mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 22:25 
Cytuj  
Oto składny i celny komentarz dotyczący rzekomo antysemickiego felietonu w RM, do którego nie mam nic do dodania.
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... a_a_5.html

A jeśli chodzi sprawę Kaczyńscy a afera FOZZ/afera telegraf, to:
1. Kilka lat temu TVP pokazało film dokumentalny, zawierający oskarżenia pod adresem braci Kaczyńskich o branie pieniędzy z ukradzionych z FOZZ. Oskarżenia okazały się konfabulacjami siedzącego po szyję w szambie aferzysty, a TVP musiała przepraszać braci Kaczyńskich.
2. Od afery FOZZ/afery telegraf w Polsce były dwie kadencje rządów SLD. Gdyby kiedykolwiek istniała choćby najmniejsza namiastka cienia poszlaki, że bracia Kaczyńscy są winni, już dawno zostaliby zniszczeni.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 22:37 
Cytuj  
Na Ziemkiewicza sie powolywac. Ehhh :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 22:50 
Cytuj  
Przykladem nadpobudliwości niektorych jest afera w sprawie zmiany nazwy Obozow Koncentracyjnych na inny jednoznaczny, zaproponowany przez Polskie wladze. Na szczescie sprawcy zostali pojechani....a jesli juz mowa o zydach, to nie warto pisac/mowic zle o zydach, jeszcze nazwa Cie antysemita :har:
Jakby ktos nie wiedzial to Obozy Koncentracyjne "wymyslili" Brytyjczycy
Zachod rulez :roll:

@Sargeras
Wole czlowieka ktory czasem zgrzeszy niz takiego ktory twierdzi ze nie jest do tego zdolny.
Cytuj:
"We mnie jest czyste dobro"

WTF!
Charakter podobny do Krola-Kaplana miasta/panstwa Istar w DragonLance.
Wiecie jaki byl koniec K-K i samego miasta? Czasem lepiej zyc w niewiedzy
Wiec ludzie glosujacy na PiS opamietajcie sie! Polske mamy tylka jedna


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 8 kwi 2006, 23:11 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 23:07 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Oto składny i celny komentarz dotyczący rzekomo antysemickiego felietonu w RM, do którego nie mam nic do dodania.
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... a_a_5.html


Tak Sargeras, znowu dobitnie pokazujesz ze otwartoscia umyslu bijesz na glowe niejednego mochera. Przytaczasz tu komentarz do JEDNEGO felietonu i probujesz udowodnic ze nie mam racji? Nie wiem nic o tym felietonie wiec w jakikolwiek spor w tej kwestii nie bede sie wdawal ale jesli sadzisz ze mi cokolwiek w ten sposob udowodnisz to sie mylisz. Poszukaj troche, poczytaj, posluchaj i wtedy probuj wdawac sie w polemike.
I zeby nie bylo:nie chodzi mi o obrone 'sprawy zydowskiej', bo po pierwsze mam ja w glebokim powazaniu, a po drugie spolecznosci zydowskie tez wiele razy 'przeciagnely strune', ale o fakt ze sa w Polsce osoby ktore uwazaja sie za calkowicie bezkarne i udajac 'swietych' mieszaja ludziom w glowach.



pozdrawiam

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 10:30 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
[...] Nie wiem nic o tym felietonie wiec w jakikolwiek spor w tej kwestii nie bede sie wdawal [...] Poszukaj troche, poczytaj, posluchaj i wtedy probuj wdawac sie w polemike. [...]


zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz?

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 11:23 
Cytuj  
Tak, zdaje sobie sprawe. To ze akurat tego felietonu nie znam nie znaczy ze nie wiem o czym mowie.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 16:39 
Cytuj  
Powolywanie sie na felieton idioty, ktory porownuje zniewazenie osoby z wypowiedziami przeciwko konkretnemu narodowi, panstwu itp swiadzczy nie najlepiej o umysle pisowskiego betona, ktory zadomowil sie na tym forum. Jednak nikogo chyba nie zaskoczyl. Zadziwia mnie tylko, ze ciagle znajduje sie sporo osob, ktore wchodza z nim w dyskusje.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 21:30 
Cytuj  
Hitlerowi tez pisali oplacani ludzie felietony.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 00:20 
Cytuj  
grać kurwa! nie politykować!

a 1% podatku dajcie nam...


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 06:50 
Cytuj  
:o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 07:35 
Cytuj  
Kolejna wtopa, która wyszła na jaw:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 71419.html


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 08:27 
Cytuj  
Czekamy na sergerasa z jakims linkiem do jakiegos felietonu ? :lol:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 08:29 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Kolejna wtopa, która wyszła na jaw:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 71419.html


czyja? Rządu, PiS-u, Prezydenta Kaczyńskiego? czy może całego pokolenia wyłączając PO :D

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 08:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
SwenG napisał(a):
Kolejna wtopa, która wyszła na jaw:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 71419.html


czyja? Rządu, PiS-u, Prezydenta Kaczyńskiego? czy może całego pokolenia wyłączając PO :D


Ojca Dyrektora, ktoremy kaczka dziekowala za wygrane wybory :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 08:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
SwenG napisał(a):
Kolejna wtopa, która wyszła na jaw:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 71419.html


czyja? Rządu, PiS-u, Prezydenta Kaczyńskiego? czy może całego pokolenia wyłączając PO :D

No ja pierdolę. Linka nie potrafisz kliknąć i przeczytać czyja wtopa ? Poza tym wątek dotyczy RM.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:38 
Cytuj  
kliknąłem, tylko że <ja pierdolę> Radio Maryja istnieje od kilku dobrych lat, przeżyło kilka rządów i nie bardzo rozumiem dlaczego DOPIERO TERAZ się tak oburzacie?

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:42 
Cytuj  
Go go Ziobro!

W interesie Radia Maryja, O. Rydzyka, PiS jest przeprowadzenie śledztwa i wskazanie winnego tym przekrętom. Gosiewski nie jest zbyt bystry, więc "bagatelizował", chociaż mógł być to unik by zyskać trochę czasu.

Oczywiście jest to imo zemsta GW za Michalkiewicza, Mochnik ma w zanadrzu zapewne kilka/kilkanaście takich sprawek.

Wiadomo, że RM zbierało kaskę od moherowych, rzekomo na stocznię. Nikt nigdy nie wnikał, może oprócz dziennikarzy GW, na co tak naprawdę zbierali. Każdy wie, że za bramy siedziby rozgłośni wstępu nie mają nawet organy skarbowe czy policyjne, jeśli nie mają zaproszenia. Teraz gdy trzeba dowalić za obrazę Żydów, nagle ni stąd ni z owąd następna afera się ujawnia.

Jest to zatem następny sprawdzian charakteru dla pisuarów. A że charakter mają lichy, to znowu będą kręcić i niejasno się tłumaczyć, chronić RM, a O. Rydzyk zamiast poświęcić kozła ofiarnego ku uciesze gawiedzi i frasunkowi opozycji, pewnie będzie biadolił o ataku szatana i określonych kół na katolickie i polskie radyjo i środowisko.

A wogóle to "O. Rydzyk powinien dostać Nobla, Nobla!" (ironia)

A no i jeszcze jest coś takiego jak organy kontrolne giełdy i nadzór nad obrotem papierami, może oni są jeszcze choć trochę niezależni?


_________________
O.o

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kliknąłem, tylko że <ja pierdolę> Radio Maryja istnieje od kilku dobrych lat, przeżyło kilka rządów i nie bardzo rozumiem dlaczego DOPIERO TERAZ się tak oburzacie?


zgadza sie, sprawa nie jest nowa, a niektorzy robia: :o :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 10:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kliknąłem, tylko że <ja pierdolę> Radio Maryja istnieje od kilku dobrych lat, przeżyło kilka rządów i nie bardzo rozumiem dlaczego DOPIERO TERAZ się tak oburzacie?

Takie trudne do zrozumienia ? Bo dopiero teraz się przyznali ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 10:59 
Cytuj  
wczoraj w tv uslyszalem w jakis gadajacych glowach, ze powodem braku jakiejkolwiek reakcji ze strony pisu na 'zachowanie' RM jest to, ze to jedyna rozglosnia, gdzie moga oni kiedy i co chca opowiadac.. pozostale media, z ktorymi udalo sie pisowi dosyc skutecznie sklocic, nie dosc, ze nie pozwalalyby im pojawiac sie kiedy tylko by chcieli, to zapewne niezbyt chetnie i czesto by ich zapraszaly..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.