mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 19:05 
Cytuj  
Ja nie mam nic przeciwko aby ktoś zdał maturę ale widać ze niektórym to sie nie podoba lepiej było by aby gnili w przekonaniu ze sie do nauki nie nadają lecz tylko na ulice ? ... nie sądze ... whatever ...
Bardzo dobrze ze tak zrobili bo to cała Łybacka wprowadziła jakieś nowe matury śmiechu warte procentowe wyliczenia ocen brecht na maxa Ja zdawałem starą maturę i mowie to szczerze ze do nowej nie miał bym przekonania a nawet kto wie czy bym taka mature zdał. Dla mnie nową maturą przekreślili zwykłych uczniów teraz żeby na studia isc trzeba jakiś specjalnych dodatkowych przedmiotow no coz czasy sie zmieniają ale według mnie nowa matura sux ~!
Stara matura moge stwierdzić ze była łatwiejsza! I system nauczania był zupełnie inny.
I nikt mi nie wmowi ze nowa matura to coś lepszego jak jest bagnem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 19:55 
Cytuj  
heh... nowa matura nei jest trudna. A winni temu, ze tyle osob nie zdalo chyba sa nauczyciele tez, ni umieja przygotowac do nowej matury. Ale jak ktos nie zdal teraz to niech poprawi i tyle.

Shaver- fajny avek i sygnaturka :P


_________________
.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 20:01 
Cytuj  
Sluchaj postaw sie w sytuacji nauczyciela zrob cos w 3 lata co normalnie zajmuje 4

p.s. Thx


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 20:04 
Cytuj  
w 2,5 roku I would say


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 20:26 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Sluchaj postaw sie w sytuacji nauczyciela zrob cos w 3 lata co normalnie zajmuje 4

ja mialem dobrych nauczycieli akurat z tego co zdawalem... mialem swietnego matematyka. Mielismy tez w LO bardzo dobrego fizyka i chemika. Oni wszyscy odeszli chyba w tym roku albo wkrotce odejda. Reszta co ma ich zastopic to zalosni nauczyciele nie umiejacy przygotowac do nowej matury. W LO jest tez beznadziejny nauczyciel historii w ogole nie wie chyba o co chodzi z nowa matura. Jesli jest dobry nauczyciel to bedzie umial przygotowac. Ale sporo chyba nie wie o co chozi w nowej maturze.

PS. heh ile ja powtorzen w 1 poscie zrobilem...


_________________
.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 20:57 
Cytuj  
Gadanie. Ja w liceum miałem jeden rok historii (na ktorym i tak gówno przerobiliśmy), a zdałem na 92%/82%.
Prawda jest taka, że do matury uczysz się sam w domu i na korepetycjach. Do szkoły chodzisz, żeby pograć w karty i pośmiać się przy papierosie w ubikacji, bo podstawową zdaje każdy idiota, a na rozszerzoną i tak się na lekcjach nie nauczysz, bo za dużo materiału.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 21:05 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Prawda jest taka, że do matury uczysz się sam w domu i na korepetycjach. Do szkoły chodzisz, żeby pograć w karty i pośmiać się przy papierosie w ubikacji, bo podstawową zdaje każdy idiota, a na rozszerzoną i tak się na lekcjach nie nauczysz, bo za dużo materiału.

Widzisz, i to jest chore... a szkola powinna uczyc.
Rozszerzona za duzo materialu? jakbym takie cos mial na egzaminie to bym skakal z radosci ;)

A mi matematyka w szkole akurat duzo dala i w sumie wiekszosc mojej klasy dostala sie tam gdzie chciala, (bo np. fizyka)

Fakt, mature taka jaka jest teraz powinien kazdy zdac...


_________________
.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 21:12 
Cytuj  
He robalu to nie jest tak jak myslisz. Poslko japonska ma w sobie ukryte znaczenie ;]

http://www.pjwstk.edu.pl/


_________________
oumn da lololegend


Posty: 39
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 21:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Fakt, mature taka jaka jest teraz powinien kazdy zdac...


Cała reforma szkolnictwa jest zkwaszona i to wplywa tak samo na oceny i tych co sie uczą albo nie uczą. Dla mnie to glupota juz samą było wprowadzenie gimnazjum w szkołach bo niby po co to komu potrzebne jest jak byla podstawowka i liceum ?
Od tego gimnazjum sie zaczeły cyrki w szkolniecwie. I ciesze sie ze nie byłem w gimnazjum :wink:

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 21:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
GilGalad napisał(a):
Prawda jest taka, że do matury uczysz się sam w domu i na korepetycjach. Do szkoły chodzisz, żeby pograć w karty i pośmiać się przy papierosie w ubikacji, bo podstawową zdaje każdy idiota, a na rozszerzoną i tak się na lekcjach nie nauczysz, bo za dużo materiału.

Widzisz, i to jest chore... a szkola powinna uczyc.

Jakby to powiedział Jack Sparrow:
Witaj na Karaibach skarbie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 21:37 
Cytuj  
The_True_SpelCast napisał(a):
(...)

bylem w gimnazjum i do teraz nie wiem po co to bylo heh...


_________________
.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 21:54 
Cytuj  
Do mojej klasy w gimnazjum fajne dziewczyny przyszły!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 21:58 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Do mojej klasy w gimnazjum fajne dziewczyny przyszły!

hmm u mnie tez ale ładne i głupie :lol:


_________________
.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 21:59 
Cytuj  
Po prostu zaczely dojrzewac.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 11:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A winni temu, ze tyle osob nie zdalo chyba sa nauczyciele tez, ni umieja przygotowac do nowej matury.


QFE

z moich ostatniorocznych z historii zdali wszyscy :wink:


btw. Pozdrowienia z Cork :]


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 12:05 
Cytuj  
Amnestia... Ja bym to nazwal udebileniem, zdawalem w zeszlym roku, sporo znajomych zdawalo w tym, nie wiem jakim cudem bylo 21% idiotow ktorzy nie potrafili zdac jakiegos przedmiotu, mowiac szczerze to przykre... Znowu Polska bedzie posmiewiskiem europy, ehhhh:|

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 12:16 
Cytuj  
już jest posmiewiskiem europy... teraz bedzie swiata.


Posty: 39
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 12:32 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
już jest posmiewiskiem europy... teraz bedzie swiata.


lol sam jestes posmiewiskiem

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 12:34 
Cytuj  
The_True_SpelCast napisał(a):
Obi'v napisał(a):
już jest posmiewiskiem europy... teraz bedzie swiata.


lol sam jestes posmiewiskiem


Akurt zgadzam sie ze Giertych jest posmiewiskiem, ja na tego goscia patrzec nie moge, a jak slysze jego wypowiedzi to zmieniam program.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 39
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 12:51 
Cytuj  
A było gdzies napisane w zdaniu ze o niego chodzi a nie o Polske ? :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.