mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 23:12 
Cytuj  
kozas to ze masz 16 lat troszke tlumaczy twoja glupote,

Skos trawnik za kase- haha, posram sie ze smiechu, sasiedzi nie maja na chleb, ale zaplaca mi za skoszenie trawnika, no ja niemoge

to znajdz takich ktorzy maja kase, bo nawet w najwiekszym zadupiu znajdzie sie ktos z kasa, i tylko od ciebie zalezy czy jestes na tyle obrotny ze uda ci sie gdzies w kreci do jakies roboty.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 23:43 
Cytuj  
Dzieki Aenima. Wytlumalczyles mi co to znaczy byc glupim.

Ktos urodzil sie w bogatej okolicy= inteligent
Ktos kto sie urodzil w biednej okolicy= idiota

Bluzgaj sobie ile chcesz na mnie.
Nie wiem co tlumaczy twoja glupote, ale uwierz mi na slowo, bo pewnie nigdy nie widziales osiedli typu polskiego na plazach w malibu, ze np. na osiedlach malo
osob ma trawniki.

Poza tym cos sie uczepil tego fragmentu? Ani w nim nie popieralem zlodziejstwa ani nic. Widac cos cienko z toba z czytaniem ze zrozumieniem, lub nieprzeczytales do konca bo napisalem ze jakos znalazlem sposob( na maly bo maly ale jest) zarobek. Gdybys umial czytac ze zrozumieniem to bys zrozumial ze wedlug mnie nie trzeba tylko kosic trawniki, ale mozna robic cos bardziej kreatywanego (i przy tym zarobic)

I mozesz mnie dalej traktowac z gory bo mam nascie lat. Rozumiem ze w srednim wieku( bo masz pewnie ze 40 lat tak mowiac) przezywa sie kryzys, co poradzisz. Za to moja babka, gdyby tak podchodzila do sprawy to mogla by traktowac wszystkich na tym forum jako podludzi ze wzgledu na wiek( 84 lata to ponad 2 razy wiecej niz twoje 40 Aenima)

A co do domyslow do mojej inteligencji: jest wystarczajaca zeby funkcjonowac. W wieku chyba 12 czy 13 lata wynosila( wg testu) 103.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 02:52 
Cytuj  
Ktos urodzil sie w bogatej okolicy= inteligent
Ktos kto sie urodzil w biednej okolicy= idiota


Przekrecasz slowa.

Anyway ja nie bede tutaj dyskutowal dlugo na ten temat, bo widze ze to jest taki sam przypadek jak mi mowili- dorosniesz to zobaczysz i zmienisz zdanie.
Dodam tylko cos od siebie.
Ci co maja komputery, net, rowery i inne pierdoly nie zyja tak zle. Ktos jednak na to zarobil (mowa do nieletnich o ich rodzicach). Wiec najlatwiejszym sposobem na poczatek jest poradzenie sie matki czy ojca. Z cyklu "mamo/tato jak zarobic drobne pieniadze?"

A wakacje? Ten niby zasluzony relaks? Nie bede sie tu klocil (bo imo cale te szkoly to wakacje zycia) ale "nie robisz, to nie masz".

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 07:18 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ci co maja komputery, net, rowery i inne pierdoly nie zyja tak zle. Ktos jednak na to zarobil (mowa do nieletnich o ich rodzicach).


Racja, pomimo że w Polsce piknie nie jest, radziłbym niektórym pojechać do krajów III świata, tylko o rowery nie będzie tam trudno......


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 07:35 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Wiec najlatwiejszym sposobem na poczatek jest poradzenie sie matki czy ojca. Z cyklu "mamo/tato jak zarobic drobne pieniadze?"


Tylko ze za zbieranie makulatury przez 1,5 miecha dostałem +/- 3 pln :har: :har: . A sporo tego było.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 08:15 
Cytuj  
U nas w miescie za makulature daja ci rolki srajtasmy wiec sie to kompletnie nie oplaca... Juz lepiej zbierac puszki po browarach...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 08:17 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Racja, pomimo że w Polsce piknie nie jest, radziłbym niektórym pojechać do krajów III świata, tylko o rowery nie będzie tam trudno......


A takich kurwa tekstów najbardziej nienawidzę właśnie w stylu „gdzie indziej mają gorzej”. Dla mnie to nie jest żaden argument, żeby pogodzić się ze swoim losem.....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 08:20 
Cytuj  
A ja pracuje( w pracach sezonowych itp.). I tu uwaga zonk! Wiekszosc kasy daje rodzicom. Jakbym nic nie robil to i na kompa bym nie zarobil( tak bo i sam go kupilem z mala pomoca ojca). Nie narzekam na biede. W zalozeniach jak juz pisalem, chcialem pokazac ze warto imac sie takze czegos takiego jak np. modelarstwo czy cos.

A ja wymyslilem szalona teorie. Inteligencja w glownej mierze zalezy nie od wieku( choc tez), ale od osoby! Wiem ze to szalona teoria niczym nie poparta, ale czego oczekiwac od glupiego.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 08:23 
Cytuj  
człowiek który kupuje komputer (~5000zł), płaci za internet 50-100zł miesięcznie, ma wystarczające dochody by opłacić mmorpg 50zł miesiecznie. Wszelkie wymówki - nie mam, nie pracuję, mam ważniejsze wydatki to bzdura.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 08:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
człowiek który kupuje komputer (~5000zł), płaci za internet 50-100zł miesięcznie, ma wystarczające dochody by opłacić mmorpg 50zł miesiecznie. Wszelkie wymówki - nie mam, nie pracuję, mam ważniejsze wydatki to bzdura.


Komputer dla młodego człowieka najczęściej kupują rodzice dziadkowie etc.

Najczęściej komp jest w surowym stanie bez Windowsa itd. W 80 % dzieciak nie ma, co liczyć już na kase np na gry, bo rodzice uważają ze oni kupili mu komputer a zresztą to niech radzi on sobie sam......

Więc znowu twoja teoria Mark jest chybiona....

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 08:47 
Cytuj  
Ta ja niemam kasy na abonament Swoj wlasny komputer dostalem na 18ke a neta mam udostepnionego od kompa ze starych karta sieciowo... Z robota mam problem bo jestem aktualnie 3 lic ogolniaka...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 08:48 
Cytuj  
Uważasz, że 50zł miesięcznie dla ucznia szkoły średniej/studenta to kolosalna suma nie do zdobycia?

Ja na każdy swój komputer musiałem zarobić sam. A pierwszy komputer (spectrum ZX 48k) kupiłem po 8 klasie szkoły podstawowej. Za dostanie się na studia (kurewsko ciężko w porównaniu z uniwerkiem czy polibudą gdzie najczęściej był konkurs świadectw) dostałem od rodziców nowy HDD. Kwestia wychowania.
Jak ktoś jest rozpieszczany prezentami za 5000zł to się nie dziwię, że nie potrafi zarobić samodzielnie głupich 50zł przez cały miesiąc.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 08:58 
Cytuj  
Moj komp nie kosztowal 5k tylko 3,1k I wcale nie jestem rozpieszczony prezentami. A z reszta nie jest to takze kwestja samego abonamentu. Trzeba wziasc pod uwage zakupeienie gry tak jak w przypadku wowa...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 09:35 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
MagPS napisał(a):
Racja, pomimo że w Polsce piknie nie jest, radziłbym niektórym pojechać do krajów III świata, tylko o rowery nie będzie tam trudno......


A takich kurwa tekstów najbardziej nienawidzę właśnie w stylu „gdzie indziej mają gorzej”. Dla mnie to nie jest żaden argument, żeby pogodzić się ze swoim losem.....


Z jakim losem? masz gdzie mieszkać, co jeść, a do tego jak by tego mało chodzisz do szkoły, etc. sądzisz że to mało? Są rejony świata gdzie za talerz zupy dużo są w stanie dać (zresztą za dużo) :-?


Escaflone napisał(a):
Mark24 napisał(a):
człowiek który kupuje komputer (~5000zł), płaci za internet 50-100zł miesięcznie, ma wystarczające dochody by opłacić mmorpg 50zł miesiecznie. Wszelkie wymówki - nie mam, nie pracuję, mam ważniejsze wydatki to bzdura.


Komputer dla młodego człowieka najczęściej kupują rodzice dziadkowie etc.

Najczęściej komp jest w surowym stanie bez Windowsa itd. W 80 % dzieciak nie ma, co liczyć już na kase np na gry, bo rodzice uważają ze oni kupili mu komputer a zresztą to niech radzi on sobie sam......

Więc znowu twoja teoria Mark jest chybiona....


Dać komputer dziecku bez Windows-a to namawianie do przestepstwa, a sprzedawca który komputer sprzedał za współudział (naiwny lub głupi nie jest żeby sądzić że w zainstaluja org.) :wink:

Nikt dziecko nie zmusza żeby grało, a dwa można kupić w gazetach/sklepach niezle gierki za 15-60zł.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 16 sie 2005, 09:42 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 09:40 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Juz lepiej zbierac puszki po browarach...


... I dostac po ryju od konkurencji (mowie o zbieraniu ogolnego zlomu).

Mark24 napisał(a):
płaci za internet 50-100zł miesięcznie,


W moim wypadku nie 100 tylko 30 - i ja te 5 dych wolalbym wlozyc w internet niz w gre.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 09:53 
Cytuj  
wolisz dołożyć 50zł do szybszego internetu by ściągać więcej pirackich gier/filmów. Koło sie włąśnie zamknęło ;)

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 11:10 
Cytuj  
Nie. Wole dolozyc 5 dych do neta, kupic orginalna gre (jakiegos fps'a czy cos) za 120 zl i grac po sieci. Pozdrawiam.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 11:12 
Cytuj  
droższy net = większa przepustowość.
pingi i komfort grania przez internet nie zależy od przepustowości.

Pozdrawiam.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 11:21 
Cytuj  
Na pewno lepiej niz u mnie - w ET pingi powyzej 900 afair. Wydaje mi sie ze cokolwiek innego bedzie lepsze.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 12:28 
Cytuj  
Ty Et w to niemieszaj :P. Ja mam 128 kb/s i mam niskie pingi. ET JEST BOSKI xD.

U mnie np: zostało zamrożone konto od WoW'a bo serio niemiałem kasy na spłate. 50 zł to dla przeciętnego 17latka duży wydatek ;). Przecież trzeba sobie jakiś ciuch kupić. Eh... już się niemogę doczekać jak będe miał jakąś pracę i będe taki mądry jak mark xD.


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.