mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 20:28 
 
Tzn ogolnie chodzi o to ze duzo ludzi ktorzy graja w gry mmo (oprucz WoWa) maja rozne dziwne kompleksy :P. Chodzi mi np o ich zarzartosc w wmawianiu wszystkim ze WoW jest do dupy. Spotkalem sie wiele razy z czyms takim np: Gralem se w D&D Online Bete i na chacie co chwile jakies teksty w stylu " OMG this game Rock! WoW is game for dumbas!!" albo "This game is mutch more better than WoW!!!11"
W WoWa gram wiele ale jeszcze z czyms takim nie spotkalem zeby np ktos robil sobie postac o nazwie Gwsuck albo Swgisshit tak jak to w innych mmo bywa.
Wystarczy se wejsc na np mmorpg.com na dzial Guild Wars i zobaczycie ze srednio co 3 dni jest tworzony watek - Why GW not WoW?
Tak wiem wiem zazdroszcza nam ze gramy w tak wyjebana bezkonkurencyja (przynajmniej na ten dzien) gre. Ale inteligentym osoba (takim jak ja np :]) sprawia to tylko satysfakcje :D najlepiej nie dac sie podpuscic

Chce tylko pogratulowac Wam wyboru :)

btw Abonament mi sie skonczyl wienc nudzi mi sie troche....

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 20:42 
 
kikas napisał(a):
Tak wiem wiem zazdroszcza nam ze gramy w tak wyjebana bezkonkurencyja (przynajmniej na ten dzien) gre.

QFT


kikas napisał(a):
btw Abonament mi sie skonczyl wienc nudzi mi sie troche....

Widac. :-)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 20:57 
 
Co sie przejmujesz kikas. W kazdej spolecznosci zdazaja sie czarne owce tak i na forum (rowniez tym) zadazaja sie typki, ktore nie potrafia zyc bez flame'a....ot co...
Temat bez sensu....

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 21:17 
 
Wydaje mi sie ze to normalne, jak grałem w L2 to wymiewano WoW, jak grałem w WoW to wysmiewano L2, teraz w RF Online czesto wysmiewaja SWG i L2, a przeciez zadna z wymienionych gier nie ma nic wspolnego ze soba.
Tak samo jest w normalnym zyciu np z samochodami, np "Kowalski kupil sobie Opla, ale syf..." ( bez obrazy posiadaczy opla :) )

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 21:21 
 
no bo WoW jest miałki i to jest fakt ... nie ma w sobie nic nowatorskiego , mierny craft itd ... a ze jest masa nowych graczy mmo no to robi na nich ogromne wrazenie i zachwalajągierke pod niebiosa ...


_________________
Obrazek

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 21:43 
 
Wedge napisał(a):
Co sie przejmujesz kikas. W kazdej spolecznosci zdazaja sie czarne owce tak i na forum (rowniez tym) zadazaja sie typki, ktore nie potrafia zyc bez flame'a....ot co...
Temat bez sensu....

/\
||
||
||
||
Ale nam sie jakos podoba mimo to :D (i kilku milionom innych graczy)



dopoki nie wejdzie do takiego watku ktos taki jak ty wszystko jest wporzo :)


Jak sie komus nie podoba ten watek niechaj w niego wogole nie wchodzi a nie przychodzi i pisze ze watek jest bez sensu. Jesli watek jest kompletnie bez sensu to niech nikt nic nie pisze to watek spadnie jak kamien w dol :P
||
||
||
||
\/


Ostatnio edytowano 8 mar 2006, 21:52 przez kikas, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 21:45 
 
kikas napisał(a):
dopoki nie wejdzie do takiego watku ktos taki jak ty wszystko jest wporzo :)


6 post - first flame attempt. ;-)
The show must go on....


_________________
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 22:03 
 
Kikas masz racje, za czesto juz czytalem wypowiedzi nuubowatych wowmaniakow iz wow jest lepsze od gw ;p. ciekawa jest ta niechec ;]

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 22:06 
 
I o to mi wlasnie chodzi ! :D Grasz w GW? To po jakiego siedzisz na forum WoWa? Ja na fora innych gier jak WoW zadko wchodze a co dopiero postuje :) bo po prostu mnie to za bardzo nie interesuja. A forum WoWa zaraz zciaga wszystkich ;P

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 22:42 
 
Nie chce sie tu wymadrzac za bardzo, ale to jest zjawisko bardzo dobrze znane w psychologii. Jesli cie na cos nie stac, jesli nie mozesz tego miec - wysmiej to.
Tak jest chociazby w przypadku GW i WoW-a gdzie wielu graczy ( nie mowie, ze wszyscy) nie stac na miesieczny abonament wiec sa zmuszeni grac w GW.
To jest naturalny mechanizm obronny chroniacy nas przed zlym samopoczuciem.
"Po co mi taki swietny samochod, bede sie tylko bal zeby mi go nie ukradli"

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 23:24 
 
meterrr napisał(a):
no bo WoW jest miałki i to jest fakt ... nie ma w sobie nic nowatorskiego , mierny craft itd ... a ze jest masa nowych graczy mmo no to robi na nich ogromne wrazenie i zachwalajągierke pod niebiosa ...

Ale pieprzysz za przeproszeniem. Owszem, w WOWie jest masa casuali, ale jest tez duza grupa najbardziej hardcore'owych gildii z innych MMORPG (EQ, Star Wars)

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 00:03 
 
Gratuluje debilnego topicu :-? przenosze do flames.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 00:27 
 
Ale inteligentym osoba (takim jak ja np ) sprawia to tylko satysfakcje

n/c.

Wy to macie problemy...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 00:27 
 
kikas napisał(a):
jakies bzdury...


wontek jezd bessensu

jak sie nauczysz zasad ortografii (vide oprucz i pare innych kwiatków) i odmieniania rzeczowników (vide osobą jako cel.l.mn.) to spróbuj jeszcze raz założyć. moze tez bedzie bez sensu, ale przynajmniej ty nie bedziesz zywym dowodem na kleske polskiego systemu edukacji

@konrador: ty trollu

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 00:49 
 
Smieszny, a zarazem idiotyczny watek ;)


Posty: 14
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 05:53 
 
Widze że autor sam wpadł w pułapkę wyższości jednego mmorpg nad innymi. One to rule them all :)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 07:40 
 
Kikas wyjasnij mi jak sie ma Twoja odpowiedz do tego co cytujesz powyzej (czyli do mojega posta)? Albo poprostu zacznij czytac ze zrozumieniem.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 07:45 
 
Powiem krótko "de gustibus non disputandum est" czyli "o gustach się nie dyskutuje" i szczerze mówiąc osobiście mam gdzieś czy komuś sie podoba dana gra czy nie ... najważniejsze jest to żebym to właśnie JA dobrze się bawił ... opinie innych na temat wyższości danej gry X nad grą Y są całkowicie bez sensu !

Amen

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 08:18 
 
Moje wyrazy wspolczucia dla autora topicu :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 09:18 
 
Na WoW-a frustraci zawsze będą narzekać. Co by nie mówić gra nieźle pozamiatała na rynku MMORPG i nawet Ashton Ostatni Fanboy SOE na tym forum tego nie zmieni

Kondolencje Ahton... :x

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.