mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:30 
 
To co innego. Mi by obrzydzilo zycie, bo w zasadzie cale community dla mnie zamyka sie w tej chwili w mojej gildii. Nie zdarzaja mi sie random party (moze 1,2 osoby w UBRS rajdzie).
Co nie zmienia faktu, ze wciagniecie na KOS listy jako punishment jest smiechu warte.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:53 
 
Mr.FooT napisał(a):
pierwsze co bym zrobil to wyjebal takiego kolesia z gildi...


akurat ja jestem szefem Shadow Legion :)

Mr.FooT napisał(a):
wiesz co ja akceptuje siebie takiego jakim jestem w grze czy na forum postepuje tak jak zachowalbym sie w rl i nie wstydze sie tego,


podpisz sie wiec prawdziwym imieniem i nazwiskiem .


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:54 
 
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 16:00 
 
Dane do jakiejś ankiety zbierasz, że tak ludzi o to imię i nazwisko prosisz?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 16:09 
 
Keii napisał(a):
Dane do jakiejś ankiety zbierasz, że tak ludzi o to imię i nazwisko prosisz?


Toć piksele nie mają imion ani osobowości wiec, o co ci chodzi Huragan ?

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 16:14 
 
Maciej Stopczyk Z Lodzi (moze jesio podac ci pesel i numer buta??),, nie wiem co to zmienia ale skoro ci to chlopczyku humor poprawi...


_________________
retired...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 16:32 
 
Nie ja już wiem, o co mu chodzi zmusza nas do podania imion a teraz nas oskarży o zniesławienie :D

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 16:34 
 
Kurde jeśli jakaś baba sobie wymysli że całemu światu musi ogłsic że ktoś jej zginął, to ja kurde bym biegl jako pierwszy do admina by ją wyrzucić...

ale do chamstwa żeby takie teksty tam wrzucać to bym się nie posunął. wWhy? Jakiś szacunek dla śmierci...

Od płączów szlochów i pomocy sa kółka wzajemnej adoracji nie światowe forum.

BTW ja bardzo lubie odgrywac w jakiejś grze ciekawszą postać np. geja brutala albo laske która trzeba ciągle uczyć... jest śmiesznie i fajnie ;S I o to chodzi w RPG żeby odgrywac postać inną niż ty i popatrzeć na świat z innej strony.

I jak dla mnie zlepkami pixeli są tylko gracxze któych spotykam raz w życiu w PvP... po tygodniu wspólnej gry to friends'ów traktuje jak ludzi.

A RL LIfE tych któych nie znam nie lubie i których niszcze grabie pale i gwałće to mam ich głęboko!!!!!!!!!!!!!! To sa dla mnie jakieś inteligentniejsze nieprzewidywlane moby i tak ZOSTANIE dopóki nie poznam go bliżej...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 16:36 
 
Escaflone napisał(a):
Keii napisał(a):
Dane do jakiejś ankiety zbierasz, że tak ludzi o to imię i nazwisko prosisz?


Toć piksele nie mają imion ani osobowości wiec, o co ci chodzi Huragan ?


piksele maja wirtualna osobowosc.. ci , ktorzy sie przedstawili beda traktowani przeze mnie teraz jako realne osobowosci. Reszta pozostaje pikselami..

ciocia_eusta, masz zdrowe podejscie do wirtualnej rozrywki :) gratz.... niestety tacy jak ty to wyjatki, wiekszosci myli sie real z wirtualem :)

Cytuj:
BTW ja bardzo lubie odgrywac w jakiejś grze ciekawszą postać np. geja brutala albo laske która trzeba ciągle uczyć... jest śmiesznie i fajnie ;S I o to chodzi w RPG żeby odgrywac postać inną niż ty i popatrzeć na świat z innej strony.


w sumie to w kazdej grze komputerowej stajemy sie kims innym :)


Ostatnio edytowano 7 wrz 2005, 16:45 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 16:44 
 
Piotr Szymanowski, pro Pixel ze Szczecina, 90,80 na 5 centymetrow....

Please hug me!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 16:56 
 
chcecie mi na sile udowodnic, ze wasze osobowosci w grach komputerowych sa takie same jak w realu ? chcecie mi udowodnic, ze odczuwacie bol jak was ktos w grze komputerowj zabije czy zgankuje ???

Nawet jesli tak jest, jesli naprawde identyfikujecie swoj real z wirtualna gra to pozostaje mi tylko wspolczuc wam.

Jesli ktos mnie zabije w grze, to co najwyzej moja postac komputerowa sie zdenerwuje, ale wylacze kompa i wirtual znika. Czy to normalne, ze koles tutaj napisal, ze jak bede go gankowal w grze to da mi w realu w pysk ??? To jest szokujace.... ze na niektorm tak wirtualny swiat zmienia psychike. Mozna to ewentualnie tlumaczyc mlodym wiekiem i podatnoscia na komputerowe wizje.....ale jest to smutne i wymaga leczenia .

Ja gruba kreska oddzielam real od wirtuala, wirtual traktuje jako zabawe , rozrywke, odskocznie. Nie stresuje sie tym, bo i po co ? W Sieci mozna wykreowac dowolna osobowosc...nie ufam wiec nikomu i stad moj cynizm i takie podejscie do tego wszystkiego. Oczywiste jest ze przy takim cynicznym podejsciu mozna kogos zranic, lub np. zaprzepascic szanse poznania kogos wartosciowego. Taki jest jednak moj wybor, siec to siec, real to real.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 17:04 
 
Pewnego razu na rozstaju dróg w jakiejś grze mmo:

-Huragan: Cześć skurwy….
-Escaflone: ???

-Hurgan: twoja matka to kurwa
-Escaflone: ???

-Huragan: jesteś jebany fiute…..
-Escaflone: ?????

I co twoim zdaniem powinien coś takiego ignorować i iść dalej? Bo ty tak powiedziałeś tylko w grze a w rzeczywistości wcale tak nie myślisz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 17:08 
 
Escaflone napisał(a):
-Hurgan: twoja matka to kurwa
-Escaflone: ???

I co twoim zdaniem powinien coś takiego ignorować i iść dalej? Bo ty tak powiedziałeś tylko w grze a w rzeczywistości wcale tak nie myślisz?


To sa juz wycieczki osobiste odnoszace sie do reala.. ktos obraza twoja matke, ktora nie jest postacia komputerowa.. to zupelnie co innego.
Co do reszty rozmowy to spoko... dla mnie kazdy alliance w WoW to skurwysyn i fiut :) Ale ich matek bym do tego juz nie mieszal, bo matki to oni nawet nie maja.. (w grze oczywiscie) :)

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 17:11 
 
patrząc na dwa ostatnie posty huragan mi się wydaje dwulicową osobą któa jedno mówi drugie pisze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 17:16 
 
ciocia eusta napisał(a):
patrząc na dwa ostatnie posty huragan mi się wydaje dwulicową osobą któa jedno mówi drugie pisze...

Skad wiesz, co mowi? :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 17:25 
 
Huragan dobra widzę, że próbujesz już załagodzić sytuacje, w której się znalazłeś. Jeśli tak jest to przestań już się wypowiadać i poproś moderatora o zamknięcie tematu albo jego usunięcie, tylko na boga nie pogrążaj się już ……

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 17:29 
 
ciocia eusta napisał(a):
patrząc na dwa ostatnie posty huragan mi się wydaje dwulicową osobą któa jedno mówi drugie pisze...


alez masz racje.. od poczatku probuje wam wlasnie to powiedziec :)
Jestem nie tylko dwulicowy, ale i trojlicowy a nawet pieciolicowy :) W kazdej grze wirtualnej jestem kims innym, mam wiele nickow na roznych forach, inny jestem w realu a inny w wirtualu, moge stworzyc sobie dowolna osobowosc... gram... gram z wami :) a wy sie wciagacie w ta gre :)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 18:04 
 
Cytuj:
chcecie mi na sile udowodnic, ze wasze osobowosci w grach komputerowych sa takie same jak w realu ? chcecie mi udowodnic, ze odczuwacie bol jak was ktos w grze komputerowj zabije czy zgankuje ???


Tak wkurwia mnie tak samo w grze jak mnie ktos opluje jak w realu, wkurwilo by mnie jakbys sie nasmiewal z kogos z gildii jakbys sie nasmiewal z kogos z kolegow, wkurwilo by mnie jakbys sie nasmiewal z czyjejs smierci twierdzac ze to tylko pixele, ja mpo prostu zostawilbym to bez komentarza a teraz idz i pierdolnij sie mocno w glowe czlowieku plytszy niz kaluza, ktory masz bloto zamiast mozgu a twoj mini p33n jest tak samo maly w irl z tego co widac, przykro takich ludzi jak ty sluchac, ale panowie to jest KURWA wlasnie polskie comunitty, tak apropo twoj debilizm obiegl juz chyba caly wow-eu bo ludzie smieja sie z ciebie na wszystkich kanalach irc, ale to tylko marne pixele i jakies geeki przed kompami, a przeciw nim jurny hujagan prosto z silowni z e jajami jak pilki footbolowe, GRATZ

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 19:00 
 
Kabraxis napisał(a):
Przeciez Huraganowi sie nic nie miesza. :D
Lecz sie chlopie. To juz dla ciebie nie jast gra, i najbardziej to widac po tym jak usilnie i mizernie usilujesz temu zaprzeczyc.


gościu ty chyba nie wiesz co to znaczy być uzależnionym, mó kumpel we wakacje pobił rekord 42h grania non stop


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 19:13 
 
darkmaster32 napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Przeciez Huraganowi sie nic nie miesza. :D
Lecz sie chlopie. To juz dla ciebie nie jast gra, i najbardziej to widac po tym jak usilnie i mizernie usilujesz temu zaprzeczyc.


gościu ty chyba nie wiesz co to znaczy być uzależnionym, mó kumpel we wakacje pobił rekord 42h grania non stop


A co mnie to obchodzi ?? To bylo do Huragana....

Po tym co napisal RoozTer (o stosunku community do Huragana) to juz wiem czemu zalozyl wlasna gildie (jak juz go z 25 innych wyrzucili).
Pewnie to taka zbieranina 40-60 metow, takich samych jak nasz Huragan.

Co wy robicie razem ?? Wchodzicie na TS'a i krzyczycie kto ma bardziej kogo w dupie ? Obrazacie swoja rodziny ? Ninjujecie sobie itemy ? ROTFL

Ogolnie to jestes miekkim chujem robiony, jak dla mnie.....


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 wrz 2005, 19:18 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.