mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 16:44 
Cytuj  
Sorki ze sie wtracam - tak z ciekawosci - co to jest ten 'dump' ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 17:09 
Cytuj  
dump to skrut na mana dump. Jak wuzucasz duzo many na goscia zeby go zabic szybko. Jak z 3 ludzi zuci explode energy bolt na jednego goscia na raz to on padnie :sad:

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 17:10 
Cytuj  
Ok jak tak mnie wszyscy nie lubiom to nie bende gral na SP i tyle.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 17:24 
Cytuj  
...

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 18:41 
Cytuj  
Astax , nie sadze zeby o to innym chodzilo :grin:
jest burdel , chaos i trzeba w jakis sposob to naprawic , cos zmienic... nowe pomysly
nie o to ze ktos ma odchodzic
ja tak to odebralem czytajac ten wciagajacy thread :razz:


_________________
Obrazek
http://www.pajacyk.pl

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 19:17 
Cytuj  
Astax ja nie powiedzialem, ze cie nie lubie ani jakos sie tego nie dopatrzylem w innych postach porostu uwarzam, ze zle jak dla mnie sie zabrales do wprowadzenia zasad.
Tak jak powiedzialem przemawiaj do amerykanow pompatycznym jezykiem do nich to trafi mnie tylko smieszy, jakos rpowanie na sp mnie nie bawi a ty koniecznie jakbys chcial z nas orkow zrobic..
opracuj zasady i postnij na boardzie tak chyba bedzie najlepiej.. ja tez jestem za zreformowaniem zasad / bardziej za ich wprowadzeniem hehe/ ale bez jakis cyrkow...
Ja juz postnalem swoje sugestie , tak samo ash i ferg posluz sie nimi albo i nie i postnij swoje propozycje..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 19:28 
Cytuj  
Ja pszyslem na SP ponad rok temu zeby zpbaczyc jakoms polskom guilde o ktorej pisali na PK-HQ :/ Potem pszyszlem z powrotem bo tak wyglondalo ze was prali na okronglo jakies chuje (gc/udl). Nie chcialem zeby rodakow moich jakies smiecie bily i pszezywal itd. Pszyprowadzilem ze sobom moj styl PvP i moj conn. Chcialem pomuc wykopac wszystkich z dziury i zrobic dobrych graczy zebyscie nie musieli llota oddawac innym. Chcial pozbierac wszystkich polakow znowu pod jeden daszek (Jak sie Rat rozwalilo). Powoli pszekonalem ludzi zeby nosili ubranka takie same, i mysle ze granie razem tyle czesu pomoglo wienkszosci ludzi. Ale niestety pare tygodni po moim pszyjsciu na stale ludzie zaczeli znikac. Sonny juz dawno nie bylo, ale potem Karol spadl, Josita, Miran, Frogmaster, i wchuj innych :/ Zostala mila ale mala rodzina. Z wielkiej armi dexerow pszerobiliszmy sie na magow i pszeniesliszmy sie z naszej starej wyspy, z domu naszego na Rat :/ To byl nowy poczontego naszej drogi do gory. Wiadomo bylo ze z nas bendzie w chuj fajna guilda. W czasie kiedy SP nie wyglondalo za fajnie (Bo AO i inne sraki gry odbieraly ludzi), w czasie kiedy brak rot pszyprowadzilo ludzi tylko zeby domki postawili i poszli w chuj, my mielismy goal. Astax mowil Bali "Jak UDL pujdzie do DaoC to SP bendzie nasze, nikt nas nie zaczyma." I fakt byl ze jebaliszmy ludziom w chuj. Caly dzien w pracy o niczym nie myslalem tylko jak do domku pszyjde i grac bendziemy. Postawiliszmy se fajny Keep, dolonczyliszmy do fakcji i mieliszmy zabawe. Ale po roku mozesz juz nie jestem poczebny. Juz nie jest to guilda niewbisow co padajom na okronglo :/ Ludzie albo sie nas bojom, albo pierdolom gupoty. Tak mysle ze ludzie nie chcom juz wiencej. Ciesza sie z tym co jest. Czuje sie ze moja praca zakonczona. Dzien pszyszedl ze ludzie sie czujom ze sami mogom naprawidz co sie dzieje w guildzie. Jak tak myslicie to prosze bardzo. Ja sie oddsune. Pojade se na fajne wakacje do Trammel. Moze se pogram gdzies w azji, kto wie? Widze ze zrobilem ruznice pszez ten rok i z tego sie ciesze. Ale moje pomysly i idologia jest nie poczeba. Moje nerwy ludzi wkurwiajom. Wole odejsc teraz zanim mnie wszyscy nie nie nawidza jeszcze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 21:12 
Cytuj  
Moim zdaniema Astax duzo dobrego przyniosl do gildii.Chociazby uniformy , ciagle nam powtarzal ze trzeba sie leczyc itd.Od czasu jak dolaczyl i skonczyl postac my tez sie duzo nauczylismy.
Nie ma sensu zebys Astax teraz odchodzil , tylko lepiej wymysl cos zeby ta gildie lepiej zorganizowac...Wiesz przeciez ze cie popre a jak beda jakies uwagi co do twoich zasad to Inner Council je przemysli i przedyskutuje :wink:.
Tak btw zawsze widzialem roznice w tym co ja chce osiagnac i co zrobic z =O= a tym czego ty chcesz.
Ja zawsze chcialem grac jak AaA malo ludzi itd , wtedy jest najlatwiej bo jak biegasz w 4-6 to zawsze healniesz guildmate itd ogolnie gra sie miodnie , dopiero mad gank moze nas powstrzymac.Pamietasz jak z Balim rozjebalismy w 3 z 6-8 TBH ?
Jak wjebalismy UND , tak ze niewiedzieli co sie dzieje i ich dexerzy oszaleli uciekajac offscreen widzac Vas Ort Flam :smile: .

Ty zawsze chciales , tak mi sie wydaje zrobic ownage SP.Juz na poczatku mowiles ze chodzi ci o shard domination.Zadanie duzo trudniejsze.Jak tu zarzadzac sensownie w walce grupa wieksza niz 10 osob.Wiekszosc lepszych bedzie uciekac i spokojnie w 4 moga wylapywac cele i zabijac nas jeden po drugim.Wszystkie blue cioty zrobia od razu warp off do gz itd.Wydaje mi sie ze Ciebie bardziej obchodzi wjebanie innym gildiom i niewazne czy sa even numbers , bardziej win at all cost Astax's style :smile: . Ja lubie z Toba grac i niewyobrazam sobie =O= bez Astaxa :sad: (WTF?!) . Wiec zastanow sie nad zasadami nowymi , ulepszeniem gildii i cos napisz jak ci sie chce...
Wiem ze mozemy rozjebac najlepszych na sp w 1vs1 2vs3 3vs3 4vs4 ...
Wiec mozemy sie zajac shard domination i mad griefingiem innych gildii , albo skoncentrowac sie na small group pvp...
Mozna tez to i to...
Tylko jak bedziemy chodzic w duzych grupach to i tak obojetnie kogo bysmy nie rozpierdolili to na bv zawsze beda mowic no skill gankers i Wolf i inni jego ciepli koledzy nadal beda plakac ;| .
Wiec nie ma co wiecej pierdolic tylko pomyslec nad czyms sensownym.Ja od razu mowie ze na walce w duzych grupach sie nieznam, mozna poeksperymentowac na TC or smth...
Nasz glowny minus to brak dexerow mysle...
Pamietaj tez ze jak bedziemy biegac w duzych gankach to niektorzy nigdy sie nienaucza dobrze walczyc , a ci dobrzy zrobia sie soft i beda zbyt pewni siebie.Co moze sie skonczyc paroma niefajnymi dirtnapami w 10vs4aaa na przyklad =.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 22:42 
Cytuj  
Tak mowisz duzo zaraz sprubuje odpisac ale nie pokoleji :sad: ....

Tak myslisz ze ja chce mad gank itd. Ale to nie jest to. Proste jest ze jak mozemy wjebac kazdej guildzie w dupe jak sa even numbers, to po chuj im nawet dajemy szanse? Jak mamy advantage to czeba brac.

Tak pamientam jak nas 3 w dupe dodalismy TBH. To wlasnie byla koordinacja jak oni napisali na bv ze wlecielismy w 3 z explode a potem was dwoch eb a ja juz in vas mani na rannego i jeden z nich trup. Wlasnie chce zeby caly guilda mogla to robic. Ja mam super plany jak dzielic na kto dumpuje i kto leczy ale nie bende mowil takim newbisa jak sa w guildzie. Musza mi pokazac ze umiejom rozkazoch suchac najpierw. Jak mi jakisz smierdziel mowie ze mu sie arpon nie podoba jak mu mowie zeby ubral. Co to kurwa jest? Taka mala zecz a wybzyda w chuj. Widocznie wie lepiej to po chuj bende go uczyc.

Dlamnie wyglond guildy jest bardzo wazny. Jak sie paczy na guilde ubranom jednakowo to sie ludzie bojom. Widza ze to nie jest banda newbisow tylko jedna cala organizacja. 10 tak somo ubranych moze biegac w kulko i nigdy nikogo nie szczelom. Mamy 4 linie textu nad glowom (immie, faction napisy i guildy) to zanim ktos nawet sie kapnie kogo ma bic to on juz bendzie pol screenu wyze. Pol screenu wyze nie bendzie juz na tamtego screenie ale kazdy w guildzie go bendzie mogl leczyc. Proste to wszystko jest. Ludzie sie musza nauczyc myslec jako druzyna nie jako jedna osoba.

O trenowaniu na tc to kurwa 8 miesiency gadam i nikt nie sucha, jak bym do sciany mowil. Prawde jest ze jest w chuj ludzi w guildzie co jak grajom w grupie 4 dobry to wyglondajom na pro. Ale pozbierasz ich razem to wszyscy padnom do dwoch UDL. I co to kurwa jest? Albo gozej jeszcze do spawna :sad: Takich tempych czeba wystrugac. rozdajesz im czerwone aprony i bendzie jasne jak idziesz gdzies i jest 4 w czerwonym i tylko ty bez ze tylko cos zlego moze sie stac :sad: Lepiej nie isc. Mozna na TC zabrac tych ludzi I powoli wystrugac.

Ja sie dze zawsze jak ktos pada z gupiego powodu. I sie ludzie dziwiom czemu. Moze byc 50 newbisow i ty mozesz zabic 40 z nich, ale jak oni ciebie zabijom na koncu to kto wygra? W ich muzgu oni sa l33t. Pomysl czy ktos by pisal jakiesz gupoty gdzie kolwiek o guildzie gdzie tylko jeden czlowiek pada raz na miesionc albo cos takiego. To by pisali ze sie ciesza jaki to homor zeby zabic jednego z nas. Wazniejsze jest ze nikt nie pada niz ile ludzi zabijasz.

Moj problem jest chyba ze jestem za mily. Ze prubuje ludzi wysluchac jak mam pomysl zamiast mowic im jak ma byc. Bo sie boje ze strace ludzi bo sa za tempi zeby wysuchac :sad:

Ash granie jak AaA moze byc fajne. To moze ci dawac "rush" albo cos. Ale powiedz ilu ludzi by bylo w takiej guildzie? Chyba tylko ty :sad: Ja wiem ze nie jestem AaA kandydat. Wiadomo ze tobie sie nudzi w chuj, jestes dobrym Gmem bo i tak grasz z guildom.

Jeszcze mi chodzi ze nasza guilda nie stoji za niczym. Tylko jest nastempna jakasz guilda bez dyrekcji. Tak jak ash mowil o takeover of wind albo cos takiego, swietny pomysl. Tylko ze ja bym nic takiego nie prubowal z nasza guildom. Jak mowie nie bij orka bo chce byc na dobrych termach z orkami, to jakisz chuj mi mowi "Czemu?" Ja takich chujow chce zabic IRL. Potem gadam z kandydatem na dowudze orkow ze bym chcial zeby nas nie pszezywali "humiees" tylko cos innego moze evil ones albo cos, to jest wielki honor btw. To on mi mowi ze orki by sie na to nigdy nie zgodzily bo dziencioly takie jak crane i harry i infamous co chodzily do forta co dziennie tempic orko i dry lootoali nam dali zle immie z orkami. To mnie wkurwial. Con reskilluje Blackoaks w chuj jak mu mowie zeby pszestal. Co nastempne? Idziecie byc DT? Isie dziwic ze nikt nas nie respectuje bo sie ludzie jak chuje zachowywujom. Chcial bym zrobic troche RP w guildzie. Miec znajomosci z innymi grupami, moze no loot walki, i jakies dungeony klaimowac itd, ale to nie mozliwe jak sie ludzie zachowujom jak chuje. Nie rozumiesz ze co ty robisz to calom guilde brudzi.

I tak jak ktos to czyta i nie nazywa sie Ash, Bali, albo Ferg, i mu sie nie podoba, to lepiej niech sie nie odpisuje. My prubowaliszmy do smierci zrobic dobra zabawe dla wszystkich, a tylko nazekan suchamy :/

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:06 
Cytuj  
astax ty glupi jestes
tlumacze ci a ty sie tej samej sprawy w kolko przypierdalasz
mily to moglbys byc dla swoich guildmatesow a nie dla najgorszych skurwysynow na shardzie... ile bedziesz sie jeszcze nad tym uzalal powiedz? - bez wyzywania od newbiesow kretynow idiotow itp jak nie chca twoich apronow nosic
herog placze bo crassus mu plakal BO ZABILEM GOSCIA KTORY SIE LOOTOWAL I UCIEKAL Z LOOTEM
o to chodzi? to moze najpierw zapytaj jak naprawde bylo guildmatesow a nie sluchaj pierdol z bv
mam dosyc tego pierdolenia twojego powiedz o co ci naprawde chodzi bo mnie taka gadka denerwuje
jakas konkretna osoba w gildii ci nie odpowiada? to powiedz

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:17 
Cytuj  
Dlamnie jeden goly RPer jest bardziej warty niz ty. Pierdoli cie bo by gosc podniusl swoj studded armor i luk? OMFG nie to bo to jest l33t loot. Czeba to szanowac! Spierdalaj ja nie gram gre zeby ludzi lotowac. Za 10 minut farmowania moge miec tysionce regow. Jestes pojebany i tyle. Ja mam duzo respektu dla Blackoaks. Ty chuju graj na nogach i niech ciebie zabijajom i reskillujom.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:34 
Cytuj  
Hm... Astax - nie widze =O= bez Ciebie tak jak nie widze bez conradora. Lubie Was obydwu. Wiem, ze jak jestes obok, to jesli gine to przez wlasna glupote. Dojdzcie do porozumienia, pls. Astax - masz bardzo duzo racji w tym. co mowisz. Problem - to znalezc zloty srodek!


_________________
Vhailor

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:39 
Cytuj  
Conrador jest newbisem co tylko morde dze jak go gankujom i pada a o guilde go nie opchodzi. Jaka ruznica jest pomiedzy nim i mnom? Jak nie widzisz to zal.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:54 
Cytuj  
astax ty kurwa sie czytac najpierw naucz a dopiero potem podyskutujemy k? tak jak juz mowilem mam dosyc pierdolenia jak jest dla ciebie wiecej rper warty to sobie chuju zrekrutuj rpera
nie bede takiego shitu wysluchiwal od jakiegos pierdolca z trammel ktory sobie przylazl z reszta gejow z pk-hq i mysli ze ownuje
smieszny jestes i jak debil sie zachowujesz tyle ci powiem astax
jak mowilem ja laski nie potrzebuje nie musze z toba grac nie musze z wami grac
odchodze zycze szczescia
a jak sie nie powiedzie to moze na mugen pojdzie ci lepiej i tam uda ci sie kogos wyszkolic i zownowac

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:55 
Cytuj  
Astax zajebiscie scalasz gildie.. podziwiam cie i chyba nie dlugo twoj styl beda na zarzadzaniu wykladac w Berkley bo oni tam lubia takie nowoczesne praktyki..
chcesz zrobic duzo dobrego tylko chuj ci wychodzi ... i robisz wiekszy gnoj jeszcze :sad:
wiec moze ustalcie z ashem fegiem i balim co i jak postnijcie tutaj i voila

imho mnie pierdola sojusze z orcami czy blackcloacks i bede ich rezkillowal jezeli tylko zobacze, ze bedzie to konieczne bo jezeli ja jeszcze honor mam to oni w chuj go nie maja co wiele razy mi udowodnili a tylko potrafia morde drzec, ze ktos nie rpuje a oni sa wielcy bo rpuja...

a i btw nie bierz tego co mowie do siebie bo ja sie nie licze w calej tej gildi bo nosze tylko czerwony apron i tez jestem newbiaskiem.. pewnie masz racje o wielki Astaxie ... :/


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 00:46 
Cytuj  
Ale ze Condrador jest placzacym newbiaskiem to chyba fakty aye ? :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 00:52 
Cytuj  
Jakis GZ hugging super anti mnie bendzie kurwa pszezywal? SPierdalaj jak chcesz nie czymam cie za nogi. Pan Khael placze bo wiem ze on chujem jest.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 00:54 
Cytuj  
placzacym? nie :[ tylko sie zawiodlem troche
chuj wam w dupe jesli wolicie orki to prosze bardzo

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 00:58 
Cytuj  
Nie robmy z tego topica teraz Astax vs Conrador bo to bezsensu.Ja osobiscie lubie Cona i wiem ze dobrze walczy.Wiem tez ze nie obchodzi go raczej co sie stanie z =O=.Nie bylo go z nami kiedy sie rozwijalismy , uczylismy grac itd.Byl w BLD z GM'em Darthem :smile: .A potem w WE z obecnymi kolegami NO/PRO (Minax bandwagoners).Wiec jak dla mnie Con nie twoj glos sie liczy ale Astaxa , ktory zawsze byl z nami...

A ty Astax zamiast pisac te posty lepiej pomysl nad ta reorganizacja w gildii i postnij jakies propozycje...

Mysle ze jutro jak sie spotkamy irl tez troche pogadamy i mysle ze duzo wiecej ustalimy niz na forum , ig czy na uoam.. :wink:.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 01:02 
Cytuj  
Blackcocks - kto to jest? :sad:
Nie jestem reskillerem ale orki bardzo chetnie reskilluje. Dlaczego?
1. Lootuja na bezczelnie.
2. Zawsze mnie reskilluja.

To ze RPuja nie znaczy, ze maja jakas taryfe ulgowa.


_________________
I wish to place a trash barrel~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.