mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 09:32 
 
Huragan ty piszesz ze oddzielasz rl od gry i nie masz skrzywionej psychy od gier?
To jak mozna nazwac to ze grajac w WoW wcielasz sie w Taurena, plujesz na ally, czego bys normalnie nie zrobil? Bo ja gry traktuje jako czysta rozrywke i nawet grajac Taurenem nie mysle o tym ze jestem ze zlej hordy tylko ze jestem czlowiekiem grajacym w gre komputerowa..


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 09:34 
 
Huragan napisał(a):
ALbo zobacz ilu facetow gra postaciami female w WoW :)

Gra wielu, ale o kazdym z nich mowie per "HE" a nie "SHE". Chyba ze wiem, ze to kobieta. I traktuje go jak faceta, a nie jak kobiete. Robisz inaczej?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 09:35 
 
Oj Huragan wiesz, co ci powiem na tym forum jesteś już skończony …….

I zapewne w WoW, jeśli się nie zmienisz też szybko ludzie zaczną ci ignorować…….

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 10:15 
 
Yog-Sothoth napisał(a):
Huragan ty piszesz ze oddzielasz rl od gry i nie masz skrzywionej psychy od gier?
To jak mozna nazwac to ze grajac w WoW wcielasz sie w Taurena, plujesz na ally, czego bys normalnie nie zrobil? Bo ja gry traktuje jako czysta rozrywke i nawet grajac Taurenem nie mysle o tym ze jestem ze zlej hordy tylko ze jestem czlowiekiem grajacym w gre komputerowa..


w grze jestem taurenem a nie czlowiekiem. Pluje, pierdze, zabijam, bez litosci itd..... i traktuje to wszystko z przymrozeniem oka bo to tylko gra :)
Czego i tobie zycze.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:01 
 
To tak jakbys powiedzial ze mozesz dzwonic do ludzi i pierdziec do sluchawki i to jest w porzadku bo w RL-u jestes inny a przez telefon odgrywasz taurena.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:07 
 
Tak se poczytałem i tak przypomniałem sobie wiecej takich przypadków skurwysyństwa, chamstwa i kurestwa w gra mmo. W duzej czesci ludzie ktorzy graja i maja w dupie kto tam po drugiej stronie siedzi to ludzie ktorzy przewaznie maja po 14 lat i chca rzadzic wlasnym 'podworkiem' no offence huragan. Poprostu tak mi sie skojarzyly te rozne przypadki. Jestes wielki:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:07 
 
Powiem szczerze, ze wiekszego idioty niz Huragan na tym forum nie spotkalem... /ignore

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:15 
 
Gevaar napisał(a):
Tak se poczytałem i tak przypomniałem sobie wiecej takich przypadków skurwysyństwa, chamstwa i kurestwa w gra mmo. W duzej czesci ludzie ktorzy graja i maja w dupie kto tam po drugiej stronie siedzi to ludzie ktorzy przewaznie maja po 14 lat i chca rzadzic wlasnym 'podworkiem' no offence huragan.


moze dla ciebie wazne jest community wirtualne, dla mnie nie, nie przywiazuje zadnej wagi to pixeli na ekranie. Jesli w grze mozna sobie stworzyc postac zla to wybieram taka postac, jesli w grze mozna grac postacia dobra i mam na to ochote to wybiore taka postac :)
Co do tych 14 lat to zapewne mozesz przedstawic jakeis badania naukowe na ten temat.... moje bowiem obserwacje sa zupelnie inne. To wlasnie osoby maloletnie identyfikuja real z wirtualem, osoby starsze maja juz duzo wiekszy dystans do tego :)
To malolatom sie miesza real z wirtualem.. :)

mrynar napisał(a):
Powiem szczerze, ze wiekszego idioty niz Huragan na tym forum nie spotkalem... /ignore


i myslisz, ze wirtualny/wymyslony pixel Huragan sie tym przejmie ? :) /spit mrynar

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:26 
 
Eee to nie jest idiotyzm jako taki, to jets problem z psychika, bardzo gleboki. Huragan wiesz ze jednym z objawow choroby psychicznej jest to ze kompletnie sie jej nie zauwaza i wydaje ci sie ze to wszyscy dookola ciebie maja problem ? :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:29 
 
Shadhun_ napisał(a):
Eee to nie jest idiotyzm jako taki, to jets problem z psychika, bardzo gleboki. Huragan wiesz ze jednym z objawow choroby psychicznej jest to ze kompletnie sie jej nie zauwaza i wydaje ci sie ze to wszyscy dookola ciebie maja problem ? :).


Shadhun, zrozum, Huragan nie istnieje :))) nie ma psychiki, jest wymyslony... to tylko pixel na ekranie... dzis Huragan, jutro moze byc Zosia ktora bedzie wchodzila w dupe Markowi24 w kazdym jego poscie :))) To jest gra.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:32 
 
Huragan napisał(a):
To jest gra.

To jest forum.
forum!=gra


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:34 
 
A ja jestem prawdziwy Shadhun tak na mnie wołają ludzie w realu nawet czasem rodzina :oops: , nie czuje potrzeby kreowania swojego alter ego na potrzeby boarda , z tego co widze to 99% ludzi tutaj też nie czuje takiej potrzeby, komunikuje sie wiec tu z normalnymi ludzmi, uzywajac argumentow takich samych jakich uzylbym podczas rozmowy z nimi w RL. I tak, sadze ze to ty czlowieku_ktory_stoisz_za_huraganem masz powazny problem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:38 
 
Zychoo napisał(a):
Huragan napisał(a):
To jest gra.

To jest forum.
forum!=gra


to juz kwestia podejscia.. dla mnie caly swiat wirtualny to gra komputerowa, matrix w ktorym kazdy moze byc kazdym.. forum jest rowniez czescia swiata wirtualnego, gdzie dowolna osoba moze udawac dowolna inna niz jest.. ba.. kilka osob ma nawet po kilka kont na tym forum, do czego sie nawet przyznawali.. i na kazdym koncie sa inna osoba :)
Obudz sie Zychoo..... to jest MATRIX :)

Shadhun_ napisał(a):
A ja jestem prawdziwy Shadhun


a ja jestem Napoleon Bonaparte :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 11:59 
 
Huragan napisał(a):
Obudz sie Zychoo..... to jest MATRIX :)

Nie twierdze, ze w grze jestem zychem.
Ja tez jestem nazywany zychoo od podstawowki i jako zychoo wypowiadam sie na tym forum. Sa to opinie moje, a nie wymyslonej postaci. Zarejestrowalem sie na tym forum po to, zeby wyrazac swoja opinie i poznawac opinie innych ludzi a nie ich alter-ego.
Generalnie rozumiem, ze Ty IRL to zupelnie ktos inny niz huragan na boardzie. Sam kilka lat gralem w Arkadie, gdzie trzeba bylo odgrywac postac(pojawilo sie to w pewnym momencie) ale znudzilo mi sie odgrywanie kogos innego. Dlatego zquitowalem.

Pewnie, ze tak mozna. Tylko po co?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 wrz 2005, 12:08 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 12:01 
 
Zychoo napisał(a):
Tylko po co?

Np. w celu ukrycia swojej prawdziwej tozsamosci, bo mogloby sie okazac, ze wcale taki fajny nie jestem? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 12:02 
 
Cytuj:
a ja jestem Napoleon Bonaparte


Raczej schizorenik.

Podsumujmy fakty :


Czlowiek_stojacy_za_huraganem tworzy swoje alter ego na forum.

Znamkomita wiekszosc tego nie robi.

Czlowiek_stojacy_za_huraganem uwaza ze to jego zachowanie jest norma i to znakomita wiekszosc sie myli i ma problemy z odroznianiem rzeczywistosci.


Wnioski ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 8 wrz 2005, 12:05 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 12:02 
 
Zychoo napisał(a):
Generalnie rozumiem, ze Ty IRL to zupelnie ktos inny niz huragan na boardzie. Pewnie, ze tak mozna. Tylko po co?


Dla zabawy i zabicia wolnego czasu... wirtual to rozrywka dla mnie.
Nie traktuje swiata wirtualnego powaznie z zalozenia. Jak mozna powaznie traktowac cos co nie istnieje w realu , cos co jest tylko zlepkiem bajtow i kodow ascii czy pixeli.. cos co ZNIKA jak tylko wylaczysz komputer z sieci .

*

Posty: 60
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 12:09 
 
Popieram, ale tamta kobieta na drugim końcu kabla była prawdziwa. Widać wszystko ci już się pomieszało. To resztą forum to nie gra.


_________________
I think we can say we made some progress.
- You think so?
- I think we can say that.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 12:10 
 
SirThomas napisał(a):
Popieram, ale tamta kobieta na drugim końcu kabla była prawdziwa. .


skad ta pewnosc ???

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 12:11 
 
Xanth napisał(a):
Np. w celu ukrycia swojej prawdziwej tozsamosci, bo mogloby sie okazac, ze wcale taki fajny nie jestem? ;)X.

No wlasnie. Mozna udawac kogos lepszego niz jest sie w rzeczywistosci, mowic na ircu, ze sie przeprowadza staruszki przez jezdnie, ustepuje miejsca w autobusie i dokarmia bezdomne koty, a w rzeczywistosci byc zaplutym bucem bez serca. Ale po co robic to w druga strone? Nie rozumiem. ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.