mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 23:24 
Cytuj  
czemu janas ?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 23:37 
Cytuj  
Zawsze jak ogladam mecz z kobita to druzyna za ktora jestem przegrywa... pojechala do mamy, po meczu rozmowa telef.: "ja juz myslalam, ze jest po meczu - zrobilam sobie jedzienie i wlaczam tv, a tam nasi graja i bach bramka" To nie wina Sobola ani Dudki ;)

Swoja droga zajebiscie zagrali, dzieki czemu ta przegrana mnie nie ruszyla, jestem zadowolony. Zurawski mnie tylko draznil tym swoim dreptaniem.. toc on nie jest Ronaldo.

kris_67_45 napisał(a):
Po prostu nie lubię niemców za lata 1939-45

debil

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 23:37 
Cytuj  
Za późne, ponownie zmiany. Zewłakow nie domagał od połowy, puszczając swoją stroną boiska wszystko. Żurawski nie domagał cały mecz. Sobolewski jako zawodnik który nieumie się upilnować powinien był zostać zdjętym w przerwie, skoro juz zaskarbił zółtą.
Ale kazdy mądry może być z kanapy.
Najlepiej grali Ebi i Boruc, bąk także pokazał spore umiejętności.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 00:29 
Cytuj  
Przede wszystkim Polacy nie zagrali pieknie. Pieknie to gra Brazylia, dzisiaj/wczoraj zagrala Hiszpania. Polacy zagrali bardzo dobrze i bardzo madrze, zwlaszcza w obronie. Szkoda wpadki Sobolewskiego, szkoda niepotrzebnego rajdu az 3 obroncow na Odonkora, szkoda ze Janas zamiast Brozka za Jelenia, nie wpuscil Lewandowskiego za Zurawskiego. Szkoda, szkoda, szkoda...
Ale jeszcze wieksza szkoda, ze nadal widac u nas ofensywna niemoc. Tlumaczyc to mozna naturalnie bardzie defensywnym stylem gry przeciwko sasiadom zza Odry, mam nadzieje tez ze z Kostaryka cos jednak strzelimy.

Ja jestem jednak zly i zawiedziony. Dojrzala postawa przeciwko Niemcom pokazala jak bardzo lekcewazaco podeszla nasza reprezentacja do tych mistrzow. Mecz, ktory w zalozeniu mial byc meczem o prestiz, okazal sie meczem o wszystko, a mecz ktory mial byc meczem o wszystko, okazal sie kpina :( Wszelkie teoretyczne spekulacje sa nie warte uwagi imho, jeszcze nikt i nigdy nam nie pomogl w jakichkolwiek eliminacja swoja postawa, wrecz przeciwnie. Nie sadze zeby jutrzejszy/dzisiejszy mecz Kostaryki potoczyl sie po naszej mysli. Mam jednak nadzieje ze z Kostaryka pokazemy charaktem z meczu z Niemcami^^


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 01:10 
Cytuj  
Jestem zly po meczu z niemcami.
Jesli graliby chujowo i dostali 3:0 to uznalbym, ze jacys sa bez formy, ale jesli mogli zremisowac(a moze i wygrac) z niemcami, a mogli, to na pewno mogli tez zagrac lepiej z ekwadorem, bo nie wierze, ze od ostatniego meczu nauczyli sie grac. Dali dupy w pierwszym meczu i to, poniekad swietne spotkanie tylko mnie utwierdzilo na tym stanowisku.

BTW. Znacie najkrotszy dowcip na swiecie? "POLSKA GOLA"

ps. Strasznie sie napocilem, zeby napisac tego posta, bo jestem pijany jak bela, wiec mogly mi sie zdarzyc literowki ^^.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 02:51 
Cytuj  
Dzisiaj usmiechnelo sie do nas szczescie, bo przegralismy tylko 1:0... niemiaszki okazji mieli co nie miara. Remis bysmy wywalczyli, ale od momentu gry w 10 nasza gra przypominala obrone czestochowy, nieudana. Jedyny + naszego zespolu w dzisiejszym meczu to Boruc. Teoretycznie mamy jeszcze szanse wyjsc z grupy.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 08:59 
Cytuj  
Polacy grali zalosnie, niemcy mieli pecha i niemogli trafic w bramke - same poprzeczki, za to ich bramkaz ladnie bronil a u nas ? :)

Imo cala reprezentacja grala zalosnie, ani jednego meczu nie wygrali :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 09:08 
Cytuj  
ashton, nie prowokuj pls.
go away~~

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 09:27 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Polacy grali zalosnie, niemcy mieli pecha i niemogli trafic w bramke - same poprzeczki, za to ich bramkaz ladnie bronil a u nas ? :)

Imo cala reprezentacja grala zalosnie, ani jednego meczu nie wygrali :)

Weak, naprawde zawsze sadzilem ze stac cie na lepszy trolling, ale ostatnio zaczynasz dorownywac poziomem trollom z tematu o Tibii.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 09:27 
Cytuj  
cry more ? Polacy zagrali beznadziejnie i mimo ze mieli w chuj szczescia to i tak przegrali.

Zreszta przegrali wszystkie mecze - zalosne.

a jak wspomniec wyniki z korei ...

edit: czy stwierdzanie faktow jest teraz trolloingiem ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 15 cze 2006, 09:29 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 09:29 
Cytuj  
PLONK


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 09:54 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Polacy grali zalosnie, niemcy mieli pecha i niemogli trafic w bramke - same poprzeczki, za to ich bramkaz ladnie bronil a u nas ? :)


HEHE.
Na pilce noznej to widze ze sie znasz bardzo piknie ;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 09:55 
Cytuj  
fakt :P moze i nieznam tak dobrze :) ale wyniki mowia same za siebie :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 10:23 
Cytuj  
ogladalem wczoraj mecz... i naprawde chcialbym, zeby Polska umiala grac w pilke... ale te amatory nie umieja!! Nie wiem czy to wina, ze graja w reprezentacji ( bo w swoich zespolach oddzielnie prezentuja sie o wiele lepiej, tam nawet wyglada to czasami na pro pilke), ale wczoraj tylko i wylacznie boruc robil to co powinien - grac profesjonalnie.

Najwieksza roznica pomiedzy Polska druzyna a praktycznie wszystkimi na tych mistrzostwach - inni potrafia 2 CELNYMI SZYBKIMI podaniami przejsc cale boisko, przy tym zmieniajac skrzydlo ataku - Polakom pilka sie nie klei i wyglada, jakby grali w pilke podworkowa... Czemu KAZDY zawodnik w Niemieckiej druzynie potrafi sie znalezc na odkrytej pozycji, czemu KAZDY zawodnik Niemieckiej druzyny potrafi podac czy to w tempo czy tak, zeby zrobic z tego dobra akcje. U Polakow to wyglada zalosnie - dobrze , ze Kosowskiego nie wstawili, bo ten wyglada gorzej niz Crouch a wcale tak wielki nie jest - wyglada jak pajac na przy dlugich nozkach, ktore mu sie tam telepia po swojemu zupelnie nie zgodnie z tym jak pilka sie zachowuje...

Ogolnie brawa za checi, ale nadal nie zmieniam swojej decyzji ( choc jak zwykle nadzieje mam na poprawe.........) , ze Polska nie powinna grac w football , bo z taka druzyna nie ma co sie pokazywac.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 10:44 
Cytuj  
lutus napisał(a):
ogladalem wczoraj mecz... i naprawde chcialbym, zeby Polska umiala grac w pilke... ale te amatory nie umieja!! Nie wiem czy to wina, ze graja w reprezentacji ( bo w swoich zespolach oddzielnie prezentuja sie o wiele lepiej, tam nawet wyglada to czasami na pro pilke), ale wczoraj tylko i wylacznie boruc robil to co powinien - grac profesjonalnie.


Lol, czy tylko ja widzialem to co robil Bak? Przeciez chlopak jak dla mnie zagral swietny mecz :|


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 11:49 
Cytuj  
Juz za 4 lata, juz za 4 lata, Polska bedzie mistrzem swiata!

Tak sie u mnie spiewalo ;) Chociaz ludzie mieli popsuty humor, to i tak sa dumni z mecze i nie moga zaprzeczyc ze od wielu lat nie widzieli Polskiej reprezentacji TAK dobrze grajacej, z takim szczesciem i determinacja.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 11:51 
Cytuj  
revange napisał(a):
Lol, czy tylko ja widzialem to co robil Bak? Przeciez chlopak jak dla mnie zagral swietny mecz :|

Nie tylko ty, chłopaki naprawdę zagrali dobrze. Zresztą gdzie się podziała ta super środkowa linia niemiecka. Ci wybitni piłkarze jak Schneider, Ballack, Lahm nie mogli w żaden sposób rozwinąć skrzydeł. Byłem pod wrażeniem naszego pressingu. Żadko nasi grali w taki sposób i tak skutecznie. Niestety kuleje u nas ofensywa, brakuje dobrych rozgrywających. Bąka widziałem, widziałem też Smolarka, Jelenia, Bosackiego i Żewłakowa. I naprawdę był to kawał dobrej piłki.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 11:54 
Cytuj  
Pierdolisz Lotus :(. Świetny mecz zagrał Smolarek, bardzo dobry Jeleń i Bosacki (naprawde zastanawiam sie czemu on wczesniej nie grał regularnie w kadrze) Niezły mecz Bąka i Żewłakowa.

A co do Ashtonka to taki pajac boardowy, zawsze otwiera buzie tam gdzie ma najmniej do powiedzenia.

Cytuj:
ale wyniki mowia same za siebie :)


No właśnie, gdybyś sie chociaż znał to byś wiedział że w znakomitej większości przypadków wynik nie odzwierciedla gry. Wracaj do swoich bajeczek z 13 letnimi Japonkami.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:07 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Wracaj do swoich bajeczek z 13 letnimi Japonkami.

Rotfl Captain Tsubasa rulez :D

ps. przyznać się, kto wygrał w zakładach ? :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 12:15 
Cytuj  
Jasne shadhun, mamy super reprezentacje, najlepsza na swiecie, a ze przejebali 3x z rzedu konczac jako najgorsi w grupie, pozwolili innemu bramkarzowi strzelic gola to wszystko wina trenera :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.