mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 13:49 
 
Heh w tibi gmowie musza wylapywac cheaterow chodz przyznac trzeba ze cienko im to idzie :]

A w innych grach? Sa od tego gameguardy i nprotecty ;]

Co do expienia w grupach tibia to jest dopiero solo koszenie. PRzyznac trzeba ze na demony solo nie pojdziesz ale dragi hero kazdy koksi sam.

Co do tego twojego zachwycania sie tym ze sie ciagle nie koksuje powiem ci ze nie masz racji. Bo zamiast lvlu musisz skilowac co imo jest jednym z najwiekszych minusow tibi. Miesieczne stanie przed domkiem na train monku ktore przyniesie ci znikome rezultaty...

Faktem jest takze to ze w tibie gra bardzo duzo osob ale przyznac trzeba ze 95 % z graczy sa to analfabeci i kretyni. Przykladowo servery z pk gdzie guildie kasiastych gowniarzy ownuja caly server...

Jedyna rzecz ktora mi sie podoba w tibi to to ze trzyma dresow i reszte analfabetow w jednym miejscu przez co nei rozlazal sie na lepsze gry.

Edit:Literowka thx (btw ja w tibie niegram)


_________________
oumn da lololegend


Ostatnio edytowano 12 lip 2006, 18:32 przez CheGee, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 12
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 13:55 
 
1. 60 tys osób grających w tibie. Założe się, że większość z nich jest po prostu uzależnionych i nie może z tym skończyć. Znam kolesi co mają po parę postaci na wielu sewerach. Ma 30 lvl, znudziła mu się postać. Zmienia serwer i od nowa nabija lvl.

2. Wspólne hunty. Nie możesz napisać po Polsku ? Chyba też się uzależniłeś od tego gówna. Niedługo zamiast umarł będziesz mówił "dednął". ( tak jak niektórzy w mojej szkole :har: )


3. istnieje jak napisłeś ponad 10 lat a spójrz na tą grafikę. Podobo ta gra się rozwija. Co się w niej zmieniło ? Wygląd paru potworów ? Kiedyś u kupla czaszke pomyliłem z królikiem czy z czymś tam


To tyle

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 15:10 
 
Jak nie było soula to na vega można było siedzić i robić runki przez TBI i nigdy tam żaden GM nie zajżał :x

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 15:36 
 
reptilion napisał(a):
1. 60 tys osób grających w tibie. Założe się, że większość z nich jest po prostu uzależnionych i nie może z tym skończyć. Znam kolesi co mają po parę postaci na wielu sewerach. Ma 30 lvl, znudziła mu się postać. Zmienia serwer i od nowa nabija lvl.

2. Wspólne hunty. Nie możesz napisać po Polsku ? Chyba też się uzależniłeś od tego gówna. Niedługo zamiast umarł będziesz mówił "dednął". ( tak jak niektórzy w mojej szkole :har: )


3. istnieje jak napisłeś ponad 10 lat a spójrz na tą grafikę. Podobo ta gra się rozwija. Co się w niej zmieniło ? Wygląd paru potworów ? Kiedyś u kupla czaszke pomyliłem z królikiem czy z czymś tam


To tyle


1. 60 tys dziennie (jesli znudzila mu sie stara postac i gra nowa to i tak liczy sie jako 1) 60 tys+ osob online kazdego dnia (liczba ta ukazuje ile osob gra w danym momencie, a nie ile sie zalogowalo w ciagu calego dnia)

2. nie, nie mozna, pisze tak jak mi latwiej, to tak samo jak uzywanie slowa "sorki" "np (gdy mowimy ze niema sprawy)" itp.

3. i wlasnie o to chodzi w tej grafice, ona dodaje grze smaczku, gdyby byla inna to, to juz by nie byla tibia :P

zebys zrozumial o czym mowie to musisz troszke pograc (z 30-40 lvl) a nie wzorowac sie na postach osob ktore zazwyczaj nie maja pojecia o grze, lub patrzac na screeny -.-


Posty: 12
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 16:21 
 
Fantom napisał(a):
zebys zrozumial o czym mowie to musisz troszke pograc (z 30-40 lvl) a nie wzorowac sie na postach osob ktore zazwyczaj nie maja pojecia o grze, lub patrzac na screeny -.-


Dla mnie po prostu tibia się nie podoba. 30-40 lvl jaki miałbym nabić to był by dla mnie koszmar :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 16:57 
 
Fantom napisał(a):

1. 60 tys dziennie (jesli znudzila mu sie stara postac i gra nowa to i tak liczy sie jako 1) 60 tys+ osob online kazdego dnia (liczba ta ukazuje ile osob gra w danym momencie, a nie ile sie zalogowalo w ciagu calego dnia)


3. i wlasnie o to chodzi w tej grafice, ona dodaje grze smaczku, gdyby byla inna to, to juz by nie byla tibia :P

zebys zrozumial o czym mowie to musisz troszke pograc (z 30-40 lvl) a nie wzorowac sie na postach osob ktore zazwyczaj nie maja pojecia o grze, lub patrzac na screeny -.-




gralem troszke w Tibie kiedys ;) i moge powiedziec czym jest spowodowana jej "popularnosc". ta gra jest jak pasjans :] mowisz o 60 k dziennie he he a wiesz ile osob pyka codzien w pasjansa??

i wlasnie o to chodzi w tej grafice......... ze Tibie zainstalujesz i odpalisz wszedzie. i jest darmowa. masz godzinke przerwy w szkole, nie odpalisz MU czy jakiejkolwiek innej gry :) pasjans lub tibia :] nic nie placisz nic nie zyskasz. ot tak wlaczyc popykac godzinke wylaczyc.

i niemusze grac do 30/40 lv zebym zrozumial o czym mowisz. wszsystkie tego typu bazuja na takiej samej zasadzie. banalnie proste w obsludze, banalnie male wymagania sprzetowe, darmowe lub platne smieszne pieniadze. ot takie zapychacze czasu. jak pasjans.


edit:

pozatym o ile pamietam Tibie da rade odpalic w oknie. a to ogromnie duzy plus dla kogos kto "gra" robiac cos innego ;P


Ostatnio edytowano 12 lip 2006, 17:06 przez april, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 17:02 
 
Shaver napisał(a):

Faktem jest takze to ze w tibie gra bardzo duzo osob ale przyznac trzeba ze 95 % z graczy sa to analfabeci i kretyni. Przykladowo servery z pk gdzie guildie kasiastych gowniarzy ownuja caly server...

Jedyna zecz ktora mi sie podoba w tibi to to ze trzyma dresow i reszte analfabetow w jednym miejscu przez co nei rozlazal sie na lepsze gry.



Racja Shaver zostań w tibii żeby ta grupa o której mówiłeś sie nie rozłaziła...


_________________
http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=mer
http://reklamowka.com/index.php?affiliate=1521
http://www.zielonymail.com/pages/index. ... d=marciner
http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=marciner
Dzięki ^^

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 17:59 
 
Z tego co widać na allegro to nawet spora liczba ludzi sprzedaje itemki z gry i postacie więc ktoś to musi kupować a liczba żeczy z tibi na allegro przekracza 1000 licytacji :-?


Posty: 3
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 18:46 
 
he ? Wszedzie jest darmowa ? wtf nie zrozumialem.
A co do banalności gry... april podaj mi pare tytułow TRUDNYCH gier mmorpg? Wtedy moze zdołam coś porównać ?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 19:08 
 
baldurs ffiX falout

Tam trzeba uzywac opcji myslec

A juz najwiecej w tej oto grze

http://deathball.net/notpron/notpron.htm


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 22:07 
 
Cytuj:
A co do banalności gry... april podaj mi pare tytułow TRUDNYCH gier mmorpg? Wtedy moze zdołam coś porównać ?

ja ci podam :>
world of warcraft?
guild wars?
diablo 2?
baldur's gate?
warcraft 3?
counter strike?
(dobra co do ostatnich 4 nie mam pewnosci ale mozna prze ip grac np w baldura :))
a tak wogole to tibia nie jest we flashu zrobiona? (kumpel mi zawsze wkrecal i nadal nie wiem)...

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 22:37 
 
Jeśli umiesz dobrze grać np w tibie z rocka wychodzisz w 3h. Jeśli nieumiesz dobrze grać to wychodzisz w tydzień. W world of warcraft jak nabijasz pierwszy raz 60lvl jest to trudne lecz z kolejnymi postaciami przychodzi Ci to coraz szybciej więc wszystko to zależy od umiejętności a nie od trudności danej gry :)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 23:54 
 
Gotn napisał(a):
Cytuj:
A co do banalności gry... april podaj mi pare tytułow TRUDNYCH gier mmorpg? Wtedy moze zdołam coś porównać ?

ja ci podam :>
world of warcraft?
guild wars?
diablo 2?
baldur's gate?
warcraft 3?
counter strike?
(dobra co do ostatnich 4 nie mam pewnosci ale mozna prze ip grac np w baldura :))
a tak wogole to tibia nie jest we flashu zrobiona? (kumpel mi zawsze wkrecal i nadal nie wiem)...

Jedna z podanych przez ciebie gier to mmorpg... I do tego wcale nie trudna.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 01:46 
 
hmm a czy ktos z tych zajebistych graczy moglby mi wyjasnic jaki jest sens w pkowaniu(huntowaniu) ludzi ktorzy powiedzieli przykladowo thb na serverze?


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 02:21 
 
Te pkowanie jest jak sport można się chwalić między kumplami że zabiłem 24 brazylijczyków bo niemoge się z nimi dogadać i takie pierdołki :)

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 06:16 
 
Shaver napisał(a):
hmm a czy ktos z tych zajebistych graczy moglby mi wyjasnic jaki jest sens w pkowaniu(huntowaniu) ludzi ktorzy powiedzieli przykladowo thb na serverze?


Wiadomo, ze zawsze sa jakies wyjatki. W kazdej grze sa przedszkolaki, ale w tibi przynajmniej jak ktos pyskuje, obraza ciebie i twoja rodzine, to mozesz cos mu "zrobic" a nie, ze w innych grach takich jak "silk, flyff, mu" nie mozna nikogo zabic bo ty stracisz duzo a tez ktorego zabiles, wogole tego nie odczuje.

Trzeba tez zaznaczyc, ze "bogaci" tez nie maja ogromnej przewagi nad "biednymi" bo premium accout nie daje az takiej przewagi co itemki z cash shopow w innych grach, wiec szanse sa bardziej wyrownane :P

A mozliwosc PK to zawsze jest jakies zajecie ktore odciaga cie od expienia calymi dniami, zawsze mozna sie rozerwac troszke i zarobic duzo wiecej niz po wielogodzinnym expieniu ^^

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 06:34 
 
Leje się 2 knightów jesen ma pacca a drugi nie mają taki sam lvl i którty wygra? :-?



Edytuj: I takie same skille

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 07:30 
 
KreMas napisał(a):
Leje się 2 knightów jesen ma pacca a drugi nie mają taki sam lvl i którty wygra? :-?



Edytuj: I takie same skille


Zalezy od szczescia i itemkow jakie ma :P Ale napewno beda sie lac dlugo, a pacc w niczym knightowi nie pomoze :P (no chyba w uciekaniu, ale wtedy to nie walka ^^)

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 08:21 
 
totalmassivpleja napisał(a):
he ? Wszedzie jest darmowa ? wtf nie zrozumialem.
A co do banalności gry... april podaj mi pare tytułow TRUDNYCH gier mmorpg? Wtedy moze zdołam coś porównać ?



tam jest kropka :]

tibie zainstalujesz i odpalisz wszedzie KROPKA i jest darmowa :]


niechodzi o TRUDNOSC w sensie "niemoge przejsc danej planszy bo ....." tylko o ........ ;P no niewiem jak Ci to wytlumaczyc. kazda gra z widokiem 3D TPP/FPP jest "trudniejsza" od gry z widokiem izometrycznym. w gry typu Tibia pograsz godzinke/dwie dziennie i jest postep jakis. Grajac godzinke/dwie np. w World Of Warcraft czy EvE Online NIC nie osiagniesz. mozesz pogadac na czacie, ewentualnie sprawdzic ceny na AH ( w przypadku WoWa). niewiem moze na xxx lv gra ta wymaga jakis planowanych akcji siedzenia przy niej po 5-6 godzin gdziennie. niewiem. wiem tyle ze w Tibie gra moj kumpel siedziac w pracy. i strasznie ja sobie chwali. pokazalem mu WoWa to stwierdzil " a daj Ty mi spokoj gdzie ja znajde na to czas, ide spac bo jutro rano wstaje"

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 08:35 
 
Trudność zależy od potworka i od twojego lvl np.palek 10 lvl idze na OF trudno mu będzie tam przeżyć 5 minut :) rp na 110lvl idze na OF i wymiata i dla niego trudny jest np resp 4 demonów a dla takiego ek 250lvl nic nie jest trudnego :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.