mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 18:42 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
kozas15 napisał(a):
U nas szkola dostala nowe kompy- juz ze wszystkimi mozliwymi blokadami. W sumie troche to dziwne bo jak informatycy maja sie uczyc na kompach z blokadami?( i to nie ze nie mozna na stronki xxx, tylko np. nie mozna nic zmieniac w rejestrze, czyli nawet niczego instalowac itp..)


A po cholere macie miec mozliwosc instalowania czegos.he?
No chyba ze musicie instalowac wlasne Corele/etc, gdyz na kompach brak :lol:


Ech, zeby sie czegos nauczyc musimy miec do tego dostep. I instalujemy rozne programy np. ostatnio nauczyciel pokazal nam programik ktory pokazuje szybciutko seriale zainstalowanego Windowsa, office'a i tak dalej ;)( tak, wiem ze numer do Win mozna takze podejrzec w rejestrze)

I jeszcze bylo cos dalej- nie, to nie sa tylko konta z ograniczonymi funkcjami. Tak bylo wczesniej. Teraz sa zainstalowane jakies buble type cenzor itp. To nie to samo.

Ale co tam, problem i tak rozwiaze sie sam jak w drugim roku bedziemy miec linuxa


_________________
Obrazek

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 15:50 
Cytuj  
Boże wy to macie problemy. U mnie w szkole zwykli użytkonicy mają cholernie ograniczone prawa tzn. tryb internet/nauka/nic nie instaluj.

Ze znajomym nosimy zawsze do szkoły knoppixy, jako osobne systemy na dodatek odpalane z CD ;] nie podlegają ograniczeniom windowsowym, dopóki "naczelny" nie skapnie się , że 1 bootowanie jest ustawione na CD, mamy nieograniczoną władzę nad kompami. Wam też to polecam :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 15:58 
Cytuj  
bootowanie dysku (tylko i wylacznie)
haslo na BIOS
dobrze przykrecic srubki z tylu obudowy :wink:
:P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 18:06 
Cytuj  
Ja mam wszystko gdzies, mam konto admina :]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 18:32 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
bootowanie dysku (tylko i wylacznie)
haslo na BIOS
dobrze przykrecic srubki z tylu obudowy :wink:
:P


Wtedy to będzie wojna ;]

Napiszę sobie keyloggera w asmie i po problemie. A potem Ctr+a , DELETE ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.