mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 19:57 
Cytuj  
Shubduse jak się pisze takie 'mozolne' teksty to trzeba się liczyć że czytelnik odpadnie po drodze. Mnie zgubiłeś na tym:

Cytuj:
Prawo autorskie, wlasnosci intelektualnej i licencja na prawidlowe uzytkowania programow to zbyt skomplikowane materie, zeby mozna bylo bylo uproscic sobie swiat terminem zlodziej


A 60 godzin Statystyki ze zdziadziałym profesorem, które mam za sobą, nauczyły mnie cierpliwości :]

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 20:32 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Shubduse jak się pisze takie 'mozolne' teksty to trzeba się liczyć że czytelnik odpadnie po drodze. Mnie zgubiłeś na tym:
Cytuj:
Prawo autorskie, wlasnosci intelektualnej i licencja na prawidlowe uzytkowania programow to zbyt skomplikowane materie, zeby mozna bylo bylo uproscic sobie swiat terminem zlodziej


Zaluj, dalej jest tylko fajniej :)

@Shubduse
Ja mam propozycje. Wez ta ksiazke z ktorej przepisales te wszystkie trudne wyrazy i pi...dolnij sie nia w leb. Moze ci sie polepszy.

pozdrawiam

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 20:48 
Cytuj  
Shubuduse nadawalby sie na polityka, podobny stajl.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 4
Dołączył(a): 15.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 16:49 
Cytuj  
generalnie ja sie zarejestrowałem na tym forum tylko po to żeby napisac tego posta:
Wy wszyscy (z małymi wyjatkami) jestescie krótko mówiąc pojebani.
uważacie sie za niewiadomo kogo, spam i offtopy kwitną wogle syf bałagan i szkoda słów :|
Shubuduse, człowiek który naprawde ma pojęcie w danej dziedzinie został zmieszany z błotem, tylko dlatego ze ma inne zdanie od was i profesjonalne podejscie. ja nie wiem moze wy nie zrozumieliscie po prostu tego co on wam napisał? albo tyle textu na raz dawno sie nie czytalo co?
ja pierdziele za kogo wy sie uważacie?? szkoda słów prawdziwy obraz społeczenstwa polskiego, koleś woli se wyjebać gigantyczne "SPIERDALAJ" niz odesłać nowego uzytkownika do FAQ (jesli takowe istnieje na tym gównianym forum) tudziez do opcji "szukaj",
wszystko rozumiem mozna sie zdenerwować jak ktos zadaje głupie pytanie (choc to imo nie bylo) ale w takim razie mozna olac taki wpis i jesli naprawde jest bez sensu to moderator powinien to skasowac i pouczyć delikwenta (tak powinno byc na szanujacym sie forum)
dalej offtopy: co do chuja wafla ma rezonans magnetyczny w więzieniach do freeshardów??!!
albo wypowiedzi typu "hello"
dżizas ludzie załamujecie mnie. polskie społeczenstwo, Boże widzisz i nie grzmisz...
a takie mam spostrzeżenia po przeczytaniu 1 (slownie: jednego) topica... co by bylo dalej to strach sie bać...
zapewne również mnie zmieszacie z błotem gdyż krytyki i odmiennego zdania nie przyjmujecie ale to juz wasza sprawa.

zaprawde jak czytam niektóre posty to dochodze do wniosku ze dostep do neta w PL powinien byc reglamentowany :|

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:19 
Cytuj  
Jeżeli nasza postawa odstrasza ludzi z takim poziomem kultury jaki prezentujesz w swoim poście, to już wystarczający powód, żeby się jej trzymać.

Posługiwanie się skomplikowanymi wywodami w udowodnieniu prostej tezy, co nam Shubuduse zaprezentował nie jest dowodem posiadania wiedzy w danej dziedzinie.

Ty Eressea natomiast posługujesz się językiem prostackim, ale chociaż można zrozumieć o co Ci chodzi :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:35 
Cytuj  
Shabduse nie za bardzo rozumie pojęcie słowa kradzież. Albo usilnie kradnie i sam sobie tłumaczy, korzystając z fachowego słownictwa i własnej nieomylnej logiki oraz wtrąceń ze starożytnej greki (jakże przydatnych), że on nie jest złodziejem mimo, że kradnie bo używa nie swojego płatnego produktu nie płacąc za niego.

eressea - a ty to pewnie następny złodziejaszek wychowany na darmowych ławkach w parku które można łamać i niszczyć bo są niczyje, poprzez zasiłki rodziców za darmo bo bezrobotni a państwo mamy całe czas "opiekuńcze". Więc szacunek dla pracy (swojej i innych ludzi) się u ciebie nie wykształcił. Socjalistyczna postawa roszczeniowa "należy mi się i chuj!" za to się wykształciła poprawnie. I mamy: nie stać mnie a przecież mi się należy więc biorę i nie kradnę bo znajomy też złodziej pisze że można i nikt nam nic nie zrobi.. prostactwo.


Posty: 4
Dołączył(a): 15.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 19:12 
Cytuj  
:]
poziom kultury to był o wiele niższy zanim się tu pojawiłem - po prostu się do niego zniżyłem i tyle ;] (SPIERDALAJ na cala strone to przejaw wysokiej kultury tak?)

shabduse po prostu udowadnial Wam fakt prawny bo nie docierało do was inaczej wiec musial sie posluzyc tym wywodem i kropka. i dokladnie to napisał.
nie napisał że popiera piractwo, nie napisał że kradnie, nie napisał wielu rzeczy które mu udowadniacie (tak jak i mi teraz ale to inna bajka). napisał tylko podstawę prawną dla odróżnienia złodzieja od kogoś kto gra na prywatnym serwerze, tak trudno to waszym ograniczonym mózgom pojąć? nie napisał ze ukradzenie samochodu jest be a granie na prywatnym serwerze dobre, potępił obie rzeczy, gdyż obie rzeczy są niezgodne z prawem jednak są to inne rzeczy i tylko TO wam udowadniał nic innego.. dżizas jak z przedszkolakami :| (tylko przedszkolaki troche mniej przeklinają mimo wszystko)
a mark moich starych nie znasz wiec odpusc sobie ich ocene ok? bo nie masz prawa sie wypowiadac nie znajac ich :] (tak jak i zresztą ocena mnie ale to juz ci odpuszcze boś kmieć i mozesz nie wiedziec)
tak BTW to twoj text ma sie nijak do mojej wypowiedzi :] wiec albo ci tak jadą ludzie i sobie zapamietales i teraz probujesz sie odgryźć albo masz uniwersalny text mądrze brzmiący na byle jaką okazje :]
tak swoją drogą to ja nie wiem co wam odjebało. czy ja skomentowałem w JAKIKOLWIEK sposob samą istote piractwa i kradziezy? pewnie że nie :] skomentowałem wasze zachowanie i brak kultury :] skoro za takie cos nazywa sie mnie złodziejem to chyba naprawde musicie looknac do słownika :]
osobiscie gram w WoW na OFICJALNYCH serwerach płace abonament za własnoręcznie zarobione pieniądze ale to nie ma znaczenia oczywiscie nie podobam sie wam to jestem złodziej :P
macie MegaROTFLa za to
wpadne później popatrzeć co wypociliscie na mój temat :]
trzymajcie sie żałosne ziomki

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 19:15 
Cytuj  
eressea napisał(a):
:]
wpadne później popatrzeć co wypociliscie na mój temat :]

Obrazek


Cytuj:
trzymajcie sie żałosne ziomki


Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 4
Dołączył(a): 15.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 19:22 
Cytuj  
asmax pisac w podstawówce nie nauczyli nie? :) biedactwo
a swoją drogą to ciekawy przypadek - wstawiac grafe umie, cytaty robic też...może klawiatury brak?

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 19:24 
Cytuj  
schowaj sie bo teraz asmax nadchodzi :o podziwiam Twoją odwage :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 19:36 
Cytuj  
eressea napisał(a):
.może klawiatury brak?


Moze pocwicz troche prowokacje, bo jak na razie Twoje wypowiedzi sa tak nedzne, ze nawet nie chce mi sie z Toba flamowac:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 4
Dołączył(a): 15.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 20:50 
Cytuj  
Cytuj:
schowaj sie bo teraz asmax nadchodzi podziwiam Twoją odwage


ale mi dosrał.. o nie... tylko nie to... :| no comments

Cytuj:
Moze pocwicz troche prowokacje, bo jak na razie Twoje wypowiedzi sa tak nedzne, ze nawet nie chce mi sie z Toba flamowac:<


a powiedz mi po cóż miałbym cie prowokować?
po prostu zauważylem fakt a to bylo jedno z możliwych wyjaśnien :]
taka zabawa - przyczyna - skutek tylko w druga strone
skutek - brak pisanych postów, przyczyna - brak klawiatury i tyle :]
a jednak umiesz pisac :] czyli prowokacja udana :P
bye bye ziom.com

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 09:41 
Cytuj  
Jestem dumny z użytkowników mmorpg.pl że już od ponad 12 godzin nikomu się nie chciało komentować tych pierdół :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 17:30 
Cytuj  
za gorąco na komentowanie takich pierdów, do tego weekend więc wszsycy grają, jak wrócę do pracy do może coś napiszę, a może mi się nie będzie chciało.

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 12:22 
Cytuj  
Witam -
pierwszy raz na tym forum wiec prosze o wybaczenie.

przewertowalem ten temat lecz nadal nie bardzo wiem jak uruchomic LE II

dopiero co sciagniete - po instalacji wyskakuje mi okienko z pytaniem o

ID
PWD

chcialbym pograc w demo/triala. gralem juz w demka GW, EQ 2, i teraz chcialbym przed kupnem czegos zbaczyc jak sie gra w ta gierke i wybrac cos co mi najbardziej pasuje

tak ze prosba o lopatologiczna pomoc w uruchomieniu tej gierki
(free servy itp)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 12:34 
Cytuj  
Cwiara napisał(a):
Witam -
pierwszy raz na tym forum wiec prosze o wybaczenie.

przewertowalem ten temat lecz nadal nie bardzo wiem jak uruchomic LE II

dopiero co sciagniete - po instalacji wyskakuje mi okienko z pytaniem o

ID
PWD

chcialbym pograc w demo/triala. gralem juz w demka GW, EQ 2, i teraz chcialbym przed kupnem czegos zbaczyc jak sie gra w ta gierke i wybrac cos co mi najbardziej pasuje

tak ze prosba o lopatologiczna pomoc w uruchomieniu tej gierki
(free servy itp)


Show no mercy.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 12:58 
Cytuj  
'Tis a Witch ! ! ! !
Burn herrrrr !~~
haha;]
On tez na pewno kradnie ! zlodziej ! oszust ! cyklista ! Do pieca !

Arthur Miller (autor satyry u nas znanej jako 'czarownice z salem') gdyby nie zmarl w tym roku to by mial sporo materialu do remaku swojej sztuki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 14:08 
Cytuj  
HURA! Moj ulubiony temat od wyzywania od zlodzieji w dziale flames :) Moge sie wyzyc ??????? pls pls pls


_________________



*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 14:33 
Cytuj  
nie no Panowie, staram sie nie krasc, ...
;)
powaznie, nawet mam kilka legalnych gier (w ktore gram)
ale MMORPG to powazna inwestycja (moze za wyjatkiem GW)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 14:50 
Cytuj  
akurat GW to nie jest mmorpg :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.