mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 22:05 
Cytuj  
Za same akcje "z baski" Zidane'a francuzi nie zasluguja na ten puchar.
!!!!!!! FORZA ITALIA !!!!!!!!


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 22:10 
Cytuj  
Francuzi byli lepsi.
Wlosi mieli lepszych prowokatorow i wiecej farta.
Najbardziej mi szkoda... Zidane'a...




Edit: "!!!!!!! FORZA ITALIA !!!!!!!!"

!!!!!SENZA FORZA ITALIA!!!!!!

:[

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 22:19 
Cytuj  
zidan to cienias FORZA ITALIA


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 22:23 
Cytuj  
Ale w sumie ta jedna akcja spierdolil to wszystko :/ Mial szanse pozostac prawdziwa legenda....
Ale coz stalo sie jak stalo. Nie jestem zadowolony z wyniku, ale tak bywa w zyciu

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 22:25 
Cytuj  
moim zdaniem ponizsze zdjecie oddaje doskonale to na co zaluzyl zidane.
Obrazek


wlosi byli lepsi w calych mistrzostwach a takze w finale, jak widac na pol-final francuzom wystarczyl watpliwy faul i karny jednak na final bylo to za malo.

dla tych co juz zapomnieli:
- pol-final w wykonaniu francji:
http://www.youtube.com/watch?v=CJRu4Llt ... 20portugal
- pol-final w wykonaniu wloch:
http://www.youtube.com/watch?v=weDl79I3 ... ny%20italy


FORZA ITALIA


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 22:33 
Cytuj  
Nie mowiac juz o tym ze nie powinno byc dogrywki ikarnych i wlosi powinni wygrac 1:0. Bo przy tem "faulu" w 9 minucie to francuza chyba komar przewrocil albo podmuch powietrza. :-)
A i tak "genialny" Zidane prawie przestrzelil i odwlekl swoja kompromitacje tylko o 70 minut. :-)

Nie mowic juz o tym ze z samych roznych wlosi mogli ze 4 bramki strzelic

Wygral lepszy i nie ma o czym mowic IMHO. :-)


_________________
Obrazek

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 01:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

wlosi byli lepsi w calych mistrzostwach a takze w finale, jak widac na pol-final francuzom wystarczyl watpliwy faul i karny jednak na final bylo to za malo.



/signed

Choc francuzi tez potrafili pare rzeczy niewatpliwie pokazac, to to zdecydowanie nie byl "ich" mundial i osobiscie bylem nieco zaskoczony faktem, ze w ogole doszli do finalu. Szczerze mowiac to juz bylem zaskoczony pol-finalem z ich udzialem :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 01:46 
Cytuj  
Powinienem zapalić świeczke jakąs onetowską. Kompromitacja dla światowego futbolu, Włochy mistrzem świata.

Cytuj:
Bo przy tem "faulu" w 9 minucie to francuza chyba komar przewrocil albo podmuch powietrza.


Polecam kupno okularów, karny był ewidentny (widać było to dokładnie na zbliżeniach), powinien byc drugi.

Włosi byli lepsi ? Chyba dwa inne mecze oglądaliśmy bo w tym co oglądałem ja Włosi nie zrobili NIC przez całą drugą połowę i obie dogrywki, nawet gdy zszedł Zidane grzecznie czekali na rzuty karne obawiając sie straty bramki. Nawet Włoch z którym rozmawiałem po meczu przyznał że grali słabo.

Najgorsze z tego wszystkiego ze teraz rzad włoski będzie miał pretekst by darować kary mafijnym klubom.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 02:14 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Powinienem zapalić świeczke jakąs onetowską. Kompromitacja dla światowego futbolu, Włochy mistrzem świata.


rotfl zdecydowanie lepiej niz francuzi co nie potrafia wygrac ze szwajcaria i korea pd, przechodza przez runde pucharowa wymuszajac faule w okolicy pola karnego (patrz mecz z brazylia) i karne (patrz: polfinal z portugalia i final z wlochami)

Cytuj:
Cytuj:
Bo przy tem "faulu" w 9 minucie to francuza chyba komar przewrocil albo podmuch powietrza.


Polecam kupno okularów, karny był ewidentny (widać było to dokładnie na zbliżeniach), powinien byc drugi.


jesli sedziowie mieli by gwizdac takie karne to by byly wyniki dwucyfrowe, ty naprawde nie widziales jak oni sie przepychaja ( nie mowie tylko o finale ale o kazdym meczu na mistrzostwach a nawet w ligach) na polu karnym?

Cytuj:
Włosi byli lepsi ? Chyba dwa inne mecze oglądaliśmy bo w tym co oglądałem ja Włosi nie zrobili NIC przez całą drugą połowę i obie dogrywki, nawet gdy zszedł Zidane grzecznie czekali na rzuty karne obawiając sie straty bramki. Nawet Włoch z którym rozmawiałem po meczu przyznał że grali słabo.


hmm odnosnie finalu to wlosi strzelili gola w drugiej polowie tyle ze sedzia dopatrzyl sie urojonego spalonego, za to francuzi to pokazali klase szczegolnie ich pozal sie boze gwiazdeczka zidane, ktora umie strzelac gole tylko z karnych (polfinal z portugalia i final z wlochami) lub dobijac przeciwnikow kiedy sa maksymalnie odkryci w koncowce meczu kiedy ta bramka nie ma zadnego znaczenia (mecz z hiszpania 92min na 3-1), a jak ma 100% sytuacja to bramkarz spokojnie pilke wybija (patrz: final dosrodkowanie afair henry i zidane probowal strzelalc glowa), ach no zapomnial bym o jego jeszcze jednej glowce za ktora dostal jakze sluszna kartke - coz jaki pilkarz, taka ocena. A odnosnie mistrzostw hmmm widziales polfinal wlochy - niemcy, oraz mecze grupowe francji ze szwajcaria i korea pd? o wielka francja wyeliminowala slabiutka brazylie, ot caly ich sukces.

Cytuj:

Najgorsze z tego wszystkiego ze teraz rzad włoski będzie miał pretekst by darować kary mafijnym klubom.


coz jakby ci to powiedziec, nie wyobrazam sobie graczy juve, milanu i tego trzeciego klubu (sorry nie pamietam) w 2giej czy 3ciej lidze.
wiesz to nie wina pilkarzy ze ktos tam machloje robi, a to by uderzylo najbardziej w pilkarzy wieksozsci lamiac im kariery (Szczegolnie juve ktore mialo byc zdegradowane do 3ciej ligi)


czy ci sie to podoba czy nie WLOSI SA NAJLEPSZYM ZESPOLEM SWIATA, a zizou i spolka moga im buty czyscic.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 10 lip 2006, 02:24 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 02:23 
Cytuj  
Cytuj:
jesli sedziowie mieli by gwizdac takie karne to by byly wyniki dwucyfrowe, ty naprawde nie widziales jak oni sie przepychaja ( nie mowie tylko o finale ale o kazdym meczu na mistrzostwach a nawet w ligach) na polu karnym?


To nie było przepychanie, to było podcięcie stopy przeciwnika co dokladnie widać było w powtórce.

Cytuj:
coz jakby ci to powiedziec, nie wyobrazam sobie graczy juve, milanu i tego trzeciego klubu (sorry nie pamietam) w 2giej czy 3ciej lidze.
wiesz to nie wina pilkarzy ze ktos tam machloje robi, a to by uderzylo najbardziej w pilkarzy wieksozsci lamiac im kariery (Szczegolnie juve ktore mialo byc zdegradowane do 3ciej ligi)


Cóż jakby ci to powiedzieć, każdy kto sądzi że piłkarze nie wiedzieli NIC o aferach które sie odbywały jest wielkim naiwniakiem.

Cytuj:
czy ci sie to podoba czy nie WLOSI SA NAJLEPSZYM ZESPOLEM SWIATA


Nie są najlepszym zespołem świata, po prostu wygrali mistrzostwa, to tak jakby twierdzić że MISS świata to najładniejsza dziewczyna na naszej planecie.


Btw. nie lubie francuzów, uważam że ani jedna ani druga drużyna nie zasłużyły na gre w finale. Gdybym miał wybierać w przekroju całych mistrzostw to wybrałbym Niemcy i Argentyne do wielkiego finału.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 02:28 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
To nie było przepychanie, to było podcięcie stopy przeciwnika co dokladnie widać było w powtórce.


coz, sedzia zdecydowal ze byl karny, moim zdaniem urojony twoim nie. tak widzialem powtorke i zblizenie ledwo go dotknol. zapewne rowniez pamietasz sytuacje chyba z konca drugiej polowy (lub dogrywki) jak henry szarzowal w polu karnym podcinali go, popychali a jakos stal na nogach wiec nie mow ze tam nie bylo "aktorki".

Cytuj:
Cóż jakby ci to powiedzieć, każdy kto sądzi że piłkarze nie wiedzieli NIC o aferach które sie odbywały jest wielkim naiwniakiem.


afaik zadnemu pilkarzowi nic nie udowodniono, skoro nie udowodniono to nie wiedzieli. widocznie sady wloskie i zapewne prokuratura (nie slyszalem o tym aby postawiono zarzut jakiemukolwiek zawodnikowi)

Cytuj:
Nie są najlepszym zespołem świata, po prostu wygrali mistrzostwa, to tak jakby twierdzić że MISS świata to najładniejsza dziewczyna na naszej planecie.


a czym to sie rozni? bo poki co udowodnili wlasnie w mistrzostwach ze sa najlepsi, a z pewnoscia maja najlepsza obrone 2 gole przez cale mistrzostwa im wrzucili z tego 1 samoboj a drugi jak juz powiedzialem moim zdaniem z watpliwego karnego.

Cytuj:
Btw. nie lubie francuzów, uważam że ani jedna ani druga drużyna nie zasłużyły na gre w finale. Gdybym miał wybierać to wybrałbym Niemcy i Argentyne.


coz niemcy dostali baty od wlochow, wiesz jak ja bym mial wybierac to wybralbym polska - kostaryka.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 06:34 
Cytuj  
Cytuj:
wiesz jak ja bym mial wybierac to wybralbym polska - kostaryka.


Może w Świecie Fabianka Polska i Kostaryka grały najlepiej na tym turnieju, ja tam sie nie znam...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 06:46 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
wiesz jak ja bym mial wybierac to wybralbym polska - kostaryka.


Może w Świecie Fabianka Polska i Kostaryka grały najlepiej na tym turnieju, ja tam sie nie znam...


:D

Zreszta Wlosi to sie jedynie nadaja zeby makaron/pizze robic

Vive la France


Edit: nie znam fr. wiec mialem prawo nie znac poprawnej formy


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 10 lip 2006, 10:16 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 07:14 
Cytuj  
W sumie to jak dzisiaj to przemyślałem to uważam że to piekne zakończenie kariery - walnąć włocha z basi.

Szczególnie takiego skurw... jak Materazzi.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:03 
Cytuj  
Argentyna powinna wygrac MŚ i tyle ;]

Obrazek

znalezione gdzies tam...
"na Polsacie Sport byl fajny koment do sytuacji z Zidanem i Materazzim.
-Jak pieknie grasz!
-Jaka ladna masz fryzure!
-Co?! Nie mam fryzury!"


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 lip 2006, 08:17 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:07 
Cytuj  
/signed, u Argentyny zawalił trener, nie gracze.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:58 
Cytuj  
w polskiej piłce też jak narazie lecą sędziowie to znaczy, że piłkarze nic nie wiedzieli? ...

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 10:09 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
wiesz jak ja bym mial wybierac to wybralbym polska - kostaryka.


Może w Świecie Fabianka Polska i Kostaryka grały najlepiej na tym turnieju, ja tam sie nie znam...


:D

Zreszta Wlosi to sie jedynie nadaja zeby makaron/pizze robic

Viva la France


Vive.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 10:15 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Zreszta Wlosi to sie jedynie nadaja zeby makaron/pizze robic

Viva la France


/Signed

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 10:38 
Cytuj  
Nie zebym mial cos do czarnych, ale nie zauwazyliscie ze w ekipie francuskiej jest tylko 2 rodowitych francuzow?


_________________
http://rince.mybrute.com/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.