mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 18:07 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Okazalo sie ze to kaczka dziennikarska. Nie ma sie nad czym rozwodzic :>


Lub kolejny szybko odrzucony z braku pieniedzy/medialnej burzy pomyl gjeniuszy z MON;]

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 07:36 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Lub kolejny szybko odrzucony z braku pieniedzy/medialnej burzy pomyl gjeniuszy z MON;]

Ktoś tu bezkrytycznie wierzy dziennikarzom. :roll:

Chętnych do służby wojskowej nie brakuje i żadne łapanki nie będą potrzebne. A jak ktoś nie stawia się na komisję, nie załatwia formalności to i jest potem ścigany. Zawsze tak było.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 09:11 
Cytuj  
Pytali sie jakistam generalow reporterzy tok fm, byli mocno zdziwieni tym, ze maja robic jakas lapanke :>

Z ciekawszych rzeczy to prof. Religa obiecal podniesc skladke OC o kilka procent.

edit:
o tu:
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,3535141.html
i tu:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 41731.html


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 09:43 
Cytuj  
A powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz apropo tych 18 miesiecy... Mialem semestralna przerwe w studiowaniu (skreslenie z listy, nie bylem studentem). Czy liczy sie to do tych 18 miesiecy? :D


pozdrawiam

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 09:50 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
A powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz apropo tych 18 miesiecy... Mialem semestralna przerwe w studiowaniu (skreslenie z listy, nie bylem studentem). Czy liczy sie to do tych 18 miesiecy? :D


pozdrawiam


Sargeras daruj sobie, wystarczy ze ty wierzysz Kurskiemu.

Logain: a cholera wie, to jest tak wspaniale napisane ze niewiadomo. Najlepiej sie dowiesz jak spytasz na WKU przy okazji.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 09:51 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Pytali sie jakistam generalow reporterzy tok fm, byli mocno zdziwieni tym, ze maja robic jakas lapanke :>

Dobrze, że nie stwierdzili "o, dobry pomysł" :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 10:07 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Sargeras daruj sobie, wystarczy ze ty wierzysz Kurskiemu.

Jakiemu kurskiemu chlopie. Kek. W tym roku normalnie do poboru pojdzie rocznik 87 i czesc. Cos sie przywidzialo jakiemus gryzipiorkowi, a ludzie robia z tego sensacje. Troche obiektywizmu.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 11:00 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
A powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz apropo tych 18 miesiecy... Mialem semestralna przerwe w studiowaniu (skreslenie z listy, nie bylem studentem). Czy liczy sie to do tych 18 miesiecy? :D
pozdrawiam


Jeżeli już znowu studiujesz i zaniosłeś im zaświadczenie to nie.

Jeżeli nie studiujesz to spodziewaj się niedługo wezwania do WKU w celach wyjaśnienia stosunku do służby. (Bo teoretycznie szkoła ma ustawowy obowiązek poinformować twoją WKU o tym, że przerwałeś studia) Ale tak, jeżeli nie studiujesz a WKU o tym wie to chyba ci się zalicza do tych 18 miesięcy. Tyle, że musiałbyś mieć fart żeby sobie nie przypomnieli o tobie przez następny rok.

Jest jeszcze możliwość, że znowu studiujesz a WKU o tym nie wie, w takim wypadku wstrzymałbym się z zanoszeniem im zaświadczenia, (Chociaż pamiętaj, że teoretycznie masz obowiązek ich o tym poinformować), a nuż właśnie ci się uda? A jak cię wezwą to bierzesz zaświadczenie i po problemie.

Ja właśnie tak miałem, przerwane studia, planowałem sobie rok przerwy a tu w styczniu mały suprise. Musze powiedzieć, że się zimnym potem oblałem nieźle, stąd moje jako takie zorientowanie w temacie xD Na szczęście szkoły też na semestr zimowy przyjmują więc zaniosłem im zaświadczenie ze szkoły do której się zapisałem dzień wcześniej :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 11:14 
Cytuj  
No sprawa wyglada tak ze w zeszlym semestrze (zimowy 2005/2006) bylem skreslony z listy i w lutym 2006 znowu zostalem na nia wpisany. Pytanie czy PWr wyslalo informacje o tym do WKU.


pozdrawiam

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 16:36 
Cytuj  
To lepiej spytaj w PWr niz WKU.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 07:50 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1373297,11,item.html

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 12:01 
Cytuj  
...Na tej zasadzie, to połowa osób piszących w tym topicu, powinna być oskarżona : P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 13:34 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=F0ZA3g1Sq9M
Ten spot został wycofany z tvp. Badają czy spot nie łamie praw autorskich tv. Ciekawa metoda na usunięcie niewygodnego materiału, no ale w końcu tvp jest prorządowa. Pewnie po wyborach okaże się że nie łamie ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 21:54 
Cytuj  
Ten materiał - narzuca nam pewien zły tok myślenia.
- Wskaż mi jakąkolwiek partie, która w pełni dotrzymała obietnice. Otóż - nie ma takiej - pytanie - czemu k@#$ po nich tak nie jeździli? Czemu nie prześwietlali obietnic SLD?

- Pokazują tylko negatywne strony, które są imo niczym. Wyolbrzymiają je i sugerują nam, że jest to sprawa wagi Panstwowej

chcesz wiedzieć co jest ważne?

- Brak afer
- czyste kadry
- rząd w pełni polski, dla Polski
- małe mają pole manewru przez te wszystkie niekorzystne umowy, które zawarł rząd poprzedni.

Po co ta propaganda?

- brak kontroli obcych krajów, przedsiębiorców, korporacji na decyzje w Polsce
- wprowadzanie podatku od powierzchni dla marketów
- Dbanie o polska gospodarke
- PO podzczas kampani wyborczej nabrało poważne zobowiązania od "zagranicznych inwestorów" i gwarantowało sukces
- PO miało rządzić Polską i miało być " rządem marionetkowym"
-Istotne: PiS chce odkupić przedsiebiorstwa, które zostały wydane w rece obcego kapitału - po cenie której były sprzedane. Taki sektor to energetyka, linie przesyłowe. Dajmy na to jest wojna -> pierwsze co niemcy robią to odcinają nam prąd :P. I nie opowiadajcie mi bajek, że nie jesteśmy TYLKO rynkiem zbytu. Bo na logike- idziesz do sklepu - brak artykulów MADE IN POLAND, a w biednej Polsce pełno made in germany. Skoro niemiec zarabia 6 krotność polskiego wynagrodzenia czy nie lepiej niemcom postawic fabryke w Polsce? Otóz nie- bo lepiej wyprodukować u nich, dać prace swoim a sprzedać u nas- pozbawić pracy naszych. Każdy towar jaki kupicie obcego pochodzenia to tak jakbyście oferowali prace 1 osobie za granicą. Nie wiem czy wiecie ale o tym sie nie mówi w telewizji ( bo zakazane przez szefów, a szefowie to obcokrajowcy) w obcych krajach ludzie dostają dotacje od PANSTWA za to, że otworza działaność w Polsce.
I tak np. Holender dostaje kupe kasy za otwarcie kurnika, przez który zbankrutuje Zdzisiek, Janek i Wiesiu. Tak samo z połowami ryb przez kutry rybacki - bo teraz ten sektor gospodarki zagranica chce nam odebrać. Szwedzi mają dłuższe okresy połowu, mają dofinasowanie od Państwa pod warunkiem, że towar trafi do Polski. EEee dużo by jeszcze wymieniać.

Co jest ważne?

- Jak twórcy tych bezmózgich materiałów nie mają co robić to powinni się wziąść za afere rywina, za amnestie które wydał kwaśniewski, za fundacje kwaśniewskiego, za pozostałe afery które były... po co ludziom w głowie mieszać pierdołami odciągając ich od spraw bardziej istotnych?

Sorrki ale mam już dość oglądania, słuchania tej całej bezmózgiej ( devsi nie mają nawet dobrego smaku i nie przebierają w metodach ) antykaczyńskiej propagandy.

Jest dobrze i bedzie lepiej.

Wyraziłem tylko swoją opinie.


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 22:30 
Cytuj  
Zapewne bedzie lepiej ...

za obraze prezydenta - kamieniolomy
homofobia - obligatoryjna
za pedofilie - kara smierci (sluchajac radia maryja oczywiscie - bardzo glosno)
za defraudacje pieniedzy z panstwowych kredytow poslom i poslankom mozna tylko skoczyc na organ
wypisac sie z UE
uniewaznic prywatyzacje
zaplacic gospodyniom domowym wyplate jak pracujacym
zniesc wszstkie ulgi
przejrzystosc wladzy - (vide Netzel i spolka ...)

dodatkowo a'propos obnizenia podatkow nowy lze-premier stwierdzil ze Polska i tak "ma bardzo niskie podatki" - (zapowiedz podniesienia podatkow ??? )

dalsze argumenty mozna mnozyc w nieskonczonosc.

TAK . zapewne jest dobrze a bedzie lepiej.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 23:07 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):

Dajmy na to jest wojna -> pierwsze co niemcy robią to odcinają nam prąd :P.


Jaka wojna? To nie te czasy, zeby Niemcy na nas z znienacka atakowali.
Poza tym taki jest efekt globalizacji. Dajmy na to chiny walcza z ameykanami, chiny wstrzymuja eksport flanelowych koszul i cala gospodarka USA lezy w gruzach :]

( Po usmieszku widze ze to bylo napisane z odrobina ironii, wiec i ja jej nie poskapilem)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 03:31 
Cytuj  
Cytuj:
- Wskaż mi jakąkolwiek partie, która w pełni dotrzymała obietnice. Otóż - nie ma takiej - pytanie - czemu k@#$ po nich tak nie jeździli? Czemu nie prześwietlali obietnic SLD?


Tu nie chodzi o to kto dotrzymał a kto nie, tylko o to że ten spot został wycofany z tv. Komuś się nie spodobał.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 08:41 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
eagleeyes napisał(a):

Dajmy na to jest wojna -> pierwsze co niemcy robią to odcinają nam prąd :P.


blah


Mortfl, raczej nie? Skąd wiesz co się stanie za 10 lat w Europie? Nigdy nic nie wiadomo. Nie można być niczego pewnym


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 09:28 
Cytuj  
Rotfl, ale mam ubaw. Propisiorek w swoim zacietrzewieniu nie dojrzał że nic nie napisałem na temat spotu a tylko o tym że został wycofany. Pomijam milczeniem podobny charakterem spot pisiorków przed wyborami parlamentarnymi/prezydenckimi (znikająca zawartość lodówki etc.).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 09:35 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Istotne: PiS chce odkupić przedsiebiorstwa, które zostały wydane w rece obcego kapitału - po cenie której były sprzedane. Taki sektor to energetyka, linie przesyłowe. Dajmy na to jest wojna -> pierwsze co niemcy robią to odcinają nam prąd :P.


Powiedz mi tylko za co ten rzad chce odkupic sprzedane przedsiebiorstwa? Za kase ktorej nie ma w budzecie? Przeciez oni tak samo chca prywatyzowac przedsiebiorstwa, bo ciagle jest dziora.

I druga rzecz. Ty NAPRAWDE myslisz ze w wypadku wojny wojsko nie zajmuje obiektow strategicznych takich jak elektrownia, linia przesylowa itp.??? Myslisz ze jak jest wojna to przedsiebiorcy moga sobie powiedziec ze nie bo mam pakiet kontrolny 52,3% akcji + 500 akcji uprzywilejowanych? Hehehe.
:o


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.