mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:33 
Cytuj  
I bedziemy miec 1000000000-ny watek SOE vs Blizz ...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:33 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Agreed. Jak wiadomo zawsze prawda lezy po srodku, wiec trzeba poznac i opinie na + i na -. Moze WoW nie jest najlepszym co mozna wymyslec ale na chwile obecna jest calkiem calkiem. Mi sie nie nudzi.


KKK will find you m8!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:36 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
I bedziemy miec 1000000000-ny watek SOE vs Blizz ...

Nie, jesli nie bedzie sie nikt obrazal, ze ktos smial skrytykowac jego gre, ktora wg. niego 'nie ma wad'. Dlaczego zawsze dyskusja przebiega w ten sposob:
A: Wow ma marne to i tamto.
B: Nie, ma zajebiste. To i tamto to ma EQ2 marne
A: Nie, bo WoW
B: A wlasnie ze nie, EQ2.

Podane zostaly wady rowniez innych mmorpg. Niestety zauwaza sie tylko te, ktore najbardziej bola.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:40 
Cytuj  
Wady , ok..

Oceny typu "jest nudna" "nie oferuje nic" juz nie są ok. Zamiast tego lepiej by zabrzmiało "nie zainteresowala mnie" "nie znalazłem w niej wiele dla siebie". Ajt ?. Zawsz warto podkreślić wydając jakąś opinie ze jest ona wyłącznie twoja , zmniejsza to mozliwosci riposty. Pomijając oczywiste fakty takie jak np. brak housingu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 14 sty 2006, 15:42 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:41 
Cytuj  
So.... do we have teh falme? Do we????

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:44 
Cytuj  
Narazie nikt tutaj nie najezdza na SOE ani na Blizzarda :) jedyne co zostalo powiedziane (Padlo z moich ust) to ze WoW moim zdaniem, podkreslam MOIM ZDANIEM, nudzi sie dosc szybko, to jest moja opinia, przysunolem na to przyklady, oczywiscie zyjemy w czasach, gdzie kazdy moze wypowiadac swoje zdanie na glos. Dlatego zamiast debatowac (hehe lubie to slowo, takie.. Polityczne) nad tym czym oceniamy dana gre, powinismy podyskutowac nad aspektami gier o ktore nasz kolega prosil, czyli Final Fantasy XI oraz World of Warcraft.

W tym momecie przerwe i dodam ze nie potrzebnie pisalem o innych grach, zrobilem to nadgorliwie, by przysunac inne mozliwosci.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 sty 2006, 15:53 przez SniperX, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:45 
Cytuj  
Moge polecic ci z czystym sumieniem wow. Owszem nie jest moj ideal ale nic lepszego obecnie nie ma.Jedyne w czym EQ2 jest lepsze to w zdzieraniu co chwila kasy na nowe dodatki.do tego w mojej opini grafika w eq2 jest brzydka sztuczna.!!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:48 
Cytuj  
Heh. pr0w0kacja rodem z czat0w 0netu. ;)

s0rki ale naprawde mi c0s literka "0" nie dziala :(.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:49 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Heh. pr0w0kacja rodem z czat0w 0netu. ;)

s0rki ale naprawde mi c0s literka "0" nie dziala :(.

E nie serio tak uwazam:) Milo ze orzy okazji poczules sie jak "w domu"

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:51 
Cytuj  
Trzeba było napisać " w mojej subiektywnej opinii ilosc dodatkow do EQ2 jest za duza " ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:54 
Cytuj  
to "Nie ofreuje nic" zostalo wyciete z kontekstu. Napisalem:
SniperX napisał(a):
poza Grindingiem (Robieniem questow i biciem mobow) oraz PvP w battlefieldach i rajdach (na 60 lvl-u ktory mozna osiagnac w poltora miesiaca)nie oferuje nic.


Jak zauwazyles wymienilem najpopularniejsze aspekty gry, ktore sa naprawde dobrze opracowane, ale jest ich malo, przykladowo w starej Ultimie Online, nie musielismy walczyc, bic nobow czy czy w koncu zdobywac doswiadczenia. Moglismy od poczatku gry zostac kowalem, muzykiem, tamerem, krawcem, drwalem, gornikiem, mogles zalozyc mniasto, prowadzic karczme itd. moglismy obrac dowolna sciezke rozwoju, nie bylismy przywiazani do jakiejs czynnosci.

To samo moge powiedziec o Everquescie 2, mamy tam narzucony w hamski sposob pewien tryb gry, musimy robic questy i bic potwory, z tym ze w Everquescie mamy mozliwosc jeszcze zabawy w housing i Crafting (Ktory akurat w WoW nie jest zbyt rozbudowany). Ale to jest malo, i najgorsze jest to ze to "narzucenie pewnego stylu rozrywki" nie jest tylko problemem WoW-a ale niemal kazdej nowej gry MMO. :)

Ja osobsicie tesknie za Ultima Online :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:56 
Cytuj  
Oczywiscie, tylko ze kazdej grze mmorpg , nawet tak ubóstwianej przez oldskulowców UO można by to zarzucic. Przepis ?. Napisac wszystkie rzeczy które można było w niej robić i dopisać "oprócz tego nie oferuje nic" ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 16:04 
Cytuj  
hehe wiesz, Ultima Online jako jedna z pierwszych gier MMO, wyznaczyla pewien standard, ktory teraz nie jest spelniany, my jak to nazwales "Oldskulowcy" ;D ocenimy gry wlasnie pod wplywem Ultimy Online, i jesli wezmiemy aspekty gry ktore posiadala owa Ultima i ktore maja nowe gry MMO, wyjdzie na to ze nowe gry MMO poza Ladna Grafika i bardzo duzym swiatem (w porownaniu do Ultimy Online) nie wnosza do gatunku nic, a wrecz zostaja daleko w tyle :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 16:07 
Cytuj  
Mhm, no ja rozmawialem z innymi ludzmi ktorzy graliw UO ladnych pare lat , ale nie sa fanatykami tej gry i potrafia spojrzec trzezwo na jej wady i zalety. Mieli troche inne zdanie. No ale nie o tym byl topic. Prawda ? ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 16:15 
Cytuj  
I tu sie znowu pojawia "diabelek" ktory rozpoczol nasz rozmowe :P Czy oni oceniaja trzezwo gre bo za nia nie przepadaja? :) czy ja oceniam gre trzezwo bo za nia nie przepadam? :P Nasze zdania pozostaja naszymi :) Trzezwo nie moemzy ocenic gry w ktora gralismy, bo wyrobislismy sobie na jej temat zdanie. A nasze zdanie nie koniecznie moze pokrywac sie ze zdaniem innych :) To co dla nas jest wada, dla innych moze byc zaleta :) dla jednych szybki LVL-ing w WoW-ie jest zaleta, dla mnie jest wada. Dla jednych nowy system walki w SWG jest wada, dla mnie zaleta :) Wszystko sporwadza sie do tego kto co lubi :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 17:11 
Cytuj  
Kurde , wlasciwie to sam zaczynam flamowac. Wlasciwie to masz racje. Wkurzony jakis dzisiaj chodze a ze kota bic nie bede (bo biedaczysko juz stare i slepe) to szukam zaczepek na forum. Sorry.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 20:15 
Cytuj  
Ja nie poczulem zadnego flamowania :) bardzo przyjemnie mi sie rozmawialo :P mila odmiana ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 20:51 
Cytuj  
a Mi to wygląda na zwyczajny spam ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 21:04 
Cytuj  
Obrazek
Obrazek

Moze sobie jeszcze jajka wylizecie co?! Wyopierdlac KRWUA!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 21:14 
Cytuj  
Mam zła wiadomość , tobie nie wyliże nikt.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.