mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:46 
Cytuj  
Nie potrafisz dyskutowac, tylko mowic co myslisz.. bueheh
Xanth i inni caly czas mowia o SWG pre-cu, kazdy nienawidzi obecnego SWG, a czasy CU tez nie nalezaly to przyjemnych.
Glowna zaleta w SWG to nieograniczona mozliwosc rozwoju i łączenia profesji bez kasowania postaci. Ale tak to jest gdy ludzie patrza na wszystko pod kątem WoWa....

ps. a co do implantow, swg tez je mialo ;p (bo chuj wie jak teraz jest), tylko ze pewnie byles zbyt zajeta robieniem macr, zeby naskillowac postac przy czytaniu ksiazki, zeby zauwazyc inne zalety.

zreszta czego sie spodziewac po czlowieku ktory napierdala 7 tys postow, gra ciagle w wowa i uzywa ie.


Ostatnio edytowano 21 lut 2006, 14:52 przez Obi'v, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:47 
Cytuj  
No wybacz ale nie uznaję 2 tygodni triala za prawdziwe granie. To tak jakby w WoW dojść do 30 lvl i powiedzieć że się dalej nie bawisz bo potworków jest za dużo i ciągłe bicie mobów bez innych zadań. A gra zaczyna się na 60 lvl dopiero. To co widziałeś po dwóch tygodniach to tylko czubek góry lodowej.

Ale skoro już o tym dyskutujemy to bardzo jasno widać teraz czego chcą gracze MMORPG - większego rozbudowania. Ty chwalisz rozbudowane AO, dające dużo możliwości a ja SWG i UO. Mam nadzieję, że jakaś firma w końcu zacznie czerpać ze wszystkich tych gier po trochu i powstanie coś w co wszyscy zagramy z przyjemnością.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:06 
Cytuj  
Glowna zaleta w SWG to nieograniczona mozliwosc rozwoju i łączenia profesji bez kasowania postaci.
było - FFXI
nieograniczanej możliwości postaci nie daje nam żaden mmo.

zreszta czego sie spodziewac po czlowieku ktory napierdala 7 tys postow, gra ciagle w wowa i uzywa ie.

7 tys. postów - taką mam pracę, jakbyś siedział 8h przed kompem też byś przeglądał fora
gra ciągle w WoW-a - nie gram od jakichś 7-8 miesięcy
używa IE - jak ~70% internautów, do tego nie mam żadnego wira ani spaja - zawsze uwżałem, że do bezpiecznego sexu wystarczy prezerwatywa, a nie całe często dziurawe w najważniejszym miejscu OP1.

No wybacz ale nie uznaję 2 tygodni triala za prawdziwe granie.
czytaj do skutku/znudzenia

Xanth i inni caly czas mowia o SWG pre-cu, kazdy nienawidzi obecnego SWG, a czasy CU tez nie nalezaly to przyjemnych.

moje wszystkie przygody z SWG były przed wprowadzaniem CU.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:27 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Nie potrafisz dyskutowac, tylko mowic co myslisz.. bueheh
Xanth i inni caly czas mowia o SWG pre-cu, kazdy nienawidzi obecnego SWG, a czasy CU tez nie nalezaly to przyjemnych.
Glowna zaleta w SWG to nieograniczona mozliwosc rozwoju i łączenia profesji bez kasowania postaci. Ale tak to jest gdy ludzie patrza na wszystko pod kątem WoWa....

ps. a co do implantow, swg tez je mialo ;p (bo chuj wie jak teraz jest), tylko ze pewnie byles zbyt zajeta robieniem macr, zeby naskillowac postac przy czytaniu ksiazki, zeby zauwazyc inne zalety.

zreszta czego sie spodziewac po czlowieku ktory napierdala 7 tys postow, gra ciagle w wowa i uzywa ie.


Rzadko widzę ostatnio większych ignorantów ode mnie :o
tekst o ie ftw!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.