "z mikrofali" na dworcu warszawa centralna czy w dobrzej knajpie prawda?
Wazne jest ze taniej.
Ja jednak nie jestem super majetnym czlowiek i w mysl przyslowia - nie stac mnie na TANIE rzeczy :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 12:36 
Cytuj  
Cytuj:
gdy kupowalem swojego pierwszego peceta(w podstawowce jeszcze)-kupowalem wlasnie w optimusie...


Taaa... byly takie optimusy "tanie" dla studentow, uczniow etc.
Wciskali ludziom zabytkowe konstrukcje z karta na ISA albo... jak to sie nazywalo... taki "konkurent" PCI... anyway - wspolczuje.
Umowmy sie jednak ze optimus nie jest zadnym producentem "markowym".
O ile wiem (choc nie sa to najnowsze informacje) to linie produkcyjna mialo kiedys tylko JTT a reszta nasztych rodzimych "producentow" miala po prostu stado murzynow ktore te kompy skrecali.

Jak mowilem tez wczesniej markowy komp nie jest dobrym rozwiazaniem do domu z racji tego ze domowe kompy sie "upgraduje" co 3 miesiace a ciezko to robic gdy plyta jest unikalna, obudowa swietna (mechanika, dokladnosc wykonania) ale tez dopasowana tylko do plyt danego producenta etc.
Ale tam gdzie liczy sie niezawodnosc nikt nie mysli o skladakach a tym bardziej skladanych z czesci kupionych "okazyjnie".

Nie mowie ze na gieldzie mozna kupic tylko syf etc. - jasne ze mozna tam trafic dobra, sprawna czesc swietnej jakosci - w toto lotka tez ludzie wygrywaja :smile:
Gielda dla mnie to jak grzebanie w wysypisku albo loteria.
Moze ja jakis glupi jestem ale jak mi ktos proponuje cos co normalnie kosztuje 3000,00 za 300,00 zl to ja sie zastanawiam "co w tym jest nie tak" - takie zboczenie zawodowe.
Mojej znajomej, ktora pracowala w pizzerni nie mozna zmusic zeby cos zjadla na miescie.
Ja handlowalem na gieldzie w czasach LO (10-12 lat temu) a potem przez 3 lata pracowalem w hurtowni czesci komputerowych i wiem jak wygladaly realia i co sie tam sprzedawalo, jakie bylo podejscie do reklamacji etc.
Jesli kupilismy 1000 plyt glownych pcchipsa, sprzedalismy 80 pierwszego dnia a drugiego mielismy 50% zwrotow to myslicie ze ktos sie tym przejal?
Rozczaruje was... wtedy robilo sie "promocje" :wink:

**

Posty: 217
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 12:40 
Cytuj  
No tak, w Optimusie/Vobisie etc. ci gowna nie wcisna :smile:
janse! Natomiast na gieldzie to zawsze jest gowno. LOL
Akurat prawda jest taka (jedna z wielu prawd, zapewne skoro pracoales to wiesz..) ze jak masz znajomosci i mozliwosci to poprzez gosci z gieldy mozesz sprowadzic zajebisty sprzet duzo taniej niz w sklepiej, bardzo dobrej jakosci. Natomiast syf idzie na masowki, miedzy innymi, a raczej glownie do sklepow o ktorych tu byla mowa, looknij na promocje i "standart". Chyba ze kupisz cos z najwyzszaj polki, wtedy masz faktycznie cos dobrego. Tylko znow, jak bys nie kombinowal, jestes w stanie zalatwic taniej z gwarancja i papierami, legalnie z gieldy. To nie jest kwestia smaku schabowego na dworcu tylko jego ceny. Nie rozumiem po co placic wiecej za gowno, skoro za mniej mozna kupic cos dobrego. Ja tez nie mam kasy na tandete, dlatego mysle.

pozdrawiam

_________________
Fools! Take refuge in faith
or flee into the depths of madness,
for no other hiding place remains...

The Realm of Chaos has begun

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Porfir dnia 2002-01-25 12:44 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.