mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 21:31 
 
Full owned. :o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 21:32 
 
Jedno trzeba przyznac. Ludzie co zaczeli od WoWa, to w wiekszosci nie beda sie mogli odnalesc z grach gdzie levelowanie jest uzaleznione od teamu ;)

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 01:46 
 
Keii napisał(a):
Ten topic, w kontekście pierwszego posta tego tematu ftw.


Wszystko mnie opadło panie doktorze ;)

G.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 09:52 
 
Vercin napisał(a):
Przemo19 napisał(a):
Witam!
Dzisiaj otrzymałem swoja wersje EQ2+dodatek.
Musze przyznac , ze EQ2 jednak bardziej mi sie podoba niz WOW.
Ba 100x bardziej.
Wow idzie na allegro, natomiast EQ2 taaa, to jest cos :)

Wow jest taki bardziej prostszy, przyciaga , ale potem robi sie nudny...
EQ2 od poczatku wciaga, jest bardziej skomplikowany- rozbudowany,
ogolnie ŁADNIEJSZY.

9+/10 :)

Zdetronizujmy wowa ;)


Przemo19 napisał(a):
Witam.
mam do sprzedania gre Everquest 2+ dodatek : Desert of Flames +konto oczywiscie. Z gry schodzi teraz darmowy miesiac , a od 3.02.06 gra jest oplacona na miesiac jeszcze :)
Cena 120zł

Lub wymienie sie za pre-paid z wowa.

pozdrawiam.


Tak na koniec tej glupiej dyskusji :D
Uh widze ze juz ktos linknal no ale trudno :)
Przemo wymiata!


ta tez to widzialem ale czego sie spodziewac po 15 letnim BN kid...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 10:14 
 
ano spierdoliłem sorry roball 8)


Fajnie to wygląda:
04.01.2006r. - zdetronizujmy WoW-a, EQ2 - 9+/10
09.01.2006r. - mam do sprzedania EQ2 + dodatek

szybko minęło to zauroczenie...

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 11:09 
 
Pipboy napisał(a):
Nie moge sie wypowiedziec która gra lepsza, bo nie grałem w żadną, ale ktos powiedzial, ze grafika w EQ2 lepsza bo realistyczniejsza a w WoW jest ona "bajkowa" i dla dzieci.
Zauważcie, ze grafa, która kilka lat temu była taka hiper realistyczna i w ogóle uber, dzisiaj raczej kole w oczy. Za rok, dwa grafa z EQ nie bedzie robic wiekszego wrazenia.


Tak, ja też czytałem CDA i ich mądre wypowiedzi... ( offcourse joke, ale jednak podobny tekst był w recenzji CDA genialnego Allora :| )
Grafika w EQ2 jest piękna, ale nie jest na tyle realistyczna jak w HL2 że będzie się starzeć, grafika wygląda tak jak powinna w grach FANTASY, są ładne postacie, piękne kolory i to nie minie. WoW ma to samo, tylko że jeszcze bardziej kolorowo, jest bardziej kanciasty itp. ale trzyma klimat.

Przyznam iż w Everquesta nie grałem, chcę kupić go wraz z dodatkiem bo tylko 79 zł, ale jak narazie nie mogę znaleźć sklepu, bo wszędzie sprzedane. WoW dla mnie za mało oferuje, nie ma domków co uważam za podstawowy błąd i niech mi ktoś nie wmawia że nie ma dlatego że dużo ludzi gra w WoWa. Prawdy w tym tyle co nic. Popatrzcie na tereny, po stronie Hordy, można by było jeszcze coś budować, bo są tam same pustynie, ale same lokacje sa małe, w takim Barrens wystarczy postawić z 3 osady i już wszystko zaludnione, bo jak wiadomo w gildi zazwyczaj jest masa ludzi, więc i masa domków. No ale teraz spójrzmy na tereny Alliance, same drzewa, drzewa i jeszcze raz drzewa, więc dochodzi się do tego że domków nei miało być wogule, Blizzard brał je pod uwage na początku, gdy zrobiony był marny % świata, potem szybko o nich zapomniał. Tutaj nie przeszkadza fakt iż jest dużo graczy, a to że nie ma ich gdzie budować.

Przyznam iż grywam w WoWa, ale nie jest to to w co chciałbym grać, brakuje mi jakiś większych doznań, gra strasznie mało oferuje, przez co nie chce mi się w to grać. BG to totalna klęska, na Warsong Gulch nie idzie po prostu wygrać z hordą, jak widzisz szamana który bierze flage możesz darować sobie pościg, bo go nie dogonisz :-? zazwyczaj przegrywamy 3 : 0, czasem może punkt zdobędziemy. Ale jest coś co jednak daje mi się pobawić, klimat na serverach RP, gram od dwóch mięsiecy tam i mam dopiero 33 lvl, nie biegam za lvl, bo to jest totalną pomyłką Blizzarda. 60 lvl zrobisz w niecały miesiąc. Umówiłem się z kumplami że zaczynamy od 1 lvl, po dwóch dniach mieliśmy juz po 23 lvl, wszystko fajne, tylko że musiałem darowac sobie jeden dzień, przychodze a oni już po 30 lvl i nie mają ochoty mi pomagac, w sumie nic im sie nie dziwie, bo żadnych korzyści z tego nie będa mieć, ale szybkość w jaki idzie dostać nowy lvl jest pomyłką, jeden dzień w plecy i ludzi z którymi byłeś wczoraj w Deadmines są już w Gnomeregan... No ale póki co gram w WoWa, mam tylko jego i jak narazie nie nudzi mi się aż tak na serverach RP, po za tym Azeroth to jednak moja ulubiona kraina, jestem maniakiem warcrafta III, mam wszystkie książki z tego świata i siłą rzeczy musze grać w WoWa, bo podoba mi sie ta kraina :]

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 11:19 
 
Sorry ale jakos nie moge sie przekonac po jakiego grzyba moglby by mi byc potrzebny domek. Oprocz celow czysto praktycznych oczywiscie (chociaz za magazyn z zupelnoscia dobrze mi sluzy bank). No to wlasnie oprocz wzgledow praktycznych to chyba kolejna rzecz do powiekszania e-peena (look m8 mam epickie zasłonki z Onyxii !!!~~óneone). Nie mówie tutaj o serwerach rp bo na tych na pewno takie cos mialo by sens. Ale imo jak blizzard wprowadzi juz housing to bedzie do kolejny grind fest \o/.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 11:27 
 
Wiesz domek, sam w sobie jest czymś co umila rozgrywke, ale i tak wątpie aby Blizz wprowadził housing chyba że tylko na Draenor gdzie też będzie masa pustyń i nic więcej, w Azeroth pewnie takiej mozliwości nigdy nie będzie. Ale wyobraź sobie osade, gdzie mieszka sobie gildia i później znienacka atakuje się Horda, to by było fajne przeżycie, ale tylko w marzeniach :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 11:29 
 
tak dla wyjaśnienia w EQ2 nie ma budowania domków, jest oddzielna zona (taka jak w WoWie dungeon) gdzie masz swój pokój i możesz go meblować (tak jak w sims-ach), chyba nie można do środka nawet nikogo zaprosić (??), w każdym bądź razie nic tam się nie buduje, są jedne drzwi, każdy w nie wchodzi i jest w swoim pokoju...

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 11:32 
 
no i blizzard pokazał klase jak zwykle, servery na których miałem postacie, nie będą dzisiaj włączone, a jutro rano ....

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 11:53 
 
Shadhun_ napisał(a):
Sorry ale jakos nie moge sie przekonac po jakiego grzyba moglby by mi byc potrzebny domek. Oprocz celow czysto praktycznych oczywiscie (chociaz za magazyn z zupelnoscia dobrze mi sluzy bank). No to wlasnie oprocz wzgledow praktycznych to chyba kolejna rzecz do powiekszania e-peena (look m8 mam epickie zasłonki z Onyxii !!!~~óneone). Nie mówie tutaj o serwerach rp bo na tych na pewno takie cos mialo by sens. Ale imo jak blizzard wprowadzi juz housing to bedzie do kolejny grind fest \o/.


Kiedyś napisałem coś w poodbnym stylu o housingu w WoWie i zostałem zjechany przez dużą część forum, że zupełnie nie mam wyobraźni. Chyba dalej mi jej nie przybyło bo podobnie jak Ty poza czystym RP nie widze jakiegokolwiek zastosowania domków.

Jeżeli już to tylko w formie "instance" tzn jest jedno wejście dla wszystkich ale znowu - po co? Do składowania itemów jest bank. jak robimy guild meeting to idziemy w jakieś mniej uczęszczane miejsce itp. A co do budowania domków na "pustych" terenach to raz, że wydaje się to troche nielogicze - budowanie domu na pustyni w środku narastającego konfliktu... A dwa, że imo zaśmiecałoby to krajobraz.

Moldar napisał(a):
BG to totalna klęska, na Warsong Gulch nie idzie po prostu wygrać z hordą, jak widzisz szamana który bierze flage możesz darować sobie pościg, bo go nie dogonisz zazwyczaj przegrywamy 3 : 0, czasem może punkt zdobędziemy.


l2p


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 12:27 
 
Sam z soba rozmawiales ? :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 12:30 
 
mial byc flame ale dam se spokoj.. :P

edit:
zapytam sie Przema co to za konto sprzedaje bo to jakies nowe jest a on gra od marca 05


Ostatnio edytowano 11 sty 2006, 15:19 przez Jackhammer, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 12:38 
 
moja teza znów się potwierdziła, EQ2 odmóżdża :(

Ooo gdzie zniknęły twoje rewelacje Jackhammer? :lol:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 12:42 
 
Trzeba było prnt scr robic....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 13:05 
 
Ehh.. no wlasnie odwrotnie misiu.
Aronia,żaluzja te sprawy.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 13:09 
 
Metamorfoza, analfora?

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 15:22 
 
jesli eq2 odmóżdża to wow powoduje nadmierny rozrost mozgu .. to pewnie **** (stont was nucked by mage for 10000 fire damage) tyle zgonów podczas gry w tego mmo :D


Ostatnio edytowano 11 sty 2006, 19:48 przez Jackhammer, łącznie edytowano 6 razy
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 15:58 
 
Jackhammer napisał(a):
...z tad ...


Nie no, wcale nie odmozdza.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 16:00 
 
Może... Ogranicza znajomość ortografii ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.