mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 14:25 
Cytuj  
Xanth takie powody jak ty podales to... szkoda gadac, juz ja podalem wiekszekonkrety dlaczego wg mnie wow>uo....


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 15:54 
Cytuj  
Tez uwazam, ze Wow > UO, ale to nie zmienia faktow, ze ty nie podales zadnych sensownych argumentow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 16:10 
Cytuj  
WoW>UO ? Zawiazcie trampki i wracac na zajecia z przedszkolanka :<
Full PVP, Housing, Looting, Skill System, Stat System, Faction Wars, Guild Wars... ja pierdole ilez jeszcze argumentow chcecie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 17:31 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
WoW>UO ? Zawiazcie trampki i wracac na zajecia z przedszkolanka :<
Full PVP, Housing, Looting, Skill System, Stat System, Faction Wars, Guild Wars... ja pierdole ilez jeszcze argumentow chcecie?

Ja nie chce zadnych :< To poprostu moj gust i tyle. Moze kiedys sie przekonam. Tak samo SW nienawidzilem, a teraz mi sie podoba.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 18:06 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
WoW>UO ? Zawiazcie trampki i wracac na zajecia z przedszkolanka :<
Full PVP, Housing, Looting, Skill System, Stat System, Faction Wars, Guild Wars... ja pierdole ilez jeszcze argumentow chcecie?


Taa, mój gust jest lepszy, nie znacie się i idzcie wogle do przedszkola.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 20:41 
Cytuj  
Gust gustem, a rozwiazania rozwiazaniami. Jak mi pokazesz w WoWie taki system skilli/profesji, taki housing, open pvp, looting pvp, taki crafting, socjal, system wojen gildii i frakcji jak w UO, to moze przyznam ci racje, ze WoW jest lepszy. Bo w tych (i wielu innych) elementach UO bije WoWa na glowe. I wiele innych mmogow tez. Wiesz, ladna grafika i latwo klikalne kolorowe ikonki to nie wszystko, co definiuje dobra gre.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 21:32 
Cytuj  
Nie musisz mi przyznawac racji, bo tylko moje zdanie. Moze mylne, ale wciaz tylko moje.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 00:34 
Cytuj  
Moze mylne

Pewnie dlatego wlasnie Xanth stara sie wyprowadzic cie z bledu...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 00:55 
Cytuj  
UO byl/jest najlepszym MMO, glownie z tego powodu ze w jako jedynym (w tym momecie) MMO mamy pelna swobode, jakis czas temu SWG tez oferowal taka swobode ale to juz historja :) W UO nikt nas nie zmusza do bicia moobow :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 09:24 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Taa, mój gust jest lepszy, nie znacie się i idzcie wogle do przedszkola.


A gdzie ja qrwa o gustach napisalem? Wymienilem mala czesc mechanizmu UO, do ktorego WoW daleko brakuje i pdp nigdy nawet sie nie zblizy.
Powiem tak, to co jest w WoW bylo/jest w UO, a przede wszystkim zostlao mocno okrojone.

Anyway zauwazylem ostatnio, ze mimo iz OSI obciaga z halasem ostatnimi laty to ludziki do UO powracaja :O Ciekawe dlaczego...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 09:52 
Cytuj  
Nie grałem w UO, załóżmy że UO jest bardziej rozbudowane ale nie wynika z tego "lepszość" gry. Dla wielu graczy WoW jest lepszy właśnie dlatego że nie ma w nim tego co było w UO. I właśnie niektórzy starają się udowodnić że jak wolisz WoW jesteś głupi i powinieneś iść do przedszkola. Dla mnie najlepszym mmo w jakiego grałem jest narazie EVE ale nie będe dyskutował z kimś jeśli uważa ze najlepszy jest WoW. Więc proszę skończmy już z tematami "co jest lepsze". Ewentualnie można podyskutować co jest bardziej rozbudowane i tutaj rzeczywiście UO > WoW. Ale dyskusja która gra jest najlepsza to jest właśnie dyskusja o gustach Oycz3

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:13 
Cytuj  
ale jak nie grales w UO to czemu dyskutujesz co jest lepsze? :P zeby nad czyms dyskutowac trzeba miec o tym jakies pojecie. To mozna by sie spierac na przyklad

Bols jest lepszy of Finlandii z tym ze Finlandii nigdy nie probowalem ;] (oczywiscie Finlandia lepsza dla mnie jest :P )


_________________
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:18 
Cytuj  
Eee, nie rozumiesz ? Chciałem stwierdzić że dyskusja co jest lepsze i co powinienem woleć jest zupełnie pozbawiona sensu. I nie stwierdzilem ze WoW > UO tylko że wiele graczy tak myśli i zapewne ma powod aby tak myślęc. Co innego dyskusja - co jest bardziej rozbudowane.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:26 
Cytuj  
Dlatego do oceniania co jest lepsze nalezy miec jakas metode oceny. Ocena po grafice, dzwieku, dostepnych opcjach. Samo gadanie 'to jest lepsze dla mnie bo tak' jest bez sensu...
Jak patrzec po grafice/dzwiekach to WoW > UO, jednak patrzac po mozliwosciach jakie staja przed graczem: UO > WoW (oczywiscie jak wezmiemy dodatkowo inne gry pod uwage moze sie okazac ze np. UO > EvE > WoW lub EvE > UO > WoW itp. ;) )


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:24 
Cytuj  
Chyba troche zle napisalem :< Wyszlo, ze WoW > UO , a ja mialem tylko na mysli, ze bardziej podoba mi sie WoW niz UO :|

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 14:56 
Cytuj  
Co jest lepsze? Wyscigowka czy terenowka?
Wyscigowka, bo szybciej jezdzi.
A nie, terenowka, bo ma wieksze kola.

WoW>UO lub UO>WoW -> i to jest jedyna prawda, ktora zalezy od przyjetego kryterium.
1 kryterium: grafika
WoW>UO
2 kryterium: rozbudowanie
UO>WoW
3 kryterium: ilosc graczy
WoW>UO
4 kryterium: legenda pierwszego mmo
UO>WoW
5 kryterium: level based FTW
WoW>UO
6 kryterium: level based sux, skill based FTW
UO>WoW
7 kryterium: kto wiecej zarobil (w pierwsze pol roku po wydaniu gry)
pewnie WoW>UO

I mozna to mnozyc w nieskonczonosc. Oczywiscie sa tez kryteria subiektywne i obiektywne, ale wiekszosc z nich jest dosyc oczywista. Mozna sobie zrobic liste i kto ma wiecej plusikow ten wygrywa (uwzgledniajac wage kryteriow?).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 17:03 
Cytuj  
Tylko, ze dla tych co grali wczesniej w mmorpg, wow bedzie kolejna gra. Prosta, latwa i przyjemna. Nic poza tym, pogra sie i zapomni. Ultime beda wspominali z lezka w oku. Dla tych co zaczeli od wow, ta gra bedzie budzic najwiekszy sentyment. Ultima byla pionierem pod wieloma wzgledami, tym zapenila sobie miejsce whistorii rynku gier. WoW zostanie zapamietany jako sukces komercyjny, ktory przyciagnal nowych ludzi do mmo.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 17:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
WoW zostanie zapamietany jako sukces komercyjny, ktory przyciagnal nowych ludzi do mmo.

I przypuszczam, ze dla wielu z tych ludzi WoW bedzie tym samym czym UO dla starych wyjadaczy.

Nie ma co ukrywac. Nawet jesli UO ma lepiej i wiecej (a zapewne ma) to wiekszosc osob stad od niej zaczynalo i bedzie ja uwazac za najfajniesza. I nie ma w tym nic dziwnego, bo wszelkie rozwiazania w grach najbardziej bawia w tej "pierwszej" grze.


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 19:43 przez Mirtul, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 18:00 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
WoW zostanie zapamietany jako sukces komercyjny, ktory przyciagnal nowych ludzi do mmo.

I przypuszczam, ze dla wielu z tych ludzi WoW bedzie tym samym czym UO dla starych wyjadaczy.


I tym stwierdzeniem mozemy zakonczyc dyskusje...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 21:18 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
I tym stwierdzeniem mozemy zakonczyc dyskusje...


A ja mysle ze nie, choc gralem w wowa rok i to kilka/kilkanascie godzin dziennie, nigdy, przenidgy nie stwierdzilem ze UO jest gorsze, gdyz nigdy nie gralem ale wow to wcale nie byl dla mnie wzor itd. UO takie samo tylko w szacie graficznej jakos godnego enginu i co by sie stalo? Wow by znikl:) , trzeba miec respekt do takich rzeczy:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.