mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 09:53 
Cytuj  
Nie trzeba na niego aż tak najeżdżać...Każdy był noobem...Nie mniej ownuje to, że strzelił focha na alliance xD


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 09:56 
Cytuj  
Ależ nie, ownuje "5h ginąc co trzy kroczki" x 2 :D


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 10:05 
Cytuj  
A ty byś przeżył? :P I żeby nie było...Nie bronie Fabiana...Bronie noobów! Już za długo śmiejemy się z noobów! Sami też kiedyś byliśmi noobami! Miło nam było jak się z nas śmiali?! ... Dobra za dużo kawy... A ja dalej chce się dowiedzieć czy to prawda że przez to jest w hordzie ^^


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 10:16 
Cytuj  
1 mylicie slowa noob a newb, wiec proponuje -> http://www.google.pl, chociaz wielu z was i tego nie potrafi
2 trzeba byc skur* zeby czlowieka oklamac i okrasc, a dla was jest idolem
:evil:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 10:27 
Cytuj  
Mocne słowa jak na ośmiolatkę :D.

To chodzi o osobę, nie o uczynek, tak?


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 10:33 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Mocne słowa jak na ośmiolatkę :D.


ze co?!

whiteman napisał(a):
To chodzi o osobę, nie o uczynek, tak?


Pytanie retoryczne?
Inna sprawa czy byli w jednej gildii czy nie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 10:36 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
ze co?!


Przychodzi facet do domu, patrzy a tu jego dziewczyna się pakuje.
- Co robisz?
- Wyprowadzam się od Ciebie !!
- Dlaczego!?!?
- Bo jesteś pedofilem !!!!
- Oooo, mocne słowa, jak na ośmiolatkę ...

?! - tzw. pytakrzyk :D


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 10:52 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
1 mylicie slowa noob a newb, wiec proponuje -> http://www.google.pl, chociaz wielu z was i tego nie potrafi
Dla twojej wiadomości : Wiem jaka jest różnica między słowami noob a newb...Ale pokaż mi kto (oczywiście oprócz ciebie :P) używa słowa newb? No właśnie...Mało osób. Noob sie ogólnie przyjeło. I szybciej się pisze ;) Tyle z mojej strony. Koniec o tym. Miało być o "Śmiesznych przypadkach i zdarzeniach". Jak coś jeszcze to PM.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 12:21 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
fabianek opowiedz lepiej jak grales sobie ally na BL i darkvan ci powiedzial ze do tanaris sie dociera przez dark portal, wiec 5h po kawaklu docierales do dark portalu ginac co 3 kroki, po dotarciu stwierdziles ze nie dziala,


to prawda a hginac zaczolem na BL majac lv42 rogue ciezko nie ginac w tamtym miejscu.

Cytuj:
na co darkvan oswiadczyl ze potrzebna ci runa teleportu i ze ci chetnie odsprzeda za 5g, szczesliwy po zakupie runy poleciales znow do drak portalu gdzie dotarles po 5h padania co 3 kroki, z tego co slyszalem obraziles sie ze zabrali ci 5g czyli cala kase jakas miales i zmieniles frakcje


to juz bzdura i to calkowita bo niby jak moglem zmienic frakcje? Ja gralem ally gram ally i bede gral ally no moze keiduys blood elfke zrobie :P

wiesz od guild mates oczekiwalem (i nadal oczekuje) pomocy a nie wprowadzania w blad to ze sie z tym obnosisz swiadczy tylko o tym na jak niskim poziomie jestes i wspolczuje FoD ze maja takiego guild leadera.


MagPS napisał(a):
2 trzeba byc skur* zeby czlowieka oklamac i okrasc, a dla was jest idolem
:evil:


wiesz Sandman jest z servera burning legion jak i wiekszosc z tego forum czyli Kurwa ppl mnie zownowali dla nich jest idolem ze swojego guild m8sa wprowadzil w blad wraz z kolegami bo oni juz mieli grupo ponad 50 level gdy ja ledwo co 41.

WithnesS napisał(a):
Nie trzeba na niego aż tak najeżdżać...Każdy był noobem...Nie mniej ownuje to, że strzelił focha na alliance xD


to jest bzdura jak moglem strzelic focha na ally skoro gralem ally gram ally no i bede gral ally


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 7 cze 2006, 12:27 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 12:28 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Fabianek , heh nie oceniaj tak Sandmana , rozumiem że mogles sie zdenerwowac itp. Ale robic rerolla na inny server/frakcje/whateva tylko dlatego ze robili sobie z Ciebie jaja to przesada :<


nie zrobilem zadnego rerolla tylko /gquit bo po ch.. byc w takiej gildii gdzie zamiast pomocy ktos cie oklamuje i oszukuje?

Cytuj:
/edit no.2
A pozatym z tego co widze to Sandman tylko opisal sytuacje jaka zaistniala 'mowili mi' 'z tego co slyszalem' itp. więc nie wiem dlaczego masz pretensje akurat do niego.
Aczolwiek twierdze że zabieranie calego 'majatku' to przesada ;[


nie nie Sandman nie tylko opisal ale i uczestniczyl w tym bedac wtedy moim guild leaderem. A co do majatku to fakt wydalem 5g ale na naprawy.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 12:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Fabianek , heh nie oceniaj tak Sandmana , rozumiem że mogles sie zdenerwowac itp. Ale robic rerolla na inny server/frakcje/whateva tylko dlatego ze robili sobie z Ciebie jaja to przesada :<


nie zrobilem zadnego rerolla tylko /gquit bo po ch.. byc w takiej gildii gdzie zamiast pomocy ktos cie oklamuje i oszukuje?

Poczucie humoru ci ukradli? :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 12:58 
Cytuj  
Jako ze Sandman z nieznanych mi przyczyn co jakis czas wraca do czasow kiedy bylem newbie i jak to ze swoimi kolegami mnie badzo chamsko oszukali marnujac mi pol nocy i nerwow to opisze jak to bylo bo Sandman co jakis czas dodaje do tej historii zdarzenia wyssane z palca.

Mialem lv41 dostalem questa w BB zeby odwiedzic Tanaris. Patrze na mape a to kraina otoczona gorami i dostep jest do niej tylko z morza, wiec zapytalem na /g jak sie tam dostac. Ktos (nie pamietam nicka) mi odpisal ze sa 2 sposoby albo uzyje portalu w duskwood korzystajac z runy teleportacji ktora moge od niego zakupic za 5g albo przez dark portal na blasted. Jako ze odkladalem na mounta wybralem portal na blasted. Tluklem sie pol nocy (jakies 5h) ginac niezliczone ilosci razy. Jak juz dotarlem do portalu bardzo zdziwiony ze nie dziala napisalem na /g WTF czemu nie dziala, ludki zaczely sie ze mnie smiac, wiec zrozumialem ze to banda idiotow ktorzy czerpia radoche z oklamywania newbie (afair oni mieli grupo ponad lv50) wiec wpisalem /gquit. Skrytobojca po tym zdarzeniu zaczol mnie przepraszac, pisal zebym wrocil do gildii i ze odda mi kase za naprawy, ofc olalem go bo od "kurwa ppl" (wtedy nie bylo nawet takiego okreslenia lol) lepiej sie trzymac z daleka. Dolaczylem do SEVEN (dzisiejsze Pain Train) i wtedy Skrytobojca zaczol wszystkim oglaszac jaki ze mnie "n00b", tyle tylko ze moim zdaniem z siebie robi idiote i udawadnia ze nalezy do grona "kurwa ppl". Po tym zdarzeniu ani nie zmienilem serva ani nie zmienilem frakcji. Server zmienilem duuuuzo pozniej. I to EoT z mojej strony na temat tego zdarzenia. Ocene czy to jest smieszne czy zalosne zostawiam kazdemu z osobna. Z perspektywy czasu jest to dla mnie troche zabawne (szczegolnie jak sobie przypomne w jaki sposob docieralem na blasted) jednak zachowanie guild leadera ktory pozwala na takie zarty jest zalosne.

edit: poprawilem nick na wlasciwy

----

wracajac do smiesznych przypadkow i zdarzen, guild lider Havana Room @ Kul Tiras wziol sie za porzadki

Obrazek


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 8 cze 2006, 08:38 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 13:25 
Cytuj  
Urzekła mnie Twoja historia ;)

GZ FoD! (or FiRe or Dune)

edit:
Cytuj:
wracajac do smiesznych przypadkow i zdarzen, guild lider Havana Room @ Kul Tiras wziol sie za porzadki


WTF? co w tym śmiesznego/dziwnego?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 13:35 
Cytuj  
Apropo tych "kurwa ppl" o ktorych wspomnial Fab, znalazlem i ubilem ich leadera:

Obrazek


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 13:40 
Cytuj  
Fabianek to gooptas ale zmarnowac tak komus 5 godzin to srednio smieszny"zart"

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 13:44 
Cytuj  
O !!!! "KURWA" !!! :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 13:49 
Cytuj  
Prawda Vercin, ale tak to jest, jak zart trafi na mało podatny grunt :)

Według mnie takie żarty to klasyka gatunku, w stylu wysyłania jakiegoś młodzika po "wiadro fazy", "klucz do likszpary" itp. Jest to sprawdzanie nowych. W tej sytuacji "starzy" mogli się przekonać, że Fabianek:
a) nie ma poczucia humoru, ew niekompatybilne z resztą :)
b) jest uparty

ale offtop wyszedl :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 15:11 
Cytuj  
http://www.thottbot.com/test?i=52610


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 15:12 
Cytuj  
Wgole czym tu sie przejmowac i po co Ty sie im Fabie tlumaczysz?

Tu wszystko jest tak smieszne jak te chinskie rozmowki, ubawilem sie do zywego.....

No niektore historyjki sa zabawne, Twoja tez, my tez kilka razy ludzi w gildii w chuja robilismy, ale wytrzymali presje, tylko po co tu sie, moze nie sie, ale po co to tlumaczyc.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 15:50 
Cytuj  
Cytuj:
wiec zrozumialem ze to banda idiotow ktorzy czerpia radoche z oklamywania newbie (afair oni mieli grupo ponad lv50)


Emo kid.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.