mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 23:21 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
No no niezly mail Escaflone dostal. Moze i nie przepadam za ta gazeta ale co jak co pan K. wdeptal cie w ziemie.

Cubitussa z prgk tu wyczuwam ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 23:24 
Cytuj  
...a Bard's Tale jest naprawde przezabawny :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 00:16 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
A CDA juz 9 lat ma czy to o czyms nie swiadczy?

Tak, swiadczy to o tym, ze gazeta trafila w gusta wiekszosci.
A jak wszyscy wiemy - wiekszosc nie ma racji.
Dlaczego? Proste. Wiekszosc to ludzie przecietni, a ludzie przecietni lubia przecietne rzeczy. Ja wole rzeczy solidne.

Poza tym gratuluje wydawcy CDA. Na pewno ma leb na karku i glowe do interesow. I na pewno nie podoba mu sie ta gazeta.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 00:36 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
PS. LoIok dobrze prawi. Swojego czasu głośno było o aferze związanej z płaceniem za pochlebne recenzje etc. Nie wnikając w szczegóły chodziło między innymi o CDA.

A panowie z SS stali na bazarku i sprzedawali piraty i co ?? Tez cos tam kiedys o tym czytalem chyba nawet w CD-A (analogie chyba widac). To sa tzw. "branzowe brudy" i raczej bym w nie nie wierzyl.

CD-A mi przypomina WoW'a. Ludzie mowie ze prosta gra (w porownaniu z np. SWG), plytka i bezsensu co nie przeszkadza jej miec 3,5 miliona graczy.
:)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 02:11 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
hmmm... właśnie o tym napisałem szkoda że nie raczyłeś przeczytać...


Tak sie składa, że raczyłem inaczej bym sie nie wypowiadał, tylko ja zrozumiałem iż narzekasz dlaczego takie wspaniałe pisma jak TS, SS i Gambler upadły mimo, że były takie wspaniałe. I to jest moja odpowiedź, że jeśli to by było takie wspaniałe to by nie upadło tylko rozwineło sie dalej. A zasady rynku s jak prawa natury - wygrywa silniejszy i dlatego CDA zostało a twoje wspaniałe pisma upadły.

Koniec.

Aha i jeszcze jedno
Zychoo napisał(a):
Tak, swiadczy to o tym, ze gazeta trafila w gusta wiekszosci.
A jak wszyscy wiemy - wiekszosc nie ma racji.
Dlaczego? Proste. Wiekszosc to ludzie przecietni, a ludzie przecietni lubia przecietne rzeczy. Ja wole rzeczy solidne


Watpie czy wydawalbys pismo (jesli bylbys wydawca jakiegos) dla 5, 10% populacji jesli musialbys dokladac do takiego biznesu ze swojej kieszeni, nawet jesli to pismo byloby solidne. I dlatego CDA jest takie, a nie inne ale woli je kupić 75% Bauer woli na tym zarobić.


ps: Sylvian jesli mozesz podaj dokladnie gdzie to napisales, bo ja przeczytalem Twoje posty parokrotnie i nic takiego nie wywnioskowalem (zaznaczam ze nie jestem analfabeta i potrafie/umiem czytac ze zrozumieniem).

ps2: w sumie dopiero teraz zauwazyłem, ze zaczynamy mowic o gustach a jak wiadomo - o gustach sie nie dyskutuje.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 07:29 
Cytuj  
Cubitussa z prgk tu wyczuwam

A on pracuje w tej gazecie? :D

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 07:58 
Cytuj  
Dawno nie kupowalem CDA. Ciekawe czy maja jeszcze ten dzial w listach z wypowiedziami z for. Moze tam trafimy :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 08:04 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Dawno nie kupowalem CDA. Ciekawe czy maja jeszcze ten dzial w listach z wypowiedziami z for. Moze tam trafimy :D


A co chcesz być sławny :) Tak na marginesie, pan S odpowiadajacy tam na listy powyzywał by nas od debili, tylko dlatego ze raczylismy miec odmienne zdanie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 08:14 
Cytuj  
oj Dhoro - te pisma upadły z kilku powodów:
1. były skierowane nie do tej grupy - nie wiem czy do tej pory kupowałbym Secret Service chociaż kiedyś miałem wszystkie numery, po prostu czytelnicy wyrośli z tego czasopisma, zmienili zainteresowania, a młodzież potrzebowała czegoś z 10CD dołączonymi do gazetki i dużymi biustami Lary Croft na każdej stronie zamiast rzetelnego materiału redakcyjnego.
2. internet to teraz znacznie lepsze i szybsze źródło informacji, rzetelniejsze bo masz recenzje z kilku niezależnych źródeł, screeny można znaleźć na stronach producenta danej gry, duży procent dawnych fanów SS, TS, Gamblera, Świata Gier które to moim zdaniem biły na głowę CDA korzysta teraz z netu na codzień
3. CDA to Bauer, czyli kupa kasy z zachodu, stać go było na to by przez jakiś czas dokładać do czasopisma i wykosić konkurencję gadżetami (grzebyk, saszetka z szamponem, płyta CD/DVD) bo na pewno nie zawartością czasopisma
4. CDA to Bauer czyli firma międzynarodowa z doświadczeniem na tym polu (filipinki, przyjaciółki i masa innych gazet z obowiązkowym "sex", "fetysz" na okładce by przyciągnąć klientów) rozumie, że rzetelna recenzja to dodatek w sumie mało ważny do screenów, płytek i innych gadżetów. Bo ludzie którzy szukają recenzji znajdą ją sobie w necie, natomiast gazetkę kupią rozwydrzone dzieciaki które uproszą rodziców, a rodzić kupi przy okazji bo sobie kupił tą ze słowem "sex, fetysz, 1001 sposobów na orgazm" na okładce i musi czymś to przykryć w drodze do domu ;)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 08:49 
Cytuj  
No i w zasadzie Mark podsumował całość.

PS. Dhoro na miłość boska naucz się czytać ze zrozumieniem. Ja Ci już nawet cytowałem samego siebie (czego nawiasem mówiąc strasznie nie lubię)... Skoro nie zauważasz nic poza tytułami pism i dorabiasz do tego własną ideologię to przykro mi bardzo.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:25 
Cytuj  
A ja lubie cda :o

Czy to oznacza, jak powiedział Zychoo, że jestem człowiekiem przeciętnym ? :har:

/cry /moo

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:36 
Cytuj  
Jeżeli czytanie dobrego (imho) pisma o grach czyni ze mnie "margines" to ten świat schodzi na robale...

Niedługo mnie zamkną w getcie :-?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:51 
Cytuj  
Coprawda zadko sie to zdarza, ale imo Zychoo i Mark24 idealnie podsumowali sprawe pism ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 13:00 
Cytuj  
A ja tak na marginesie polecam www.ss-ng.pl fanzin ktory powstal po upadku SS :) moj znajomy sie tam udziela i imho dobrze im to wychodzi.


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 17:03 
Cytuj  
widze chlopcy, ze zyjecie w, jakze blednym, przekonaniu o wlasnej wyzszosci i nizszosci tych wszystkich, ktorzy nie podzielają waszego zdania na temat chociazby CDA lub tez jakiejs glupiej gry.

gratuluje pozytywnego toku myslenia..

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 19:56 
Cytuj  
Clicka nigdy nie kupowałem... Ale cd-action zeszło na psy :( Od czasu recenzji wow'a są dziwni... Po ich recenzji Kupiłem wow'a i pograłem miesiąc :P Ale mi się wydawał IMO nudny :/ Kupiłem sobie Guild Wars i bardzo mi się podoba. Ale nie chce wzbudzać kolejnej kłótni WoW vs GW więc wrócę do tematu...

Gdy zacząłem czytać recenzje tej (GW) gry rzygać mi się zachciało. Każdy wie ,że WoW i GW to 2 inne gry i lepiej ich zbytnio porównywać. Mają zupełnie inną mechanikę i styl... Klimat i grafike... Jedna to MMORPG a druga to CORPG... Ale nasi kochani recenzenci chyba tego nie doczytali tylko wzięli na żywioł ażeby obsmarować tą gierkę... No i cóż... Zniechęcili wielu tą recenzją... To była Zwykła fascynacja wow'em NA SIŁE porównywali te gry... Potem na forum przeczytałem (forum cd action afkorz) jak jeden z moderatorów pisał ,że tą recenzją nie należy się przejmować... Wielu tak mówiło. I to prawda. Ile razy mam powtarzać -- To są 2 zupełnie inne gry --
Najwidoczniej wow ma taką moc przyciągania ,że jak się człowiek zapuści w tą bajkową (imo nie dla mnie) grafikę i ten fajowy nawet klimat nie będzie chciał widzieć żadnego innej gry online... To całkiem możliwe ale jak to mówią "O gustach się nie dyskutuje" a więc wrócę naprawdę do tematu... Wtedy pierwszy raz zobaczyłem ,że moje ukochane CD-Action jest... No cóż... zmieniło się :) Szkoda mi go... ale wielu widziało ,że schodzi powoli na psy :P Komu podobają się jeszcze te "wyzwiska smuglera?" Myśle ,że to czasopismo długo nie pociągnie.. Rok może dwa.. ale nie więcej. Jak było np: Z Gamblerem ? Jedno z najlepiej sprzedawanych pism o grach komputerowych w Polsce a tu Bach ! I niema Gamblera !... Wchodzi wiele konkurencyjnych pism które na siłę wdzierają się na rynek. A cd-action ze strachem ,że czytelnikom znudziło się to samo pismo przesiądą się na inne.. będą chcieli czegoś nowego... czegoś świeżego... I Cd-action wprowadza zmiany... ale IMO idą w złym kierunku :/ Wcześniej nie zwracałem uwagi na te ich słowa "Haha my jesteśmy najlepiej sprzedającym się pismem w Polsce!" powiem szczerze. Byłem totalnie zaślepiony ! gdy widziałem najmniejsze słowo krytyki w stronę mego ukochanego pisma zabijałem i przekonywałem :P Ale teraz patrzę na to trochę z innej perspektywy... Mam nadzieje ,że nikt nieznacznie mnie wyzywać... (Wyzywają kilka postów dalej ) Ja nie chcę wzniecać żadnej kłótni a to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Chciałbym ażeby na rynek weszło nowe czasopismo... Z ciekawym designem ,obiektywnym i inteligentnym (z umiejętnościami) zespołem... GameRanking jest całkiem niezły... Ale jednak czekam na jakieś pismo które nie zostanie z czasem zjedzone przez "PIENIĄDZE".

Do pana na dole:
Hm.. .niezwykłe przemyślany ,inteligentny i wnoszący wiele do tematu post.

No poprawiłem trochę błędy ale na pewno jest jeszcze kilka(naście?) happy? J


_________________
Zycho mnie napastuje xD.


Ostatnio edytowano 28 lip 2005, 11:29 przez valed, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 20:04 
Cytuj  
Pozwole sobie zacytowac mój ulubiony cytat z przyjaciół:
'Jeśli poczujesz opór... przestań mysleć!'
;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 22:52 
Cytuj  
Swoja droga, aktualnie bylem w trakcie czytania cytatow z radia maryja. Wracajac by przeczytac kolejny post do cda zauwazylem ze cda jest bardzo podobne do radia maryja.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 23:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
CD-A mi przypomina WoW'a. Ludzie mowie ze prosta gra (w porownaniu z np. SWG), plytka i bezsensu co nie przeszkadza jej miec 3,5 miliona graczy.
:)


Dokladnie jak z Ivanem i Delfinem, Ich Troje, Blue Cafe...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 23:15 
Cytuj  
I Radiem Maryja ! kurde nie mowcie mi ze tylko ja widze w tym tak duzo podobienstw.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.