mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 21:18 
Cytuj  
Back on topic: długie włosy > WoW > krótkie włosy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 21:26 
Cytuj  
Cytuj:
NIE ZNACZY to też, że wsadzam każdą osobę na odpowiednią półeczkę ze stereotypam


Cytuj:
Nie lubię długowłosych ludzi (nie mówię o kobietach ofc ). Kojarzą mi się z alkoholicznym piciem taniej siarki w parku i satanistami.


Jasne.....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 21:31 
Cytuj  
trade napisał(a):
Nie lubię długowłosych ludzi (nie mówię o kobietach ofc ;)). Kojarzą mi się z alkoholicznym piciem taniej siarki w parku i satanistami.


Nie lubię ludzi, którzy zakładają na publicznym forum poświęconym mmog'om tematy, jakich ludzi to oni nie lubią i dla czego, tak jakby ich preferencje personalne kogokolwiek obchodziły. Kojarzą mi się oni z upośledzonymi umysłowo, śliniącymi się, podstarzałymi kawalerami mieszkającymi u mamusi, szukającymi uwagi i uznania gdzie popadnie i czym popadnie.

Tak, mam długie włosy.
Nie, nie jest to powód mojej agresywnej odpowiedzi. :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 21:33 
Cytuj  
awe szatan

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 21:45 
Cytuj  
A jak ktos ma lysa glowe i owlosione plechy to do ktorej grupy sie zalicza.

Ta quasi-duskusja mnie ubawila :]


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 21:57 
Cytuj  
:D :) :( :o :-? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :roll: :wink: :] :har: :wtf: - Hmm...Wszystkie emotki są łyse...Albo drechy, albo spisek :<

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:02 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Mam blond włosy , krótkie spodenki i koszulke niebieską , moje włosy mają 1,1cm. długości.
Czy to oznacza że jestem satanistycznym dresiarzem chodzącym na imprezy techno ? :<


Coś ty, za długie masz włosy.

Shadhun_ napisał(a):
Jasne.....


No co kurwa jasne ? Ciężko ci pojąć pustym mózgiem, że jeżeli ktoś mi się z czymś kojarzy nie jest równoznaczne z tym za kogo go uważam ?
Mój długowłosy kumpel też mi się kojarzy z bałaganem (co czasem dla żartu mu mówię) co nie znaczy, że uważam go za jednego z nich. A faktem jest, że nie lubię 95% długowłosych których miałem wątpliwą przyjemność poznać i to za to kim są, a nie jak wyglądają. W takiej sytuacji naprawdę trudno unkać stereotypowego postrzegania takich ludzi ale staram się jak mogę

Goatus napisał(a):
Nie lubię ludzi, którzy zakładają na publicznym forum poświęconym mmog'om tematy, jakich ludzi to oni nie lubią i dla czego, tak jakby ich preferencje personalne kogokolwiek obchodziły. Kojarzą mi się oni z upośledzonymi umysłowo, śliniącymi się, podstarzałymi kawalerami mieszkającymi u mamusi, szukającymi uwagi i uznania gdzie popadnie i czym popadnie.

Tak, mam długie włosy.
Nie, nie jest to powód mojej agresywnej odpowiedzi.


Ty kurwa pajacu czy ja coś założylem ? Śledź lepiej uważniej to forum zanim zaczniesz pisać co ty lubisz, a czego nie.

Dana napisał(a):
awe szatan


Yeah, chrchrhhhhhbłeeeeehrrr.

senti napisał(a):
A jak ktos ma lysa glowe i owlosione plechy to do ktorej grupy sie zalicza.


Tego to ja już ci nie powiem. Zapytaj się jakiegoś łysego czy ma włosy na plecach i kim w związku z tym jest (jeżeli będzie je posiadał).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:14 
Cytuj  
O wystarczy troche przycisnąć i już buractwo wychodzi.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:26 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
O wystarczy troche przycisnąć i już buractwo wychodzi.


No bo taki cham ze mnie, ludzi wyzywam i wogóle.
Gdyby RoozTer flame'u nie zaczął to by wszystko było ok. Ty się teraz wpieprzyleś w sumie to nie wiem po co. I nie myśl, że ty mnie przycisnąłeś bo to raczej niemożliwe. Poprostu w dziale flames zwalniam swoje hamulce.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:29 
Cytuj  
+1?


_________________
Obrazek

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:41 
Cytuj  
trade napisał(a):

A faktem jest, że nie lubię 95% długowłosych których miałem wątpliwą przyjemność poznać i to za to kim są, a nie jak wyglądają. W takiej sytuacji naprawdę trudno unkać stereotypowego postrzegania takich ludzi ale staram się jak mogę


Od kiedy to obchodzi kogos zdanie typa, ktorego znajomi to lumpy, chlejace siare z butli w parku.
Staraj sie dalej, jak juz wyjdziesz z tego parku i odessasz sie od 'łez sołtysa' spijanych od dlugowlosych kumpli, to moze poznasz ludzi bardziej wartosciowych, ktorych dlugosc wlosow jest juz nieistotna.
pozdrawiam cieplutko

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 22:53 
Cytuj  
Alkirion napisał(a):
Od kiedy to obchodzi kogos zdanie typa, ktorego znajomi to lumpy, chlejace siare z butli w parku.
Staraj sie dalej, jak juz wyjdziesz z tego parku i odessasz sie od 'łez sołtysa' spijanych od dlugowlosych kumpli, to moze poznasz ludzi bardziej wartosciowych, ktorych dlugosc wlosow jest juz nieistotna.
pozdrawiam cieplutko


Przepraszam ale prawdę powiedziawszy to nie wiem o chuj ci chodzi, pewnie za mało inteligencji mam żeby zrozumieć to co chcesz mi przekazać.

Mam nadzieję, że żaden długowłosy nie jest urażony tym co powiedziałem (chociaż pewnie każdy w dupie ma to co piszę) ale niestety plebs i motłoch zawsze przekręci wszystko dla sensacji.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:00 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Nie lubię ludzi, którzy zakładają na publicznym forum poświęconym mmog'om tematy


trade napisał(a):
Ty kurwa pajacu czy ja coś założylem ?


Którego z dwóch podkreślonych słów nie rozumiesz?....

Pajacu



:]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:08 
Cytuj  
słaby ten flame :(
trade za malo k* k*


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:10 
Cytuj  
Nom cos chlopaki sie nie staraja :lol:


_________________
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:14 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Którego z dwóch podkreślonych słów nie rozumiesz?....

Pajacu




Coś pierdolicie hipolicie, idę spać bo mnie nudzicie, jutro pogadamy o świcie to zobaczycie puste łby chcące być na szczycie co myślicie, że mnie zmiażdżycie, sram ci do ryja kurwo takie życie, twoje ulubione zajęcie to tycie przy dico polo płycie albo na tapczanie gnicie. Yo Yo Owned.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:17 
Cytuj  
trade napisał(a):
Goatus napisał(a):
Którego z dwóch podkreślonych słów nie rozumiesz?....

Pajacu




Coś pierdolicie hipolicie, idę spać bo mnie nudzicie, jutro pogadamy o świcie to zobaczycie puste łby chcące być na szczycie co myślicie, że mnie zmiażdżycie, sram ci do ryja kurwo takie życie, twoje ulubione zajęcie to tycie przy dico polo płycie albo na tapczanie gnicie. Yo Yo Owned.

tani pwned :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:17 
Cytuj  
Czy ludzie naprawdę są dumni z tego, że prezentują niski poziom intelektualny? To bardziej powód do wstydu.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:20 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Czy ludzie naprawdę są dumni z tego, że prezentują niski poziom intelektualny? To bardziej powód do wstydu.

To wkoncu flame, nie oczekuj zbyt wiele...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:21 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
MagPS napisał(a):
słaby ten flame :(
trade za malo k* k*

http://p1tel.wnoz.us.edu.pl/~fazi/_work ... razek.html


bardziej chodzilo mi o cos takiego:

Cytuj:
Nawet jesli juz sie komus "nalezy" to mozna go (przepraszam za wyrazanie kolegow, kolezanki i Ciebie ksieze proboszczu) zjebac finezyjnie .
Nie o to chodzi, ze jest na forum pare osob ktore od razu na kogos nowego naskakuja, ale o to, ze robia to z wdziekiem menela.
Po to czlowiek przez tyle lat sie uczy(ł) zeby moc powiedziec komus spierdalaj w sposob cywilizowany i dowcipny


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 13 sie 2006, 23:28 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.