mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 12:15 
Cytuj  
Najbardziej zadziwiające we wszystkich ujadaniach na OSI jest to, że większośc osób je krytykujących i stawiających tym serwerom zarzuty nigdy na OSi nie grało (lub pograło pare dni ). Pisze więkoszośc by mi zaraz ktoś nie odparował - ja grałem :smile:. A że zapytam w jakiej gildii takowych widziano.

Ale odsuwając ten problem na bok i wracając do zarzutów ze ludzie z OSI na CL nie grali. Koledzy/Panowie gówno prawda. Większośc osób wypowiadających sie w imieniu OSI grała na CL. Grał I Sosy i Konrador i Vhailor o ile dobrze pamietam też. I niestety mimo całego wysiłku jaki wkładałem w CL bedąc w ekipie muszę powiedzieć, iz żaden free serwer nigdy - powtarzam nigdy - nie dorówna serwerom OSI zarówno pod względme stabilności, grywalności jak i jakości skryptów. I nie jest to krytyka pod adresem CL że jest taki czy inny. Moge to powiedzieć jako były członek ekipy i powtórzyć każdemu - na jednym kompie nigdy nie stworzy sie shardu z prawdziwego zdarzenia. Na dodatek kwestie niepewności jutra. Ja grając na OSI mam pewnośc ze jutro o 20 mam power hour na Drachu , wejdę i bede mógł grać. A jaką pewnośc ma gracz emulatorka że jutro sobie pogra?. Bo mimo najszczersdzych chęci graczy i ekipy takich serwerów nie ma nikt żadnej gwarancji że admin wiecznie będzie w dobrym humorze. Niestety z własnych doswiadczeń na CL wiem że zmioeniają oni zdanie nader często co udowadnia kilkukrotna już zmiana lokalizacji CL. Przykre ale prawdziwe. do tego jeszcze ciagłe narzekania graczy z emulatorów których do zrzygania przyszło nam sie nasłuchać/naczytać. Wieczne zrzedzenia że to żle , tamto niedobrze. Bo tamten pan mnie zabił za miastem, że zupa za słona, ze monsterek za silny, ze mi ktoś kase podpierdolił, że resetujecie serwer za czesto, ze stanu gry nie nagrało, ze GM'y to banda nierobów, że graczy olewają, że im sie nie chce, itp itd etc. Przemyślcie Wasze zachowania , pograjcie na OSi tyle co na CL i wtedy się wypowiadajcie w tej materii kryrykując ludzi od których ja sam sie grania w UO uczyłem już pare lat temu.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 12:55 
Cytuj  
Felix napisal:
>Racja, racja : Konradurze , obys skonczyl w rowie z butelka w dupie.



LOL! :grin:

HAHAHAHAHAHAAA! ~

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daemo dnia 2002-01-26 12:57 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 13:06 
Cytuj  
Konrador wysłał: 2002-01-24 00:18
...
firku nie ma nad czym sie uzalac bo nic wielkiego nie straciles ;/ smieje sie glownie w twarz gmom przekonanym o swojej swojego nedznego jak widac serwera swietnosci

Huh! :lol:

Jesli o ciebie chodzi kondaror to smiejesz sie nie w twarz, a co najwyzej w dupe GMom CL... :smile: chociaz nie, do dupy im nie siegasz... nawet do piet nie siegasz łyczku :razz: :grin:

Pozdrawiam
Daemo

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 15:37 
Cytuj  
Cytuj:

a co najwyzej w dupe GMom CL... :smile: chociaz nie, do dupy im nie siegasz... nawet do piet nie siegasz łyczku :razz: :grin:

Pozdrawiam
Daemo


Hmmm to raczej dobrze ze Konrador w przeciwienstwie do niektorych tu zebranych osob 'nie siega' GM'om CL do dupy ani innych czesci ciala... :roll:

Ale dziekujemy Daemo za podzielenie sie z nami Twoimi wrazeniami z gry na emulatorze CL.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 16:45 
Cytuj  
:smile:

Hmmm... moja wypowiedź nie dotyczyła wrażeń wyniesionych z gry na CL, były to tylko typowe refleksje o "dupie maryni" :smile:
Swoją drogą zauważyłem że zwyczajne rozmawianie o dupach czy to GM-ow czy to konradora wywołuje w niektórych kręgach - powiedziałbym że conajmniej dziwne zainteresowanie... :grin:


I ja dziękuje - Beast :lol:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daemo dnia 2002-01-26 17:05 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 17:04 
Cytuj  
caldemeyn obawiam sie ze screeny nie powstana bo cl tez juz nie ma :[
ale po co WAM screeny? przeciez wy wiecie jak tam jest jak sie zachowujecie na swoim serwerze jak kurwiacie i jak to potraficie roleplayowac...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 17:11 
Cytuj  
daemo wrocil ze swa czcza gadka
moze tak ci powiem zebys lepiel zrozumial tresc posta poprzedniego - ja do dupy nie musze nikomy siegac zeby sobie pograc w uo za darmo:<

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 17:12 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-26 17:04, konrador napisał:
caldemeyn obawiam sie ze screeny nie powstana bo cl tez juz nie ma :[
ale po co WAM screeny? przeciez wy wiecie jak tam jest jak sie zachowujecie na swoim serwerze jak kurwiacie i jak to potraficie roleplayowac...

Tak ja wiem ... wiem tez, ze na KAZDYM serwerze ludzie kurwiaja i sie bluzgaja... jednak konradorze wydaje mi sie, ze nie grales na CL za dlugo, i nie zdajesz sobie sprawy o czym mowisz.
1. RPG nigdy nie wyjdzie na kompie (ty o tym chyba wiesz) to co robimy na CL to tylko namiastka ... w prawdziwe rpgi to sobie grywam na sesjach z kolesiami :smile:
2. Szkoda, ze nie masz tych screenow bo chcialbym zobaczyc co ci tak bardzo przeszkadzalo w CL. Intryguje mnie to ... :grin:
3. Mam dla ciebie zla wiadomosc CL wstanie i to na bank :smile: :smile: :smile:
4. A wydaje mi sie ze w ktoryms topicu napisales, ze masz juz troszke screenow, moze je opublikujesz??? :razz: :razz: :razz:
paps


_________________
Amor E Morte

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 17:24 
Cytuj  
konrador wysłał: 2002-01-26 17:11

Cytuj:
daemo wrocil ze swa czcza gadka
moze tak ci powiem zebys lepiel zrozumial tresc posta poprzedniego - ja do dupy nie musze nikomy siegac zeby sobie pograc w uo za darmo:<


O! konrador...
wiem ze chciales to prosto napisac ale widze że kolejny raz ktoś (tym razem ty) podchwycil temat siegania do jakichs dup - tym razem za darmo :razz: ;D
Swoją drogą z definicji "gry za darmo" wynika chyba jasno że nie musisz sięgac żeby grać...

A tak przy okazji jak chcesz zagrac na OSI za $ to musisz siegac? :razz: :grin: :lol:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daemo dnia 2002-01-26 17:31 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 17:54 
Cytuj  
1. RPG nigdy nie wyjdzie na kompie (ty o tym chyba wiesz) to co robimy na CL to tylko namiastka ... w prawdziwe rpgi to sobie grywam na sesjach z kolesiami

ja mowie o roleplaying - odgrywanie postaci
to wam zupelnie nie wychodzi :( jesli tak zachowujecie sie na sesjach jak wiekszosc graczy z cl ingame to ja bym podziekowal

3. Mam dla ciebie zla wiadomosc CL wstanie i to na bank

cieszcie sie poki mozecie

na koniec powiedzmy ze przyznam ci racje
ze gowno wiem o cl i przez tyle godzin co gralem malo moglem dowiedziec sie o tym emulatorze czy w zamian zmusisz swoich kolegow zeby przestali roznosic niestworzone historyjki o osi? bo od tego sie cala wojna zaczela

widze daemo ze jak podlapiesz temat typu dupy wazeliniarstwo czy lizanie dup to od razu wylatuja z ciebie posty jak z karabinu maszynowego :[ szkoda ze nie ma to zadnego sensu i zwiazku z tematem chcesz sobie tylko poflamowac nie do konca wiedzac jak i po co

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 18:07 
Cytuj  
konrador wysłał: 2002-01-26 17:54
Cytuj:
[...] wylatuja z ciebie posty jak z karabinu maszynowego :[ szkoda ze nie ma to zadnego sensu i zwiazku z tematem chcesz sobie tylko poflamowac nie do konca wiedzac jak i po co


cóż... przy twojej ilości postów (580 - większość pisana nie do końca wiedząc jak i po co...) nie czuję się jak karabin maszynowy - raczej jak snajperka :smile:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 18:18 
Cytuj  
<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toll dnia 2002-01-26 18:22 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 18:28 
Cytuj  
Toll wysłał: 2002-01-26 18:18
Cytuj:
snajperka.
tyle, ze rozwalona, z zapchana lufa, bez lunety i w lapach niedorozwinietego dziecka.


Witaj Toll!

Twój post z kolei kojarzy mi sie z niewypałem...

Zastanawiające jest że zawsze starasz się (zwykle nieudolnie jak to niewypał) bronić biednego konradora... czyżby był on takim "niedorozwiniętym dzieckiem" ?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 19:14 
Cytuj  
eh daemo nie mam juz sily pisac bo twoja glupota i ignorancja mnie przerastaja
wlasnie przegadalo was niedorozwiniete dziecko
gj

widze ze znowu mozesz poczuc sie fajnym bo podchwyciles od kogos temat na flame - liczba postow konradora
to o czyms swiadczy - ile to trzeba wam tlumaczyc zebyscie prosta rzecz pojeli

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-01-26 19:16 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 19:33 
Cytuj  
cholera. nie zdazylem wykasowac wiadomosci.
bo mialem juz wiecej nie pisac...
szlag by to...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 19:57 
Cytuj  
No dobrze! :smile:

Wpadłem tu tylko na chwilkę i idę już bo wieje nudą :smile:

co do ciebie konrador wszystko jedno czy masz 50 czy 580 czy 5800 postów - nieważne - wszystkie są bezwartościowe i możesz to do usranej śmierci tłumaczyć (i tak nikt nie słucha tłumaczeń połgłowka).

Co do Ciebie Toll to miło się z tobą rozmawia, ten pusty [wykasowany] post jest o wiele bardziej interesujący niż przed jego skasowaniem... :wink:

pozdrawiam
Wasz fajny (jak twierdzi konrador) Daemo

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 20:02 
Cytuj  
konrador napisal:
na koniec powiedzmy ze przyznam ci racje
ze gowno wiem o cl i przez tyle godzin co gralem malo moglem dowiedziec sie o tym emulatorze czy w zamian zmusisz swoich kolegow zeby przestali roznosic niestworzone historyjki o osi? bo od tego sie cala wojna zaczela

Konradorze ja na OSI gralem 2 miesiace... odstraszyly mnie glownie lagi (nie jakies statsy, nie rpgowe zachowanie) do OSI nic nie mam, jest naprawde profesjonalne w pelnym tego slowa znaczeniu. Ale zrozum ja i wielu innych wolimy CL, dla nas klimat tam panujacy jest idealny. A co do grania w kartkowe RPG to ja nienarzekam na sesje w ktorych biore udzial i mysle, ze sa one calkiem udane :smile: ), ale zapewniam Cie rowniez, ze ja i ludzie z ktorymi w swiecie UO sie spotykam i podrozuje oddaja jak najbardziej swoje postacie :smile:
Pozdrawiam
Axel Caldemeyn - biedny rybak z Jhelom :grin:


_________________
Amor E Morte

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 20:32 
Cytuj  
A ja tam wszystko teraz pierdole slodko. kazdy robi to co lubi. Wazne zeby nie wpierdalal sie do tego lubianego przez innych. Koniec moich postow na flames.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 20:38 
Cytuj  
Dołaczam do Oyci3c :smile:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 20:40 
Cytuj  
ale zapewniam Cie rowniez, ze ja i ludzie z ktorymi w swiecie UO sie spotykam i podrozuje oddaja jak najbardziej swoje postacie :)

aha a wiec macie tam roznych ludzi i rozne upodobania tak? czy ktos wreszcie zrozumie ze podobnie jest na osi tyle ze roznych ludzi i zachowan jest 100x wiecej? :[

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.