mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 11:37 
Cytuj  
Cytuj:
PS. spam ? poprostu jestem rozmowny :razz:

PS2.skad masz te fajne nowe znaczki ? :cool:



Ad PS
Kat: "Panie, ja tez jestem uczuciowy, za darmo bym tego nie robil" :wink:

As PS2
Uwywam ich na innym forum - tu trzeba lekko przeedytowac ([obrazek] na [img])
http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/index.php

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 14:40 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-28 11:20, Tuxedo napisał:

PS2.skad masz te fajne nowe znaczki ? :cool:


Use your inteligence :razz:


_________________
Vhailor

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 18:08 
Cytuj  
bump!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 18:31 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Panowie.
Zostawcie ten shit zwany dumnie u-Online :smile: i ruszcie sie w jasnym kierunku gier next generation.
Maja one swoje wady ale wierzcie mi - warto :smile:



kuźwa ktoś odświeżył, a ja czytam z zapartym tchem o jaki to tytuł next generation może Karolowi chodzić..

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 19:39 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Uhm napewno kto by teraz w EQ zaczynal nigdy juz nie poczuje tego co znamy ja i mabi... no i ojejek ale jego juz nie ma =/ Heh nowy, dziewiczy jeszcze swiat :smile: same newbiesy wszystko nowosc... dopiero do odkrycia...jak zesmy zlapali camp bandytow w Western Plains of Karana ktorzy dropowali Bronze weapons... ktore do vendorka szly po 1-5pp... haha myslelismy ze zlapalismy pana boga za piete... az sie lezka w oku kreci... 50pp na dzien... hihi, teraz mam 12k w banku i naprawde musze przyznac ze jestem bardzo biedny... a w kuzni utopilem z dwa razy drugie tyle... (smithing is my passion!) Uhm napewno nie ma tego uczucia motywacji do odkrycia nowych ladow itd gdzie niczyja stopa nie postala... Z tym ze mysmy pomagali troszke wszystkim ktorzy przyszli do EQ ale to juz inna sprawa :grin: wiesz jak gildia nie rysowala sie realnie juz... chcielismy miec Team, jedna grupe tak do zabawy w lochach chociarz jak juz nie morzemy raidowac...

Duzo low lvl charow maja stuff taki ze szczeka opada... heh ale coz... w EQ wciaz sa newbiesy... hehe moj 17 lvl ench jak sie grupowal i mi na okrete mezy lamali a potem... OMG the ench died again ? :razz:

Ale EQ jest piekne pod tym wzgledem przede wszystkim ze nowy dodatek do zupelnie inna gra..., podstawa no to byla podstawa; RoK to 2 razy tyle hunting grounds co w podstawce, podwyzszenie lvl capu do 60 przez co zreperowanie niedociagniec wsrod wiekszosci klas i zupelna zmiana high end game, nowa zona wypelniona smokami jako ze raidy sie ludziom spodobaly bardzo; SoV to wplatanie graczy w wojne miedzy smokami pierwszej krwii, gigantami i lodowymi krasnalami, niezaleznie od ich rasy i czy sa dobrzy czy zli oczywiscie nowe questy itd itd i nowa zona wypelniona smokami... SoL dowiemy sie 4 grudnia..., napewno duzy improvement graficzny... Nno i nie mozna zapomniec o zonach ktore dodano "za darmo"...

A DAoC napewno kupie i pogram... i gwarantuje ze nie bede sie czul newbie, bo mechanizmy itd sa zywcem wziete z EQ... te gry roznia sie tylko celem... no i w DAoC tanki maja duzo bardziej rozwiniete disciple... w EQ wlasnie koryguja ten problem razem z wyjsciem luclina :grin:

Tuxie normalnie az lezka w oku sie kreci jak to czytam... gdzie sie podziewasz mad wizzy! Swoja droga to Ty pozniej strasznie ztertyczales, bo juz tak ladnie nie pisales... =p

offtopic
co za pomysl wygrzebywac takie starocie?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.