mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 13.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:46 
Cytuj  
zlotousty ;)

*

Posty: 54
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:48 
Cytuj  
Fondecc napisał(a):
To co mówicie o shardzie MG to totalna bzdura. Mogę śmiało powiedzieć, że moongate jest jednym z najlepszych shardów, gdize można spokojnie pograć i gdzie napewno nikt ci nic nie odbierze. Dodatam takze ze gram tam od samego poczatku, jak w uo takze bardzo dlugo i mogę powiedzieć, że moi poprzednicy kłamią.
Nigdize tak szybko mi się nie koxa jak na mg, a gra tam to po prostu miód.


Kurde czlowieku czy ty wiesz co piszesz ? :lol:

Pewien Pan z Ultima DM kiedys pogral na MG przez pare dni i stwierdzil ze gainy sa wolniejsze niz na DM'ce - PORAZKA. Jednak kazdy ma swoj sposob na prowadzenie shardu.

I teraz gwoli wyjasnienia, tez bylem na MG gmem, nauczylem sie nie malo z ludzmi ktorymi wspolpracowalem. Pracy samego Mela nie mam zamiaru publicznie oceniac, raz powiedzialem swoja opinie o donate, oberwalem i narazie na tym skoncze :)

Tak btw. moze Fondecc shar i redzik powiedzcie jakie mieliscie nicki na mg ? Bo mam dziwne wrazenie ze jestescie ta sama osoba :o

Chcialbym zaznaczyc ze LooKaz mogl dalej siedziec cicho jak mysz pod miotla ale po prostu wolal zrezygnowac.

Swoja droga pytanie do kazdego z was: czy zrezygnowalibyscie ze zrodla dochodu ktorego nie trzeba specjalnie pielegnowac ? Zapewne 95% odpowie nie a wiec mysle ze zzera was po czesci zazdrosc ze ktos trzepie na tym kase.


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 19:54 przez Sel, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:50 
Cytuj  
Pogooglowalem troszke o moongate, zauwazylem ze nht kiedys bardzo mocno zachecal ludzi do grania na moongate ;)

A pozatym to lol :DDDDDDDDDD
Dawno sie tak nie usmialem ;)

http://www.ultimaonline.pl/board/viewtopic.php?t=16441


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 9
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:56 
Cytuj  
Hehe niestety jest w tym troche racji Ashton. Ale mimo wszystko moongate 2 lata temu a moongate teraz to przepaść <dla ryzykantów>.
Tak btw z czystej ciekawości jakbyś mi mógł na private mess wysłać te linki, w których zachęcałem ;). (bo fakt chyba coś takiego było) :oops: :oops:


Posty: 3
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:57 
Cytuj  
Hmmmm...ja gram ciągle na MG...ze względu na przyjaciół...POZDRO dla BoH...

ale faktem jest DONATE na MG śmierdzi kałem


Posty: 7
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:59 
Cytuj  
No coz spodziewalem sie tego ze mel wykona atak w moja strone. Nie bede odpowiadal na te prostackie zachowania bo za bardzo szanuje to forum i forumowiczow. Pozatym nie chce sie znizac do twojego poziomu mlentus. Ja za soba mam graczy z ktorymi spedzilem cale godziny online w grze, na forum(gdzie dostalem bana za mowienie prawdy) i na ircu gdzie tez dostalem bana. Kogo ty masz melantus ? Wymyslonych przyjaciol ? Gratuluje. Moim celem nie bylo wywolanie flame w tym topicu. Sledzac go uznalem, ze w sprawie powinna sie wypowiedziec osoba ktora zna sprawe od srodka.


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 20:02 przez LooKaz, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:01 
Cytuj  
Masz zle nawyki :<

Po pierwsze to dzial flames, po drugie tutaj flamy leca nawet poza dzialem :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 20:03 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:02 
Cytuj  
Nie wiem mnie tam nigdy nie ciagnelo do shardow typu moongate.Dla mnie UO tylko na klimatycznych serwerach istnialo, ale na kazdym zdarzaly sie jakies incydenty typu- kasowanie postaci, zlota, ingerencja w sprawy gildijne(pamietam jak nasza gildia byla za silna, zbyt dobrze zorganizowana wiec zostalismy perfidnie skasowani) wiec free sharda dziekuje


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:06 
Cytuj  
Hehe dobre jak to powiedzial Roozter 50% ludzi tu rozmawiajacych zarejestrowala sie w ciagu 1-2 dni ;) Oj nosne medium te nasze forum.
Ciekawi mnie jakby zbanowac ip jednego z tych zachwalajacych moongate to ile profili nie mialo by dostepu ;)


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:07 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Nie wiem mnie tam nigdy nie ciagnelo do shardow typu moongate.Dla mnie UO tylko na klimatycznych serwerach istnialo, ale na kazdym zdarzaly sie jakies incydenty typu- kasowanie postaci, zlota, ingerencja w sprawy gildijne(pamietam jak nasza gildia byla za silna, zbyt dobrze zorganizowana wiec zostalismy perfidnie skasowani) wiec free sharda dziekuje

True -.- Dlatego ja właśnie mimo wszystko wolę sobie pograć na oficialach ;]. Chociaż z doświadczenia wiem, że na klim shardach było mniej przekrętów ;).


Posty: 19
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:11 
Cytuj  
a ja gram dalej na mg ...

boli was ze jakis polaczek zarabia troszke kasy ? to ruszcie tylki i zrobcie cos swojego .. o przepraszam z kim ja rozmawiam .. wy tylko pic wodke i narzekac potraficie ze ktos oszukuje .... zreszta tez to naciagane bo nie oszukuje a wykorzystuje komercyjny system (ogladaliscie reklamy w televizji ? to moze je pozwiecie ?)

i tak kochani ruchani jestescie przez wasz rzad na podatkach, przez wasze szkoly na nauce nikomu nie potrzebnych rzeczy .. przez wasz kosciol (to pomine milczeniem zeby nie obrazac co bardziej zdevocialych wiernych) i uwzieliscie sie na moongate .... bo MOZNA za cos zaplacic .. wcale nie trzeba (ja zdobylem wiekszosc tam wykorzystujac sama mechanike, pare bugow ... - sel, lookaz czy inni moga potwierdzic ...) za nic nie placilem :P

najlepszy mag na mg - demolka - nie wydal ani zeta na donate - a ownowal jak lecialo ... co wy na to kochani :)

a ja sie smieje ;] piszcie , palczcie, klnijcie, rzygajcie zolcia .. jestescie dalej smieszni :P i placicie abonament za pixelki :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:11 
Cytuj  
gdize można spokojnie pograć i gdzie napewno nikt ci nic nie odbierze.

Na bank penetracji w pupe w przenosni ci nie odbiora.

PS.WTB IP check beast pls. Zaloze sie ze wiekszosc panow post <10 to "osoby za tym samym NATem", whatever.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:12 
Cytuj  
Fondecc napisał(a):
klamiecie i to ciezko... Dawno sie z takim oczernianiem nie spotkalem. Sam wydalem tylko 1200zl w donate i uwazam ze madrze postapilem. Robie to dlatego poniewaz uwazam ze warto jest wspierac prace Melantusa ktory jest zlotym czlowiekem.



Lol ja bym sie nie przyznal do takiego debilizmu, jesli kiedykolwiek bym go zrobil, a moglbym chyba po 10 gramach zielelni;D

jax napisał(a):
a ja sie smieje ;] piszcie , palczcie, klnijcie, rzygajcie zolcia .. jestescie dalej smieszni :P i placicie abonament za pixelki :P


My jestesmy smieszni? To nie my solidaryzujemy sie ze zlodziejstwem i debilizmem mlodocianych naiwnych frajerow i to raczej my sie smiejemy z takich polglowkow ktorzy wystepuja tu na tym forum broniac elo sharda;D . Przypuszczam ze wiekszosc albo wam wspolczuje albo smieje z waszej naiwnosci tak jak ja:)


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 20:16 przez RoozTer, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 3
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:13 
Cytuj  
Za JaXa ręczę własną dupą...gada dobrze...ale donate i tak śmierdzi na MG

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:18 
Cytuj  
kazioo napisał(a):
Za JaXa ręczę własną dupą...gada dobrze...ale donate i tak śmierdzi na MG


I wlasnie bylbys wyruchany przez kilka osob:( nie glupio ci teraz?;[


Posty: 7
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:21 
Cytuj  
Cytuj:
Masz zle nawyki :<

Po pierwsze to dzial flames, po drugie tutaj flamy leca nawet poza dzialem :P

nie lubie robic zamieszania tam gdzie jestem nowy

Cytuj:
Hehe dobre jak to powiedzial Roozter 50% ludzi tu rozmawiajacych zarejestrowala sie w ciagu 1-2 dni Oj nosne medium te nasze forum.

uznalem ze jestem kompetentny w tym temacie wiec zabralem glos

wracajac do Jaxa ktory wyjechal za chlebem na wyspy bo w Polsce mial za male kwalifikacje do zarabiania na utrzymanie i teraz jest wielkim kozakiem i wyzywa nas od polaczkow. Otoz osoba ta powinna otrzymac perm bana na moongate za to, ze uzywala speedhacka do czeo pozniej sie przyznala. Jakoze jax i mel utrzymuja dobre stosunki ban trwal 4 dni bodajze. Wydarzenie to bylo tez jednym z powodow mojego odejscia. Kazdy potwierdzi, ze bylem za zbanowaniem jaxa. Regulamin shardu mowi wyraznie, ze nie mozna uzywac niedozwolonych programow. Ostatnio do tego grona dolaczylo easyuo - decyzja mela ofkoz.

edit : literowki


Posty: 19
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:23 
Cytuj  
nie bylby ....
ja gram w gry czesto .. glownie w celu odreagowania .... i nie zamierzam placic abonamentu za to ze pozwolono mi dolaczyc do paru pajacow ktorym sie wydaje ze jak maja buty ANIHILACJI +12 to sa niesmiertelni i skacza przez okna albo sie napierdalaja z ludzi co podrywaja panienki w barach ....

albo okazuje sie ze to ONI wiedza wszystko najlepiej ...

idzcie ludzie zajac sie normalnymi sprawami .. zalozcie biznes, zarabiajcie pieniazki .. niech to bedzie shard wowa czy innej smiesznej gry ... znajdzcie luke w prawie, wykorzystajcie ja, pokazcie ze COKOLWIEK potraficie oprocz klikania myszka w czar i monstera (a potem gwaltownych spazmow - zabilem Wiekszego lesser Golema ) .. i placenia za ta przyjemnosci co miesiac 50 zeta czy podobnej kwoty :]

stfu


btw - lookaz ja najpier mialem skasowany sprzet a potem konto .. teraz se zmienilem ip i zrobilem nowe :P

ban jest dla frajerow :P


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 20:26 przez jax, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:25 
Cytuj  
Cytuj:
ręczę własną dupą

Cytuj:
Jakoze jax i mel utrzymuja dobre stosunki


Chłopaki piractwo piractwem ale sodomia to co innego.
Możemy już skończyć ten cyrk? Wszyscy już wiedzą, że mel jest zły a ekipa GM dobra.

@ jax
Jak nie umiesz używać kulturalnego języka to się nie odzywaj. I zdzwiłbyś się wiedząc jak duża liczba forumowiczów pracuje i zarabia i to całkiem nieźle. Nie potrzebują do tego wykorzystywać luk w prawie, lub tego, że niektórzy zapłacą za free shard.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 20:28 przez Astaniel, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:25 
Cytuj  
Widze ze melantus zwolal stara gwardie MG :]


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 20:28 
Cytuj  
Hehe cos w tym jest. Punkt zbiorczy? ><
Robi się coraz ciekawiej.


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 20:30 przez Nht, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.