mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 23:24 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Czy ludzie naprawdę są dumni z tego, że prezentują niski poziom intelektualny? To bardziej powód do wstydu.


No już Astaniel, sio sio stąd jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. My tu rozmawiamy o włosach.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 10:42 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Majace taki hairstyle a nie inny albo nawet tatuaz taki a nie inny sa odrazu kojarzone ze stereotypami przypasowanymi do danej grupy spolecznej.


Jak obetnę się na łyso i na karku i czubku głowy zrobię sobie tatuaż swastyki, a na plecach portret hitlera to jak spotkasz mnie idącego bez koszulki przez miasto nie wpiszesz mnie w żaden stereotyp. GL.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 10:58 
Cytuj  
trade, zbastuj z kurwami. Pierwsze ostrzezenie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:06 
Cytuj  
mi trade wygląda na alta...Tylko nie mam pojęcia czyjego :<

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:25 
Cytuj  
konrador napisał(a):
trade, zbastuj z kurwami. Pierwsze ostrzezenie.


Wiesz i tak mi nie zależy na tym koncie. Założę sobie dziesięć następnych w miejsce tego jednego. Pozatym co ci przeszkadzają kurwy w dziale flames ? Jak bym był jedyną osobą wypowiadajacą się w ten sposób. Zauważ, że w innych działach staram się pisać kulturalnie i bez bluzgania, a ten dział akurat chyba właśnie po to został stworzony żeby chamstwo nie rozłaziło się po całym forum. Więc raczej olewam to ostrzeżenie.

WithnesS napisał(a):
mi trade wygląda na alta...Tylko nie mam pojęcia czyjego :<


Nie jestem altem chociaż to konto założyłem kiedyś żeby sprzedać WoW'a, a wcześniej ze cztery inne miałem pierwsze założone gdzieś w 2002 roku z tego co pamiętam. Nie udzielałem się nigdy na forum aż do teraz (może to i dobrze). Przykro mi detektywie Monk.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:50 
Cytuj  
No cholera a po stylu myślałem że Taunis. Nic to, nie nadaję się na Monka ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:59 
Cytuj  
Nie udzielałem się nigdy na forum aż do teraz (może to i dobrze).

proponuje wrocic do nie-udzielania sie, a wogole to big rotfl tbh z tego tematu


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:06 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
proponuje wrocic do nie-udzielania sie, a wogole to big rotfl tbh z tego tematu


Proponuję ci spadać do darmowych gdzie twoje miejsce i zadanie blokowania dziennie dziesiątek topiców i kasowanie setek postów (ale się dałeś wykołować przez bossów, chyba tylko po to żeby twój nick był pogrubioną czcionką napisany w zakładce "kto jest na forum"). No już sio sio nie oddychaj moim powietrzem.
Proponuję ci jeszcze więcej skrótów pisać to będziesz bardziej cool i trendy.

P.S. Staram się pisać bez kurew skoro tak wszystkim to przeszkadza.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:18 
Cytuj  
trade napisał(a):
Dhoro napisał(a):
proponuje wrocic do nie-udzielania sie, a wogole to big rotfl tbh z tego tematu


Proponuję ci spadać do darmowych gdzie twoje miejsce i zadanie blokowania dziennie dziesiątek topiców i kasowanie setek postów (ale się dałeś wykołować przez bossów, chyba tylko po to żeby twój nick był pogrubioną czcionką napisany w zakładce "kto jest na forum"). No już sio sio nie oddychaj moim powietrzem.
Proponuję ci jeszcze więcej skrótów pisać to będziesz bardziej cool i trendy.

P.S. Staram się pisać bez kurew skoro tak wszystkim to przeszkadza.


Dawno nie bylo takiego kogos na forum... Stwierdzam to z przykroscia:[.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:34 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Dla mnie jestes krotko ostrzyzonym idiota zyjacym stereotypami, ciemnogrodzki bojownik, pfff...


Od tej wypowiedzi zaczął się flame. Mam nadzieję, że jesteś dumny i blady. Chcesz to dam ci numer do mojego psychoanalityka to przepisze ci jakieś psychotropy żebyś następnym razem na każdą wypowiedź zbliżoną do mojej zareagował jak człowiek, a nie jak pawian w klatce.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:48 
Cytuj  
trade napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Dla mnie jestes krotko ostrzyzonym idiota zyjacym stereotypami, ciemnogrodzki bojownik, pfff...


Od tej wypowiedzi zaczął się flame. Mam nadzieję, że jesteś dumny i blady. Chcesz to dam ci numer do mojego psychoanalityka to przepisze ci jakieś psychotropy żebyś następnym razem na każdą wypowiedź zbliżoną do mojej zareagował jak człowiek, a nie jak pawian w klatce.


Pawiany w klatkach nie maja laptopow z netem!

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 13:20 
Cytuj  
trade napisał(a):
(...)


widze, ze szukasz kolejnych wrogow - moze najwyzszy czas abys zapoznal sie z podstawowymi zasadami komunikacji miedzyludzkiej i netyekieta ( http://www.netykieta.dlawas.net )? jak przeczytasz i zrozumiesz mozesz wrocic, a teraz laskawie opusc te forum.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 13:37 
Cytuj  
Cytuj:
Wiesz i tak mi nie zależy na tym koncie. Założę sobie dziesięć następnych w miejsce tego jednego.


Dziecko neostrady w natarciu :roll:

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 13:54 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
trade napisał(a):
(...)


widze, ze szukasz kolejnych wrogow - moze najwyzszy czas abys zapoznal sie z podstawowymi zasadami komunikacji miedzyludzkiej i netyekieta ( http://www.netykieta.dlawas.net )? jak przeczytasz i zrozumiesz mozesz wrocic, a teraz laskawie opusc te forum.


Obrazek

Męczy mnie już takie pseudo-filozofowanie chłopczyku Son Goku dobrze wiesz, że pisząc taką miernotę jak wyżej tylko marnujesz swój czas. Forum opuszczę jak JA będę miał na to ochotę i jak JA będę miał ochotę zostać to zostanę choćby ci oko drgało na widok każdego mojego posta.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 13:56 
Cytuj  
Jesteś twardy. Can i touch you plx?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 14:13 
Cytuj  
Alucried -> prosze o bana dla tego idioty spamuje bezsensu wszedzie i gdzie tylko sie da. Jak spamowac to z jakims stylem jak nie umiesz

WON!

;)


Edit:

Trade tez niech spierdala.


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 14:26 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Edit:

Trade tez niech spierdala.


Weź Dhoro na barana i spadaj do działu darmowe gdzie twoje miejsce. Jak ja nie lubię jak ścierwo wypływa z bagna zwanego Darmowe MMORPG (imo ta nazwa to oksymoron) i ropływa się po całym forum.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 14:43 
Cytuj  
Dziwne ze polowa twoich postow powstala wlasnie tam i wbrew pozorom ~60% userow 'darmowych' potrafi normalnie dyskutowac wiec nie wiem skad tak dzika nienawiesc do tego dzialu, a to ze ja tam moderuje nie ma chyba zadnego znaczenia. Wg. mnie jestes po prostu kolejna 'gwiazda' ktora poswieci max z 2 tygodnie po czym zgasnie, bylo juz ich kilka (nascie?) i wszystkie zniknely. Przypomne Ci rowniez o tym, iz idea forum jest dyskusja, a jesli nie potrafisz dyskutowac to nie powinno Cie tu byc. Krzyz na droge.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 14:58 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Dziwne ze polowa twoich postow powstala wlasnie tam i wbrew pozorom ~60% userow 'darmowych' potrafi normalnie dyskutowac wiec nie wiem skad tak dzika nienawiesc do tego dzialu, a to ze ja tam moderuje nie ma chyba zadnego znaczenia. Wg. mnie jestes po prostu kolejna 'gwiazda' ktora poswieci max z 2 tygodnie po czym zgasnie, bylo juz ich kilka (nascie?) i wszystkie zniknely. Przypomne Ci rowniez o tym, iz idea forum jest dyskusja, a jesli nie potrafisz dyskutowac to nie powinno Cie tu byc. Krzyz na droge.


Napisałem dwa posty w darmowych z czego jeden został skasowany przez ciebe albo Zychoo'a. Wiesz cieszę się bo natrafiłem na równego sobie (ciebie) człowieka który stara się ze mną kłócić i reaguje na moje ataki (reszta poza RoozTer'em raczej olewa to). I właśnie fakt, że to już twoja trzecia odpowiedź na mój atak w twoją stronę dowodzi, że stoisz jeszcze niżej na szczeblu rozumowania niż ja (dokładniej charakter jaki kreuje na tym koncie) bo dajesz się sprowokować (ah oh żebym to ja napisał ostatni). Wiem czym jest idea forum lepiej niż ty. Może i masz rację, że niedługo przestanę pisać z tego konta i założę sobie kolejne na którym będę dbał o swoją reputację albo wogóle przestanę pisać tylko powrócę do stanu biernego czytelnika. Ale do tego czasu jeszcze może trochę minąć więc teraz dhoro, S-T-F-U !

P.S. Ashton widzę, że skasowałeś swój post w którym przyznawałeś mi rację, czyżby szybka zmiana punktu widzenia ?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 15:10 
Cytuj  
Mowilem ze masz za niski lvl :P

edi: Moje zdanie moglo byc zrozumiane dwuznacznie :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.