mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 15:56 
Cytuj  
nie ale tez na j ;P

przeanalizuj moja psychike i nie bedziesz mial problemow z odgadnieciem ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 12
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 16:03 
Cytuj  
Pewnie Jamajka 8)

Znam ludzi którzy sprzątają kible w stanach,do Polski przyjeżdzają raz na jakis czas,ale jak przyjąd to są wielkie panyyy.Komóra,fura ...

Nie lubie takich ludzi :P

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 16:40 
Cytuj  
@up
:roll:
przeciez chodzi o Japonie..ehh


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 17:21 
Cytuj  
Jax tyle co ty w dzien zarobisz, moja firma potrafi w 1h. Wiec naprawde jestes albo po liceum, albo miales puste CV (vide praca na czarno) lub na rozmowie zrobiles ze tak powiem ch.. wrazenie.

PS. Afaik notebooki.pl szukaja kogos na stanowisku kierowniczym w szczecinie, ja spokojnie spelniam warunki z palcem w dupie(choc nei szukam pracy, ciagne studia naraz).
PS2. Na glupiej praca.pl znajdzie sie oferty wymagajace srednie wyksztalcenie, prawo jazdy i jeden jezyk, od przedstawicieli handlowych do roznych pierdol z samchodem sluzbowym, komorka i laptopem. WTF? Jestem mlody, studiuje i pracuje, ale jak mi sie odwidzi to od reki prace znajde.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 18:07 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Jax tyle co ty w dzien zarobisz, moja firma potrafi w 1h. Wiec naprawde jestes albo po liceum, albo miales puste CV (vide praca na czarno) lub na rozmowie zrobiles ze tak powiem ch.. wrazenie.

PS. Afaik notebooki.pl szukaja kogos na stanowisku kierowniczym w szczecinie, ja spokojnie spelniam warunki z palcem w dupie(choc nei szukam pracy, ciagne studia naraz).
PS2. Na glupiej praca.pl znajdzie sie oferty wymagajace srednie wyksztalcenie, prawo jazdy i jeden jezyk, od przedstawicieli handlowych do roznych pierdol z samchodem sluzbowym, komorka i laptopem. WTF? Jestem mlody, studiuje i pracuje, ale jak mi sie odwidzi to od reki prace znajde.


Ty Pieszczoszku w ogole zajefajny jestes:*


/Kasia@wow-pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 18:26 
Cytuj  
To mialo byc porownanie do Jaxa i w jakims sensie udowodnic mu ze dupa a nie szukal pracy. Anglia jest trendi i takim chcial zostac, ale cos sie nie udalo. Wydaje funciaki na itemki Mela ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 18:39 
Cytuj  
Jasne ze wydaje na itemki, przeciez nie bedzie placil za gre ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 19:19 
Cytuj  
lol co za skromność Pieszczoch...

Reguła jest raczej prosta:
Uczysz sie dobrze => ukanczasz studia => jestes zajebisty => pracodawcy czekaja na ciebie z otwartymi rekami za granica ale i w Polsce rowniez

słaby z ciebie uczen => konczysz zawodowke => jestes beznadziejny => zostajesz murzynem europy => pracujesz w parlamencie europejskim...czyszczac kible itp


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 19:21 
Cytuj  
Nirunn napisał(a):
lol co za skromność Pieszczoch...

Reguła jest raczej prosta:
Uczysz sie dobrze => ukanczasz studia => jestes zajebisty => pracodawcy czekaja na ciebie z otwartymi rekami za granica ale i w Polsce rowniez

słaby z ciebie uczen => konczysz zawodowke => jestes beznadziejny => zostajesz murzynem europy => pracujesz w parlamencie europejskim...czyszczac kible itp


W chuj uproszczona regula...


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."


Posty: 19
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 19:24 
Cytuj  
:wtf: Az niewiem co napisac .. przeciez macie cholerna racje .. setki dziwnych ludzi emigrujacych niewiadomo poco na wszystkie strony .. przeciez kazdy moze znalezc prace w kraju wystarczy skonczyc studia :o
oni glupi i nieoswieceni ... przeciez wystarczy poszukac na notebooki.pl i po klopocie ...
takie to proste i takie szczere :evil:
ja bede pisal o Nobla dla was za zmniejszenie bezrobocia w kraju bo przejrzalem na oczy i widze ze spadnie do 0 :)

teraz mam dylemat i chyba wroce :P


_________________
im bardziej bluzgacie tym bardziej jestescie smieszni ;]

jax


Ostatnio edytowano 8 mar 2006, 19:27 przez jax, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 19:27 
Cytuj  
Nie, lepiej zostan tam...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 22:22 
Cytuj  
jax napisał(a):
:wtf: Az niewiem co napisac .. przeciez macie cholerna racje .. setki dziwnych ludzi emigrujacych niewiadomo poco na wszystkie strony .. przeciez kazdy moze znalezc prace w kraju wystarczy skonczyc studia :o
oni glupi i nieoswieceni ... przeciez wystarczy poszukac na notebooki.pl i po klopocie ...
takie to proste i takie szczere :evil:
ja bede pisal o Nobla dla was za zmniejszenie bezrobocia w kraju bo przejrzalem na oczy i widze ze spadnie do 0 :)

teraz mam dylemat i chyba wroce :P


Nadal nie powiedziales co robisz w tym "zacnym kraju"...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 14:39 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
od przedstawicieli handlowych do roznych pierdol z samchodem sluzbowym, komorka i laptopem.

Te 3 rzeczy to normalnie marzenie każdego kto szuka pracy :lol:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 14:50 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
od przedstawicieli handlowych do roznych pierdol z samchodem sluzbowym, komorka i laptopem.

Te 3 rzeczy to normalnie marzenie każdego kto szuka pracy :lol:


Nie ja bym wolal skore w aucie, co bym mowil: 'Elo malenka patrz! Fura, skora i komora!'

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 15:35 
Cytuj  
Polska to taki dziwny kraj, że aktualnie KAŻDY kończy studia. Już mamy kucharki po studiach z doktorem, konserwatorów powierzchni płaskich z magistrem, kopaczy rowów i roznosicieli pizz z dwoma fakultetami.
Studiuje się byle co, byle jak aby tylko mieć papierek. Najwięcej korzyści na tym odnoszą te wszystkie uczelnie "wyższe" do których wystarczy się zapisać i płacić by po ~4 latach starać się o pracę w McDonaldzie z dyplomem magistra.

No ale co kraj to obyczaj. Mnie zastanawia czy za ~10 lat będzie podobny boom na robienie studiów doktorskich, a za 20 lat profesorskich. Będziemy najlepiej (najgorzej - kwestia interpretacji bo wiedza wynoszona z takich studiów jest bliska zeru) wykształconym krajem na świecie, z bezrobociem 30%, gdzie na jedno miejsce w Biedronce składa podanie 3 profesorów zarządzania, 15 doktorów teologii i 300 magistrów "marketinga".

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 15:43 
Cytuj  
masz racje !! trzeba uświadamiać młodym ludziom że to niema sensu i żeby kończyli edukacje po podstawówce !! po co się mają męczyć !

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 15:59 
Cytuj  
czytanie ze zrozumieniem - podstawy tej trudnej do opanowania sztuki z którą kiedyś znacznie mniej osób miało problemy, uczą już w przedszkolu.

Zacznij od prostych rzeczy:
ALA MA KOTA.
Oznacza, że:
najpewniej (ahh te czasy) dziewczynka o imieniu Ala, posiada czworonoga-sierściucha potocznie nazywanego kotem.
Niestety nic więcej z tego zdania nie możemy wywnioskować, gdyż mamy ograniczony dostęp do dalszych danych.

Teraz podobnie zinterpretuj sobie mój post. Jak nadal będziesz miał problemy popytaj kolegów/koleżanek. Przy odpowiednio dużej liczbie znajomych, nawet w dobie szalejących przypadłości zaczynających się na dys-, może znajdzie się jakaś osoba, która skończyła normalną Szkołę Wyższą, gdzie oprócz pobierania opłat i wydawania papierków nawet się czegoś uczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 16:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
No ale co kraj to obyczaj. Mnie zastanawia czy za ~10 lat będzie podobny boom na robienie studiów doktorskich, a za 20 lat profesorskich. Będziemy najlepiej (najgorzej - kwestia interpretacji bo wiedza wynoszona z takich studiów jest bliska zeru) wykształconym krajem na świecie, z bezrobociem 30%, gdzie na jedno miejsce w Biedronce składa podanie 3 profesorów zarządzania, 15 doktorów teologii i 300 magistrów "marketinga".


I bardzo dobrze :) Niech koncza. Lepiej dla nas :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 16:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Polska to taki dziwny kraj, że aktualnie KAŻDY kończy studia. [ciach]

Ze sie tak zapytam Mark - skonczyles studia?
3/4 osob wyjebanych z mojego wydzialu tak mowi =]
A reszta mowi, ze sami odeszli, bo im sie nie podobalo :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 17:13 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Polska to taki dziwny kraj, że aktualnie KAŻDY kończy studia. [ciach]

Ze sie tak zapytam Mark - skonczyles studia?

Use search young padawan ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.