mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 22:55 
Cytuj  
http://video.google.com/videoplay?docid ... &q=paladin

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 23:34 
Cytuj  
Postal napisał(a):
http://video.google.com/videoplay?docid=3237921638808604824&q=paladin



:lol:

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 23:35 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Postal napisał(a):
http://video.google.com/videoplay?docid=3237921638808604824&q=paladin



:lol:


:o


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 01:29 
Cytuj  
Mnie rozwalił jeden dwarf priest o nicku Golem aplikujący do nas ...

Napisał bardzo krótką aplikację z wieloma błędami, która prawie nic o nim nie mówi, a na końcu było napisane :

Cytuj:
I wanna meat new friends and have fun :D


Normalnie nie wyrobiłem jak to przeczytałem ...

I jeszcze odpowiedzi kilku osób z gildii też dodatkowo mnie rozbroiły xD

Odpowiedzi typu :

"Sounds evil ... :( "

"WANNA MEAT ME???!?!?!?!
im gonna meat you first... buddy! me and my 5 friends the muchackas!"


Dawno się tak nie uchachałem xD


_________________
Milva - 70 lvl hunter
Reyna - 70 lvl paladin

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 09:34 
Cytuj  
Moze nie do konca zwiazane w WoW'em ale nie bylo gdzie tego wrzucic.

Cos dla kazdego farmera. Pozycja obowiazkowa. Inspektor BHP sprawdzi u kazdego! :D

http://allegro.pl/item118373911_kask_he ... tnika.html


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 09:57 
Cytuj  
To jest niezle ostatnio koles zaaplikowal do naszej gildi LOL
Cytuj:
Topic : whant to join

Character Name: felinja
Race/Class: Priest
Level: 60
Talent build: ?
Spell resistance ?
Professions and skill level in them: i have 13 in skinnig and 21 in mining,

Age: 11
Location: Sweden

Why did you choose us ?: You is a nise gild with lot of epic.

We ussually raid on a daily basis from roughly 19:00 till 23:00. ??

Previous Guild(s): none

Have you completed the Attunement to Molten Core quest?: I did quest on BRD wit a one frome yor guild
Have you completed the Onyxia Key quest? if not how far are you into it?: i whant to kil onyxia, yes
Have you completed the Attunement to Blackwing Lair quest?: ?
Are you attuned to Naxxramas?: ?

Do you have access to Ventrillo: No
Do you have the latest version of CT_Raid and know how to use it?: No

What do you feel you can offer us?: I can heal you and maby ress you
What do you feel we can offer you?: i have hered that you have epic vepens for me?

Any additional comments to add?: i love you
[allakhazam profile ?] ??

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 12:31 
Cytuj  
http://miedzia.ch.pwr.wroc.pl/~shadhun/PacivsEmps.rar

Przycięty filmik z naszego pierwszego killa empów, na usprawiedliwienie chłopaków dodam że mielismy za soba już 2 wipy na 1% i tutaj też było blisko ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 17:59 
Cytuj  
szadhun smierdzi.
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... ost1173460


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 02:16 
Cytuj  
Dzisiaj w Strat Scarlet 2 razy zostalem trafiony przez mobki za 666 dmg i dwa razy oznaczalo to dla mnie natychmiastowa smierc. Raz mialem 100% zycia, a raz ok 50%. Troche to dziwne. Wysnulismy teorie, ze dla paladyna 666 dmg oznacza instant death :-) Myslicie, ze Blizz umiescil cos takiego w grze? :P To do nich podobne :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:09 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
Dzisiaj w Strat Scarlet 2 razy zostalem trafiony przez mobki za 666 dmg i dwa razy oznaczalo to dla mnie natychmiastowa smierc. Raz mialem 100% zycia, a raz ok 50%. Troche to dziwne. Wysnulismy teorie, ze dla paladyna 666 dmg oznacza instant death :-) Myslicie, ze Blizz umiescil cos takiego w grze? :P To do nich podobne :P


hmm nie sadze 666dmg/heal jest tak samo unikalny jak 1337 zastanawia mnie ile ty masz hp skoro miales 100% zycia dostales 666dmg i zmarles. jesli zrobiles screenshota z ciombat logu to przeanalizuj czy aby napewno miales 100% hp


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 2
Dołączył(a): 31.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:09 
Cytuj  
Naprawde TO JEST IDIOTYCZNE! Polowa gosci co napisali o jakies zasranej ucieczce to banda kretynow! Udaja ze graja w WoW zeby komus zaimponowac! Nie grali pewnie nawet w 3 czesc warcrafta! Nawet nie wiedza ze w WoW jest goblinski sterowiec! To skandal jesli moge tak to ujac. Szaman nieumarlych kurde dobra baja! Nie zapomina sie niczego z WoW! TAKA TA GRA PIEKNA! A co do mojej histori jest ona taka Bylem sobie z mojim kolega trollem i lecielismy do krain nieumarlych do undercity (kto gral bedzie wiedzial co to jest) i stanalem na dziobie sterowca, tancylem az do chwili kiedy niechcaco spadlem, troll po chwili zucil sie za mna i kiedy wyladowal w wodzie napisal "grrrrr".

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:15 
Cytuj  
keee Ale o co chodzi?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:26 
Cytuj  
zlo napisał(a):
Naprawde TO JEST IDIOTYCZNE! Polowa gosci co napisali o jakies zasranej ucieczce to banda kretynow! Udaja ze graja w WoW zeby komus zaimponowac! Nie grali pewnie nawet w 3 czesc warcrafta! Nawet nie wiedza ze w WoW jest goblinski sterowiec! To skandal jesli moge tak to ujac. Szaman nieumarlych kurde dobra baja! Nie zapomina sie niczego z WoW! TAKA TA GRA PIEKNA! A co do mojej histori jest ona taka Bylem sobie z mojim kolega trollem i lecielismy do krain nieumarlych do undercity (kto gral bedzie wiedzial co to jest) i stanalem na dziobie sterowca, tancylem az do chwili kiedy niechcaco spadlem, troll po chwili zucil sie za mna i kiedy wyladowal w wodzie napisal "grrrrr".


Fantastyczny post:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:38 
Cytuj  
zlo napisał(a):
Naprawde TO JEST IDIOTYCZNE! Polowa gosci co napisali o jakies zasranej ucieczce to banda kretynow! Udaja ze graja w WoW zeby komus zaimponowac! Nie grali pewnie nawet w 3 czesc warcrafta! Nawet nie wiedza ze w WoW jest goblinski sterowiec! To skandal jesli moge tak to ujac. Szaman nieumarlych kurde dobra baja! Nie zapomina sie niczego z WoW! TAKA TA GRA PIEKNA! A co do mojej histori jest ona taka Bylem sobie z mojim kolega trollem i lecielismy do krain nieumarlych do undercity (kto gral bedzie wiedzial co to jest) i stanalem na dziobie sterowca, tancylem az do chwili kiedy niechcaco spadlem, troll po chwili zucil sie za mna i kiedy wyladowal w wodzie napisal "grrrrr".


W całej tej urzekającej historii, najbardziej ujął mnie ten pogrubiony fragment 8)

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:47 
Cytuj  
a juz myslalem ze ten troll to moze odlecial na miotle jak harry portier


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:50 
Cytuj  
Moja chistoria jest smieszno-zalosna...

Udaje ze gram w WoW, zeby zaimponowac kolegom z piaskownicy :( Ale poniewaz w koncu odnalazlem Jezusa juz dluzej nie chce zyc w klamstwie.


A tak serio. Z cyklu jak zalatwic kogos z wlasnej frakcji:
1. Grasz lockiem, kots dal ewidentnie na ciebie follow i poszedl sobie afk. -> Nurkujesz w najbliszym jeziorku, buffujesz sobie oddychanie pod woda i czekasz :>
2. Lock -> w "zatloczonej okolicy" rzucasz fear na mobka ktorego ktos bije. (podobnie warrior/priest itp.)
3. Rogal -> nie ma to jak zebrac ladnego traina z okolicy, podbiec pod goscia i dac vanish :] Hunter -> fd.


Hehe. MOze to i chamskie ale czasem daje duzo satysfakcji :]


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:56 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
3. Rogal -> nie ma to jak zebrac ladnego traina z okolicy, podbiec pod goscia i dac vanish :] Hunter -> fd.


hmm... a czy one sie po prostu nie resetuja wtedy? jesli koels ich nie zaatakuje to nie wiem dlaczego one mialyby atakowac jego...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 09:03 
Cytuj  
zlo napisał(a):
(...)

post faktycznie imba, szczegolnie bledy ortograficzne ;)
ale podstawowe pytanie: osochozi? :P

PS. fajny nick...


_________________
.


Posty: 2
Dołączył(a): 31.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 09:18 
Cytuj  
No akurat mi chodzi o to zeby nie syfic tematow bo sa 83 strony a 25% to z nich to prawdziwe historie z warcrafta a ten post napisalem nie po to zeby zdenerwowac graczy ale samych gosci od zmyslania, i mam nadzieje ze to kiedys pomoze.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 09:22 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
hmm... a czy one sie po prostu nie resetuja wtedy? jesli koels ich nie zaatakuje to nie wiem dlaczego one mialyby atakowac jego...


Przeciez jak rogal zrobi vanish, a ta druga osoba zostaje w poblizu mobow to nie ma bata zeby ich nie zagrowal.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.